Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
27. lis 2009

krasne dobre ranko!!! Ja jsem dneska straaaasne nevyspana,jsem uplne unavena,nejak jsem nemohla usnout-snad se mi to podarilo kolem pulnoci a pak uz jsem zase v pul 7 byla vzbuzena!!! Si pripadam jak po nejake parbe😀!!! No snad usnu alespon behem dne!!! Preju vam krasny prijemny den
Manzel jel se svou segrou do Brna!🙂

lucka.adis
27. lis 2009

Ahoj holky,
také Vám všem přeji pěkné ráno..

Já měla noc celkem klidnou, až na to, že jsem pořád chodila na wc a když jsem nešla, tak mě to hrozně tlačilo 😝
Akorát jsem nemohla usnout nějak ze začátku a to z velkého šoku-zároveň z moc krásné zprávy od kamarádky, se kterou jsem se seznámila na Obilním trhu, kde jsme obě dvě leželi už jako těhulky s OHSS.
(Saj si ji bude určitě pamatovat 😉 ).

Čekala totiž dvojčátka (kluka a holčičku) a porodila je ve 28tt 25.11. Klučíka ve 12:10hod a holčičku ve 12:20hod. oba dva měří 33cm a klučík váží 890g a holčička 870g... dýchají sami a podle doktora se mají hodně k světu 😵 😵
Poslala mi je i formou MMS a jsou fakt oba dva nádherní.
Ptala jsem se jí jaká byla příčina toho brzkého porodu a ona, že chytla bolesti, které ten den ještě ustali, ale další den že z ní něco vyšlo, tak že se s přítelem polekali a jeli na pohotovost, kde jim řekli, že je trochu otevřená a že ji odteklo trochu plodové vody a že si ji tam nechají až do porodu na Jipce. Dva dny se prý nic nedělo-všechno bylo v pohodě, ale ve 4hod.ráno zase bolesti a kolem 11 už byli šílené, takže ji odvezli na porodní sál a tam to prý bylo hrozně rychlé... jsem moc ráda, že to dobře dopadlo a mrňousci se mají k světu, i když si tam budou muset poležet než budou mít klasickou porodní váhu 🙂

Jo a už tam mají zákaz návštěv ohledně té chřipky a to jsem za ní chtěla jít, tak nic 😅

miradka
autor
27. lis 2009

Dobré ránko prajem,

Luci, to je teda krásna správa, je fakt zázrak, čo tí doktori dokážu zachrániť. Také malinkaté a dýchajú sami... 😵
Inak na nete som narazila na blbý článok... http://zdravi.idnes.cz/hormonalni-lecba-zvysuje... 😖

Ja dnes plánujem, teda tchýne sa ponúkla, že mi pomože okolo baráku so záhradou. Na mojom kúsku je to hrozné...vobec sa o to teraz nestarám, ale keď pomože, tak spolu niečo zmákneme 🙂

lucka.adis
27. lis 2009

Mir, když jsem si to včera četla, tak jsem byla pěkně v šoku... ale potom jsem se rozbrečela štěstím, že to ti drobečci tak dobře zvládli. Mají toho teda ještě dost před sebou, ale věřím tomu, že to nevzdají a budou bojovat jako teď 🙂 Manžel mi včera ukazoval, jak jsou velcí (na matru, co používají švadleny nebo jak se tomu říká) a to jsou takový drobečci... 😅 😵 😵
...a jinak rodila na Obilňáku, takže to tam až tak špatné nebude-ohledně nedonošených dětí, je vidět, že to ti doktoři zvládly na 1* 😉

zabicka007
27. lis 2009

Ywuš, mě taky říkali, ať jdu klidně rodit tady do Boskovic, ale já jsem rozhodlá pro Obilňák, ono je to jedno ale když by nastaly nějaké komplikace tak má u mě rozhodně větší důvěru Obilňák nebo Bohunice...takže tak. ´
Snaho, moc tě zdravím, nakukni sem kdykoli, když na nás budeš mít náladu, rády tě tady vidíme 🙂
Chanel, ahóój, fajn že jsi tady, ono je krásné být těhulka, ale na druhou stranu trochu fádní, a když nás budeš informovat, jak postupuješ, tak to bude aspoň zase nějaký vzrůšo, no ne? A jak teda dopadla genetika? Vše o.k.?
Luci, plněné papriky s rajskou jsem dělala včera, trochu netradičně, rajskou jsem zapekla i s těma paprikama a je to móc dobrý!
Mir, to muselo být krásný s tou maličkou v bříšku! S tím pocením teda problém nemám, tak nevím 😒

zabicka007
27. lis 2009

Luci, až teď jsem si přečetla ohledně toho předčasného porodu, předně jsem šťastná, že to všichni tři tak krásně zvládli, a samozřejmě mi to jenom potvrzuje, že rodit raději v Brně - to že je to tam jak na běžícím pásu, o tom není pochyb, ale pro mě není důležitý, aby se ke mě chovali jako k princezně, ale hlavně aby pomohli děťátku, vše ostatní je vedlejší...

