Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

pilotkaanetka
12. led 2010

Lucka taky jsem je měla a byly fajn byli prodyšný a nikde mě neškrtily 😉

gabina79
12. led 2010

jj, to jsou ony, ty mám taky 😉

gabina79
12. led 2010

No nic, jdu na další kolo žehlení 😖 ..tak se zatím mějte 🙂

lucka.adis
12. led 2010

Tak to jsem ráda, že máme stejné 🙂 trochu mě zaskočilo, jak jsi Gabčo psala, že je víc velikostí, páč ona se mě na žádnou neptala.

Anet, takže byli fajn, jo? Já jsem je chtěla už i z toho důvodu, že si nechci ničit svoje spodní prádlo, když tyto můžu potom vyhodit 😉

pilotkaanetka
12. led 2010

Lucka mě vyhovovali jen mě trošku vadili na břiše na jizvu po císaři ale jinak v poho 😉
o Miradce nai vidu ani slechu copak asi dělá chuděrka 😉

ywushka
12. led 2010

pilotka: no je to jeste takove vselijake,mamka me rika,ze me hezky spinka,ze bych si v klidu mohla pouklizet cely barak,ale ja to prdim,jsem umyla jen koupelnu jednu dneska a vyprala jsem dve pracky,jinak na to prdim,kdyz maly spinka,tak ja si s nim taky schrupnu🙂!! No zitra uz je mu 14 dni🙂,tak uz nam zbyvaji jen 4 tydny do konci sestinedelky,uz aby to bylo....se tesim az hlavne bude vsechno zahojene tam dole a to pak uz bude uplne super!!!

Mamka moje kdyz jsem sama tak tu dneska byla uz asi 7x,byla koupit malemu i nejake bodycka a dupacky,protoze je mu vsechno OBROOOOVSKE a pak ma hole raminka porad. Ted me spinka,ale za chvilku by mel papat!!! Utikam uz za nim!!! Mejte se krasne!!

Myslime na MIRADKU a drzime palusky

pilotkaanetka
12. led 2010

Ywushka dobře děláš že si jdeš schrupnout ono to uklízení neuteče 🙂 já jsem ze začátku taky na to prděla jen jsem vytřela takovou rychlovku a bylo 😉 ted třeba manžel pohlídá tak si v klidu uklidím a jelikož nekojím tak manžel i nakrmí

zabicka007
13. led 2010

NO děvčata, to je užitečných informací ohledně porodu, kalhotek atd., pro mě to zatím je daleko, ale doufám, že až se to bude blížit mě tak mi všechno zopakujete a poradíte 🙂
Luci, s tím srazem to by bylo vynikající, já bych byla určitě pro!
Ywuš no to já bych vylítla z kůže, kdyby mi mamka takhle furt ,,nahlížela přes rameno,, to je totiž něco na mě 😠 No moje mamka mě už dost zná na to, že tohle dělat nebude, horší to bude s tchýní, tu si budu muset hned zezačátku srovnat, to zas bude masakr 😀 Bydlí totiž o pár baráků dál a její největší blaho je, když může být někomu prospěšná, ale to není nic pro mě...
Emers super výsledky, jinak ta kontrola v tom dvacátým týdnu je fakt zážitek, já sebou měla i drahouška a taky se mu to moc líbilo.

cincolina
13. led 2010

Holky, ja jenom taky nakukuju.
Emers, gratuluju k vysledkum, je to uleva, vid? A manzel jde s tebou na ten velky ultrazvuk? Muj byl a take samozrejme nadseny.
Zabi, co zkousky? Uz mas hotovou dalsi?
Ja jsem za ty vsechny rady co tu probihaji moc rada, uz jsem si rikala, ze si budu muset zacit psat, co se na ktere strance probiralo, az to bude aktualni, abych to nasla 😀 .
Taky jsem zvedava co Mir, myslim, ze psala, ze tyden ji budou jenom pozorovat a na cisare pujde az ten dalsi (?).

