Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

gabina79
16. říj 2009

Já si srandu nedělám, já za to nedorozumění nemůžu.....mě to taky šokovalo, když jsem si o sobě přečetla, že jsem potratila...ještě že jsem se na vás došla kuknout 😎 ....celý víkend byste mě řešily 😀

lucka.adis
16. říj 2009

Tak to si piš, že by jsme tě řešili, buď ráda, že na tebe nemám mobil... bych tě už bombardovala sms 😔
Ježiši, mě se tak ulevilo.. no, fůůůj, to bylo něco.

A Peťka, to je jaká?

miradka
autor
16. říj 2009

Jejda, holky, to som asi len ja tak špatne pochopila, moc sa ospravedlňujem a teraz som sa fakt rozplakala, ale od radosti 🙂 , aj keď za petulu roním slzy...prečo je ten život tak krutý??? ☹

miradka
autor
16. říj 2009

Luci, petula82. Už neviem v ktorom týždni bola, ale myslím že úplne n azačiatku, asi 2-3 mesiac ☹

gabina79
16. říj 2009

No mně se při té představě udělalo úplně špatně 😅 ..tak hlavně buďte vklidu, jsem ráda, že se to vyjasnilo, že jste nad tím nemusely přemýšlet přes víkend...ale jsem ráda, že na mě tak myslíte 😉
Peťka mezi nás moc často nechodila, ale myslím, že už dvakrát o mimi přišla..tak teď potřetí...ach jo. 😔
Tak se mějte, já se loučím a budu tady asi až v pondělí a podělím se s vámi, jak jsem dopadla u nového Dr 🙂

miradka
autor
16. říj 2009

Snaho, ja by som sa rozhodla tak ako ty, potešilo ma tvoje rozhodnutie a držím palce a moc na teba myslím...nech to dopadne akokoľvek... 😉

miradka
autor
16. říj 2009

Gabi, uži si krásny víkend a opatruj sa 🙂

lucka.adis
16. říj 2009

Mir, abych pravdu řekla, tak ani nevím, že se ji to povedlo... dlouho se na diskuzi neukázala, takže jsem na ni bohužel zapomněla 😔 😔
... ona byla už po třetí na IVF a nevyšlo jim to? To mě moc mrzí, když si tak uvědomím, jaké jsme měli s manželem štěstí, že se nám to podařilo mezi tím přirozeně a jiným to pořád nejde, tak je mi s toho fakt smutno ☹

miradka
autor
16. říj 2009

Holky ja som tak precitlivené, dívala som sa na správy a tam ukazovali miminko, ktoré matka nechala kdesi v prahe v taške, ešte malo pupočnú šnúru a teraz bojuje o život, zdá sa že bude OK. A potom ďalšia hrozná správa, už neviem kde, ale jednej matke padol kočár so 6 mesačným mimčom rovno pod koleje metra, našťastie mu nič nie je a posladná správa bola tiež "úchvatná" ako opilý řidič zrazil maminku s kočárom na prechode a to mala zelenú a on červenú a 2,45 promile v krvi...ty jo, ja som dnes zrelá na psychiatra 😔

irminka
16. říj 2009

ježišmarjááá gabi, mně málem ted trefil šlak, jsem se uplně lekla. Hlavně, že jste ok. K našim půjdu asi v neděli, tak to změřím, neboj holka jedna 😉

miradka
autor
16. říj 2009

Luci, naozaj medzi nás moc dlho nechodila...snáď sa dá holka čím skor dohromady. Ak to bol 3.pokus, tak to je fakt smola...ja si tiež už dlhšie uvedomujem aký je to zázrak, že nám to vyšlo aspoň na 2.krát. 😔

lucka.adis
16. říj 2009

.......... já teď dojedla večeři, měli jsme těstoviny s omáčkou a masem, bylo to mňáááám. Zbyde nám i na zítra, takže nemusím vyvářet, což je super..akorát bych měla udělat "konečně" ty Honzovi buchty, protože mi v lednici asi začne procházet tvaroh 😅 😅

Gabčo, opatruj se a v Pondělí písni co a jak.

Holky, já bych už chtěla Středu, abych mohla malou vidět a vědět že je v pořádku...jsem fakt šílená, že 😀

lucka.adis
16. říj 2009

Mir, to ukazovali ve zprávách, jsem myslela, že se složím.
Nechápu ty maminy, co čekají miminko a přitom ho nechtějí a po porodu, místo aby ho odnesli do Baby boxu, tak ho zabalí do mokrého zkrvaveného ručníku a igelitky a nechá ho před kostelem, toto není normální 😠 😠 !!!!!!!

