Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

gabina79
15. říj 2009

Já jsem tu 🙂...Mir, řekla bych, že ty to máš úplně ideální...ten páreček 🙂

miradka
autor
15. říj 2009

Gabi, super že si tu, Dúfam, že aj ostatné holky prídu 🙂 Moc sa teším, že budeme mať aj holku aj kluka. Je to ideálne, akurát s bývaním budeme mať v neskoršom období problém. Ale nejako to vyriešime 🙂 Naviac, chcela by som ešte aspoň jedno mimčo, resp. rozmraziť embryjka čo máme na OBI

gabina79
15. říj 2009

No jo, máš pravdu, dva kluci spolu můžou být dlouho v pokojíčku...pro páreček je to pak už takové blbé...no ale zase spousta rodin "přežilo" ve 2+1 😉

miradka
autor
15. říj 2009

Jasné, až bude čas, tak skúsime predeliť pokojíček nejakou provizórnou stenou 🙂

zabicka007
15. říj 2009

No výsledky budou snad za týden, ale doufám, že dřív, že se dozvím dobré zprávy.
Irmi, problém je, že já nejsem ten typ, co vydrží s nohama nahoře a nic nedělat, co tobě budu povídat, však víš 😀
Gabi, super, gratuluji ke klučíkovi!!! Takže myslíte, že to ženská pozná? Já mám instinkt na holčičku, tak doufám, že je správný!

zabicka007
15. říj 2009

Volala mi kamoška, že jede do Brna, a jelikož se bojí jezdit autem po Brně, tak jestli jí neudělám garde a neodřídím to - jelikož má namířeno do Vaňkovky tak neodolám 😅 Takže vzhůru na nákupy, jupííííí!!! Zatím pa pa

lucka.adis
15. říj 2009

Ahojky

miradka
autor
15. říj 2009

Žabi, keď bola moja mamina tehotná, hovorila mi, že keď čakala brášku, tak sa jej pleť úplne vyhladila a ocino si to stále pochvaloval. Mne sa pleť dosť strieda, raz ju mám úplne super a potom z ničoho nič mi vyrastie blbý pupák...to bol tiež jeden dovod prečo som stále myslela na páreček 🙂

Určite budeš mať dobré správy, doktori často preháňajú, ale radšej preháňať než niečo podceniť 😉

miradka
autor
15. říj 2009

Ahoj Luci, to je super že si tu 🙂
Tak si to uži Žabi 😀

lucka.adis
15. říj 2009

Mir, super, že jsi udělala novou diskuzi.. určitě se sem připojí i ostatní těhulky z Obi 😉
Jinak nás čeká stejný problém, až budou děcka větší, také budou muset být oba dva v jednom pokoji, ale co se dá dělat..... hold nejsme milionáři, aby jsme šli do baráčku, ale nikdy neříkám nikdy.

V Prosinci vymalujeme jak naši bývalou ložnici (aby jsme tam přestěhovali Adama- ten pokoj je o pár metrů větší) tak i dětský pokoj a rovnou to nějak přestěhujeme, aby jsme to nestěhovali potom. Máme dvoupatrovou postel pro děti, ale budeme ji prodávat (dá se rozložit i na jednotlivou postel, aby nespali pod sebou) a kupovat ty vyvýšené, aby se pod ně mohla dát nějaká ta skříň a ušetřila jim v pokoji místo 😉 .

