Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
17. pro 2009

Dobre ranko vsem,vcera vecer jsme uz malem vyrazeli do porodnice,asi hodinu s parminutovyma pauzama jsem mela bolesti od krizi do bricha,nenechalo me to ani sedet ani lezet,ale misto toho,aby to zesilovalo,tak se to postupne zeslabovalo az to ustalo,takze jsem zustala doma....!!! Plodovka neodtekla,tak to asi byli jen takovi poslicce!🙂 Manzel me rika:"ne ze neco zatajis,kdyz budes muset jet tak pojedeme!" Ja jsem mela hrozny strach kvuli stavu silnici co ted je vsude,ale jak bych mohla porodni bolesti zatajit to by me fakt zajimalo 😀 😀 😀 !!! Pak mi uz zase celou noc tvrdlo jen bricho...stejne jak ted!! No tak uvidime
Preju vam krasny den
Ja jsem hodila do pracky uz kojo polstar,abych ho mela pripraveny pro maleho!

miradka: opravdu bud kvuli te vaze v naprostem klidu!!!

miradka
autor
17. pro 2009

Dobré ránko holky, Ywush, tak to je fajn, že ste nemuseli vyraziť, ale nebolo by lepšie, keby si bezpečne dorazila do nemocnice a radšej tam nejaký ten deň poležala? Teraz je to počasie také nevyspytatelné. Práve hovorili v telke, že odleva príde na štedrý deň. Dovtedy by malo byť vonku všetko biele 🙂 Teším sa na to, ako nám budeš písať o Teovi, aký je šikovný, ako papká a spinká...to je tak úžasné na dušu 😵 😵

Už som celkom v kľude, díky za povzbudenie 🙂

ywushka
17. pro 2009

miradka: jejda tak to se mi fakticky nechce!!! To byl zase jen plany poplach!🙂 Zitra jedeme na posledni poradnu na gyndu v 8:30 tam mam byt a pak v tu stredu uz jedeme na kontrolu do porodnice!! Jsem zvedava,jestli se ten cipek nejak pohnul nebo je porad stejny!!

Ja ted jdu uklizet,manzel jel do prahy,tak jsem zase sama,tak se musim necim zabavit! Mam tady i kopu pradla na zehleni vcetne povleceni,do toho se mi ale vuuuuuuubec nechce!!! Alespon mi nechal manzel doma penize,kdyby prijel zase ten balicek😀!! Ha ha ha

miradka
autor
17. pro 2009

Ywush, tak to chápem že sa ti nechce 🙂 Keď máš zajtra kontrolu, tak to je v pohode... 😉
Holky, stal sa zázrak, peniaze z nemocenskej mi došli už včera!!!!!!!!!! Vždy chodili po 21. a teraz si nejako mákli, takže asi vyrazím do deichmanu - v teniskách, dúfam, že sa nezabijem 😅

lucka.adis
17. pro 2009

Ahoj holky,

tak já jsem zpět od dr.píchla mi tu B12 a jsem s ní domluvená na příští týden a potom po svátcích. Musí mě to píchat 2x týdně, tak snad to pomůže. V lékárně jsem si vzala další balíček železa a k tomu jsem si koupila i šumivé tablety, abych to nějak podpořila, páč se mi do nemocnice fakt nechce 😝
Venku je super počasí, ani tam není moc velká zima...akorát to tam někde občas uklouzne, ale dá se to.
Dneska má synátor vánoční besídku a já tam jdu zase bez manžela, páč má práci v Brně a nestihne to...takže beru kameru a snad něco natočím, pokud se teda synátor zase neblokne. Minule nechtěl ani zpívat (ale nebyl jediný), myslím si, že ho to taky mrzí, že tam nebude mít tátu, ale co se dá dělat.

