Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
5. pro 2009

lucka: ja jsem byla parkrat na masazi....ale zvol radeji takovy salon,kde se bud zabivaji primo na masaze pro tehulky a nebo tam maji alespon takovou tu maserskou zidli. Ja jsem byla u normalni maserky a nemela tam tu zidli a na lehatku na boku to asi neumela,tak jsem si to ani nijak neuzila ty masaze. Jinak ti to urcite pomuze pokud si tam zajdes!! Ja mivam taky hrozne bolesti v zadech!!

Preju vam krasny prijemny den

lucka.adis
5. pro 2009

Dobré ráno všem..

Tak noc byla zajímavá, nejenom že mě boleli záda, ale chytala jsem i křeče do pravé nohy a chodila furt na wc.. takže jsem se moc nevyspala a podle toho taky tak dneska vypadám 😖
Malá byla pěkně čilá, což je super..páč člověk aspoň věděl, že je všechno v pořádku.

Ywush, koukala jsem na nternetě po nějakých těhu masážíš a moc jich teda není... myslím s tou masérskou židlí.
Většinou tam mají na lehnutí na břicho, ale to já prostě už nemůžu 😠 tak budu hledat dál a snad něco do té doby než porodím najdu.

irminka
5. pro 2009

😉 ahojte babule,
tak já jsem šla spát po půlnoci a normálně jsem vydržela nečůrat až do půl sedmé do rána 😉 , no to mám rekord. i chlapečci byli hodní, tak jsem se konečně po dlouhé době vyspala. ted jsem přišla z obchodu, musela jsem se projít, protože mě bolí záda, když furt ležím a jetě jsem vytřela obývák, ale to potajmu, aby mě nikdo neviděl 😎

Jinak s tím železem to mám na štíru, protože s dvojčátky je to záhul, prostě hodně vycucávají...Fe beru 2x denně a kokýška mám černé a chodila jsem dost těžko na velkou, ale upravila jsem si magnésko, které mám brát 3 x 2 tablety, dala jsem si k tomu ještě do 1,5 ltr flašky Magnosolf a tím se to vcelku upravilo a dr. říkala, že jsem udělala velmi dobře...tož samoléčitelka hadra...nedělám z toho velkou vědu, mimina jsou zdravá, já to ještě chvíli vydržím a potom se dám do kupy.. 🙂

miradka
autor
5. pro 2009

Dobré ránko holky, Luci nedívala si sa na net, na nejaké relaxačné polohy pre tehulky? Mám jednu knižku a tam sú vyfotené také polohy, ale nedá sa to opísať. Mňa keď bolel chrbát, tak sa mi moc uľavilo, keď som sa dala na 4, ale neviem či ty nemáš iné problémy. Ten cvik sa volá kočičí hřbet a je tu napísané: "Klekněte si na podlahu a opřete se o ruce, záda jsou ploché. Zatáhněte břišní svaly, stáhněte svaly hýžďové a jemně vychylte páteř dopředu, přitom vydechněte; záda se musí vyhrbit. Udržujte chvíli tuto pozicci, pak vdechněte a uvolněte se. Opakujte cvik neěkolikrát tak, aby se pánev kolébavě vychylovala z místa a zase zpět." Je to klasický známy cvik a píšu tu, že je to dobrá príprava na porod a že keď si na všetkých 4, tak v tejto polohe može partner masírovať dolnú časť chrbta, čím sa bolesti utíšia. A: "Dbejte jen, aby ramena zůstala v klidu". To je dosť doležité...z pilatesu si pamätám, že všetky holky sme mali tendenciu vyťahovať ramenný kĺb, čo je špatne, musíš byť rovná ako stol.
Je tu ešte pár rad a obrázkov, keď tak to možem nafotiť a hodiť do albíčka, je to z knihy Velká kniha o matce a dítěti.

