Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

lucka.adis
29. říj 2009

Irmi, to máš za chvilku... uvidíš, jak rychle to uteče 😉 a brala by jsi radši ten císař nebo přirozeně?

miradka
autor
29. říj 2009

Irmi, tak to ma vobec nenapadlo 😀 Ty to už máš čo nevidieť 😉

ywushka
29. říj 2009

🙂!!!

K nam ted na barak prisel an nam pozapojovat kabelovku a zrovna to budou napojovat na telku,musela jsem se vratit zpatky sem,protoze kdyz manzel pridelaval drzak k televizi co ma drzet telku na stene tak se u toho strasne vztekal a na to ja nemam nervy 😀 ,at si nadava,ale ne kdyz jsem tam ja

ywushka
29. říj 2009

ja jsem zvadava co nam reknou na tom poslednim ultrazvuku jak jdeme ted v utery!!! Pry by se mel mrnous uz otacet dolu....tak ja vam nevim...

lucka.adis
29. říj 2009

ywush, od kdy budeš chodit do nemocnice-porodnice na monitor a UTZ? Taky by si se tam měla někdy nahlásit atd...
Já ti nevím, ale naše malá je hlavičkou dolů zatím pořád, se ji tam nějak líbí... tak snad ji to vydrží 😀

lucka.adis
29. říj 2009

...se asi půjdem s manžou a Adískem projít na čerstvý vzduch, pořád sedět u notebooku se mi fakt nechce a uklizeno mám každý den 😅 jsem zvědavá co budu dělat v Prosinci, když cukroví na vánoce zásadně nepeču 😝

ywushka
29. říj 2009

lucka: na monitor s pry chodi az v 36tt!! Tak ja neviiim,bylo me to tak recene a kdyz jsem jednou volala do jedne porodnice,tak mi rekli,ze se nikam nahlasovat nemusim,ze proste jen prijdu s papirama od dr. a pak si me tam asi teprve zacnou nejak evidovat

ywushka
29. říj 2009

lucka: no vidis,ty cukrovi nepeces a ja pro zmenu premyslim jak to udelam,abych mela udelanou v prosinci vsude vyzdobu a napecene pernicky a jeste takove ty hvezdicky v cukru😀

lucka.adis
29. říj 2009

ywush, tak výzdobu zvládnu v pohodě a nepeču jenom proto, protože mě to cukroví péct prostě nebaví... minulý rok jsem ho pekla, ale stejně jsme dostali od tchánovců atd. takže toho bylo moc.
My dáváme stejně ven stromeček se světýlky a na dveře dám věnec co udělám a synátor bude mít v okně blikající hvězdu a nálepky... na sníh se můžu letos vyprdnout, protože to umývání z těch oken je fakt fuška 😝

Možná něco upeču aspoň na provonění bytu 😉

Teď nám tady poletují sýkorky a klovou mi do truhlíku s jahodama, budeme muset koupit nějaké to krmítko 😉

ywushka
29. říj 2009

lucka: jeeeeeeeee sykorky bych taky chtela na dvore🙂 musim jim dat taky nejake krmitko aby priletely🙂

lucka.adis
29. říj 2009

Jj, to by jsi mohla...uvidíš jak budou lítat 😉

lucka.adis
29. říj 2009

no nic, razíme na chvilku ven.

Mrknu navečer, zatím páááááááááááááááááá

ywushka
29. říj 2009

lucka: uzijte si prochajdu

cincolina
29. říj 2009

Ahojte ženy,
z trochu jiného soudku, a můžete zavzpomínat 🙂.
(Ale to nakupování a zařízování závidím... už se taky těším... ale začnu asi jako Gabča, až po 20 tt).
Dneska jsem absolvovala první část NT+screeningu, na UTZ všechno vpořádku, moruše má všechny končetiny, nosní kost a nemá rozštěp patra, odpovídá 11+5 tt . Výsledky krve budou bohužel až za týden, takže jsem zjistila, jaká je výhoda toho Prenatalu na Veveří (já jsem byla přímo u svého gyndr. na Orlí).
Od zítřka zase do práce, aji se docela těším, teda ale že ten měsíc doma rychle utekl.
Dneska zkusím muže přinutit, aby mi vyfotil břicho 😉 .
Holky, dlouho se neozvala Zabicka, tak snad je všechno vpořádku a není v nemocnici...A Sim už tu nebyla hooodně dlouho ☹

ywushka
29. říj 2009

cin: tak to je parada ze je mimousek OK!! Prvni screening je super,ze??🙂 Jak uz je tam videt to miminecko,to je uzasne!!🙂

cincolina
29. říj 2009

Yw, jojo, už konečně nevypadá jako mimozemšťan 🙂

ywushka
29. říj 2009

no taky by me zajimalo kde je sim a zab 😒

lucka.adis
29. říj 2009

Ahoj babizny...

cin, tak co moruše 😀 koukám, že je všechno v pořádku, to je super.

Ywush, prochajda byla super, akorát jsme si to zrovna naplánovali v tom nejhnusnějším počasí, takže celou dobu mrholilo a já se synátorem venku 😀 😀 ale užili jsme si to, fakt super.