Mir, opravdu buď v klidu... myslím si, že bobci jsou naprosto v pořádku a budeme je mít všechny pěkně vykrmené a určitě pod 3kg mít nebudou. A když jo, tak to brzo doženou 😉
Já jsem už v tomto také v klidu, hlavní je to, že se mají prcci dobře a odpovídají týdnům.
Mrkni na ty botky a dej potom info, já na ně chci také mrknout v Brně v Deichmanovi 🙂

Ywush, už si tě umím představit, jak by jsi to tajila 😀 😀

miradka
autor
17. pro 2009

Jasne Luci, odpoledne tam zajdem s tchýní, som rada, že nemusím sama v tých teniskách. Už vidím ako by som si natiahla s vypätím všetkých síl zimné boty a kým by som došla k deichmanovi, tak by mi tak opuchla noha, že by som ich možno vyzula ale mohlo by sa stať, že by som ich spátky neobula 😀 😀 Som zvedavá, či tam budú mať tie válenky, celkom sa mi zapáčili, dívala som sa na net a je viac druhov...tak snáď budú mať čosi aj u nás v zapadákove 🙂

lucka.adis
17. pro 2009

Mě dneska bolí děsně kostrč... jestli je tam někde malá nalepená či co, ale nemohla jsem ani vylézt z postele, jak mi to vystřelovalo do zad. Jsem myslela, že se rozbrečím jako malá holka 😔 a teď když chodím, tak jdu jak kačena, páč přepadávám na levou stranu, protože na pravé mě to prostě bolí.

Mir, určo něco najdeš.

ywushka
17. pro 2009

Ja uklizim,uz mam jednu koupelnu,loznici vcetne vypranych zaclon a obyvak s kuchyni,jeste mi zustava tato mistnost (moje skladiste) aq druhou koupelnu a chodbu!! Huraaaa a uz to budu mit,musim si chvilku odpocinout!! Nejradeji uklizim kdyz neni manzel doma!!🙂

miradka
autor
17. pro 2009

Luci, to je desné keď začnú bolesti...snáď to rýchlo prejde a budeš zase v pohode. Určite sa malá nejako otočila a tlačí...

Viete ako sme sa bavili o bundách, dobrý nápad - skúsiť manželovu, akurát že on má len jednu a tú furt nosí. Ja staré vyhadzujem..no tak ma napadlo, že má nové zimné topánky, ktoré ho vraj tlačia, tak som si ich vyskúšala. Pekne som sa nasmiala, ale sadli mi 😀 😀 Sú o 2 čísla väčšie, palec mám pekne ďaleko a tak som sa bola ukázať v nich našim 😀 😀 Akurát že sú fakt pánke a už vidím tú srandu ako sa u dr vyzúvam a všetky pacientky čumia aký chlap tam vo vnútri musí byť 😀 😀 potom by som si ich nastokla a rýchlo upalovala. No to určite, prepadla by som sa od hanby 😅 😅
Dívala som sa na nete akú má nabídku deichmann a myslím, že tam majú aj také válenky, len malinko iné čo si ukazovala Ywush. Tak ak ich budú mať u nás v predajni, tak si ich vyskúšam, už mám nákupnú horúčku 😵

lucka.adis
17. pro 2009

Mir, snad to bude brzo ok.. snažím se to rozchodit, přece jenom potřebuju uvařit a trochu zase poklidit. Když si vzpomenu, že zítra má zase dojít a budu mít v bytě bordel, tak se mi úplně zatmí před očima 😠 😠 bude tady chodit po plovoučce špinavej jak nechci říct co a prach bude zase všude a to jsem wc včera uklízela přes hodinu, páč byla všude rozlitá barva a prach 🙄 🙄

Bude sice v ložnici, ale už ho vidím, jak by se tvářil, kdybych mu řekla, ať si leze oknem. 😠

miradka
autor
17. pro 2009

Luci, to máš fakt blbé...v tak pokročilom tehu je to nepríjemné. Som rada, že som mužíka dotlačila, aby u nás včas vymaloval a vobec, že máme aj novú podlahu dole. Neviem si predstaviť ako by sme to tu rozbombardovali a ja s dvoma malými deckami... 😖 Ale na vianoce to už budete mať spravené, však?