....a ohledně toho řidiče No Coment (nebo jak se to píše) 🙄

miradka
autor
16. říj 2009

Tak ešte vám poviem ako sme dnes dopadli. Tak mám 2 tašky miminkovských vecí, dupačky, body, nejaké drobnost, väčšinou 56 a 62. Z toho som nemala ešte nič, takže som rada. Musím si to ešte prebrať, sú tam niektoré veci už hooodne obnosené a niečo som dostala aj zadara...nechali sme tam 600 Kč, takže som spokojná. No a boli sme ešte vyberať koberec, nakoniec som rezignovala z povodnej predstavy, takže nebudeme mať taký pokojík ako som chcela, ale ani to nejde...mám na mysli ten zelený čo mám v albume. Koberec bude hnedý a budú tam nejaké vzory a trošilinku zelenej a žltej, také nenápadné čiarky, nie moc...však potom hodím foto..možno ho budeme mať položený už v utorok. Zajtra pojdeme potvrdiť objednávku. Takže nakoniec možem konštatovať úspech... 🙂

snahapada
16. říj 2009

gabi to je super ze jsi v poradku mne se udelalo moc zle s te zpravy

cincolina
16. říj 2009

Jejda holky, to se moc omlouvám, já si nevšimla, že jsem to tak blbě napsala....

cincolina
16. říj 2009

Mluvila jsem opravdu o Petule.

cincolina
16. říj 2009

Ještě jednou se moooooc omlouvám, bože můj, takový šoky, to se nedivím, když to teď po sobě čtu, tak si hrozně nadávám.... tak pěkný víkend všem, hlavně Gabi

miradka
autor
16. říj 2009

Cin, ja som sa už oklepala 😅 aspoň je vidieť, že to tu všetky spolu prežívame...ten kto vymyslel koníka mal skutočne dobrý nápad 🙂
Nevieš v ktorom týždni bola petula?

No ja neviem čo budeme mať zajtra na obed, to varí švagrová, ale v nedeľu budeme mať tuniaka, našla som jednoduchý recept, tak snáď to zvládnem a bude to chutiť 🙂

lucka.adis
16. říj 2009

Mir, my budeme mít také v Neděli rybu 😀 😀 nějak ji teď můžu jíst pořád...

Cin, už je to OK.. ale poprvé to teda byl ŠOK 😅 a co ta Peťula?

miradka
autor
16. říj 2009

Luci to je dobre, teraz sa najviac vyvíja mozog, budeme mať chytré deti 😀 😉

lucka.adis
16. říj 2009

Mir, kde na to chodíš, že to všechno víš?
Máš nějaké spešl stránky? Docela by mě to zajímalo, co se bude teď všechno s miminky dít 🙂

lucka.adis
16. říj 2009

Tady jsem našla super stránky, tak můžete klidně všechny brouzdat 😉
http://www.maminkam.cz/tehotenstvi/vyvoj-plodu-...

a..... http://www.maminkam.cz/vyvoj-plodu-v-tehotenstv...

Tak dobrou a pěkný víkend!!!!

ywushka
17. říj 2009

Jejda holky co mi to tu delate po ranu za soky?? Ta rana jak mi spadl kamen ze srdce vas musela i probudit vsechny!!! Hlavne ze je gabca i miminko v poradku!

Miradka: vzdycky mi moje teta rika,ze se nemam v tehu divat ani na zpravy!!Takze se na ne radeji ani vetsinou nedivam!!

Peti je mi lito,nevim proc si v tomto osud nevybira o neco lip....!!! Maminam co o nej nestoji je maji jak nic a maminky co po nem tak touzi je porad ten osud stavi pres silene prekazky!!¨

Jinak vam preju krasny den,pokud to v tomto pocasi alespon trosku pujde!!! My si mame dneska jet koupit kliky,dostala jsem od tchyne 50 euro,tak si musim jit za to koupit na slovensko zehlicku a pokud mi to vyjde i rychlovarku konvici-toto mi jeste chybi do baraku. Tak uvidime co dneska vsechno stihneme!! Odpoledne jsme meli jit na narozky svagrove,ale nakonec je odvolala,nejak se nepohodla s tema druhyma (se svym bratrem a jeho rodinou) tak se nikam nejde,jen k ni si chvilku posedet! Pa

cincolina
17. říj 2009

Holky, tak jeste jednou omluva za soky, to je hrozny, clovek to po sobe poradne neprecte a je to. Petula byla na zacatku, 5 nebo 6 tt.

ywushka
17. říj 2009

cin: hmmm to byva dost casto v techto zacatcich!!! to je proste hruza kdyz se to nekomu tak opakuje!! Tak snad ji to uplne nezkoli a bude bojovat dal

zabicka007
17. říj 2009

No teda, takový šoky, až mě to rozesmálo...a takhle vznikají drby,že Gabi? 🙂 A pak, že se člověk na netu nic nedoví... 😉
Snaho, vítám tě zpátky, je dobře, že tu s náma budeš!
Já jsem si včera byla koupit tři nový krásný záclony, tak jsem si udělala radost.

zabicka007
17. říj 2009

Jo a ten kočárek, co se mi tak zalíbil, je od výrobce anmar a typ je to cayenne, tak pokud máte některá nějaké užitečné info k němu tak budu ráda!

miradka
autor
17. říj 2009

Luci, tu som to vyčítala http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=64 😉 Inak čítam aj Betynku, tam sa dá tiež niečo pochytiť

miradka
autor
17. říj 2009

Luci, tá stránka čo si našla sa mi zdá ešte lepšia, koho to zaujíma, tak sa veľa dozvie 🙂
Inak Petula sa ozvala na snažilkách...zvláda to skvelo a sú rozhodnutí pre adopciu. Fakt silná to ženská 🙂

My zajtra čakáme návštevu, síce pen na skok prídu - vraj s dvomi malými deťmi to na dlhšie nejde...no som zvedavá čo ja budem hovoriť na moje deti 😀 😅 tak som upiekla koláč a teraz sa chladí vonku. Až bude vychladený príde na rad karamel 🙂