lucka.adis
27. lis 2009

Já se teď cpu lékorkama a jsou moc dobrý 😀 😀

Teď jsem se zasmála nad tímto videem až mi tekli slzy, manža ze mě docela nechápal 😅

https://www.youtube.com/watch?v=eGcPRZO0Am8
ywushka
27. lis 2009

lucka: tak to je parada!!! Uplne uzasne!!! Dr. jsou v dnesni dobe machri!!!

lucka.adis
27. lis 2009

Holky, už jste o tom slyšeli, že pokud to tak půjde s tou chřipkou dál, tak že zakáží i tatínky u porodu 😕 ???!!
Zatím uzavřeli Obilní trh, nemocnici u sv.Anny, Milosrdný a Bohunice..(myslím návštěvy)

lucka.adis
27. lis 2009

...když jsem to řekla manželovi, tak on málem vyletěl jak raketa, že tam prostě bude i kdyby ho měli 100x vyhodit.

zabicka007
27. lis 2009

No tak na jednu stranu je chápu, že chtěj maximálně vyloučit riziko nákazy na toho drobečka, ale nedivím se ani manželovi, že z toho jančí...no nezbývá než doufat, že než dojde k porodu tak už bude po epidemii. My to máme vyřešené, Zdeněk asi k porodu nepůjde, a vlastně mi to ani moc nevadí...

lucka.adis
27. lis 2009

Žabi, ty budeš rodit v Dubnu, takže nějaká chřipková epidemie už bude za námi... to spíš bude řádit teď kolem vánoc a max.do Února 😖 zrovna když budu rodit já, Ywushka, Irminka a Mir

gabina79
27. lis 2009

Ahojte holky 🙂 ...dneska jsem si zase přispala a teď jsem jak praštěná pytlem 😅
Luci, no to je šílené, takový malí drobečci, hlavně, že jsou v pořádku a teď jen, aby pěkně rostli - na Obilňáku mají vyhlášenou jip pro nedonošence 🙂
S tím zákazem tatínků při porodu je to šílené...nedokážu si ani představit, že bych tam ležela po porodu a manža za námi nemohl na návštěvu a malého by viděl až za ty tři/čtyři dny, co se chodí domů ☹ ..no doufejme, že to tak nebude..
Mir, prosím tě, vždyť ty se k tomu záhonku ani neohneš...raději to nech být, ono to tu jednu zimu přežije 😉

miradka
autor
27. lis 2009

Luci, pekne som sa zasmiala, ale keď uvidíš toto, tak sa ušúlaš smiechom 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=yJzQiemCIuY

to fakt stojí za to.. 😉

Gabi, už to máme za sebou, ja som len zametala a tchýne všetko naokolo, občas som sa zohla, ale fakt to moc nešlo. Vždy som nohy rozkročila a kde sa dalo, tak som sa ešte rukou oprela o múrik a tak zohla 😀 😅 inak to fakt nešlo

No ja strašne moc chcem, aby moj mužík bol pri porode. najlepšie keby odstrihol pupočnú šnúru, ale s tým moc nepočítam...každopádne bez neho rodiť nebudem 😠

lucka.adis
27. lis 2009

...ještě jsem zapomněla napsat Gabču a Snahu 😅 holky, jste mi nějak vypadli z hlavy.

Já teď ležím na sedačce, malá se tam pěkně převaluje a kolikrát se tak pěkně vyboulí, že člověk něco hladí a neví ani co to může být 😀 😀

miradka
autor
27. lis 2009
miradka
autor
27. lis 2009

Jj, Luci, to je na to to krásne, že vlastne hladkáš miminko 😵

lucka.adis
27. lis 2009

Mir 😀 😀 😀

Tak to nás bude víc, já také nebudu rodit, kdž tam manžel nebude 😠 😀 😀

lucka.adis
27. lis 2009

Chudák křeček 😀 😀

miradka
autor
27. lis 2009

mne ho bolo tiež ľúto 😅 Od pixaru je tam plno takých srandičiek 😀

lucka.adis
27. lis 2009
lucka.adis
27. lis 2009

Tak a už dost nebo se fakt počůrám 😀 😀

gabina79
27. lis 2009

Holky, vy máte dneska dobrou náladu, co???? 😀
Já se jdu napapat 😉

lucka.adis
27. lis 2009

Gabčo, nějak se musíme odreagovat, no ne 😀 ...
Já jsem už po obědě, dojídali jsme tu rajskou a mňam, teď bych se nejradši natáhla a odpadla..jenomže nemůžu, páč jsem potom vždycky jak přejetá a nic se mi nechce.

