Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

lucka.adis
16. dub 2010

Ahoj holky, tak my máme dneska dva měsíce 😵 😵 toto utíká.. malá ještě spinká a to měla už před hodinou jíst 😅
Dneska jedeme k našim na celej den, zítra dojede tchán vozit a v Neděli zase k našim. Manža je pořád v nemocnici a pochybuju, že ho o víkendu pustí, když měl včera 39 a přes noc také..

Anet, jéje.. tak ať se brzo uzdravíš 😉

lucka.adis
16. dub 2010

Nové foto 😉 a hlavně aktuální..

lucka.adis
16. dub 2010

...sakra, ty fotky se tam neukázali, tak znovu 😉

pilotkaanetka
16. dub 2010

Lucy díky

pilotkaanetka
16. dub 2010

Luci krásný fotky 😉

irminka
16. dub 2010

dobré ránko,
tak já dnes hlásím fajn noc, kluci se vzbudili ve 4 a hned usli a potom až v 7, takže jsem vyspinkaná do růžova

Holky, dáváte si děcka k sobě do postele? My ano, protože v noci nám usínají u flašek, takže se bojíme špatného odgrgnutí a zadávení se, tak je máme u sebe. A zrovna dnes si Bruník grgl a poblil celý polštář , to je prostě hned. No, ale u nás bude asi problém i ten, že nemáme monitory, jsem se na to vyprdla, někdo torozmlouvá, někdo doporučuje, takže jsme je nekoupili. Snad je už ani nebudeme potřebovat, teda doufám.

U nás vylézá sluníčko, teda trošku mlhy tam je, ale vypadá to nadějně, jupíííííí . Včera jsem šla na vycházku a rifle jsem měla mokré až ke kolenům, pěkně nasáklé, hnusně špinavé od bahna, mezi tím kamínky, no prostě ukázková maminka , co bych pro dětičky neudělala....

Všem přeji hezký den

dnešní fotečka z rána

Lucko: dětičky jsou úžasné 😉

hanulamarkova
16. dub 2010

Ahoj holky teda pilotko rychle se vyleč, angína je mrcha, ale mě na ni opravdu pomáhá jen vypalovat 😉 (kloktat) slivovice 😀 tak když mě chytne na začátku tak ji hnedka vypálím a jde to. Skus to jen když už máš antibiotika tak to nespolkni. Hi asi by to s tebou zamávalo...a nemá se dávat šátek na krk (dle našich maminek), prý v teple se bakterie lépe množí.
Tak přeji brzké uzdravení.
Irmi teda by musíte mít letiště že máte kluky oba u sebe...já vím je to na zvyku a každého věc, ale já jsem se vždycky bála že malou přilehnu, a že budu kvůli tomu pořád vzhůru tak jsem ji měla hnedle u postele na dosáhnutí rukou ale taky jsem jí sem tam dávala ruku před nos jestli vůbec dýchá...taky jsme neměli monitor. Jinak kluci jsou strašně rozkošní 😀
luci malá je krásná tolika vlásků a děláte kohouta nebo jen tak "češete" ?

lucka.adis
16. dub 2010

Irmi, kluci jsou už chlapáci 😉
Jinak my jsme malou měli v posteli, ale je to tak 14dní co už zase spinká ve své postýlce..je jí tam líp a vstává vždycky později, než když spávala s námi.
Monitor máme sice půjčený od sousedky, ale nezapínám ho, protože mám strach, že to bude pískat i když se nebude nic dít a akorát bych s toho byla vynervovaná. Takže asi tak 😉

Hani, na kohouta mi ji donesli v porodnici a já ji od té doby češu normálně, žádný kohout 😀 a tolik vlásků měla už když se narodila.

pilotkaanetka
16. dub 2010

Hanul jj včera jsem vypalovala a měla jsem jí jak z praku 😀
Luci malá má teda háro 🙂
my monitor dechu máme pujčený od známých a jsme spokojený zatím žádný planý poplach

ywushka
16. dub 2010

irmi: KLUCI JSOU UZAAAAAAASNI!!!!! NADHERNI!!!!🙂 Ja jsem tak byla predevcirem venku,s destnikem nad hlavou,ale dneska je naaaaadfherne,tak uz zase razime🙂.

Lucka: balicek dneska odeslu!!