ywushka
17. pro 2009

huraaa jupiiii mam douklizene!!!! Jsem myslala ze to ani nezkoncim!!! Jsem to delala tak 2,5 hodiny!!! Jeste jsem oprala povlaky na polstarky do obyvaku a ted jsem tam supla jeste hadry a uterky co jsem s nima umyvala!! Babicka mi priveze obed,protoze ja cekam na ten balicek a mam strach si pro nej zajet kdyz nevim jetsli a hlavne kolik by prijeli!!! Jen jsem rada ze jsem uklidila! nZitra jak pojedeme od doktora se jeste chystam zastavit se v kauflandu udelat nejaky "vanocni" nakup,protoze by me tam po nedeli nikdo nedostal,uz ted tam bude urcite natriskane!! Chtela jsem jet uz dnes,ale kdyz jel manzel do te prahy,to se vrati az tak navecer a to zase bude v kaufu hlava na hlave.

lucka.adis
17. pro 2009

Mir, já doufám, že do vánoc to tady budeme mít čisté.. jinak by mě asi fakt odvezli, ale né do porodnice -do blázince. Ke všemu se Adisek včera jenom o tu stěnu otřel a už je to tam vidět, jak je to poškrábané 😠 tmavé barvy jsou vážně na hov*** 😢 😢

lucka.adis
17. pro 2009

Holky, kdepak je Irminka????

irminka
17. pro 2009

ahoooj, já jsem tady 🙂

Právě jsem přijela.....byla jsem na kontrole jako každý týden, dnes jsem jela autem, měla jsem bobky, ale všichni jezdí dost opatrně, takže to bylo ok. V nemocnici jsme se nasmáli, paní dr. mě zkontrolovala a říkala, že jsem otevřená víc než minulý týden, ale, že když ležím, tak je jedno, jestli doma nebo v nemocnici, to jsem byla mooooooc ráda. Říkala, že to muže být každým dnem nebo také až za 14 dni, tak si potom vyberte 😠 . Potom mě ještě poslala k druhému doktorovi, at se podívá na kluky jak porostli za ty 2 týdny od posledního měření.....no a to teda bylo...chvilku ticho a já už si myslela, že je to špatné, dr. si zavolal druhou doktorku a dívali se na obrazovku a ta druhá dr. mu říká: Zkus to ještě jednou", takže to dr. přeměřil a vyšlo mu, že jeden chlapeček má 2,79 a druhý 3,1 kg a to jsem v 35 tt 😀 . Takže budeme mít asi dva obry nebo já teda nevím. Potom přišel ještě jeden dr. a konzultovali to, že za 2 týdny nemohli hoši přibrat skoro každý kilo, tak se shodli nad tím,že to bylo minule špatně změřeno od jiné paní doktorky. A potom jim věř........Dnes to měřili 2x a teda snad je to správně.

Potom jsem si byla u své dr. ukončit marodku, manželovi koupit dárek- nerez široký náramek a na něm vyryto Bořek Richard Bruno, tak snad se mu to bude líbit. Potom jsem objela všechny obchodáky, jela k našim a jetě do bývalé práce a uuuuuuuž jsem uplně hotová, půjdu si lehnout a v tom mně volá manža z práce, že prodal přes Aukro zase jakousi hokejku, tak at to zabalím a zajedu na poštu, takže balím a jeduuuuu 😉

lucka.adis
17. pro 2009

Irminko, wow!!!!!!!

To jsou teda obři jak to tak čtu a říkáš, že to může být každým dnem a nebo také až za 14dní? Tééééda, tak to jsou super zprávy, ne 🙂

miradka
autor
17. pro 2009

Irminko, tak to je teda mazec, takí veľkí chlapci 🙂 Tak som naozaj zvedavá, ktorá z vás bude rodiť prvá, či ty alebo Ywushka 🙂 Moc sa teším až nám budete písať o svojich drobečkoch 😵 😵

Luci, to je divné, že je vidieť škrábance, akú farbu tam máte? 😕

lucka.adis
17. pro 2009

Mir, takovou cihlovou... něco mezi červenohnědou.

Jdu pro synátora do školky a mrknout na tu jejich besídku, jsem zvědavá jestli bude synátor spolupracovat 😀

ywushka
17. pro 2009

irm: jaj tak to jsou kluci jako hrom!!! Parada!!! Ja jdu zitra na kontrolu,tak jsem zvedava jestli se ten cipek nejak pohnul a nebo jestli je to porad stejne!! Uz me zase bolelo to bricho.....!!ted dost pravidelne chodim na velkou,nekdy i 2x za den,sice to neni uplne prujem,ale uplne normos to taky neni....hmmm no co musime cekat!!! Ale jak to tak vidim me jeste predbehnes🙂 A ty mivas nejake bolesti,ze by jsi citila ze se nejak oteviras??? To ja mam kazdou chvili!!!

