Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

miradka
autor
9. pro 2009

To je ťažké s chlapmi. Moj je fakt výnimka, ani s tým sexom nemá problém a to som včera na neho robila všelijaké pokusy 😅 Deti sú pre neho dosť veľkou prekážkou, bojí sa o ne úplne hrozne, myslel si že ich tlačím keď som sa na neho zvalila a pritom ja som nič necítila... 😎
Gabi, v stredu tam idem o pol jednej. Už sa moc teším 🙂 Na hemke tak dlho čakáš 😲 mne dr hovorila, že to bude na počkanie, ale určite nie hodinu, tak to snáď nemyslela 😖

miradka
autor
9. pro 2009

Luci, aspoň budeš mať lepší porod, čím menšie mimčo, tým ľahšie polezie von 😉

lucka.adis
9. pro 2009

Jo, ještě jsem zapomněla napsat, že má tak cca 35cm..

Gabčo, s těma chlapama je to prostě někdy těžké. Co naděláš, jenom doufám, že se to brzo zpraví a bude s tebou normálně komunikovat, kór když jsi těhulka. Nemůže tě tolik stresovat a miminku také neprospívá vaše hádání-sama to z nám 🙂

lucka.adis
9. pro 2009

Mir, dr.mi říkala že nemá být po kom tlusťoch 😀 😀 tak tomu budu věřit, ale i tak doufám, že bude mít aspoň něco málo přes 3kg 🙂

miradka
autor
9. pro 2009

Luci, nám dr na utz v 20 tt povedal, že máme dlhonohé mimča, neviem či si robil srandu alebo fakt 😀

gabina79
9. pro 2009

Luci, no myslela jsem tak 1600g...ale asi je fakt, že Oník má trošku víc, když je to kluk 😉 ...no já jsem zvědavá na ten velký utz ve 30tt, jak bude velký 🙂 ..35 cm je super 😉 , mě neřekli, jak je dlouhý 😒 ...a neboj, určo bude mít přes 3 kg, ještě má čas a navíc teprve teď začíná pořádně nabírat 🙂
Mir, jj, vždycky tam tak čekám, jednou jsem tam byla i přes dvě hodiny, protože dělali víc těch testů... ☹...tak snad to u vás funguje jinak a nebudeš tam tak dlouho 😉
No já se jdu za chvíli provětrat do města...aspoň přijdu na jiné myšlenky 😉 Tak se zatím mějte 🙂

lucka.adis
9. pro 2009

Těžko říct, jestli je to ovlivněné tím že je to holka místo kluka.. 😒 jinak to jak je dlouhá mi řekla dr.jenom orientačně, páč je mimčo už v takém fázi vývoje, že se nedá změřit, takže ji budu věřit. A s tou váhou..noooo, snad to půjde nahoru a bude mít do porodu ty 3kg. Baštím docela dost 😉

lucka.adis
9. pro 2009

Teď jsem se dívala do tabulek a měli by jsme odpovídat... přesně tak jak jsme odpovídali u dr.na křivce 😉
http://www.maminkam.cz/tehotenstvi/vyvoj-plodu-...

miradka
autor
9. pro 2009

Gabi, tak ja si tam pre istotu vezmem knižku na čítanie, akurát sa obávam že mi bude na spanie...posledne v každej čakárni usínam 😅

ywushka
9. pro 2009

ja jsem ted usnula na sedacce-ja na jedne polovine a manzel na druhe!!😀,ha ha ha jak jsem se vzbudila chtela jsem jit pokracovat se spankem do loznice,ale to bych nemohlka pak usnout vecer,tak jsem se rychle umyla,abych se probudila🙂,ale uz se tesim na vecer😀

chanel
9. pro 2009

Ahoj holky, Luci to je tak milé, že si vždycky na mě vzpomeneš! Četla jsem to na diskuzi, no já dopadla celkem špatně....bud laparka, znovu umělý přechod a třetí ivf nebo třetí ivf a když nic tak laparka a umělý přechod a pak si našetřit 70.tis., na čtvrtý pokus.A i když půjdu na laparku a budu mít přechod před ivf,stejně se to nemusí povést,takže tak, brečela jsem jak želva,protože to co se děje u mě snad nikde.A sama neotěhotním,je tam šance tak 10%,genetiku mám v pořádku i přítel,imunologii taky i krevní obraz.Jinak vám tady všem přeji krásný závěr těhotenství a potomky, z kterých budete mít jen radost!

lucka.adis
9. pro 2009

Chanelko, co ti teda našli? Co je u vás špatně? Přestávám se v tom už orientovat 😕 ... nějaká šance přece být musí, aby se vám to povedlo, když genetika vyšla v pořádku a i imuno a krevní obraz!!!!!

ywushka
9. pro 2009

chanel: ja bych sla asi prva do te laparky a prechodu a pak ten treti pokus,tim nic neztratis,max tak ziskas!!! Budeme ti drzet palecky,hlavne bud v klidu co nejviiic

