Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

snahapada
27. led 2010

ahoj holky o male NIKOLCE JESTE NIC nevim mam tam volat ve dve hod snad je v poradku 🙂 jinak velka gratulace MIRADCE a jejim malickym at prdousci rostou a jsou brzo doma vsechny vas zdravim ozvu se jak budu neco vedet 🙂 GABI a kdy mas termin na porod nejak nejsem v obraze 🙂 LUCI aspon budes mit cas pro sebe chvilku kdyz kluci budou koukat na kolotoc 🙂 🙂

lucka.adis
27. led 2010

Gabčo, já jsem včera dělala zapečené těstoviny s kuřecím masem a zeleninou + na to hóóóódně postrouhaného sýru 😀 jsou hrozně mňam, akorát manžovi jsem udělala rychlovku v podobě krupičné kaše, páč on těstoviny nemusí.

Žabi, jj je to srandovní i když ti z bříška udělají osmičku, to si chvílama myslím, že mě chce snad roztrhnout nebo co 😀 a jestli ji máš už třeba hlavičkou dolů, tak na to se musíš zeptat dr. moje dr.říkala, že poloha u miminka se může změnit max.do 36tt takže i kdyby nebyla ještě hlavičkou dolů, tak má pořád ještě čas.
A co se týče té vážné hudby, já ji pouštěla Áďovi, když jsem ho čekala, říká se, že to ty miminka i uklidňuje, ale opak je pravdou... šijí s ním všechny čerti 😀 😀

Snaho, dej nám potom vědět, jak maličká dopadla!!!!

gabina79
27. led 2010

Snaho, termín mám 21.2. 😉 ...tak nám pak dej vědět, jak operace dopadla...ale určo to bude dobré 😉
Luci, já jsem měla nivovou omáčku 🙂 ...odmražuji ledničku, tak jsem si ji vytáhla z mražáku 🙂 ...teď tu ledničku budu muset ještě celou poumývat, no to se hrooozně těším 😖

lucka.adis
27. led 2010

Gabčo, taky nás to čeká, ale nějak se nám do toho s manžou nechce 😖 😅

lucka.adis
27. led 2010

Jinak by mě celkem zajímalo, jestli můžeme s manželem sexovat. Mám trochu strach, aby jsme malou nevypudili 😕

gabina79
27. led 2010

Luci, my sex vůbec neřešíme 😀 ...za celé těhu jsme sexovali jednou a oba dva jsme se shodli na tom, že teda takto ne a že raději počkáme (i když teda musím říct, že mi to trochu chybí)....být tebou bych teď asi raději nesexovala a nechala to kdyžtak až blíž termínu.....no ale raději se zeptej Dr, Irmince to přece potom zakázali, protože byla hodně otevřená (asi kvůli infekci) 😉

cincolina
27. led 2010

Gabi k těm šátkům, jedna kamarádka má Watanai, další jakousi domácí výrobu. A ještě jsme se dneska dívaly na Šanami a Medley.
Teda jak vy to bez toho sexování děláte 🙂. My už se nebojíme 😉 .

ywushka
27. led 2010

my jsme sexovali az na konci tehu aby jsme maleho dostali ven🙂,jinak cele tehu taky nic....jednou za cas jen tzv.mazelkovani,jinak jsme se bali!!!!. Kdyz nechate pry spermiky ve vnitr,tak by to mohlo vyvolat kontrakce.

miradce gratuluju,hned ji napisu smsku🙂

miradka
autor
27. led 2010

ahojte, tak přikládám odkaz na pár foteček. děcka se mají k světu. David je kliďas a k spokojenosti mu stačí málo. ani moc nemrmlal, ani jsme ho moc nezajímali, skoro pořád měl zavřené oči. Zato Mirka je šídlo, pořád koulela očima,otáčela hlavou, mručela v jednom kuse a hlavně pořád zpracovávala plenku do které byla zabalená. nakonec si ji chtěla i dát na večeři... ... moje mladá vás všechny zdraví
http://mrozkovi.rajce.idnes.cz/decka_v_den_porodu/

lucka.adis
27. led 2010

Jééééééééééééééééééééééééééééééééééé, jsou nááááádhernííííí 😵 😵 😵 😵 Miradka je šikulka, že to tak pěkně zvládla, moc ji pozdravujte!!!!!!

rioko
28. led 2010

Mirandě moc a moc blahopřeji a děti má překrásné, opravdu 😵

majdula
28. led 2010

Ahoj Obilnacky, moc a moc chci pogratulovat Miradce k detem 😵 Jsou to cvalici na dvojcatka, Rada vazil stejne a to byl jen jeden 🙂 Je to nadhera! Preju hlavne zdravicko vsem, stesti to je a bude uz kazdej den a naporad, mit miminko je uzasny 😵

majdula
28. led 2010

Jo a ty satecky, jestli muzu rict svoji zkusenost - ja mela od zacatku pujcene od kamosky dva pevne a stridala je a uplne v pohode jsem v nich vazala Radu do kolibky, nebyl problem...
http://majdula.rajce.idnes.cz/Kolousek/#52_-_dv...
elastak vydrzi jen par mesicu a kdyz je ditko tezsi, tak i mene, stejne ho driv nebo pozdeji poslete dal...

