Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

lucka.adis
19. lis 2009

.... holky, co jste dělali, když vás boleli záda? Ale jenom dole (nad prdelou 😅 ), pořád mě to bolí na pravém boku.

cincolina
19. lis 2009

Irmi drž se!

gabina79
19. lis 2009

Ahojte holky 🙂
Irmi, držím pěstičky, aby tě co nejdřív pustili a aby to kluci v bříšku vydrželi co nejdýl 😉 ....no to víš, pan Dr ví, že bys doma skákala kolem manžela a synátora, tak tě chce mít raději v naprostém klidu. Neboj, to vydržíš 🙂
Mir, taky pěkné kotníčky 🙂 ...taky už mám ten kojící polštář doma, akorát na něm nespím, ale válím se na něm u televize - musím si zvyknout, že to šustí, ale jinak je super 😉 ....taky mě štvou lidi, co neumí hned odpovědět na mail, tak supr, že už se ti paní ozvala 🙂
Luci, ty máš teda bříško...mám co dohánět 😀 ....mě zatím záda ani nebolí, tak neporadím..
Jinak já dnes byla na kontrole na hematologii, krev se mi nespravila, takže mi navýšili dávky kvůli té anémii, za tři týdny další kontrola, to už budou i výsledky z Brna.....jediná dobrá věc - Dr si vyžádala od gynekologa průtoky pupečníkem, takže příště v poradně, ať tam bude kdokoliv, musí udělat utz - hurá, hurá, hurá 🙂

gabina79
19. lis 2009

Tak se zatím mějte, já jdu zase uklízet 🙄

ywushka
19. lis 2009

irm: jejda tak to ti nezavidim,jsem ti rikala,aby jsi nejezdila na tom kole!!! Ale snad to budes mit jen na par dnu!! Nevim jak jsem to udelala,proste jsem ho premluvila,ale ted mam v púrukajde napsane ze: navrzenou hospitalizeci odmita. Tak snad to bude ok,drzime paluchy

lucka.adis
19. lis 2009

Ahoj Gabčo, neboj oni si tě pohlídají ohledně té krve a super, že ti budou dělat UTZ, pěkně ti ten průtok ukáží, takže uvidíš i Ondráška 😉

Na mě asi něco leze (kromě manžela), jsem nějaká unavená, klepu se jako ratlík a do toho ty záda..
Teď jsem chvilku ležela a malá mě dávala pěkné kopance..
No, snad to nic nebude a bude to v pohodě... pokud mi nebude líp do zítřka, tak asi zajdu k normální dr.ať se na mě koukne.

lucka.adis
19. lis 2009

Jinak jedem dneska pro postýlku, manžovi došli penízky, takže super.
Bude ještě pěkně v krabici a poskládáme ji po té kontrole v tom 35tt dřív ne 😉

miradka
autor
19. lis 2009

Luci, dopredu sa nestresuj, budeš v poriadku, predsalen si opatrná a moc nevystrájaš 😀 😉 S tým chrbátom to ti neporadím, ja mám problém keď som na štyroch, urobiť nejaký pohyb pravou nohou, akoby tam bolo čosi zaseknuté, ale inak ma to nebolí.

Gabi díky 😀 snáď sa to nebude zhoršovať...musím meniť polohy aj v sede. Zajtra sa na to opýtam dr. Inak dnes som spala na tom polštáři, ale nebolo mi to moc pohodlné, nevedela som si to nejako nastaviť, je dosť nacpaný guličkami, takže sa nedá tvarovať ako chcem. Nakoniec som naň zaspala a spala až do 2, to som išla na wc a potom som ho musela dať úplne bokom a vyhral vyležaný vankúš. Blbé je, že čím ďalej, tým lepšie sa mi spí na chrbte a to sa vraj nemá preháňať...najlepšie je ležať vraj na ľavom boku, už neviem kde som to vyčítala...Tiež som si nemohla zvyknúť na to šuštenie 😅 Uvidím, skúsim to ešte jednu noc...inak ten čo má ywushka je asi lepší na spanie.
Gabi, tak sa šetri, tá anémia ťa asi vyčerpáva, nie? 😕 a až ti budú robiť utz, tak sa pokocháš nad Oníkom 😵

ywushka
19. lis 2009

miradka: na tom mem polstarku se spi dobre😀!!!