Ja jsem se kukala na ulici-jejda tro je tam ted blaaaazinec😀

lucka.adis
9. pro 2009

Mám v Albu kočík, klidně mrkněte 😉

cincolina
9. pro 2009

Holky ahojte,
jdu zase jenom pozdravit, právě jsem se vrátila ze srazu s kamarádkama ze skautu, se kterýma jsme se dlouuuuho neviděly. Byly jsme v kavárně, naštěstí jsme pro nás 14 měly svoji místnost, jinak by ostatní hosté asi utekli 😎 .
A nakonec to vypadá parádně, jelikož mám další nabídku na věnování kočárku a slíbené tři banánovky oblečení. Sice po třech holkách, ale třeba ta naše moruše je taky holka 😀 . U mně žádná změna, pohyby zatím necítím, ale ještě mám čas myslím. Na výsledky tripplů mám volat až v pátek, tak snad to bude dobré.
Chanelko, ach jo. Aspoň že máte dobrá všechna vyšetření, třetí pokus už snad musí vyjít. Pamatuju si, jak laparku řešila Chrobi, a tuším, že z rad ostatních vyšlo, že laparku je vždycky dobré udělat...
A co Irminka, že by už? Snad se jenom dnes přes všechno to své uklízení nedostala k netu. Nebo jsem tě Irmi zasklila?
Gabi, my jsme se s manželem včera taky chytli, a křičeli na sebe, tedy já na něj, a pak mi bylo líto, že to mimčo slyší. Hormony 😖 .
A co Saj? Už bude mít brzo OPU, že jo?

ywushka
10. pro 2009

ahojky holky,dobre ranko preju!!! Jejda ta irminka se tu vuuubec neukazala!!! 😕
Ja jsem pred chvili vztavala,zase jsem mela ty bolesti,ale takove ty jak na sileny prujem,tak uvidime co me rekne dneska mudr.

lucka: slusi ti to s kocarkem!!🙂 Neni tato korbicka hooodne mala?? Me se zda ze sestrenbka mela ten samy a prodavala ho nekomu a musela si nakonec koupit vetsi,eliska se ji do nej totiz nevlezla i sekama v zime!! No uvidis...

Preju vam krasny den,ja jsem si ted uvarila caj,tak si jdu chvlku sednout k telce,musim se osprchovat a pripravit se,sice tam mame byt az v 10:50,ale ja mam rada klid na takove cinnosti

miradka
autor
10. pro 2009

Dobré ránko holky,

Chanel, zdravím ťa, je mi fakt ľúto čím si prechádzaš. Prekvapilo ma, že ti ponúkli znovu umelý prechod, nie je to po druhé nebezpečné? Na koľko mesiacov by ti ho vyvolali? Síce oni vedia čo robia a ten postup - laparka, prechod a IVF je úplne ideálny. Ja by som do toho vkladala veľkú nádej, ale chápem, že už si asi citovo úplne vyšťavená...držím ti palce 😉 Musím sa aj ja mrknúť čo sa deje na snažilkách, teraz som už úplne mimo..

Luci, to máš krásnu fotku, kočárek s pekným bruškom 😵 Dobre ste si vybrali, Verunke v ňom bude určo príjemne. Ja myslím, že teraz sú skoro všetky kočárky dosť úzke...hlavne tie dvojčátkové, ale budú sa musieť vliezť.

Cin, tak som zvedavá na tripply, ale isto budú v poriadku 😉

Ywush, ja mám tiež posledné dva dni průjem, podľa mňa je to z kombinácie aktiferinu a magnosolu..ale vždy lepšie ako zácpa 😅 Nebolí ťa tiež ako keď máš dostať ms? Ja občas cítim takú bolesť v krížoch, alebo skor ako je bedrový kĺb. Našťastie je to len chvíľkové...tak držím palce na kontrolu u dr 🙂

lucka.adis
10. pro 2009

Ahoj holky, tak u nás je už malíř a stěhuje s manžou sedačku, páč ji máme docela velkou a tak musí vymyslet co s ní. Ke všemu se musí s ní opatrně, protože by se poškrabala plovoučka a to by manža pěkně zuřil 😠 Ještě máme v kuchyni stůl a ten se také bude muset někam dát, ale kam to teda fakt nikdo neví 😖 všechny pokoje jsou obsazený jinými věcmi...

Ywush: Držím palce na kontrolu, dej nám potom vědět co a jak, jo?

Jinak jsem si také všimla, že tu není Irminka, snad je všechno v pořádku 😕

Mir, děkuju za pochvalu kočárku i bříška.. mě se ta korbička nezdá nějak malá a ani úzká. V dnešní době, když chce člověk praktický kočár, aby se mu vlezl i do auta, nebyl moc těžký atd.tak už musí jít do takových kočárků než co bývali. Já jsem měla na Adama hóóódně široký velký kočár...o tom, že byl dost těžký ani nemluvím 😝 a jsem ráda, že jsme se ho zbavili hned, jak si malej začal sedat a koupil se novej sporťák, který se potom prodal do dětského bazárku.