Mela jsem pujceny Didymos Katju a Storcha Bio, pak jsem si (v ramci setreni, ze) koupila Vatanai a i kdyz to neni spatny satek, tak je to proste jako skodovka a mercedes, kor ted kdyz je prcek tezsi, ty drazsi vubec nerezou, krasne se dotahuji, necitim je... Takze jsem ted zainvestovala lepe a koupila si Didymos a je to nebe a dudy.

Z vlastni zkusenosti chapu, ze hned zpocatku si poridit drahej kvalitni satek se zda jako blbost, zvlast kdyz clovek nevi jestli vubec bude nosit... ja bych radila pujcit si ho a pak se rozhodnout a fakt zainvestovat... a nemusi byt novy, lepsi je zanoseny, ja to svoje Indio koupila z druhe ruky za 1000,- a to prece neni moc 😉

irminka
28. led 2010

ahojte děvčata,

tak supeeeeeer, Miradka ma mimísky na světě a jak mají krásné váhy........tak teda přeji moc a moc zdravíčka, to bude ted a v budoucnosti to nejdůležitější 😉

ywushka
28. led 2010

ahojky holky,jsem uplne nestastna,maly me v noci hezky spinkal,ale vcera mel 3x po sobe v te zlute stolicce primes neceho zeleneho,jako by jste do toho primichali spenat a dnes rano uz to nemel,ale zase pro zmenu kdyz jsem ho nakojila,vyvratil mi vsechno ven. Rikam si,ze kdyby mel hlad,tak se asi ozve,ale i tak mi to nedalo a jdeme dneska ve dve odpoledne k doktorce jen pro jistotu,rekla ze si nas prevazi. Davam mu asi tri dny ty kapecky baby calm proti tem prdikum,mozna mu nesedi ty. Uvidime co nam rekne doktorka.

Jinak miradka vas vsechny pozdravuje,jsem ji dneska psala. Dneska ji vytahli dren,cevku ji jeste nechali a predavji je uz na novorozenecke-asi jako sestinedelku.

Mejte se krasne pa

irminka
28. led 2010

ywusko:
jsou jsou ale pořád nějaké lapálie,co? Třeba to bude opravdu jen těma kapečkama, ale věřím ti, že máš z toho nervy ☹ . Doktorka poradí, uvidíš, bude dobře 😉

irminka
28. led 2010

ted jsem se ti dívala do albíčka Ywuskoa vidím, že maličký má tu fajn hračku na mazlení...fakt to pomáhá? Také bych ji klukům chtěla koupit na uklidnění, protože když jim dám dudlíky, samo, že se budí stejně a řvou stereo, tak je potřebuji uklidnit, tak Brunoš cucek furt vyhazuje ven a to je na trefšlaka 😉 . Před chvílí jsem je krmila tak, že Bořka jsem měla zavěšeného na prsu a Bruník byl z povzdálí krmen flaškou s mou prodlouženou rukou jako Saxana...hlavně, že byl klídek, ale je to záhul. Většinou se budí třeba po půl hodince, ale sem tam to zvládnou přesně stejně na minutku a když jsem sama, tak nevím co první 😝

snahapada
28. led 2010

ahoj holky jsem mamka od snahy dcera je s malou v detske nemocnici od vcerejska NATALKA si ublinkla a zacala se dusit tak ji hned rychla pomoc odvezla do d.n. tam ji delaly rentgen plic ma na plicich trochu mlicka co ji zajelo jak si ublinkla tak tam musi byt 7-10 dni dostava injekce antibiotyka ale jinak je v naprostem poradku ty antibiotyka dostava aby nedostala zapal plicmam vas pozdravovat doufam ze ju propusti brzo NIKOLKA je dnes na operaci tak vam potom napisi jak to dopadlo no co nadelame ma ta moje holka porad samou smulu nevim proc ji buh tak porad tresta ale bude to dobre zatim naschledanou

cincolina
28. led 2010

Majdi,
diky za poradu, asi opravdu nejdriv ho pujcit a pak teprve kupovat. To je parada, ze v tom mimco nosis uz tak odmalicka, kdyz je to v te kolebce, tak je mu urcite i dobre.

ywushka
28. led 2010

irm: zatim nevim jestli to pomaha,mame ho teorv od vcerejsku,vcera jeste o nej nejevil zadny zajem,az dneska si ho zacal trosku pritahovat,pozorvat a trosku muchlat🙂 tak treba se mu bude libit!!!