gabina79
13. led 2010

Ahojte děvčata 🙂
Tak já jsem dnes zase běhala po doktorech, byla jsem na kontrole na hematologie 😉 ...Dr mi řekla, že pokud si píchám Clexan, tak by možná byl problém s epidurálem (při tom císaři), záleželo by na tom, jak časově bychom se strefili...
Teď jsem požehlila naše oblečení a dala prát první miminkovské (zatím jen osušky a zavinovačky), dnes dám ještě ložní do postýlky....koukala jsem na to oblečeníčko a netuším, jak to budu prát - nechci dávat různé barvy dohromady, ale jinak toho bude v pračce minimálně ☹ ...jak jste to praly vy?
Žabi, Cin, Emers - co fotečky bříšek???? Budou nějaké???? 😀
Jj, Mir půjde na toho císaře až příští týden - psala myslím až kolem 20. 😉

ywushka
13. led 2010

hezke odpoledne preju!!! My jsme prijeli s prochazky,byli jsme zaplatit poplatky za popelnice,ale muj tatka nas predbehl a vcera nam je zaplatil a neoznamil mi to!!

lucka: uz jsem vyfotila ten kocarek,mam ho v albicku,sice jen na chodbe,ale to staci,jeste ze jsem si dneska vzpomela!

zabi: ja mam nase hneeeed vedle,takze mamka je tady ted porad kdyz nemam manzela doma

gabina79
13. led 2010

Ywuš, já už se taaak těším, až budeme chodit s Oníkem na procházky 🙂 ....a Teovi je velká i velikost 56? Nebo si kupovala spíš větší?

ywushka
13. led 2010

gabi: i velikost 56 je mu velka!!! Mel sice 51 cm,ale sedi mu zatim nejlip 50🙂

gabina79
13. led 2010

Tak to já jsem v 50 nic nekupovala 😕 ..... no uvidíme, jaký bude Oník cvalda 😉
A kdepak máme dneska Lucku?

lucka.adis
13. led 2010

Ahoj kočky,

nějak se dneska nemůžu pořádně probrat, jsem hrozně unavená.. v noci to byla totální katastrofa, asi na mě něco leze nebo fakt nevím, ke všemu mě nenechala ani malá vyspat a zase mě bolelo břicho a šlo mi do do zad.
Chtěla jsem jít se synátorem na chvilku ven, ale je tam zima jak v Rusku, takže jsme dneska doma.
Manža je zase od rána pryč a kdo ví, kdy dojede.. včera dorazil až po osmé hodině.

Gabčo, já prala prádlo tímto způsobem: jenom bílé (když tam byli nějaké obrázky to nevadilo...)
potom růžové + žluté..prostě barevné, ale né zároveň s tmavými barvami
no a nakonec ty tmavé barvy.
každopádně jsem ještě mrkla na kolik stupňů můžu, ale většinou se to pohybovalo od 30 max do 4OC, takže jsem to prala na těch 3O v Lovele a bez aviváže 😉

Ywush, už jsem mrkla, moc pěkný kočárek. Jak se ti jezdím s tou tříkolkou v tom sněhu 😕 ?
Jinak jsem mrkla i na tu tašku na kočárek a super, já se teĎ po nějaké koukám, páč se mi ty tašky od X-Langeru nelíbí ☹ kde jsi ji sehnala ty? Neměli by tam v černé barvě?

zabicka007
13. led 2010

Cin, přesně to samé jsem si taky říkala, že si to budu muset psát, jenže skutek utek...tobě ty týdny taky krásně naskakují koukám! 🙂 Zkoušky mě čekají ještě dvě, zítra práva a v pátek podniková ekonomika, tu páteční snad zvládnu,ale ty práva stoprocentně ne, jdu se tam zítra spíš jen podívat co od toho mám čekat a naostro to zkusím až na druhý termín... 😉
Gabi,fotečku udělám tento víkend,musím půjčit foťák od švagrové, no už si budeme muset taky pořídit, stejně se bez něj neobejdeme až se prcek narodí...
Luci,k tomu dotazu na tříkolku ve sněhu - před dvěma dny jsem vozila od švagrové malýho, má taky tříkolku od bébécomfort, a tu aretaci jsme museli zablokovat protože jinak by se to nedalo uřídit...ale jinak se s ním jezdí moc dobře

