Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

lucka.adis
2. lis 2009

Mir, uvidíme, ale i tak si myslím, že máte pravdu a je to v těhu normální. Jenom mě to vyděsilo, protože se mi to prostě nikdy nestalo a v těhu už vůůůbec ne 😉 a to krvácení z dásní to vím, já s tím moc problém neměla, používám i mezizubní kartáčky a chodím i k dentální hygienistce a je fakt, že co jsem těhu, tak mi to chvílama krvácí a já jsem s toho na nervy 😀 😀

Holky, vy už máte kojo podprdy?
To já ani nevím jakou velikost si budu muset koupit, protože ty moje prsa jsou jako sudy 😝 a to nejsou ještě nalité 😠 ale je fakt, že v Lednu už bych ji chtěla mít doma.
Jak jste to měřili, aby vám to sedělo 😕 ????

irminka
2. lis 2009

já jsem si ji ještě ani nezkoušela, tak doufám, že mně bude, vzala jsem si o číslo větší.....no uvidíme 😎

ywushka
2. lis 2009

ja jsem si taky objednala vetsi!! Ta pani pres kterou jsem si ji kupovala mi poslala tabulku podle ktere jsem si ji vybrala a bylo me recene,ze pokud ted mam 85B,tak si mam koupit C! Ja mam prsa male porad,takze je mozne ze to Cecko budu mit jak stany😀!!

Ja se uz valim v posteli a trepu se uplne na vysledky superstar!!🙂

Mejte se krasne,zitra frcime na ten UZV,nakonec manzel ma volno,takze jede se mnou JUPIII!! To se tesim!!!🙂
Preju vam prijemny vecer a dobrou noc

irminka
2. lis 2009

tak at se vám Teo celý ukáže v plné kráse....potom hod foto

miradka
autor
2. lis 2009

hele holky, keby vás to zaujímalo, tak je tu téma na látkové pleny...práve som ju našla a zajtra budem čítať 🙂 https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

irminka
2. lis 2009

No to jsou zvraty: Paulina, to bylo jasné,ale Konvice? A můžeme si za to sami, nehlasovali jsme a máme to..... 😠

ywushka
2. lis 2009

irm: no jo je pravda ze konvici jsem hlas BOHUZEL neposlala!!! Takze si za to muzeme sami,ale bylo me to uplne lito!! Sam Ben byl z toho asi uplne v soku,ze postoupil!!!

irminka
2. lis 2009

tož , co se dá dělat...život jde dál..Konva už na sebe upozornila a ta se neztratí 😉 . a 😉 Ale ta paulina mně srala od začátku a nevím proč..a ještě jak řekla cosi na adresu dariny, to bylo fakt blbé 😠

Všem přeji dobrou noc,,,ještě čekám na Hause, papík

miradka
autor
2. lis 2009

teda ale páčilo sa mi, že obe sa rozlúčili s pesničkou a neprelievali slzy...Konvice nemala podporu od slovákov a všetci češi posielali hlas Martinovi...aj tak by raz vypadla, ale prišlo to moc skoro. Ja by som poslala preč radšej Bena alebo Moniku, no Konva z tých 4 bola najlepšia a hlavne keď spievala Umbrella to bola pecka... ☹

snahapada
3. lis 2009

ahoj holky muzete mi poradit silene mne boli v krku nevite co na to nebo mam jit k dr. bolelo vas taky v krku nebo jste mneli chripajznu diky

irminka
3. lis 2009

ahojky,
tak já už mám nachlazení za sebou..brala jsem strepsils na krk a na nos Olynth a když jsem si šla pro další dávku do lékárny, tak se magistra málem vyvrátila, že se to nemůže...dala mně nějaký sprej do nosu s mořskou vodou, ale prd to pomáhalo 😠
na krček je dobrý čajík s medem, ale pokud tě to blí moc, tak si raději zajdi k doktorovi, něco je určo i pro těhule....

A jak jinak?

lucka.adis
3. lis 2009

Ahoj kočky,

venku je ale hnus 😝 padá déšt se sněhem a to docela intenzivě.. manža jede dneska přezout letní gumy na zimní, tak aspoň něco a mě blokli mobil, protože jsem jim později zaplatila fakturu 🙄 fakt super den.
Je to na prd, když člověk čeká na peníze jako na smilování 😔

Snaho, ahoj... co je u tebe nového?

hanulamarkova
3. lis 2009

Ahoj těhulky tak jsem se koukla a našla jsem vás 😀 to je super přeji Vám klidné těhulkování 😀

lucka.adis
3. lis 2009

Ahoj Haňulko, jsem ráda, že tě tady vidím.
Co je u tebe nového...povídej, přeháněj..jsem zvědavá 🙂 Co malá ve škole, všechno dobrý?