snaha: jejda holka,tak to je nam lito,to je fakt pech!!! Drzime ti palecky-teda hlavne holkam!!! drzte se vsechny tri

lucka.adis
28. led 2010

Ywush, už jsem na ty stránky mrkla a asi jednoho objenám, akorát jsem teda netušila, že je v tom i kousátko 😅

Snaha, to je mi fakt líto. Hlavně že je malá v pořádku!!!!! Držíme palce i Nikolce, snad ji ta dnešní operace dopadne dobře a bude už jenom líp a líp.

gabina79
28. led 2010

Ahojte holky 🙂
Copak to je za hračku, co má Teo? Já jsem si uvědomila, že nemáme nic ani chrastítko...Luci, hoď sem odkaz, kdes to našla, ať se kouknu pro inspiraci 😉
Mir, musím říct, že bobci jsou fakt kouzelní...to jsou tak kráááásné miminka 🙂 ...i my slzička ukápla - to ty hormony 😀
Majdi, díky za tip....já vím, že elastik není na dlouho (tak max do půl roku), ale zase je lepší na vázání, když to neumíš...a nemám od koho půjčit, takže to stejně musím vyřešit koupí...a pokud to nepůjde, tak ho prostě pošlu dál 😉
Ywuš, tak dej vědět, jak jste dopadli u Dr...to jsou piřád nervy, ach jo....ale snad to opravdu bude jen z těch kapiček 😉
Snaho, držím pěstičky oboum holčičkám...taky se ti to pořád s...e ☹ ...ale neboj, určo už sis to teď všechno vybrala dopředu a bude líp 😉 ..Držte se!

ywushka
28. led 2010

U doktorky jsme dopadli takto,ta zelena stolicka je z toho,kdyz je nekdy delsi dobu v plenecce a tak "zoxiduje" proste se pokaka treba nekdy po kojeni a pak nez ho prebalim znovu az se probudi,tak behem tech tri hodin to tak muze udelat!!! Jinak nam udelali zrovna i poradnu,maly pribral za poslednich 14 dnu 800g,ted uz ma 4420g🙂,je to jedlik🙂. Na prdiky mame vyzkouset trebas i nejaky lefax kdyby nahodou nam toto nepomahalo a dostali jsme takovou velkou litrovou flasku s nejakym lihem kdyz se mu udelaji nejake pupinky na obliceji,ty ma on porad. Kapicky jsou pry neskodne.

gabi: ta hracka co ma je "usinacek" takova hadra🙂 za 300kc😀

zabicka007
28. led 2010

Šušínci od Miradci jsou úplně kouzelňoučký, jaj, hned bych se s něma pošušňala jak jsou slaďoučcí!!!!!!! Už abych ten uzlíček štěstí taky držela v náručí!!!!!! 🙂
Včera jsem vyprala první várku oblečení pro malou abych vůbec zjistila, co mám a co nemám, protože spoustu oblečení jsem podědila po ségře v takovým velkým pytlu, tak ať nekupuju věci zbytečně
Ywuš máš to teda trápení, já bych ale taky hned letěla k doktorce, lepší se dvakrát ujistit že je vše o.k. než potom něco zanedbat...
Snaze přeju,ať jsou z nemocnice co nejdřív zpátky a ať už má konečně obě holčičky u sebe a užívá si mateřství bez strastí
Co se týká toho sexu tak my se taky cca od 20 tt nebojíme, všechny problémy ustaly takže sice s opatrností, ale přece... 😉

zabicka007
28. led 2010

Ještě mám dotaz - mám nové fotky, ale jsou moc velké, jak je mám zmenšít? Nemáte nějaký tip nebo odkaz na program, kterej je zmenší na těch 700 kb nebo čeho? Dííííííky

cincolina
28. led 2010

Zabi, sem s fotkama - zkus třeba tohle http://www.irfanview.cz/

cincolina
28. led 2010

Snaho, budeme na tebe moc myslet, snad už jste si to špatné vybraly, všechny tři ☹

cincolina
28. led 2010

Jo a ještě dneska jsem byla na OGTT, jsem v normě, akorát jsem tam udělala "ostudu" jelikož už na mně šly mdloby, tak jsem musela požádat maminku vedle mně ať mi zavolá sestřičku a zbývající půlhodinu jsem proležela v ordinaci 😠 .

miradka
autor
28. led 2010

ahoj holky,děkujeme za všechnu podporu a pozdravy, napsal jsem si všechny co pozdravují do deníčku a dneska Aďce přečetl🙂 když vidím ty mrňousky, tak nechápu, jak to vlastně Darwin myslel, že se tohle všechno "vymyslelo" úplně samo... 😅

pilotkaanetka
29. led 2010

miradka mrnousci jsou moc krásný 😉 my už máme takový 9 ti kilový miminko 😀