žabi, tak ať dobře pořídíš ve Vaňkovce a bacha, je tam fůůůůůra lidí 😝

cincolina
15. říj 2009

Holky, tak už jsem doma zpět z práce a dělám si v troubě hranolky, ať žije zdravá strava.
Žabi, tak opatrně, podle toho co hlásí ze silnic je to o strach...

gabina79
15. říj 2009

Žabi, určo budou dobré zprávy 🙂 ..a užij si nákupy 🙂 ...já jsem teda byla včera znechucená...hlavně výběrem kočárků v Brně 😒 - viděla jsem jeden ze seznamu, co jsem chtěla vidět ..navíc už nevydržím, to co dřív, takže jsem byla hned uondaná a šíleně mě bolely záda
Luci, já myslela, že bydlíte v baráčku 😕
No jo, ten prostor je problém...my ve 2+1 se budeme muset uskromnit i s jedním mimčem, natož pak se dvěma....já bych teda neměla nic ani proti třem,, ale to bychom na tom museli být líp finančně, protože to bychom se už museli fakt přestěhovat 😀

gabina79
15. říj 2009

Cin a co šéf?...já měla tvarohové knedlíky s jahodama 😀

miradka
autor
15. říj 2009

Luci, prečo budete čakať s malovaním až do Prosinca? Kdesi som čítala, že mimčo by malo mať vymalované 3 mesiace pred tým než tam bude spinkať, vlastne asi si ho prvé mesiace aj tak dáš do ložnice, však?

Mne sa tiež páči patrová postel, z hľadiska skladnosti je super, ale z bezpečnosti asi moc nie, teda ako pre ktoré dieťa. Moj mužík vraj keď bol malý padal aj z normálne postele. Jeho brat spal hore a on dole a aj tak padal... 😀 Ale to je asi výnimka. Ja som pár krát na táboroch spala na takej postele a mne hrozne vadilo, keď bola rozheganá a ten čo spal dole sa furt mrvil..nebolo to moc príjemné 😒

gabina79
15. říj 2009

Luci, my budeme malovat ložnici na konci října nebo začátku listopadu, tak pak už bych to chtěla přeházet tak, jak to bude i s postýlkou...a budu muset povyhazovat spoustu věcí teda spíš jen mého oblečení, kterého mám tunu a stejně pořád chodím v těch samých hadrech a budu potřebovat místo na věci pro Oníka 😀 ...ale to bude boj, mně je vždycky těch věcí tak líto a trvá mi to hrozně dlouho, než se rozhodnu..a půlku pak ještě stejně nevyhodím..no budu na sebe muset být tvrdá 😀

miradka
autor
15. říj 2009

Holky, ja si idem zohriať kuriatko na paprike..narobili ste mi chute 😀

gabina79
15. říj 2009

Dobrou chuť 😀

miradka
autor
15. říj 2009

Gabi, tak tak, treba byť tvrdá. Ja som to tiež už riešila...hafo vecí šlo preč. Vyhadzovali sme z decáku staré skrine ešte po našich a veci v nich sme museli natrepať do našich skríň v ložnici a v obývačke, takže to bol mazec, ešteže máme zberný dvor len 500 metrov 😀
Oník, moc pekné meno 😀

miradka
autor
15. říj 2009

Díky 😎

lucka.adis
15. říj 2009

Gabčo, nebydlíme v baráčku... jsou to nové bytovky (novostavby) i se zahrádkou 4+kk, manža tady má i pracovnu, což je pro něho důležité, protože nemusí každý den jezdit do kanclu a může být tak s námi doma a pomoct mi.

Mir, tak ta naše je hodně stabilní... máme ji rok a něco, ale nebude se děckám do toho pokoje hodit, protože by jim akorát tak zabrala moc místa a já jim chci dát dolů ty skřínky na věci.
A to malování, holky já musím jít na manžu postupně 😀 😀 má toho teď tolik, že fakt neví co dřív.

gabina79
15. říj 2009

Mně se hrozně líbí oslovení "Oníku"..ale jinak je to Ondřej 🙂
Ywuš, ta parta klučíků je tady docela velká 🙂 ...ještě uvidíme, čím nás překvapí Žabka a Cin (a pak ještě Peťka), ale myslím, že budeme v převaze 😀
A co je zase s tou Sim? 😕 Jen na nás kukla a pak už se zase neozvala 😒

cincolina
15. říj 2009

Gabi, ještě že jsem netipovala, mně se ten profil zdál na holčičku 🙂
No, šéf to odhadl a gratuloval. Domluvili jsme se na nějakých kompenzacích za tu práci doma. No ale jinak moc nadšenej nebyl a začne asi shánět náhradu...
Gabi, ještě jsem se chtěla zeptat, jak jste dopadli v Brně v té Líšni? Koupilas něco?