My taky monitor nepouzivame a maly s nama taky nekdy spinka,ale jen nekdy,ja mam radeji kdyz je se mnou🙂,kdyz jsme sami,tak spinka se mnou porad,ale kdyz je doma manzel,tak se mnou jen usina a pak ho manzel prenese a spinka v postylce🙂!! Dneska se vzbudil az v pul seste a pak spinkal s nama jeste az do pul osme🙂!!! Hodny to kluk🙂

ywushka
16. dub 2010

Lucka: mala ma teda vlaaaasku🙂 Je zlata🙂 A meri tolik co ten nas🙂!!! Bude asi vysoka,ze??

snahapada
16. dub 2010

ahoj Irmi.Kokala jsem na aukro a neprodavas tam koupaci kyblik?Zrovna takovej shanim pro holky na koupani.Prouzdam po netu inzeratama a natrefila jsem na tebe.Kdyby jsi ho neprodala mela bych o nej urcite zajem.

hanulamarkova
16. dub 2010

Ahoj holky velké upozornění z důvodu výbuchu sopky je nad Evropou velký prachový mrak a nedoporučují chodit s miminkama ven. 😠
My byli a je to už cítit takový blbý smrad... ☹
Tak rychle hodně větru ať to jde pryč...

gabina79
16. dub 2010

Ahojte holky, tak vám jdu jen říct, jak jsem dopadli u Dr 🙂 ....nevím, jak je to možné, ale Oník už má 5,7kg, zase od posledně docela dost přibral....a já se pořád stresuji, že nemám mlíko....proč se ale pořád u toho prsa vzteká to teda nevím...no každopádně příští týden máme zase pro jistotu dojít na převážení....je to kříž s tím naším Oníkem....Dr mi řekla, že mu máme zkoušet dávat navečer ten čajík nebo nemléčnou rýžovou kaši (sice je až od ukončeného 4.měsíce, ale prý je to menší zlo než dát mu UM)....tak nejdřív zkusíme ten čajík (i když ho nikdy nechtěl) a pak uvidíme....ptala jsem se jí, jestli by pro něj nebylo lepší, přejít na UM, jestli by pak nebyl spokojenější a jednozančně mi řekla, že pokud tak krásně přibírá, není důvod a navíc, pokud je takto nespokojený na MM, tak je pravděpodobné, že budeme mít stejný problém i najít UM, které by mu vyhovovalo a stejně asi takový bude i tak....takže takto jsme dopadli.
Luci, Irmi, samo, že nechci kojit úplně za každou cenu, pokud bych měla nechat Ondru hladovět a pokud by přestal přibírat, tak budeme dokrmovat 😉
Luci, malá je kouzelná s tím hárem...jsem zvědavá, jestli jí ty vlásky vypadají a jak pak bude vypadat 😉
Irmi, kluci jsou už taky chlapáci 😉 ...jo a s tou postelí - Oník spinká v postýlce, ale někdy si ho ráno po brzkém kojení, když už nemůže zabrat, beru k sobě a většinou mi pak spinká na břichu...a jink máme taky poblité kde co 😀...ideálně mě Oník poblinká, když si vezmu něco čistého, takež furt peru 😀
Emers, ty to máš fakt blbé, skoro nic jsi nepřibrala a ještě takový vojenský režim.
Žabi, ty to teda fakt skvěle zvládáš, chvíli po porodu a už se učíš na zkoušku, seš fakt dobrá...třeba se Naty ještě rozpije 😉
Až bude víc času, tak vám sem taky musím hodit nějakou aktuální fotečku 😉
Já se taky těším na ten Vranov 🙂 ...snad už bude Oník víc společenské miminko 😀
Tak se zatím mějte 🙂

irminka
16. dub 2010

ahojte,
no s tím prachem bych to moc nepřeháněla 😉 , myslím, že to bude riskantní hlavně pro letadla, stejně s miminkama jsme venku nějakou tu hodku a ne celý den, tak by to mělo být ok....

Snaho: jo,jo, kýblík prodávám, už ani vaničku nebudme používat, velká vana se osvědčila na 100%, takže kluky šoupneme do vany vedle sebe a dělají rošambo, jeto stranda jak se plácají, kopou a dělají vylomeniny, pěkný to pohled 🙂

Gabi:, tak to je fajn, už máte tolik kg co my, no prostě jste moooc šikovní, Oník je prostě osobnost 🙂

Ywus: co mamka? už jste usmířené? 😉

ywushka
17. dub 2010

irmi: ne s maminou se jete PORAD NEBAVIME!!! Je to vsechno na hov...!!! Ja maleho koupu ob den ve vane-plaveme tam,chodime na ty lekce plavani do hodonina tak musime "trenovat" i doma🙂!!!

Snaha: na to bych se vyprdla s tim prachem,nemuzeme cucet s miminkama cely den doma....To by me hrablo uplne!

Manzel zitra rano zase jede uz pryc,ale nastesti ted bude jezdit jen na sever italie,takze bude do 4 dnu doma!!🙂

ywushka
17. dub 2010

irmi: ne s maminou se jete PORAD NEBAVIME!!! Je to vsechno na hov...!!! Ja maleho koupu ob den ve vane-plaveme tam,chodime na ty lekce plavani do hodonina tak musime "trenovat" i doma🙂!!!

