Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
3. lis 2009

Gabi: to nevim jak se to tak muze posunout,ale mudra rikala,ze je to v poradku!! A jen nechapu na tom 3D UZV mel pry jen 850g a tady uz dve kila!!!

gabina79
3. lis 2009

Je to holt chlapák 😀

ywushka
3. lis 2009

no jsem to ale necekala!!!

lucka.adis
3. lis 2009

Ywush, kdy jsi byla na tom 3D? Myslím v kolikátém týdnu?
Já jak jsem teď byla tak malá měla také něco už přes 550g a taky to prý odpovídalo, takže jsem zvědavá co nám řekne zítra... teď jsi mě trochu nahlodala s tím přibíráním miminek.

lucka.adis
3. lis 2009

... a taky nezapomeň, že jsi už v 31tt a to už by měl mít něco málo přes ty dvě 😉

gabina79
3. lis 2009

Dnes by mi měl dojít balíček s oblečeníčkem a možná taky ta moje výhra z aukra, tak jsem zvědavá 🙂

gabina79
3. lis 2009

Jo, ještě k té mojí hematologii, takže výsledek je takový, že teď tam budu chodit jednou za 14 dní, před porodem jednou za týden, ode dneška si píchám clexane na ředění krve a musím brát nějaké prášky na anémii. S pícháním (to mi strašně chybělo 😀 ) budu pokračovat až do konce šestinedělí 😢 ....prý tam hrozí riziko trombózy (musela jsem si koupit i kompresní punčocháče), dokonce by se mohlo stát, že se ucpe pupečník a Oník nebude vyživovaný 😕 ...teď mě čekají ještě nějaké rozbory a po porodu nějaké další, protože je prý pravděpodobné, že mi najdou ještě něco jiného než na té genetice......takže tak jsem dopadla ☹

gabina79
3. lis 2009

a ještě jedna zpráva: Monterce se včera ve 20:20 narodil Lukášek - 51cm a 3,6 kg - mám v albíčku jeho fotečku, je slaďounkej 🙂

lucka.adis
3. lis 2009

Gabčo, ty si teda taky užíváš... ale neboj, malej ti to všechno vynahradí, uvidíš 😉
Jinak malej od Monterky je nááádhernej 😵 😵

gabina79
3. lis 2009

No jo no, užívám...ale čert to vem, hlavně, aby byl Oník v pořádku a neohrozilo ho to....teď jsem ještě říkala, že by mi mohla vyjít špatně ta cukrovka a už by to asi bylo všechno 😀 ...ty sis volala na ty výsledky nebo to nakonec necháš, až půjdeš do poradny?
A už mi PPL dovezla balíček s oblečkama z kojenecke.eu, tak jsem se s tím poňuchňala a pak vám to vyfotím a hodím do albíčka 😀

ywushka
3. lis 2009

gabi: tak co se tyka trombozy,tak to neni opravdu zadna sranda!!! Takze na sebe davej pozor,zadne prudke pohyby a nic co by mohlo zpusobyt nekde nejake utrzeni srazene krve odnekud! Puncochy nos pravidelne! Clexane ti pomuze!! A kolikatku ho mas ten clexan?? Tu 1,0 takovy ten nejsilnejsi,nebo neco z tech slabsich 0,2 nebo 0,4??? Onik je kluk sikovny neboooj!!

Lucka: no podle tohoto UZV jsem ted 32+4 a podle PM jsem 30+1 a podle poslednich UZV jsem 31+1,takze si vyber😀!! Ale velikostne ted odpovida tem 32+4!!

ywushka
3. lis 2009

Gabi: te moterky malicky je uzaaasny!! Uplne milenkaty hned bych ho celeho opusinkovala takoveho medvidka🙂

lucka.adis
3. lis 2009

ywush: lepší je, když o trochu víc povyrostl než aby byl o 14dní pozadu, ne 😉 náhodou ti fakt závidím 😀 😀

irminka
3. lis 2009

Ywusko: tak jste jste teda velcí, super, alespon to nebude žádný malý posera 😉
A kolik jsi přibrala? Já už 10 kg a počítám, že nějakých 6 kg ještě naberu.....

Gabi: hlavně se moc opatruj a odpočívej.....ty punčošky se ted budou i hodit, bude ti teplounko 🙂

Gratuluji Monterce k miminku, malý je sladoučký 🙂

gabina79
3. lis 2009

Ywuš, zatím mám tu 0,4, prý před porodem a podle dalších rozborů přitvrdíme 😀 ...jj, nemám moc dlouho sedět (v žádném případě nohu přes nohu 😀 ), dlouho stát a pokud možno nohy hore 😀 ....no já doufám, že když to budu všechno brát, tak se Oníkovi nemůže nic stát 😉

lucka.adis
3. lis 2009

Gabčo, zavolám tam koncem týdne.. nějak to nechci hrotit, kdyby náhodou, tak ať ještě můžu požírat sladké 😀
Víš že ani nevím, jestli se potom ještě na něco chodí? Akorát co vím, tak že by nám měli vzít ještě krev.. mě ji brali v prvním trimestru a potom mi nasadila dr.to železo, něco mi chybělo a pořád ho beru.

