Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

chrobacek
9. čer 2010

děkuju no moc v to věřím... přeci jenom třetí pokus 🙂 a do třetice všeho dobrého 🙂 zítra jdu n a UTZ tak podle sliznice se uvidí proto jsem se ptala jestli jsi stimulovala nebo hodně čtu, že v ostatních centrech se stimuluje na KET tak jsi mě uklidnila 🙂...takže 20 DEN vychází na příští středu ... ikdyž to počítám ode dne kdy jsme mrchu dostala až večer, tak asi by to mělo být o dne později, ale myslím, že dr. si s tím poradí 🙂

chrobacek
9. čer 2010

snaho a ty jsi měla jak mražené po 5 a 6 denní kultivaci blasty ? já mám 2 kusy po 5 dnech a další po 6 dnech tak věřím víc těm rychlejším 🙂

hanulamarkova
9. čer 2010

ahoj holky, zdravím po delším čase. Je to paráda venku je krásně a já i princezna se máme dobře... kope a převaluje se nádherně tak jsem v klidu na KO jdu 14. tak ji i uvidím no a to bude paráda 😀
chrobi 🙂 neboj určitě to vyjde a držííím obrovsky pěstičky a palečky a vše co pujde, drž se

snahapada
10. čer 2010

crobi ja uz si to nepamatuji ale tobe to tet vyjde uvidis drzim pesti a dej vedet kdy tam pujdes budu na tebe myslet 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

snahapada
10. čer 2010

ahoj YVUSKO vcera to je 9 cervna jsem te vydela v olimpyi s manzelem aji s malym klucinou chtela jsem te pozdravit ale bylo mne to blbe tak priste 🙂

gabina79
10. čer 2010

Ahojte holky, jsem tu jen na skok, než odpadnu do postele 🙄 ...tyto vedra taky nic moc 😒
Včera jsem byli s Oníkem na dalším očkování, tak nás převážili a přeměřili a máme 7,9kg a 64 cm 😀
Hani, to je super, že si v klídečku užíváš mimíska v bříšku 🙂
Chrobi, držím pěsti na Ket, aby už to to taky konečně vyšlo 😉
Tak se zatím mějte a s některýma se uvidíme zítra 😉 Papa

miradka
autor
11. čer 2010

Ahoj holky, my sme boli tiež včera u dr na očkovaní s Mirkou, tak ju rovno aj premerala a má presne 6kg a 63,5 cm. Rastie ako z vody a asi si budete myslieť, že som cvok, ale včera som ju musela zabaliť zase do perinky, aby zaspala...bola len malinko zaviazaná a v plienke, tak jej bolo fajn. 🙂 Dnes je dosť mrzutá, má zvýšenú teplotu, tak som jej šupla paralen do zadočku, dúfam, že nebudeme mať horšiu reakciu.
Chrobi, držím ti palce, teraz to už musí vyjsť 😉
Gabi, to máš fajného macka 😀 Tipujem, že David má asi tak 7,3 kg a mám čo robiť, keď sa chce nosiť. To sa fakt nedá a ešte keď sa začne vzpierať a pri kojení otáčať za Mirkou, tak niekedy mi dochádzajú nervy 😅

chrobacek
11. čer 2010

Kočky děkuju moc se těším jdu si pro opravdu šikovná embrya hatchující blasty takže to klapnout prostě musí 🙂

cincolina
11. čer 2010

Chrobi, taky na tebe myslím, sleduju diskuzi Car Obi..
No a ostatní, užijte si Vranov, a dodejte potom pořádné zpravodajství!

chrobacek
11. čer 2010

Děkují 🙂))

hanulamarkova
12. čer 2010

Teda holky dneska je vedro a ještě k tomu nám vypli vodu...ráda by jsem se hodila do sprchy, ješětě že moje zlatíčka se někde válejí u rybníku nebo kde 😀 dneska je ideální počasí na to... no jdu si zase odpočívat s nohama nahoře opravdu ani se mi nechce nic víc 😉

cincolina
14. čer 2010

Holky, kde jste kdo? My chcem zpravodajství z Vranova! 😀
Hanuli, tobe to krasne priskakuje ty tydny...

hanulamarkova
14. čer 2010

Ahoj holky tak byla jsem na KO v poradně, vše je ok malá má cca 550g 😀 no velká holka to už je 🙂
29.6 jdu na cukrovku blééé... doufám, že to nějak přežiju 😉

miradka
autor
15. čer 2010

no holky, kde ste všetky? Nikto nestíha a naviac to kráááááááááááááásne počasie 😀 (teda okrem včerajška 😖 ) Dnes u nás zase svieti slniečko, som zvedavá ako dlho to vydrží..

