Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

lucka.adis
10. lis 2009

Gabi, já to také nemám ještě koupené.. ale chtěla bych pomalu už prát od příštího týdne, abych to měla aspoň z poloviny hotové-musím to pořádně probrat, abych věděla co ještě dokoupit.
A kosmetiku nemám ještě vůůůůbec žádnou, ani přebalovací podložku..to budu kupovat po 30tt 😉

Mir, nech to na toho dr. a teď se s tím nějak nestresuj 🙂

gabina79
10. lis 2009

Holky a musí se všechno po vyprání žehlit??? nebo jen pleny??? 😕

lucka.adis
10. lis 2009

Gabčo, miminkám to musíš přežehlit všechno co vypereš a budeš prát..

lucka.adis
10. lis 2009

... to bude něco, že 😠 😀 😀

lucka.adis
10. lis 2009

Tak nic, jdu se pomalu obléct a musím si na sebe vzít pončo, páč jsem si bundu vyprala a ještě mi pořádně neuschla... vezmu si deštník, takže nebudu aspoň promočená a synátorovi oblečem ve školce pláštěnku.

Te déšť bude na dlouho..chjo 🙄

irminka
10. lis 2009

Miradko: prosím tě, už máš koupeny ty postýlky? jesli ano, kde jste je v PL kupovali? S manžou jsme se rozhodli, že si uděláme výlet do Pl a něco nakoupíme, postýlky, matrace, kolotoč nad postýlku, ještě nějaké povlečení atd.....Díky moc

ywushka
10. lis 2009

Ahojky holky,ted vas docitat nebudu,necham si to az na zitra!!!! Uz jsme na domecku,cucime na telku! Manzel byl nakoupit nejake jidlo do lednicky,aby jsme meli co jist,koupil me kokynko a dzusik! Mamina me sem nanosila jeste nejake moje veci,ted by me zajimalo kdo to ted bude tridit,kdyz me zakazali vsichni cokoliv delat!🙂 Pry muzu jen lezet a pohybovat se po dome,tak to je super predstava,kontrolu mam az za 14 dnu!!! Ted me zatim nic neboli,ale kufr do nemocnice mam sbaleny,sice je jeste vedle,ale kdyby neco,tak se pro nej bude muset zajit!!! At tam bobek jeste par tydnu vydrzi!!! Ja jsem podle MS 31+1, podle UZV 33+4,tak je celkem velky-mam to cca stejne jak pilotka,ta mela malou taky o vic jak dva tydny popredu a pak taky rodila o tu dobu driv!! Tak se musim setrit,co nadelam! Pujdu se osprchovat-poprve v novem🙂 a pak po ordinacce budu spat,taky poprve v novem-jsem zvedava jak se nam tu bude spat!🙂 Mejte se krasne,dekuju vam za to ze vas tu mam!!! Alespon si mam za kym zajit a povykladat si s nim,kdyz je me zrovna takto! Paaaaaa a dobrou noc

ywushka
11. lis 2009

Jejda prvni noc v novem,nijak extra jsem se nevyspala,snad se to teda zmeni!!! ☹ Ted jsem si uvarila caj,manzel bude za chvilicku taky vztavat!!! Ten si stezuje,ze ten polstar,ktery jsme koupili se mu nelibi,ze si pry zajde vedle pro ten svuj slezeny😀!!

Preju vam prijemny den!!! Ja se jdu nasnidat🙂 Taky poprve v novem! 😀

irminka
11. lis 2009

dobré ránko,

Ywus: tak to je super, že jste už v novém, musíte si zvyknout na nové prostředí a potom se bude spinkat dobře.

Já mám dnes od božího rána dost blbou náladu, už jsem se i vztekla a poplakala si....všechno mě sere...no mám jet ke kámošce, tak se mně snad nálada změní v úsměv na rtu

emers
11. lis 2009

cincolina: jo jo, chodím do práce, chtěla bych tu vydržet do konce roku určitě, protože to zrovna mám práci co za mě nikdo neudělá, pak už bych se (v lednu) na to klidně víš co... no zatím to zvládám, doma by mi pravda bylo fyzicky líp, zas psychicky je mi asi líp když chodím do práce a ne být doma zavřená 😠 no nemám problémy kromě únavy a nevolností, tak jsem PN zatím odmítla, gyndařka se mě ptala zda ji chci, normálně by mi ji dala . 😕 Ty myslím taky chodíš že jo? 🙂

ywushka: jé, v novém 🙂 jsem se dívala na ten váš baráček a je to moc pěkný. My teprve začínáme, ale už se taky těším až to bude... jednou... 😀

ywushka
11. lis 2009

emers: my jsme to dokoncili cele za cca 1 a 1/2 roku! Mela to byt puvodne jen jako rekonstrukce,ale nakonec z toho byla temer novostavba,z te stare casti domu ktery jsem dostala zustala jen predni stena a stena ke garazi a i ta je opravovana😀!! Jinak dekuji za pozitivni pochvalu!!