gabina79
15. říj 2009

Luci, mě spletl ten bazén...nebo to chodíte k sousedům? 😀 4+kk je docela v pohodě, že?
Jo a Peťula měla jít tento týden na utz, ne? Nevíte jak dopadla?

cincolina
15. říj 2009

Jo Gabi, už se dlouho neozvala, tak se o ni trochu bojím. Nebyla ani na dalších diskuzích kde jsem ji viděla...

gabina79
15. říj 2009

Cin, takže budeš chvíli pracovat z domu a pak místo tebe někoho vezmou?
V Líšni dobré, paní je hrozně příjemná, má doma malého klučinu a další mimčo na cestě (plus ještě starší dcerka ve škole 😀 )....kukni do albíčka, pořídila jsem rifle za 999,- a tričko s dlouhým rukávem za 499,- a ještě mi přijde těhu pás za 259,-....akorát je lepší se s ní opravdu předem domluvit...i na věcech, o které bys měla zájem, aby si to nachystala, případně přivezla, protože všechno doma nemá...měla hodně triček s krátkým rukávem, jenže to já už bych nedala na sebe, takže jsem chtěla s dlouhým a to byl trochu problém, ale nakonec jsem vybrala 😉

gabina79
15. říj 2009

No snad je Peťka i s mimčem OK 😉
Cin, Žabi a kdy vy nám zdokumentujete a ukážete vaše bříška???? 😀

cincolina
15. říj 2009

Jo Gabi, už jsem koukala, no musím to nějak vymyslet.
Bříško, no spíš břuch, právě jsem přemýšlela nad tím, že když má necelý tři centimetry, na co potřebuje tolik místa 😀 . No ale nám se dědičně v rodině ukládá všechno do břicha, tak to bude asi tím 😉 .
Já pořád tak trochu počítám s tím, že za 14 dní mně zase pustí do práce, ráda bych tam ještě chodila a aspoň to pořádně předala, uvidíme, zatím budu co hoří dělat z domu.

lucka.adis
15. říj 2009

Gabčo, takže paní byla v pohodě a nákup dobrý?
Jsem ti to říkala, že to bude v pohodě... mrzí mě, že nemá třeba nějaké ponča, ale musím se jí ozvat ohledně nějakého svetříku, protože všechny co doma mám, tak se mi vyslékají nad pupík a je to srandovní...
Jinak pěkné rifle i to tričko, budeš v tom kóča 😵

A ten bazén máme i my, sousedi sice také, ale tam by jsme se teda všichni nevzlezli... no jo no, budete hold muset někdy dojet.

lucka.adis
15. říj 2009

Jinak nevím, jstli jsem to dobře pochopila, ale není tu převaha kluků (miminek 😀 )....

ywushka
15. říj 2009

jejda,tak my jsme se prestehovali ze snazilek do tehulek🙂,bylo na case,vcera se me uz ptal manzel,proc chodim do snazilek,kdyz jsem tehulka 😀

zabi: jeee ty se mas na nakupech,jen si davej pozor,ve vankovce je to o hubu!!!

S tim malovanim-my uz mame zamalovany ten nas zrekonstruovany domecek delsi dobu,teuv pokojicek taky,zitra uz by me mely dorazit ty bordury a nalepky na zed (ty co jsem si objednala,ne ty co jsem vyhrala)🙂 a konecne ho budu moc dokoncit!! Manzel se me vratil z prace,ale zase sel neco delat s mym tatkou,pry presovat hrozny a to jsem se tesila ze by me odnosil ty veci na barak,abych to mohla dat poumyvat do mycky a naskladat do kuchyne....no jo🙂 se na me vyprdl!!🙂 ma jinou praci!!!