Holky, chcela som sa opýtať, či ešte vyvarujete fľaštičky a dudlíky...ja teda dudlík len občas..inak ho vždy opláchnem pod vodou. Moja tchýne hovorí, že s tým vyvarovaním si len prirábam prácu...že vraj ona vyvarovala len prvých pár týždňov...tak neviem 😕

Hani, ten džús 😀 na cukrovku nie je zase tak hrozný...hlavne aby si nemala cukrovku...lebo to obmedzovanie je fakt na palicu

pilotkaanetka
15. čer 2010

Vranov supééééééééééééééééééééééééééééééééééér 😀

cincolina
16. čer 2010

@pilotkaanetka tak tomu říkám zpravodajství... 😎 , ale počasí vyšlo že jo, tak to je důležitý. Na příští Vranov jedem taky!! 🙂

cincolina
16. čer 2010

@hanulamarkova na cukrovku moc ráda nevzpomínám, řízla jsem s sebou v čekárně, ale jasně z toho, že jsem nesměla nic pít. Pokud tě nechají, tak je lepší se jít projít, pak ti třeba nebude špatně.

hanulamarkova
16. čer 2010

@cincolina no moc se netěším - ještě si pamatuji jak to churnalo u dcery- uvidím jak to zvládnu no snad jo určitě to pujdu "rozchodit" i když u mojeho dr. to není skoro kam...ale už se na to připravuji 😠
ještě jsem se tě chtěla zeptat jestli používáš látkové plenky a když jo tak jaké máte a jak si s nima spokojená 😉

cincolina
16. čer 2010

@hanulamarkova látkové plínky používám - nepoužívám. Zatím dávám na den klasickou čtvercovku, na noc jednorázovku z DM ka, hlavně kvůli rychlosti přebalení. Ale včera už jsem udělala nákup na www.anavy.cz, příští týden jdu do Brány k dětem a pořídím více kalhotovek, hlavně ty jednovelikostní na snappi sponku (už mám dvě haipa daipa pastelky) a najedem na plné látkování.Budu podávat zpravodajství 🙂

hanulamarkova
16. čer 2010

@cincolina to je supr nebo já mám čtvercovky cca 45 ks vše je pujčené nebo to mám po malé a od švagrové, která plně látkuje jsem dostala další asi 5ks kalhotovek z toho jedny svrchňáčky a jedny AIO... jak skládáš ty čtvercovky na novosklad?
O anavy jsem slyšela samou chválu že jsou perfektní a teda i ten design no prostě nádhera tak ak podej info jak vám budou sedět 😀 a jak vám sedí pastelky?

cincolina
16. čer 2010

@hanulamarkova jo, čtvercovky skládám na novosklad a dávám tam separační plínku. Pastelky sedí dobře, hlavně je paráda, jak jsou rychle "přidělaný". A ty kalhotovky od švagrové máš jaký? a AIO? taky budu muset nějaký pořídít...

zabicka007
17. čer 2010

Ahojky všem, tak jsem si konečně našla chvilku abych napsala a dočetla MK, po dlouhé době u toho ani nedržím malou takže super...
Předně moc držím pěsti Rioko a Chrobáčkovi, ať vyjde KET a jsou další mimiška 🙂
Hani, super, že tak rostete a prospíváte, po vší té smůle co jsi měla je to zasloužená odměna 😎
Jinak Vranov super, ubytování skvělý, společnost výýýýborná, hned bych si to tam prodloužila, doufám, že nejpozději příští léto pojedeme zase, klidně i jinam, a to už nás určitě bude moct jet i víc, určitě to bude stát za to...
Musím končit, mých pět minut slávy, kdy malá spinkala, vypršelo... ☹ Ta má štěstí, že mám pro ni slabost 🙂
Jo ještě Luci jak jsi říkala, že se jmenuje ta klokánka? Jsem to zapomněla, opět jedna informace vytlačila druhou... 😅

lucka.adis
17. čer 2010

Ahoj holky,

mám chvilku na to, abych Vám sem také něco napsala 🙂

Rio a Chroy, držím palce, aby se to konečně podařilo a byli jste těhule a mohli chodit za námi do diskuze 😉 místa vám pořád držíme a to stejné i ostatním z Caru.

Hani, super, že tak krásně rostete a malá je teda už pěkný kus.. koukám, jak ti krásně nabíhají týdny. Nooo, holka, ani se nenaděješ a budeš rodit 😀 utíká to jako voda.

No a Vranov, asi tak jak píšou holky 🙂 Bylo to perfektní a doufám, že to nebylo naposledy... fakt super akce 😉 😉
Fotečky mám na FB, ale to by jste si mě museli přidat, aby jste je viděli.