S tým železom...ja si dávam 2x denne magnosolv, snáď to bude stačiť proti zápce a keď nie, tak sa opýtam dr, či možem zvýšiť dávku.
Irmi, ten 1,5 l si robíš z jedného sáčku? 😕

lucka.adis
5. pro 2009

Mir, koukala jsem na intenet a něco málo jsem našla, ale i tak bych to radši zkonzultovala s někým kdo se v tom vyzná, abych si ještě neublížila-popřípadě malé. Kdybych měla tu tvou knížku, tak tam aspoň vidím ty obrázky atd...zkusím se po ní kouknout.
Jinak já jsem měla také zácpu, ale dalo se to vydržet..nebylo to tak hrozné 😉 ono jak si na to tělo zvykne, tak je to potom už lepší.

Tak nic, jdu si udělat krupičnou kaši a po 12hodině vyrážíme směr Brno, kluci na bazén a já k našim.
Mějte se pěkně a pěkného Mikuláše a ať vás Čert neodnese 😉

irminka
5. pro 2009

miradko: ano Magnosolf je silný, je to stejné, jak kdybych si vzala 6 tabletek, takže dohoromady to vychází na 2 Magnosolfy denně....je uplně jedno, jak to dostaneš do těla, jestli si dáš tabletu či ve vodě.......

miradka
autor
5. pro 2009

Luci, je to len pár strán, ja to nafotím odpoledne, len teraz nemám čas...chystám obed 😉 Inak ak chodíš do knihovny, tak možno tam tú knižku majú. U nás som ju videla.

Fajn, že máme ten magnosolv 🙂

ywushka
5. pro 2009

ahojky vsem🙂 me manzel ted utekl za mym tatkou a jeho kamaradama na zabijacku (tatka si tak 2x do roka delavaji takove silene akce),takze muzu pocitat s tim,ze manzel se mi vrati v tezce podnapilem stavu🙂 a kdo vi jestli vubec trefi domu🙂!! Ja ted cele dopoledne jsem delala dekorace na stul-jednu mamce,pak jednu nam a mamka chtela jeste babicce na hrbitov,hodim si je do albicka na modroustrechu,pak se muzete podivat kdyz budete chtit🙂!! Jeste jsem chtela delat na hrbitov manzelovemu tatkovi a memu dedovi,ale uz nemam jehlici,musi me nekdo privest po nedeli!! Jinak jsem rada ze jsem se zacala konecne trochu hybat! 🙂 Dokonce jsem byla i v kvetinarstvi si koupit ten florex do ktereho to zapichuju🙂,jela jsem autem,pripadala jsem si jak kdybych nebyla venku snad sto let🙂,konecne i nejaky pohyb mam🙂

ywushka
5. pro 2009
ywushka
5. pro 2009
lucka.adis
5. pro 2009

Ahoj kočky, koukám, že to tady naposledy ožilo o půl třetí odpoledne.... nooo, to si vás asi všechny vzal opravdu ten čert 😀 😀

U nás je už po Mikulášovi a super, synátor vyděšenej a v pytli byl po pás...básničku pěkně popletl a s pláčem měl namále, ale fakt super. S manželem jsme spokojení 😉

A co vy?

Ywush, moc pěkný výtvory..jsi šikulka a koukám, že už máte poskládanou postýlku, teď už jenom mít tam toho prcka, že 😵 😵

Pěkný večer všem!!!!

ywushka
6. pro 2009

lucka: dekuji🙂¨No tady asi opravdu radili ti certi a vsechny unesli🙂

Ja jsem dneska uplne spatne spala,manzel prisel v tezce podnapilem stavu z te zabijacky v deset vecer,jeste ze tak brzo,jsem ho musela i vyfotit,aby se pak mohl podivat na sebe rano😀
Preju vam krasny den

lucka.adis
6. pro 2009

Ahoj holky, teda tady je pořád nějak mrtvo 😀 😀

My jdeme dneska na oslavu narozenin... Adámkova kamarádka (sousedka) slaví narozeniny, tak jsem na to zvědavá jak to bude probíhat.
Jinak šťouchám tak trochu do malé, aby se probrala a začala o sobě nějak dávat..pořád spí 😒 sem tam se převalí a to je všechno. Včera se hýbala pěkně a dneska se jí zase potvůrce nechce.
Asi se moc pozoruju nebo nevím 😠 ale kdyby se to nezlepšilo, tak pro klid duše zajedem na Obi, aby se mrkli.