Ohledně holek nic nevím a o Sim už vůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůbec ne, tu jsem tady neviděla ani nepamatuju.
Snad se nic nestalo 😕

irminka
29. říj 2009

a víte co jsme doted děli my?......Bonža se rozhodl. že vybourá staré kachličky na schodišti....začal to bourat kangem a umíte si všechny představit, jak vypadal celý barák? no, nešlo vidět ani na krok 😠 ..tak jsem to začala pěkně uklízet, vysávat, vytíŕat a ted jsme to ukončili a smrkáme černý sopel..Jo a jetšě - synátor jel na kole na hok. trénink a přišel s mokrou hlavou pěšky..... 😠 Tak já vzala auto děcko a zase jela na stadion, jsem tak nasr... a unavená až hrůza

ywushka
29. říj 2009

ja uz jsem v pyzamu a relaxuju v posteli,tak dobrou nooooc

irminka
29. říj 2009

já normálně blbnu, prostě samá chyba:děli-dělali.... Bonža- manža

Všem přeji dobrou noc 😉

ywushka
30. říj 2009

Dobre ranko preju!!🙂 Ja jsem usnula hned po ordinacce🙂 vcera tak uz jsem zase vyspana🙂! Jeste kdyz ted manzel odchazel mi rikal: "SPI"😀!! Ha ha ha to se mu rekne!!! Preju hezky den

miradka
autor
30. říj 2009

Ahoj holky, prajem vám pekný deň. Ja sa chystám do poradny, tak som sa zvážila a nie je to taká katastrofa, od minulého týždňa som pribrala "len" 0,5 kg, takže na vrch mám asi tých 11kg. Musím skočiť aj do práce s lístkom na peniaze a pojdem sa mrknúť na záclony a závesy do decáku a ešte do knihovny, takže mám nabité dopoledne.
Musím sa opýtať dr aj na to cvičenie v tehu..manžel mi včera hovoril, že by som mala niekam chodiť...vraj moc aukám a ochkám 😠 no chcela by som jeho vidieť na mojom mieste ☹

ywushka
30. říj 2009

Miradka: rekni mu,ze mu to tvoje brisko s radosti na par dni pujcis,aby videl jake to je.....!! A mas hned odpoved!! Chlapi si to nedovedou ani predstavit co to obnasi!! Bych jim to nekdy i prala!!! Jinak mas dneska zaneprazdnene cele dopoledne!! Tak to ja se asi dneska budu nudit!! Manzela mam v praci,ale mel by se vratit brzo!! Tak uvidime!!!

irminka
30. říj 2009

ahojte,
tak jsem ted povytírala, opět, protože ten prach bude sedat ještě týden 😎 . za chvilku přijede tatka a pojedeme na jabka, at máme co papkat, potom se snad dám do těch kufrů a podívám se do utrob co vůbec kamoška poslala...nechcete mně přijít pomoc?

ywushka
30. říj 2009

irm: 😀 bud rada ze ti nekdo neco daruje.....🙂

Ja jsem dneska uplne vytocena!! Uz je to 14 dnu co jsem si objednavala neco z quelle,prislo mi na mejl,ze ty koberecky do koupelny nemaji,ale ze ostatni poslou,ale porad mi nic neprislo,tak jsem tam dneska volala,pak jsem se ptala na mamcinu objednavku,ta si objednavala bundu a ja jsem si k ni pridala zase druhe koberecky do koupelny a si predstavte,ze oni tu objednavku tam nemeli,to jsme ji posilala v pondeli pres net!!! Tak jsem to dneska objednavala s tou pani znovu!! Nevim co tam maji za bordel,ale pekne me to stve!!!

irminka
30. říj 2009

ywus: to jsem ráda, ale ono je toho tolik, že i kdyby jsem měla čtyřčata, tak to neunosí...nechápu, jak toto všechno mohla mít pro jednoho kluka, např . punčocháčky 20 ks asi tak na 0-3 měsíce, fakt nechápu 😉 ...ted sedím na zemi a probírám to, je to poházené na zemi a na kopečkám mám jednotlivé druhy at se v tom alespon trochu vyznám....ted tu byla tchýně, tak už si dole vyskládává skřín a 3/4 ji tam šoupnu 🙂

ywushka
30. říj 2009

irm: alespon se nenudis🙂

ywushka
30. říj 2009

ja jsem si ted chvilku vykladala se spoluzackou na ICQ a ona je uplne nestastna z toho,ze uz ma asi 2 mesice vysazenou antikoncepci a ze nemuze otehotnet!!!🙂 Jedna nase spoluzacka totiz otehotnela hned na jeden sup po vysazeni,no jo,ale takove stesti ma malo kdo....

lucka.adis
30. říj 2009

Ahojky,

já jsem až do teď polehávala v posteli a stejně jsem mrtvá.. včera mi nebylo moc dobře, jesli to bylo tím pitomým počasím nebo tlakem, fakt nevím, ale byla jsem ráda, že jsem si šla lehnout.
Ani VKV jsem moc nesledovala a to je co říct.

Mir, tak dobře pořiď a vyber nějaké pěkné záclony děckám do pokoje 😉

Ywush, je to opravdu štěstí, když někdo oěhotní ihned po vysazení anikoncepce, já ji brala dlouho a potom se nám to prostě ty dva roky nepovedlo-až teď.
Akorá je o šílené na nervy a hlavně psychiku, když je na to tolik upnutá.

Irmi, aspoň se nenudíš a buď ráda, že ti někdo něco dá 🙂 aspoň to nemusíš všechno sama kupovat, to by teprve lítali penízky 😝

My dneska jdem navečer do Olympie, omrknout pár obchodů a na film 2Bobule, tak jsem zvědavá. Musím si koupit nějaké tričko, protože mě to všechno hrozně tlačí přes prsa 😔 a o bříšku ani nemluvím a to mám ty těhu trika 😖 a mrkneme na postýlky, přebalovací podložky atd.