Žabi, písnu ti sms, to bude jistější 😉

rioko
17. čer 2010

ahoj holky, super že vám sraz vyšel krásně 🙂
mě bohužel KET nevyšel, jsem domluvená na druhý pokus IVF, v srpnu začnu šplíchat sprej a v září OPU, mám docela strach z OHSS, Crha říkal, že dlouhým protokolem a jinýma dávkama to zkusí uhlídat ale u mě je bohužel i tak pravděpodobnost dost velká - měla jsem ho i z malých dávek Menopuru, nevím co bych dělala s Vojtou kdybych musela jít do nemocnice a bylo mi blbě, ale druhé mimčo chceme tak do toho jdu i s tím rizikem

emers
17. čer 2010

čau holky,
zdravíme, už jsme dvě 😵
ale neměly jsme čas sem skočit, furt Alici někdo vítá na světě, znáte to 😉
takže porod vyvolávaný, rozhodli se tak na základě cukrovky a míň plodovky.
byl to rychlej mazec, první hoďka pohoda, druhá už kontra bez přestávek, prostě jedna silná kontra 😀 no a naráz jsem se otevřela ze 3 cm na nevím kolik, ale prostě najednou se rodilo a malá byla venku asi na 15 zatlačení.
celkově tedy od 8.30 do 11.30, ve 12h mi donesli na box oběd, to už jsem byla i po šití.
takže sice brutus ta intenzita, ale lepší než nějaké prodlužované.
A narodila se tedy Alice, 12.6. a v 11,30. Domů jsme šli klasicky, neměla žloutenku, vše ok, a ta cukrovka taky ok, jak u ní, tak u mě, dělali mi v nemocnici ještě profily, schválně po sladkém jídle a supr hodnoty! 😵
Jo a míry! To teda menší, ale doženeme to. 49 cm a 2700g.
Trošku se pereme s kojením neb malá má malou pusu a já veliký bradavky a mlíka není moc, ale uvidíme. Máme i příkrm stříkačkou, že je prcek, tak ať se to vyrovná.
Toť vše a časem vás dočtu abych se zorientovala.

gabina79
17. čer 2010

Emers, velká gratulace, Alička je krásná, tak hlavně ať rostete a je vám fajn 😉
Luci, jak tě na tom proklatém facebooku najdu????...abych se mohla juknout na fotky, tak jsem se tam chtě nechtě registrovala 😀 ...no a nějak se tam zatím neorientuju 😀
Rio, to je mi líto, že ten ket nevyšel, tak budu držet pěstičky na ivf, aby bylo bez problémů a s // na závěr..
Mně dnes ségra oznámila, že bude mít Oník k narozeninám velký dáreček - bratránka nebo sestřenku...dost dlouho se snažili, tak jim to konečně taky vyšlo 🙂

cincolina
17. čer 2010

Emers, Alice je náááádherná (a já to fakt neříkám o každým mimču 😉 ).Takže porod rychlovka a malá je ještě menší než ta naše, ale to fakt dožene, to se neboj (a jak mi všichni říkají, užívej si, dokud váží málo, víš co je to tahat 7 kilo? 🙂 ).

Super, že jste si užily ten Vranov, fakt se příště přidáme.

@lucka.adis Ahoj Luci, prosimte co ty mikinky?

hanulamarkova
17. čer 2010

@cincolina od švagrové mám 2ks baby idea bambusky jsou maličko zhrublé ale jen na povrchu ale oni bambusky hrubnou všechny pak tu mám jedny little beetle, Imse vimse i s PUL-kama a jedny AIO Itti Bitti a ty jsou měkoulinké, přímo na novoška... ještě určitě budu dokupovat mám seznámek tak uvidím kam se finančně dostanu 😀
rioko určitě se ti to povede...no ten OHSS je potvora, ale ze to mimi i tak stojí...taťka se o Vojtíška postará 😉
chrobi taky moc palečků a peštiček držím

@emers malá je rozkošná 😀 ani nevadí že je drobnější uvidíš jak se rozkojíte hnedka bude přibývat ... a je paráda, že jste doma budete mít klid a pohodu... a teda ještě mooc gratuluji je opravdu moc krásná---už se taky těším na tu naši princeznu.
V po jsme byli na KO a má 550g 😀 tak uvidím jaký bude ona cvalík 😀

hanulamarkova
17. čer 2010

@lucka.adis luci já tě neznám pod celým jménem a fb využívám celkem dost tak si mě tam přidej písnu ti do IP celé jméno a bude to 😀

lucka.adis
17. čer 2010

@cincolina no, čekám až se k tomu vyjádříš a já ti je hned pošlu 😉