irminka
3. lis 2009

nazdar Hani: na snažilkování je nějak mrtvo, co? Tak tu bud s náma 😉

snahapada
3. lis 2009

luci krom toho ze mi je blbe tak jdu ve ctvrtek na uz do bohunic moc se bojim tak mi drzte palce vim ze to jedno mimi je zdrave ale mam strach vsichni rikaji ze se nemam bat tak pak dam vedet 🙂 🙂

lucka.adis
3. lis 2009

Snaho, budu na tebe moc myslet!!
Já tam jdu zítra, tak jsem moc zvědavá na malou, chci se zeptat kolik měří a váží 🙂
Dej nám potom určitě vědět, jo?

irminka
3. lis 2009

Snaho, budeme na tebe všechny moooc myslet a držet palůšky 😉

miradka
autor
3. lis 2009

Ahoj holky, zdravím ťa snaho 🙂
Ja som v lekárni vyfasovala upravenú soľ a že mám kloktať, inak nič nemožem a na gynde mi dr povedal, že maximálne tak nejaký sprej do krku, ale už si nepamätám aký názov to bol...inak perfektvné je mliečko s medom, to je hooodne ukľudňujúce

sajmona
3. lis 2009

Ahoj holky,přišla jsem vás pozdravit.Na snaž je mrtvo,asi proto že se zrovna nic neděje,nikdo nestimuluje a nic.Já čekám na mrchu a pak začnu od 21 dlouhý protokol,tak to snažilkování asi odstartuju já 😉

irminka
3. lis 2009

takže Sajmono, vítej u nás 🙂

lucka.adis
3. lis 2009

koukám, že se to všechno stěhuje zpět za námi 🙂 to je super 😉

Saj, zdravím tě..

lucka.adis
3. lis 2009

Joo, holky, už to sem píšu poněkolikáté... co bude s tím srazem, budeme ho teď někdy dělat nebo až budeme mít mrňata venku 🙂

gabina79
3. lis 2009

Ahojte holky, tak už jsem doma 🙂 Venku je hnusně, padá sníh a mě se chce taaaak spát 😢 ...jenže když si teď lehnu, tak zase nebudu spát v noci 😒
Jinak na hematologii super, paní Dr jsem dávala kontkat na betterfly, páč se jí strašně líbilo moje triko 😀 , je moc příjemná...ale jinak zprávy nic moc. 😒
Snaho budu ti držet pěstičky na ten utz 😉
Nazdárek, holky snažilky 🙂

ywushka
3. lis 2009

snaha: kdyz si zajdes k mudrovi,tak on ti rekne,co muzes uzivat a nebo ti ev. neco napise!! Mam tak kamaradku tehulku a ta uz ma druhe antibiotika!!

Jinak hlasim,ze uz jsme doma z ultrazvuku,obrazek nemame,prdola byl moc velky na ultrazvuk,jsme o vic jak dva tydny vetsi,takze nam termin porodu ZASE posunuli uz na 25.12. ma dve kila a pry kdyz ho donosim az do konce,tak bude mit cca 3,5kg. No a jeste k tomu vsemu je otoceny koncem panevnim,takze nam hrozi cisarsky rez a ma na to 2 tydny aby se otocil hlavickou dolu,tak to jsem opravdu straaasne zvedava! Podle PM jsme dneska 30+1, podle poslednich UZV jsme 31+1,ale podle dnesniho UZV jsme 32+4,takze je tam vic jak dva tydny rozdil!! No jo tvrdohlavec po tatkovi,to se asi uz neotoci,ale musime mu prece verit 😀 !!!

Jinak venku je peeeekne hnusne,my mame objednane kola na prezuti az na zitra,takze jsme dneska pro jistotu jeli mamcinym autem,protoze ta uz ma prezute od te zimy co byla v rijnu😀.

sajmona: tak to je parada,ze zacinas se stimulkou!!! Musis tomu verit!!!

lucka.adis
3. lis 2009

Ywush, téééda, takže by to mohlo být už kolem vánoc, jo?
No super, pěkně se to začíná rozjíždět 😵 😵 a neboj, určitě se umoudří a otočí se a když ne, tak to jde i bez císařáku. Holky se kterými si píšu měli miminka také koncem pánevním a rodili je normálně... prý na císařák musíš splňovat nějaké normy, zkusím ti je pozjišťovat a písnu ti je potom do IP-pokud si to tamelj nerozmyslí 😉

Jéééjda, fakt ti závidím, že už to máš za dveřmi 😀 😀 já chci takýýýýýýýýýýý...

lucka.adis
3. lis 2009

Jaj, co to tam mám napsané za slovo 😕 jéééžiši, já jsem dneska nějak mimo 😀 😀

ywushka
3. lis 2009

Lucka: no prave ze mudra rikala,ze se da rodit i tim koncem panevnim,ale ze vetsinou pkud je to po IVF tak voli ten cisarsky rez,sice nevim proc,ale pry jo!!! Tak uvidime,treba se umoudri

lucka.adis
3. lis 2009

ywush, neboj.. je to šikulka a určo se umoudří 😉

gabina79
3. lis 2009

Ywuš, tak to je super - možná budete mít nakonec dáreček pod stromeček 🙂 Budu držet pěstičky, aby se malý umoudřil a otočil ...ale stejně je to zajímavé, jak se ten TP může takto posunout 😕