lucka.adis
13. led 2010

Žabi, no já si to s tou tříkolkou nedokážu na té zledovatělé komunikaci nějak představit 😅 a tu aretaci mám také na X-Landeru 😉

gabina79
13. led 2010

Žabi, no to musíte dohnat s tím foťákem - je pravda, že ho určo budete mooooc potřebovat 😉 ...už se těším na fotečku...mně zase dneska Dr řekla, kde jsem prý nechala břicho 😒
Luci, tak nějak to udělám, ale moc se mi do toho nechce...díky za radu...teď se mi ještě dopírá ložní, dneska už další dávat prát nebudu......žehlit by se ty oblečky měly asi z rubu, ne? A žehlilas i ponožečky? 😕 ....koukám, že se ti začínají hlásit poslíčci, bereš hořčík? Mně teď to břicho taky tvrde častěji, ale dá se to vydržet...akorát včera ráno mě to dokonce vzbudilo a bolelo to teda fest...ale naštěstí to pak odeznělo...kdy máš vlastně oficiálně termín (na koníku ti to píše 16.2. - sedí to?)?

irminka
13. led 2010

ahojte babulenky,

tak já hlásím , že zatím klepy klep Bořek je mooooc hodný, fakt jen spinká a papá.......

Každý den volám do Brna do nemocnice a je možní, že Bruníkovi zítra vytáhnou stehy a snad by jsme si ho mohli už zítra vyzvenout nebo při nejhorším až v pátek......vydržím 😉

Dala jsem do albíčka fotečku Boříka

gabina79
13. led 2010

Ahoj Irmi, tak držím pěstičky, aby to bylo už zítra a mělas ty svoje chlapy pohromadě....Bořík je zlatíčko 🙂

ywushka
13. led 2010

lucka: toto byla original casualplay taska,takze jsem to kupovala k tomu a jinak se s tim da jezdit i v tom snehu,pokud nemusim jezdit pres nejake silene barykady!!

irm: borek je naaadherny!!! A Brnik uz bude taky s vama za chvilicku!!! Drzime mu palecky

chrobacek
13. led 2010

holky dělám průzkum 🙂) která jste měla krátkej a která dlouhej protokol??? dík

gabina79
13. led 2010

Ahoj Chrobi, jak to s tebou vypadá? Změnila si CAR?....já měla krátký (i jsem po něm otěhotněla) 😉

chrobacek
13. led 2010

jj jeden cyklus zkusím jinde... jiný protokol, jiné léky... navíc mám protilátky a ted i vyšší prolaktin no bojuju 🙂

irminka
13. led 2010

já měla dlouhý protokol 😉

gabina79
13. led 2010

Chrobi, držím ti pěstičky 🙂

zabicka007
13. led 2010

Chrobi, já měla krátký protokol u obou pokusů - jinak hodně štěstí do dalšího pokusu 🙂

pilotkaanetka
13. led 2010

já měla 2 krát dlouhý a pak krátký a taky místo toho hnusnýho spreje který jsem nmesnášela jsem měla injekce decapeptyl a vyšlo to na potřetí 🙂

lucka.adis
13. led 2010

Gabčo, ponožky jsem teda fakt nežehlila 😀 ale všechno ostatní jo, kromě té medvídkové kombinézky.
Jinak magnezko neberu, páč když jsem to řekla své dr.tak mi na to řekla, že je to normální, pokud mi to netvrdne celej den a neotevírám se. Hold budu muset vydržet, nic jiného mi nezbývá..

lucka.adis
13. led 2010

Irmi, malej je v tom kýblu fakt drsnej 😀 😀 koupeš ho ty nebo manža?
Jinak neboj, druhého prcka budeš mít brzo u sebe.. a potom si všechno vynahradíte.

Chrobi, já ani nevím, jestli jsem měla krátký nebo dlouhý, akorát co vím, tak že jsem měla Gonal a potom ten nosní sprej, nic víc 😉 a jak vidíš, tak i tak nám to ohledně IVF nepomohlo.

Žabi, ten foťák budete určitě potřebovat až se prďola narodí 😉