Lucka: taky mam v obyvaku uplne hnede steny a taky me pripada ze na tom jde vsechno videt!!!

Ja jsem dneska tak uklizela jak silena,jeste porad neco peru (teda tam mam oveckovou deku,abych ji mela cistou pro maleho na lezeni-se s nim musim podelit,to je moje nejoblibenejsi deka🙂) Byla tu mamka a abych nemusela zehlit,tak me to pozehlila vsechno ona🙂 jaj se mam🙂!!!

irminka
17. pro 2009

Ywusko: na řadě jsi ty, jásnad ještě vydržím alespon do toho 28.12 at je to měsíc před termínek, příští týden v uterý mám jít ještě na kontrolu a tam by jsme se měli domluvit na císaři, tak jsem sama zvědavá, jestli vydržíme 😉

A bolesti a takový divný pocit mívám tak cca jedna za dva dny, že mě bolí jako při menzes břicho a střílí mně to do bederky a sem tam průjem, tak nevím, vždycky si lehnu a čučím a po hodce to přejde.....

Jdu si teda hajnout, kuknu navečer

ywushka
17. pro 2009

irm: tak to mivam i ja,prujem jen sem tam,ale takove jine kdyz jdu na zachod to mam kazdy den,ale prujem to neni!!! Bricho mam bolestive asi tak jak na MS a nebo jako by na ten prujem. A hlavne me porad bolestive tvrdne a nejvic v noci. Vcera jsem mela zase takovou bolest ze z beder do bricha. To se opakovalo po par minutach,ale misto toho aby to zesililo,tak to zeslabilo,tak uvidime!! Mamka mi vcera rekla:" dnes nebo zitra bez rodit"🙂 a jeste vcera jsem mela ty bolesti😀 Ha ha ha ha🙂Jsem zvedava co to se mnou udela po tom dnesnim uklizeni. Jeste se chystam jit k nasim,mam tam jeste akvarko s kreckem,porad neni nikdo schopny me ho sem prenest,tak musim chodit tam,ale jeste porad cekam ten balicek,tak musim jeste vydrzet!!!

ywushka
17. pro 2009

Jeste jsem dneska pozametala chodnik pred domem a cely vchod,mamka kdyz me videla,tak mi nadavala,ale kdyz tam byl snih a ja jsem nechtela aby mi to primrzlo!!

cincolina
17. pro 2009

Holky pekny vecer, to je jak detektivka sledovat kdo prvni porodi 😉.
My jsme si dnes s manželem vzali volno v práci, původně jsme si chtěli udělat výlet do Prahy (vlakem), ale když o půl páté ráno zvonil budík, tak jsme si to rozmysleli. Tak jsme odpočívali, uklízeli, dodělávali vánoční dárky a před chvílí se vrátili z tříhodinové procházky z přehrady až domů.
Jo a přišel mi cenný balík. Tak jsem se hrozně divila co mi kdo posílá a jestli už jsem tak mimo, že si nepamatuju, že bych si něco objednala a je to takové dárkové balení dětského krému, spreje na zadeček a ubrousků a k tomu jako bonus (modré) bodýčko. Odesílatel je Mediaservis, tak tipuju, že mi to poslali protože jsem si objednala Betynku. No, příjemné překvápko. A moruška bude muset být chlapeček, když první věc, kterou máme, je modrá 😀

lucka.adis
18. pro 2009

Dobré ráno holky, koukám, že nikde nikdo 😕 snad se tady už nerodí?

lucka.adis
18. pro 2009

K nám dneska dojde zase malíř, už tady měl v osm hodin být a zatím tady není 😠 ke všemu mě to ráno chytlo a začala jsem brečet, páč mi můj manžel řekl krásnou větu: za 6dní jsou tady vánoce... když jsem se koukla kolem sebe a viděla tu špoušť ještě od toho malování v obýváku a chodbě a teď nám bude malovat ložnici, tak jsem to prostě nevydržela a začla brečet jako malá holka 😔
Je to tady o nervy, kdyby nebyli ty vánoce, tak to člověk bere jinak, ale to se prostě nedá... ke všemu jsem ještě pořád nezačala ani prát a s toho už mám taky pěkné nervy. Nechci to všechno dělat na poslední chvíli.