Cin, ať ti ty tripply dopadnou dobře.

monulkab
10. pro 2009

Luci ty máš stejnej kočár jak můj brácha, je to bolder ne?

lucka.adis
10. pro 2009

Monulko, ahoj kočko... nene, je to značka X-Langer 😉

zabicka007
10. pro 2009

Ahoj drahé maminky a nastávající maminky, vůbec jsem v posledních dnech nestíhala - ty zkoušky mě jednou zničí...hlavně jsem chtěla zjistit, jak dopadla Monulkab, no a zprávy nic moc...ale vyšetření z krve ještě není, takže uvidíme uvidíme 😉
Saj přeju, ať jí rostou folíky, je to lepší jak minule takže držím pěsti
Ywuš se stále drží, to je dobře, říkala jsem si, jestli už nejsi náhodou v porodnici... 😎
Gabi, to my se s drahým nebavíme už víc jak týden, pohádali jsme se kvůli prkotině, jenže on jakožto ješitný chlap ve znamení beran se urazil jako malý kluk a já jakožto hrdá nastávající maminka ve znamení štíra prostě neumím jít a nějak to s ním řešit... 🙂 No jsme to prostě dvojka k pohledání... 😀

sajmona
10. pro 2009

ahojky holky tak v sobotu jdu na opu,tak mi držte pěsti at mám víc vajíček jak minule. 🙂

ywushka
10. pro 2009

taaaak hlasim opet po minule kontrole zkraceny cipek,od minule se zkratil skoro o 1cm,tak uvdime!!! Jinak me delali monitor,ten dopadl dobre,maly porad bouchal do te jedne sondicky a sestricka mu nadavala😀

miradka
autor
10. pro 2009

Ywush, monitor sa robí od 36tt alebo to záleží kedy sa začneš otvárať? Stále to vypadá, že budeš rodiť pred vianocami? 🙂

Celé dopoledne som pomáhala tchýni s guličkami s višňou v rume, tak mi voňajú ruky, že by som si ich najradšej nacpala do úst. Teda žiadna sranda ovládať sa a nedať si ani jednu guľku, ale jednu som si dala 😅

lucka.adis
10. pro 2009

Ywush, takže budeš rodit ještě před těmi vánocemi nebo těsně po nich 🙂 ?????
A na monitor se už fakt chodí od toho 36tt... já myslela že později.

Já teď zbaštila kousek pizzy a zase ležím v posteli.. stejně se nic jiného dělat nedá, když se nám po celé bytě prochází malíř. Stejně bych tam jenom zavazela...takže jsem v ložnici a nic mi neschází. Manža mi sem donesl i pití, akorát ten záchod tady nemáme 😀 😀

ywushka
10. pro 2009

lucka: ja nevim,spis si myslim ze az po vanocich,byla bych teda radeji....aby se malicky chudacek nenarodil 24.12

miradka: me deleli monitor,jsem podle PM 36tt a podle UZV o dva tydny viiic!! Presne tak to mela i Pilotkaanetka....!!! Taky mela malickou o dva tydny popredu!! No uvidime!! Jeste mam posledni kontrolu na gynde ve stredu!!!

irminka
10. pro 2009

ahojte babule,
jsme pořád 3 v1, včera jsem neměla vůbec čas, byla jsem u našich a potom jsem celý den ležela...

Ted jsme přijeli z nemocnice z kontroly a paní dr. teda nebyla moc nadšená, nebot zjistila hmatem, že mám hrdlo už jen 1 cm a cítila plodový vak, takže mně chtěla nechat v nemocnici, ale potom si uvědomila, že budou vánoce, tak mně nařídila přísný klidový režim s opravdu tvrdým polštářem pod zadkem a fakt už jen ležet.
Kdyby mně odtekla plodovka tento týden, tak mám jet do Zlína, tam mají spec. dětskou JIP a kdyby až příští týden, tak s klidem do Hradiště...no, třeba se stane zázrak a bude to až po vánocích 😉 ...........takže pečení tento rok nebude, no nevadí 😎

miradka
autor
10. pro 2009

Ahoj Irminka, to je dobre, že ťa nechala doma, ale musíš teda fakt dodržovať kľud. Držím palce, aby ste to vydržali čo najdlhšie 3v1, aby boli chlapci čo najviac vyvinutí. Hlavne aby sa im dobre dýchalo... 😉

zabicka007
10. pro 2009

Irmi tak odpočívej, co já bych za to dala, abych se mohla jen válet 🙂 A to stejné platí i pro Ywuš, no a když se
narodí prďata už letos, tak je aspoň pozitivum, že se Vás nedotkne Janotův balíček... 😠
A vy už jako chystáte cukroví??? Já ještě nemám ani vánoční výzdobu, jsem to ale hospodyňka... 😅

zabicka007
10. pro 2009

Saj, v sobotu na tebe budu určo myslet, ať je plné plato vajec 🙂