My jsme ted skladali postylku,je to nejaka polaska vyroba,manzel u toho chytal takove nervy ze jsem myslela ze se z nej asi zblaznim,pak jsme porad nevedeli jak patri ty nebiska!!! No hruuuza!!! 🙂 Ale uz stoji a snad i drzi,pak vam ji vyfotim,jen nemam jeste prosteradelko na matraci,to mam teprve objednane!!! Tak uvidime!!!

ywushka
19. lis 2009

Miradka: taky jsem slysela ze se ma spat na levem boku,ale ja usinam porad jen na pravem a v noci vetsinou spim na zadech a na levo se otocim vzdycky jen uplne nahodne-pres den teda kdyz lezim tak se snazim na levem boku,sice nevim proc se to ma,ale je to napsane snad vsude!!!

cincolina
19. lis 2009

Holky, moc Vás zdravím, a za mnou je další nádherný den, který jsem proseděla v práci 😖
Jak se blíží konec tak se pořád objevují nějaké problémy, že? Moc přeju ať máte všechno vpohodě a mimča se drží co nejdéle.
Žabi, co manžel? Opečováváš? Když ho tak brzy pustili z nemocnice, tak to snad bude dobré...
Tý jo, o spaní vlevo jsem neslyšela, to bude určitě nějaká souvislost s vnitřním uspořádáním orgánů.
Zítra mám dovču, jdeme na svatbu manželova kamaráda, teda jenom na obřad a pak budeme mít s manželem pěkné odpoledne, tak si snad konečně užiju sluníčka.
O tom kojícím polštáři jsem taky uvažovala, ale když říkáte že to šustí a moc dobře se Vám na něm nespí, tak to by opravdu chtělo tu náplň co má Ywushka...

miradka
autor
19. lis 2009

Ywush, myslím že som to čítala v súvislosti s otokmi, ale niesom si istá... 😕

miradka
autor
19. lis 2009

Cin, ja to práve neviem úplne posúdiť, pretože ten vankúš som kúpila z druhej ruky a tá pani tam dosypávala guličky aby sa jej dobre kojilo, takže origoš možno nie je tak napchaný a v tom prípade by mal byť poddajnejší.

besinka7
19. lis 2009

AHOJKY HOLKY MÁM NA VÁS DOTAZ, CHODÍTE NĚKTERÁ NA OBI DO PORADNY PRO RIZIKOVÁ TĚHOTENSTVÍ ??? ZAJÍMALO BY MĚ JESTLI JE TO OPRAVDU JINÉ NEŽ U KLASICKÉHO GYNEKOLOGA, JESTLI SE TAM CHODÍ ČASTĚJÍ ATD. NEBO V ČEM SE TO LIŠÍ OD NORMÁLNÍCH PORADEN ???
PŘEDEM MOOOOC DÍÍÍKY

besinka7
19. lis 2009

A JEŠTĚ DOPLŇUJÍCÍ OTÁZKA - DO PORADNY PRO RIZIK. TĚHU VÁS ODESLAL VÁŠ GYNEKOLOG NEBO JAK TO CHODÍ ? PROTOŽE JÁ SI MYSLÍM, ŽE TAM PATŘÍM, ALE MOJE GYNEKOLOŽKA SE TEDA K NIČEMU NEMÁ ☹
MOC DÍKY

miradka
autor
19. lis 2009

Besinka, ja tam nechodím. V ktorom týždni si? Prečo si myslíš, že patríš do rizikovej poradny? 😕

besinka7
19. lis 2009

miradko: já přišla v létě ve 22 tt o dvojčátka kvůli infekci plodového obalu (bylo to po IVF), která byla způsobena Streptokokem a už po potratu mi Dr. řekl, že s takovým těhotenstvím jsem měla chodit do rizikové poradny. No a teď se nám povedlo otěhu přirozeně, jsem teprve v 7 tt a už mám zase Streptokoka pozitivního, takže mi bylo řečeno, že ,usím být hodně hlídána, aby se nestalo to co minule ☹

ywushka
19. lis 2009

besi: ja tam teda nechodim a zatim jsem o tom ani nic neslysela a proc si myslis ze by jsi tam mela byt??

Jejda holky to si nedovede predstavit co ja jsem utrpela za sok,prisla mamka a rika mi:" ted budes z toho uplne hotova,nelekni se" a najednou se objevila segra ve dverich😀 jsem nechapala....segra zije v anglii a mela prijet az na vanoce a proste nam chtela udelat prekvapko a rekla to jen tatkovi ze prileti a ten pro ni byl v Brne na letisti!!! Jsem myslela ze se mi to zda....😀 ha ha ha to byla fakt straaaasne legrace😀

miradka
autor
19. lis 2009

jejda, besinko prepáč, ja som si ťa hneď nevedela priradiť 🤐 ...ale určite by to chcelo skonzultovať ešte s nejakým odborníkom...moc ti držím palce aby ti to vyšlo..

miradka
autor
19. lis 2009

Besi, skúšala si hľadať nejaké rany na internete?

miradka
autor
19. lis 2009

*rady 😅 Nejde to nejako preliečiť antibiotikami? Mne sa čosi marí, že kamoška ho mala tiež, ale to už mala tesne pred porodom, tak jej dali antibiotiká

ywushka
19. lis 2009

besi: jejda tak to jsem netusila!!! Tak to je mi moc lito!!! Urcite se na to zeptej na tu rizikovou poradnu

lucka.adis
19. lis 2009

Ahoj holky,

já teď došla od kamošky... měli jsme takovej menší sedánek se sousedkama, takže super. Vzala jsem sebou i synátora, páč tam holky měli i svoje ratolesti.
Postýlku už máme doma, k tomu i matraci s kokosem a ještě něco tam je + povlečení a peřinu s polštářem a ještě jsme vzali prostěradlo a chránič matrace, kdyby se mimčo počůralo vyloženě na prostěradlo. Všechno nás to vyšlo na 6OOO,-kč což je super cena 😵 😵
Na nebesa a tu moskytiéru jsme se vykašlali - stejně je můžem kdykoliv dokoupit.