Irm: to tak nekdy byva ze ma slovek spatnou naladu,to znam!!!

Jsem zvedva co jako budu cely den delat,domu k mamine se mi nechce,tam nemam internet v prizemi😀 a co budu delat tam,musim si zvyknout byt i tady😀!!!
Tady u nas porad prsi,kluci co nam delaji pred domem chodniky vcera promokli a dneska zatim jeste ani neprisli!

zabicka007
11. lis 2009

Ahoj kočeny,moc se omlouvám,že jsem se tady tak dlouho neukázala,doufám,že jste o mě a prcka něměly strach! Nejel mi počítač,navíc drahouška chytly záda takže jsme furt lítali po doktorech,do toho začaly zkoušky ve škole, no prostě nestíhám...ale já i prcek jsme v pořádku,to špinění-krvácení mi najednou ustalo v 18 tt a od té doby (ťuk ťuk) nic 🙂 Takže jsem pochopitelně šťastná jako blecha...včera jsme byli v Brně na Veveří na tom ultrazvuku co se dělá v tom 21. tt,no byla jsem z toho dost otrávená,doktorka byla protivná jak prášky na blití,dvakrát mě poslala běhat po schodech,protože prcek nebyl natočenej jak ona potřebovala,takže ani pohlaví zatím nevíme,byla jsem ráda,že mi vůbec řekla,že to vypadá vše v pořádku...

irminka
11. lis 2009

No nazdar zabáku: to víš, že jsme měly strach, kde jsi......Hlavně, že je vše ok 🙂 A Dr vám určo řekla, že máte přijít ještě jednou,že?

zabicka007
11. lis 2009

Irmi čauky, právě že neřekla, když jsem tam napotřetí přišla, tak to jakoby narychlo odbyla, že to všechno vypadá o.k., ale tipuju, že malej nebyl úplně ideálně natočenej, takže možná spíš jenom odhadovala, že je to dobrý...já bych znovu klidně přišla, ale zřejmě neměla paní doktorka zájem ☹ Navíc mě tak hnusně rejpala do břicha a podbřišku, že jsem myslela, že ji kopnu 🙂
JInak jsem váš dočetla pár stránek dozadu, takže:
Emers, veliká gratulace k členství mezi námi, šťastnými těhulkami!
Ywuš, já se jen vrátím, jak jsi psala o tom quelle, naprosto stejná věc se stala loni kamošce, objednala si v říjnu zimní bundu za 2000 Kč, která ji furt nešla, tak tam volala začátkem prosince, kdy jí paní oznámila, že tam žádnou takovou objednávku určitě nemají, tak si ji objednala znovu no a pak ji přišli koncem ledna ty bundy dvě...

lucka.adis
11. lis 2009

Ahoj kočky,

žabkoooooo, no konečně si se tady ukázala, víš jaký jsme o tebe měli všechny strach?
Jsem ráda, že je všechno v pořádku a na tu dr.se vykašli, příště se radši objednávej k dr.Vlašínovi 😉 až půjdeš zase na Veveří.
Jinak nevím, jestli jsi to postřehla, ale plánovali jsme s holkama menší srazík na příští týden asi toho 18.11 v odpoledních hodinách cca od 16hodin, dřív nikdo nemůže-kromě mě 😀
Přidáš se?

Ještě to písnu na diskuzi Car Obilňák, ať se teda ví co a jak a může se s tím počítat.

Irmi, ty by jsi dojela nebo jak to vidíš?

lucka.adis
11. lis 2009

Jinak já jsem dneska bez manžela, poslala jsem ho do Brna na degustaci vína Sv.Martinské do vinné galerie 🙂
....takže jsem ráda, že jsem aspoň chvilku bez něj a on beze mě, jsme doma pořád spolu, protože pracuje z domu(má tady pracovnu).