Tak se mějte a pěkný den všem!!!

irminka
6. pro 2009

lucko: nechej blbých řečí, sakra přečti si, že čím jsi víc těhotná, tím mám miminko méně místa a proto se méně hýbe. V tomto období miminko spinká až 20 hodin denně.........

Omlouvám se , ale už mě všechno serinká 🙂

irminka
6. pro 2009

Hlavně si neberte moje řeči osobně, mám dnes den blbec, tak si to vyliju prostě na Vás 😅

lucka.adis
6. pro 2009

Irmi, promiň 😔 😔

lucka.adis
6. pro 2009

...co se vlastně stalo, že tě všechno ser**??

irminka
6. pro 2009

ale,blbě spím, skoro vůbec ne, musím ležet, to mě nebaví a chlapečci mě tlačí všude tam, kdemě to nedělá dobře...........takže celkovo na prd.....už se to asi blíží.

Luci, hlavně se ty na mě nezlob, jsem někdy až moc upřímná a potom toho lituji, ještě jednou se moc omlouvám 🤐

ywushka
6. pro 2009

lucka: tak jak rika irminka,bud v klidu,je to presne tak jak rika,miminko ma cim dal tim min mista a proste nekdy ma ralaxacni den,prece ty kdyz se ti nechce a nemusis,tak se taky nebude hybat🙂 a tak to maji i ty miminka v brisku

irm: taky me nebavilo lezet,ale uz na to prdiiim!!! proste bud a nebo🙂

Ja jsem se vcera nudila,tak jsem si nasla na mimibazaru takove ozdoby z provazku a vodniho skla-to jsem nemela,tak jsem pouzila herkulesa lepidlo a vysledek je super🙂!! Vcera jsem udelala jen jednu,vic jsem jich nestihla,tak snad dneska!!! Nasla jsem si nejaky recept na pernicky,zitra se chystam si udelat testo🙂

lucka.adis
6. pro 2009

Irmi, vůbec se neomlouvej... já jsem naopak ráda, že mě tak dokážeš srazit zpět na zem a už potom nepřemýšlím nad blbostmi 😀 Fakt dík!!

Jinak se ti nedivým, že toho máš dost..nechce se ti ležet atd.kluci tě koupou tam kde ti to není příjemné atd. neboj, za chvilku si budeš užívat jenom kluků a na všechno špatné v těhu zapomeneš 😉
Za všechno ti mimísci prostě stojí a jak jsi už psala, když to zvládnou ostatní, tak my také 🙂

miradka
autor
6. pro 2009

Ahoj holky, no dvojčátka nám dávajú zabrať. Ráno som bola v kostole, skoro som tam zaspala vyčerpaním, kurnik to dýchanie je na prd...no moje mimča dávajú ešte stále o sebe vedieť, tiež som čítala, že postupne by pohyby mali ustávať, ale moji sú furt živí..vrtia sa o 106, až si hovorím, či ich nejako netlačím a preto tlačia oni 😕 Asi je to proste u každej inak.