Omlouvám se, že jsem si tu vylila srdce, ale už nevím komu bych to měla říct a tady je to takové jiné. Člověk se vykecá a je mu hned o něco líp.

Pěkný den všem!!!!

irminka
18. pro 2009

Lucinko,Lucinko, bordel za tebe nikdo neuklidí,stajně to budeš muset asi zvládnout sama, tak si řekni, že to pŕostě nebude na 100%, ale hlavně, že bude pohoda...kašli na to, trochu pouklízet z nějvětšího bordelu a hotovka...a praní si nech mezi svátkama, volna tam bude hodně, manža pohlídá Adíska a ty si můžeš klidně poprat. Ty vydržíš určo nejméně do 38 tt, takže máš ještě čas 😉 Hlavně pevné nervyy a usměv na rtu 🙂

lucka.adis
18. pro 2009

Irmi, v pohodě... už jsem se tady rozkecala a je to lepší. To dělají prostě ty hormony a je mi jasný, že to za mě nikdo neuklidí. Nejhorší na tom je i ta debilní tmavá stěna na které je všechno vidět a 2Otisíc je prohozených jen tak oknem. Je to prostě na *****, ale jak říkám-píšu, už jsem se nějak oklepala a budu to muset zvládnout. Tady vás tím zatěžovat nebudu.

A jak se cítíš kočko? Pořád na tebe a Ywushku myslím, snad ještě 2týdny vydržíte a potom nám už jenom napíšete, jak jsou kluci nááádherní 😵 😵 na to se fakt moc těším!!!!

irminka
18. pro 2009

Luci: jak se cítím? Řekla bych, že na prd, ale co se dá jiného čekat,že? Ted vařím, pečená jelítka s bramborami sleduji na PC VKV, je to poslední díl, no, to jsem si nemohla nechat ujít 😉

lucka.adis
18. pro 2009

Už to máš fakt za pár, tak to ještě vydrž kočko 😉 VKV byli včera super.. koukala jsem na ně.
Mňam, takovej dobrej oběd. To já budu s manželem zase v Brně, takže si zajdem na něco asi tam..musím koupit květináče v bílé barvě, abych to mohla konečně sladit a taky potřebuju látku na polštářky, abych to mohla ušít a dát na tu naši světlou sedačku.
Venku je -8 což je pěkná kosa 😝 😝

pááá, pá

miradka
autor
18. pro 2009

Dobré ránko holky, tak sa dívam, že nám tu chýba Ywushka. Tak buď jej zase nejde net, alebo je v porodnici 🙂
My sme boli včera v tom deichmenne, ale nič moc tam už nemali, nič mi nepasovalo ku kabátu ani len ku kalhotám, proste k ničomu a keď boli nejaké pekné, nemali už moje číslo...prišli sme moc pozde, už ani nebudú mať ďalší zimný tovar. Smola. Takže dnes asi pojdeme do Polska. Včera sme potom ešte boli na nákupe v kaufu a keď sme s avrátili, myslela som že porodím. Tak sa dosť bojím ísť dnes na ďalší taký "výlet".
Tak vidím, teda čítam, že tie bolesti na ms máte aj vy a asi to bude súvisieť s blížiacim sa porodom. Tak to holky skúste ešte vydržať a moc sa neprepínajte. Ja sa na to dnes opýtam doktora...nemám to moc často, ale je fakt, že občas sa mi potom uľaví na wcku - buď prújem alebo normálka...Ale zdá sa mi, že to železo mi zaberá, necítim sa až tak vyčerpaná. Vtedy som bola vyčerpaná aj z dýchania, teraz je mi fajn 🙂

Tak sa majte, ja za chvíľku vyrážam.. 🙂