Každopádně jsem dneska pěkně bez nálady, protože jsem se málo vyspala a to jenom proto, že se manžovi něco zdálo a normálně se smál přes celou ložnici, než jsem ho třepáním vzbudila 😠 a aby toho nebylo málo, tak potom začal nesnesitelně chrápat, takže bylo po spaní...a ráno mě přál " dobré ráno " 🙄 🙄

cincolina
11. lis 2009

Ahojte ženy,
Emers, jo, jsem taky v práci, chtěla bych chodit asi dokud to půjde a moruše i já to budeme zvládat, na moje místo se bude muset vzít nová osoba, tak než bude vybraná... a máš pravdu, myslím, že pro psychiku je to dobré, chodit do práce, pokud ji ovšem nemáš moc nervovací... Ale jinak to sezení u počítače nic moc 😠
Zabiiii, hurá že jsi tu, měly jsme strach. Hlavně že jste celí a vpořádku.
Luci, zrovna 18tého nemůžu, manžel bude promítat pro veřejnost fotky z naší cesty po Jemenu, tak mu chci dělat psychickou podporu, nebo aspoň publikum, kdyby tam náhodou nikdo nepřišel 😎 . Ale mohla bych ve čtvrtek...
Yw, a zdálo se ti něco? Říká se, že co se zdá první den na novém místě, to se splní... 😉

lucka.adis
11. lis 2009

Cin, většinou to holkám vyhovuje ve Středu-aspoň teda holkám z diskuze Car Obilní trh, ale je jasné, že pokud by to holkám vyhovovalo i ve Čtvrtek, tak se to klidně může přesunout...nejsem proti 😉

Akorát by se teda mohli k tomu začít vyjadřovat, protože to chceme udělat příští týden a já to tady svolávám jak dlouho 😠

cincolina
11. lis 2009

Luci, jasný, organizátor to má vždycky těžký 😀

cincolina
11. lis 2009

a ... díky.

lucka.adis
11. lis 2009

Cin, no jo no... s tím musí člověk počítat 😀 😀

miradka
autor
11. lis 2009

Irminka, nakoniec sme ich kúpili v obchode OMO pri veľkom trhu, ale tie isté sa dajú poriadiť aj pri malom trhu. Blbé je, že keď chceš dve rovnaké, tak ich väčšinou nemajú a my sme si ich objednali a za týždeň dorazila aj druhá, ale tých obchodov je tam viac, viem o 4, takže si myslím, že by ste v druhom kúpili druhú tú istú postielku. Kedy tam plánujete ísť? Keď by si potrebovala pomocť, nie je problém 🙂

gabina79
11. lis 2009

Ahojte holky 🙂 ...tak já jsem se dneska vyspala skoro do růžova...spala jsem až do desíti a to jsem šla spát před jedenáctou 🙂
Ahoj Žabko, to jsem ráda, že jste s mimčem v pořádku 🙂 ...koukám, že si měla taky smůlu na Dr na tom Veveří, to já jsem to měla naštěstí vždycky v pohodě....dělá ti tvůj Dr utz? Tak ti řekne on, co to bude...a jinak si myslím, že by si to ta Dr nedovolila - myslím říct, že je prcek OK, kdyby si nebyla jistá nebo něco neviděla, takže to můžeš být vklidu 😉 ..jinak super, že už nemuáš problémy, tak se drž dál 🙂
Ywuš, supr, že už jste v novém a supr, že se to trošku uklidnilo - Teo to určo vydrží 😉 ....já si ještě teď pamatuju, že to byl hrozný nezvyk, když jsme se odstěhovali od našich do bytečku...neboj na to si zvykneš 🙂
Včera jsem si objednala zbytek plenek a kojící polštář, dnes jsem to zaplatila, tak jsem zvědavá, kdy to přijde (hlavně ten polštář, abych ho prubla 😀 ). Ještě jsem na netu objednávala neteři nějaké hry, tak ty by taky měly přijít (už jsem měla strach, že to nestihnou, protože jednu potřebuji na její narozeniny na přítí týden, ale díky bohu už mi napsali, že budou expedovat)...jejda, já budu zavalená balíčkama 🙂 Ještě si objednám nějaké oblečky a končím...pak už budu dokupovat tady v obchodě...a pak se taky možná dostanu k tomu, že začnu prát a chystat 🙂