Snaha: na to bych se vyprdla s tim prachem,nemuzeme cucet s miminkama cely den doma....To by me hrablo uplne!

Manzel zitra rano zase jede uz pryc,ale nastesti ted bude jezdit jen na sever italie,takze bude do 4 dnu doma!!🙂

pilotkaanetka
17. dub 2010

krásné ráno tady je táááák krásně a musím ležet v pelechu teda relativně ležet ono s mrnousem to moc nejde 😉 aspon převleču peřiny 🙂

ywushka
18. dub 2010

Ahojky holky! Co dneska budete delat? Ja jsem sama doma,manzel uz je zase na cestach a vsechny kamaradky jedou dnes s manzelama na vylet,tak vubec nevim co mam delat ka☹,samotne se me trajdat nikde nechce

cincolina
18. dub 2010

Ahojte,
víkend byl fakt kráásný. Akorát manžel pryč, tak jsem musela trajdat sama. Teda jenom dnes jsem byla na procházce, ale to jsem zase potkala kamarádku, co si vyjela na kolo (huu, závidím). Včera jsem byla na procházce se švagrovou, ušly jsme 15 km (takže odpoledne jsem odpadla), no ale moc veselá vycházka to nebyla, rozvádí se (po dvou letech manželství, jednou z příčin je i to, že se jim nedařilo mimčo... ☹ ).
A jinak jsem byla doma akční, vypráno už mám skoro všechno, už jenom tu obří hromadu vyžehlit 😠 , ušila jsem mantinel na postýlku a teďka dělám dort manželovi k svátku.
Žabi, jak jsi dopadla na zkoušce?
Gabi, tak to je dobrý že Oník přibírá, třeba se mu to kojení začne líbit...
Připomeňte mi prosím kdy jedete na ten Vranov a kam přesně, třeba bychom se za Vámi aspoň zajeli podívat...

pilotkaanetka
18. dub 2010

Ahoj Cin jedeme v červnu 11 12 13 🙂 penzion Gaudeo

pilotkaanetka
19. dub 2010

Dobré ránko,tak já jsem se z tý angíny vyhrabala a ted to má manžel ještě zbývá malá tak doufám že to nechytne ☹

irminka
19. dub 2010

ahojte,
pilot, tak to je fajn, že jsi ok a malá je šikula a zvládne to a o manžílka se hold musíš postarat 😉

pilotkaanetka
19. dub 2010

Irmi můj manžel je blázen on je v práci 😉 no tak mi tu aspon nikdo neheká známe chlapy jak uměj marodit 😀 rýma a je to katastrofa

irminka
19. dub 2010

jak se říká: nejhorší chlapská nemoc na světe? No přece rýmečka 🙂

Kluci jsou nakrmení, přebalení, tak vyrážíme na prochajdu, snad nezmrzneme, slunko svítí, ale když jsem otevřela okno, tak mně ta kosa pleštila přes pusu

cincolina
19. dub 2010

Pilotko, diky.

hanulamarkova
20. dub 2010

Ahoj holky dneska na nás kouklo sluníčko tak je hezky...snad to vydrží i do odpoledne tak jak včera. Včera bylo nádherně. Skoro na opalování.

pilotkaanetka
20. dub 2010

Tak jsem byla s malou u mudry zatím to není na antibiotika ale jestli bude mít za dva dny ještě teplota tak se máme ukázat znovu.CHudák malá má uplně lesklý očička v zadečku měla 38,5

hanulamarkova
21. dub 2010

Jejda pilotko tak ju to čaplo jak vás co? No to je hrůza jen ať se držíte a snižujete horečku...Rychlé uzdravení.
My to máváme taky tak jak se to někoho lapne tak víme s jistotou že to bude mít celá rodina. Jen to těhu není přenosné hihi 😀

pilotkaanetka
21. dub 2010

dobré ráno tak malá měla v noci 39 ☹

sajmona
21. dub 2010

ahoj holky,jdu vás pozdravit,koukám,že nemáte moc času na psaní sem🙂))) máte jiné krásné starosti 😀
Cin ty to máš za pár: držím pěstičkay 😉
Hanuli, jak je???🙂týdny ti pěkně naskakují... 😉
já cca od pondělku jdu zase "na to" 😉 ,čadová mě nastavila uplně jinou stimulaci,podobnou jak jsem měla u IUI,na tu jsem prý dobře reagovala....pokud to prý nebude dobrý,vynecháme opu a ušetřím pokus...držte mi pěstičky 😉 je to moje 3 IVF 😔
tak zatím papa🙂))