ywushka
3. lis 2009

irm: kolik jsem pribrala to presne ted nevim,poradnu mam az pristi tyden,ale do minule to bylo nejakych (ALE PSSSSST😀) 12kg,no co nadelame🙂 se z toho nezblaznim

lucka: taky si to zavidim😀,ale clovek zacina mit pomalu,ale jiste z toho takove respekt nebo jak to nazvat😀

gabina79
3. lis 2009

Imri, to máš pravdu - jediná výhoda těch punčoch teď na zimu, že se trošku víc zahřeju 😀
Luci, já myslím, že se bere už jen jedna krev v poradně a pak se před porodem dělají stěry kvůli streptokokovi....dobrá taktika s tou cukrovkou 😀

lucka.adis
3. lis 2009

ywush: to je mi jasný, můžu ti říct sama za sebe, že jsem teď hrdina, ale jakmile bude Leden, tak budu pěkná posera, i když mám už jeden porod za sebou 😀 😀

irminka
3. lis 2009

ywus: no a co, že jsi břibrala tolik? Já při malém měla 17 nahoru a kamoška co rodila před měsícem tak ta byla jak kulička 28 kg a včera jsem ji zahlédla a vypadá docela dobře.....za nás to nikdo shazovat nebude, budeme na to samy, takže no a co........

Lucko: ty mě pleteš...máš tam nové foto,co? 😉

irminka
3. lis 2009

gabi: já ty punčošky budu mít také příští týden, nebot mám nohy jak balon a doktorka mně jich doporučila i ohledně křečáků, aby se mně z těch otoků neudělali 😝

lucka.adis
3. lis 2009

Irmi, Jj hledám nějakou jinou fotku... tam tu jsem tam měla už dlouho 😀 😀

Hele, jestli chcete, tak mrkněte na mého synátora jaký byl mimino 😉

miradka
autor
3. lis 2009

holky, ja dnes vobec nemám čas, ale teraz som vás dočítala...
Ywush, gratulujem ku krásnym výsledkom. Teo rastie jedna radosť, určite sa ešte otočí, je to šikulka 😉
Gabi, tie výsledky máš fakt blbé, ale je dobré, že sa o teba dr tak stará a budeš mať lieky...človek by neveril koľko problémov sa v tom tehu može objaviť...ja mám zatiaľ železo asi ok, nikto nič nehovorí..až na ten cukor.

Teraz ideme s tchýní do Třinca a pojdem nakúpiť pre mimča niečo. Chcem ten fusak do autosedačky, príp. tetra pleny ako osušky...no a záclony a závesy. 🙂 Dvere máme už namontované, tak sa tu konečne oteplilo...majte sa zatiaľ 🙂

ywushka
3. lis 2009

lucka: taky me pletes,jsem se musela podivat kdo to tu jeee novy😀

irm: ja se s tim nijak nezabivam🙂,jsem v klidu!!😀 Pak to snad nejak shodim dolu😀!!

lucka.adis
3. lis 2009

Holkyyyy, to jsem jenom jááá 😀

ywushka
3. lis 2009

Jupiiii zrovna jsem si zarezervovala vztupenky na ty 2BOBULE do kina na patek,uz to hraji v 17:30 tak se tesim uz teeed😀

gabina79
3. lis 2009

Ywuš, taky bych na to šla, jsem zvědavá, kdy to budou dávat v Kyjově 😉
Luci, Adísek byl fakt zlaté miminko 🙂
Mir, užij si nákupy 🙂
Hodila jsem do albíčka, co mi přišlo z kojenecke.eu, tak se kdyžtak kukněte 😉

ywushka
3. lis 2009

Gabi: tu modrou soupravicku co sis koupila na tom kojeneckem.eu mam taky😀

Jinak nasi jeli do kauflandu,jsem se k nim pridala😀 a tatka mi udelal nakup😀,melo to svou vyhodu! Sice me ted krasne boli nohy a ted jen lezim,ale za to jsem ted usetrila za jidlo-delam si pomalu nakupy do domu😀 Ha ha ha to se nakupuje,kdyz to clovek neplati😀

Preju vam prijemny vecer a dobrou noc

ywushka
4. lis 2009

Krasne dobre ranko vam preju!🙂 Ja uz jsem vyspana,dokonce i osprchovana,cajik mam uvareny,takze ted uz mi zbyva jen ta snidane😀!! Hezky den vsem🙂

lucka.adis
4. lis 2009

Hezké ráno všem!!!

Já se pomalu chystám na kontrolní UTZ, tak se i těším 🙂 ještě si musím vyžehlit kalhoty, protože půjdu v kozajdách a tam ty svoje sportovní rifle nenarvu 😀