Mir, tobě se nespí na tom polštáři dobře?
Mě se na něm spí suprově, ale nemám tam výplň s kuličkama... fakt si ho nemůžu vynachválit 🙂

Copak asi Irminka...chůdě. Snad to bude všechno OK.

ywushka
19. lis 2009

lucka tak to je super kup!!!! Manzel byl dneska u skladani postylky naprosto vynervovany😀 porad mu tam neco nesedelo a nebyl k tomu ani poradny planek😀

ywushka
19. lis 2009

jejda ta ordinace zacina byt jedna velka pakarna!!! Ja musim tady chvilku jeste sedet,hlidam si jednu aukci na mimiaukce.cz,ale to urcite nevyhraju

Preju vam dobrou noc

ywushka
20. lis 2009

Krasne dobre ranko,venku pekne mrzne,ale slunicko sviti,tak snad bude hezky den!!! Preju prijemny den

miradka
autor
20. lis 2009

Dobré ránko holky, pomaličky sa chystám na gyndu, včera som si tašku nezbalila, tak dúfam, že nebudem musieť plašiť keď prídem domov...nie...určite je všetko OK 😉

Luci, ty máš akú výplň? Ja myslím, že problém je v tom, že tie guličky sú tam fakt narvané, tým pádom je do nepoddajné a tvrdé. možno by som mohla usypať, ale moc sa mi s tým nechce čachrovať.
Som zvedavá na vašu postielku, určite bude vymakaná, krásna 🙂

Ywush, o čo si aukrovala? Vyhrala si? Stavím sa že hej 😀 Nedávno mužík natrafil na jednu stránku, kde prebiehajú aukcie, ale väčšinou len elektronika alebo tak nejak, ale tam to funguje inak. Na to aby sa dalo aukrovať, musíš mať bony a tie si zaplatiť, potom možeš prihadzovať. Sledoval hlavne ako idú notebooky a cena sa vždy vyšplhá na nejakých 2-3000 Kč, ale jeden príhoz stojí 8Kč. Je to šialená aukcia 😀 Ale keď niekto vyhrá, je schopný ušetriť aj 16000 Kč..len v tom treba vedieť chodit.

miradka
autor
20. lis 2009

Už to mám, možete sa mrknúť http://www.bonus.cz/

lucka.adis
20. lis 2009

Ahoj holky, venku je tak příjemně a do toho svítí sluníčko, bude fakt super den.
Já došla zase z obchodu, páč jsem na něco včera zapomněla 🙂

Ywush, tak co budeš dneska dělat? Odpočívat na sedačce 😅

Mir, já tam nemám kuličky, je to jiná náplň, ale nepovím ti jaká... každopádně je to super poddajné a není to vůbec tvrdé, když si na to lehnu. Od té doby co to mám, tak se mi spí líp (do doby, než se vzbudí malá a začne vyvádět 😀 ).
Netuším, jestli můžeš pár kuliček odsypat, ale zase na druhou stranu proč ne... třeba to bude určitě lepší 😉
Naše postýlka je tmavě hnědá a do toho jsme koupili něžné bílo-růžovoučké povlečení s medvídkem. Nechtěla jsem nic extra, spíš jednodušší styl...
Budeme ji skládat až v Lednu, takže to potom vyfotím, dřív ne.

A co vy, už máte postýlky poskládané? Máte je u sebe?
Jinak držím palce, aby ti kontrola dopadla moc dobře...dej potom vědět co a jak 🙂

ywushka
20. lis 2009

lucka: co dneska budu delat?? Tady jsou o vikendu hody,my to nijak neprozivame,ale mela by nam asi prijit navsteva,tak jsem vyslala manzela alespon pro par kousku zaskusku-chtela jsem neco upect,ale pry neee....tak to musel jet koupit,jela s nim i moje segra!!! Mamka chysta obedy i na zitra a na nedeli kdyz musi chodit ted pres hody do prace,tak aby to mela vsechno pripravene,tak jsem ji cistila na naedelni obed kacenu!!

Jinak se me zda ze je manzel porad nejaky vystresovany (to bude asi tim ze nema zadny sex...) a tak se porad nad necim dohadujeme,i kdyz jsou to naproste nesmysly!!!