Irkminko, odkedy máš také problémy? Už si nespomínam aké veľké máš mimča. Kedy ti ich merali naposledy? V nemocnici?

irminka
6. pro 2009

miradko: chlapečci mají někdy dny, kdy s sebou melou furt a někdy jsou vcelku v klidu, takže to neřeším. Ve čtvrtek jsem byla na kontrole v nemocnici a jeden mám 1,9 a druhý 2,1 kg, takže jsou už chlapíci 😉

ywushka
6. pro 2009

preju hezky podvecer!🙂
My jsme s manzelem meli "spaci nedelni hodiny"😀!! Ja dneska peru,uz tam mam treti pracku,si chystam praci 🙂 abych se nenudila🙂

miradka
autor
6. pro 2009

Irminko, tak to už sú fakt chlapíci, budú mať krásnu porodnú váhu 🙂

Jéé, dnes bude superstar, no som zvedavá, či niekto oslní 🙂

snahapada
6. pro 2009

ahoj holky -- irmi mne holky taky strasne kopou spatne se mne dyha vubec nespim chodim celou noc na wc sotva usnu uz se mi chce zase nemohu najit polohu na spani taky mne vsechno se,,,,,e a nejhorsi na tom je ze co jsem tehotna tak strasne chrapu ze se mnou nikdo nechce spat strasne mne brni ruky i nohy no uz mne to nebavi zitra jdu na OBI si domluvit porod poslali mne tam z veveri tak uvidime jak dopadnu jinak zdravim MIRADKU 🙂 🙂 🙂 YWUSHKU ma krasny fota na mimibazaru... LUCKU taky zdravim no a jestli jsem na nekoho zabudla tak prominte tak mne drzte palce na zitra 🙂 🙂 🙂

ywushka
6. pro 2009

snaha: to s tim spatnym spanima vsim kolem toho mame snad kazda🙂 Jinak dekuji za pochvalu🙂 Ja mam jen jedno miminko a zachod za celou noc navstivim trikrat kdyz malo🙂!!!Tak at dobre dopadnes na obi

Miradka: taky se tesim na superstar🙂

irminka
6. pro 2009

snaho: budu na vás zítra moc myslet....A ty nejsi ještě otevřená? Já už to tam mám jak do garáže 😀 , skoro volně průchozí, teda podle paní doktorky, tak se snažím hodně ležet, ale jinak alespon vařím, jinák by mě asi trefilo z nudy. Zítra chci začat prát věcičky, kdyby to na mě přišlo dřív....

Přeji všem hezký zbytek večera .... i my budeme kukat na superstar

snahapada
6. pro 2009

NE JSEM PORAD ZAVRENA ALE ZITRA JDU DO PORADNY TAK UVIDIME

ywushka
7. pro 2009

irm: jejda to byla hlaska "otevrena jak do garaze😀" 😀 😀 jsi me tim uplne pobavila🙂

Ja jsem dneska uz vyspana🙂,jsem se zacala prevalovat v posteli,to bude asi tim,ze jsem vcera odpoledne spala🙂 a ted se mi honilo hlavou milion myslenek co mam dneska vsechno delat! Mam tady plny stojan pradla,chystam se udelat alespon testo na perniky-musim udelat dvojtou davku,aby meli i nasi🙂,pak se chystam konecne neco i uklizet tady,protoze tu mam vsude bordel,tak jsem zvedava co dneska vsechno stihnu,ale ,mam na to cely tyden🙂,musim si to nejak rozlozit,protoze jsem zjistila,ze kdyz jsem se zacala po tom mesici nejak hybat,tak mam namozene svalstvo jak po dvou hodinach perneho cviceni 😀 😀 😀 a to jsem zatim jeste nic neudelala😀,no jo telo si zvykne na nic nedelani hooooodne rychle😀
Preju krasny den

lucka.adis
7. pro 2009

Pěkné ráno,

Irmi, ty máš teda hlášky 😀 😀 😀 jsem se málem počůrala smíchy..

Mě také dneska čeká menší úklid a budu něco péct na vánoce, teda jestli se do toho dokopu 😅
Synátor je ve školce a odpoledne s ním jdu na tancování Street dance, bylo by fajn, kdyby ho to chytlo a mohl se tomu věnovat.. měla by aspoň nabitý týden a nemusel by myslet na hovadiny 😉 když má ještě ten hokej a potom cvičení.

Snaho, ahoj... určitě nám dej vědět co a jak!!!!

Tak se mějte všechny pěkně!!!