ywushka
27. lis 2009

Miradka: myslim ze ty jsi to tu nedavno vzpominala ty stranky s tema aukcema na ty kredity!! Je to www.kuptonejlevneji.cz a je to mazec😀

irminka
27. lis 2009

ahojte babule,
tak jsm zpět z nemocnice.....konečněěěě, tak jsem mrkala na primáře, že se nade mnou musel smilovat 😉

U mě šlo o to, že jsem otevřená, jinak mně nic nebylo.....vzali mně moč....a ta uplně v prde....., vzali mně stěry..zánět jako prase...vzali mně krev a takový nedostatek červených krvinek, že jsem hned dostala transfuzi krve, takže, když se dostanete do nemocnice, získáte všechny nemoci na světě.....nééé, dělám si srandu, jsem ráda, že všechno popravili a byla jsem pod kontrolou.
Moč se upravila, otevřená jsem furt stejně,zánět přeléčujeme, krev je ještě blbá, ale dostala jsem jakési patáky ve velkých dávkách, takže snad to podle dr. vydržíme alespon ještě 3 týdny 😕 😕 ......fakt jsem zvědavá,jak to dopadne

Takže dnes při propouštění mně přimář řekl před konziliem všech dr. na oddělení, že se mám s manželem dívat jen na TV a to jen na pohádky 🙂 , už žádné blbosti a doma striktní klidový režim...tak já se budu teda jenom válet.......

Návštěvy byly také zakázané a to od minulého pátku, takže to bylo blbé, ještě, že jsou telefony.......
V klidu jsem vcelku byla, ale jsem ted ještě víc rozlámaná, než , kdybych byla doma, furt ležet jak lata....no otřes, ale alespon jsem se tam starala o holku, která musela fakt jen ležet, tak jsem ji sem tam donesla čajík, časopis, nějakou dobrůtku.......

tak to by bylo asi všechno, papapa

miradka
autor
27. lis 2009

Luci to sú suprové videá, občas je fajn sa takto pobaviť 😀 Mne sa podarilo po obede zaspať, neviem čo to na mňa prišlo, ale zdá sa mi, že decká hrozne zťažkli. Vobec nevládzem, špatne sa mi dýcha, tlačia na žalúdok, no ja neviem čo sa to dnes deje... 😕

Ywush, tak na to sa mrknem, až to uvidí chlap, tak zase bude na tom furt visieť. Chcel by takú aukciu raz vyskúšať, ale to bude mocť až budeme mať všetky veci pre mimča nakúpené 🙂 Je to veľké lákadlo, ale je treba nájsť nejaký fígeľ...chvíľu to sledovať a potom skúsiť. Ty si to už skúšala?

Irminka, to sme moc rady že si konečne doma, ale teda fakt ti toho zistili až až, ešte že ti ide jakž takž napraviť, ale otvorená asi už ostaneš, však? Ako si mohla chytiť zánět? To sa ti podarilo ešte doma, či až v nemocnici? S tou transfúziou si ma celkom zaskočila...😨 To už je fakt vážne, ako to že si mala zrazu tak málo červených krviniek? Ja si tiež tak hovorím, že krv moc v tehu nesledujú, ani netuším ako som na tom so železom, ale asi dobre, keď nikto nič nehovorí.
Tak pekne dodržuj kľudový režim, užívaj si manžela a synka 🙂 Už si nám tu veru tiež chýbala 😉

cincolina
27. lis 2009

Irmi, ahoj, to jsme rády, že jsi vpořádku a kluci ještě pořád v bříšku. Ten výčet toho co ti všechno našli vypadá fakt děsivě. Ale hlavně, že se to už zlepšilo.
Mně se dneska v noci poprvé zdálo o porodu ... děs, to mám z toho, že jsem si před spaním o něm četla. Hlavně si z něj pamatuju, jak mi praskla voda v posteli a manžel na mně řval, že to snad nemyslím vážně, ať se ovládám a zadržím to a že jsem zničila celou postel 😀

lucka.adis
27. lis 2009

Irminkóóóóóóóóóóó, ahoj kočko!!!!!

Já jsem tak moc ráda, že jsi s klukama v pořádku!!!!!! A pěkně odpočívej, přesně tak jak ti to nařídil dr. a neboj, těch pár týdnů určitě vydržíte a kdyby náhodou ne, tak v dnešní době jsou dr.takový machři, že klobouk dolů 😉
Psala jsem tady o kamošce z Obilňáku, která porodila dvojčátka ve 28tt..

Mir, Jj..já jsem se tak dlouho nezasmála, normálně i slzy mě tekli a málem jsem nedoběhla na wc 😀 😀