gabina79
11. lis 2009

Luci, ty jsi tady taková hlavní organizátorka 😀 ...jinak se mnou to asi vypadá bledě na ten sraz....docela se teď bojím jezdit busem, kde na mě bude v tomto období každý druhý prskat bacily...a víte, jak na tom jsem s imunitou, nerada bych se teď potýkala s nějakou chřipkou (už jsem si toho snad vybrala dost 😀 )..autem do Brna nepojedu (navíc teď momentálně ani auto nemáme)...no ještě uvidím, až se shodnete na nějakém termínu, ale spíš počítej, že nepřijedu 😉

lucka.adis
11. lis 2009

Gabčo, tak to je teda fakt škoda, že se nezúčastníš... jinak jsem teď organizátorkou já, minule byla Žabka.
Ke všemu to tady pořád píšu a nikdo se k tomu moc nevyjadřuje, takže mám docela obavy, že to padne.. ke všemu nemám ani tel.na Sim a nevím co s ní je ☹
Dlouho se tu neukázala a člověk má o ni fakt starost.. snad je u ní všechno v pořádku.

Ještě k tomu srazu, zatím se počítá s 18.11.

miradka
autor
11. lis 2009

Irminko, čo sa týka povlečenia, v tom OMO majú asi len tie drahé povlečenia, ale za dobrú cenu a myslím že aj kvalita je dobrá majú v ďalších dvoch obchodoch. Vyznáš sa tam trochu? Keď tak sa možem dohodnúť a napíšem do IP 😉

Zabiii, no ahooooooooj konečne si sa ukázala. Fajn, že ste v poriadku a už máš aj trošku času. Škola dá fakt hodne zabrať ešte k tomu keď čakáš bejby 🙂 Už len keby sa Sim ukázala, ale ja myslím, že je tiež v pohode...

Luci, včera som študovala tie odkazy čo si mi dala na tú cukrovku a zistila som, že to fakt nie je sranda...tak mením režim a musím jesť hlavne pravidelne. Inak holky, vedeli ste, že napr. tie tmavé kajzerky sú tmavé vďaka karamelu a karamel je cukor, takže toto je maximálne nevhodné pre diabetikov, resp. musia si potom poriadne počítať sacharidy. Žiadna sranda. Ja som teda vedela, že to tmavé pečivo je prifarbované karamelom alebo ešte sladom či takým čosi..ale neuvedomila som si, že je to sacharid. A vlastne nejde vobec o "zdravšie" housky alebo chleba......

Ywush, to je fajn, že ste už v novom, tak si to užívajte a pekne oddychuj. Inak s tými vankúšami som mala ten istý problém, dokonca odvtedy čo som začala spať na novom pérovom vankúši som začala mať problémy s krčnou chrbticou, tak som potom skúšala všeličo ale najviac sa mi osvedčil preležaný starý pérový vankúš
😀

lucka.adis
11. lis 2009

Mir, poslala jsem ti ten odkaz, protože vím, že tam jsou holky, které to mají a musí si to všechno hlídat.. některé si dokonce píchají i inzulín, takže to opravdu nebude žádná sranda.
Jenom mi je líto, že si musíš dávat pozor na to ovoce, prý je hodně cukru v banánech a na těch já teď dost šíleně ujíždím-hlavně na těch zelenožlutých, aby byli pořádně tvrdé a přitom zralé 😀 neumím si představit, že bych to musela omezit na jednou denně.

lucka.adis
11. lis 2009

... já jinak chrupčím na kojo polštáři a je to super, se nedivým, že se v tom dobře spí a miminkům.

ywushka
11. lis 2009

cin: prave ze se mi nic nezdalo....i babicka se me na to ptala,ale myslim se mi nic nezdalo🙂

Ja hledim jen na telku🙂 a strasne se nudim🙂! Manzel ten tady umyval zem a vysaval😀 skoda ze jsem nemela fotak😀

miradka
autor
11. lis 2009

Luci, tak to sme na tom podobne, ja som jedla banány posledné dva týždne úplne na kilá 😀 Tiež som vyčítala, že obsahuje dosť cukru, takže keby som si chcela dať na svačinu banán, tak si to musím vypočítať. Možno by mi vyšla len polovica banánu s bielym jogurtom. TIež mám rada práve tie akurát zrelé, zelenožlté, teda skor žlté, ale nesmú tam byť tečky, to už nechávam potom pre mužíka, tie má rád on 🙂