Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

miradka
autor
21. lis 2009

Tak to som rada, že ste všetky v poriadku 😉 No veru pustila som sa do toho a periem o 106, chcem to mať už všetko pripravené a spočítané...pomaly si budem chystať aj tašku do porodnice, keby dačo...radšej si to pripravím, než to nechať na chlapa..neviem neviem, či by rozpoznal dupačky od bodyčok 😀
Inak dnes som sa dozvedela, že moja sesternica porodila namiesto dievčatka chlapčeka a všetci sú z toho paf, má samé dievčenské oblečky, tak mi niečo pošle 😀 no to je tak keď je niekto zaťažený na ružovú 😅

miradka
autor
21. lis 2009

Luci, ty možeš byť ešte v kľude...ja radšej periem, lebo s dvojčatami nikdy neviem čo sa može stať. Jeden deň je všetko OK a druhý...na diskusii o dvojčatách ostali 4 dievčatá v mojom týždni (plus mínus) v nemocnici, preto už pracujem na týchto vecičkách, nech to mám všetko v kľude 😉

ywushka
22. lis 2009

lucka: ja mam vsechno vyprane a vyzehlene a muzu byt uz v klidu!!! My jsme zacali nekdy tak kolem toho 28tt a kufr do porodnice mam taky uz pripraveny nekdy od te doby!!! Radeji to budu mit pripravene o par tydnu driv nez se pak stresovat,to vis ze by se to dalo udelat treba i tak ze by to pak nekdo jiny pripravil a privezlů do porodnice,ale ja jsem radeji v takovych vecech v kliidu!!

Miradka: a oni nevedeli co cekaji???? Jaj tak to je ted trosku problem😀!

Preju vam prijemny den

Jinak me porad zase boli cely spodek a zda se mi,ze mi zase kleslo brisko,tak snad to bude ok,ve stredu mame zase kontrolu,tak uvidime!!!

lucka.adis
22. lis 2009

Brý ráno, holky...

No, já jsem s tím praním chtěla počkat do kontroly ve 3Ott na kterou jdu za 14dní, takže by to teoreticky mohlo vydržet, ne? Neumím si představit, že by mi tu tašku atd.připravoval manžel nebo někdo jiný (sousedka atd.) něco tam náhodou nebudu mít a byla bych s toho akorát tak nervózní. No, uvidíme...

Postýlku poskládáme opravdu až v Lednu, nechci to teď hrotit, když je ještě čas a kdyby něco, tak manžel by to v klidu poskládal a i povlékl 😉 je šikula. Zrovna včera jsme se o tom bavili a on mi řekl, že by to prostě musel zvládnout..

Holky, večer mi po sexu začlo tvrdnout poprvé bříško a docela to bolelo... stává se vám to také?
Asi to budu muset říct teď ve Středu dr. že?

Ywush, kdyby něco, tak piš na mobil, ju? A pěkně odpočívej a nic dneska nedělej!!!!

miradka
autor
22. lis 2009

Ahoj holky, Ywush, práveže vedeli, že čakajú holku, ale práve že to nikdy nie je na 100% takže to proste nevyšlo 😅 Včera si to asi fakt prehnala, musíš byť na seba opatrná, inak ťa do tej nemocnice fakt zatvoria 😖

Luci, to vydržíš, keď si si to takto naplánovala, tak si nerob dopredu starosti kedy čo pripraviť. Riaď sa podľa toho čo ti vyhovuje 😉 S tým sexíkom to neviem...my máme už dlho pauzu, ale inak mi brucho tvrdne dosť často a mám pocit, že už ani ten magnosolv mi nestačí, ale žeby to bolelo, to nemožem povedať. Je to dosť nepríjemné a vždy mi stvrdne celé brucho, nie časť, takže to čo hovoríš možno nebolo tvrdnutie.. 😕 Opýtať sa určite možeš doktora, mrkne sa ti na brucho a možno predpíše magnosolv..

lucka.adis
22. lis 2009

Mir, tvrdlo mi celé bříško a bylo to dost nepříjemné (dokonce to fakt bolelo, ale né nějak hrozně). Pořád jsem se přetáčela z jedné strany na druhou a nemohla usnout..
Tak uvidíme co mi řekne dr.

miradka
autor
22. lis 2009

Luci a máš doma horčík? Ak hej, tak si daj. Máš ho aj teraz tvrdé? Skús pozorovať kedy ti ešte tvrdne. Mne tvrdne aj vtedy, keď moc pracujem, napr. ťahám prádlo z pračky a nesiem ho po schodoch a vešiam, alebo keď som už fakt unavená a zohnem sa, alebo niekedy stačí keď brucho pritlačím k pracovnej doske keď umývam nádobí...viem že posledne je mi nepríjemné keď bruchom zavadím o nejaké kuchynské vecičky...to je taký divný pocit a potom chytím brucho a fakt je tvrdé...

miradka
autor
22. lis 2009

Holky, máte už kúpenú nočnú košeľu na kojenie? Prave hľadám aká by bola vhodná pre kŕmenie oboch detí naraz...si fandím, že sa mi to podarí 😅

ywushka
22. lis 2009

tak co se tyka toho tvrdnuti bricha to mam skoro porad,magnasko mam,ale zatim mi ho dali jen 1x denne,tak se zeptat dr. jestli si ho muzu davat i casteji!!! Dneska jen lezim,do ted jsem lezela v loznici,protoze me bylo tak nejak divne....ale uz je to fajn...!!! Mejte prijemny den!!!

lucka.adis
22. lis 2009

Ahoj holky, tak jsem tu jenom na skok.. celej den jsme měli s manželem pracovní, manža montoval světla co nám ještě chyběli, přeskládával nábytek u sebe v pracovně atd. zítra odnesem do sklepa muškáty v truhlíku páč by nám už venku asi zmrzli a doma je nemám kam dát a ještě tam odnesem proutěný koš ( a nebo ho vyhodíme) protože stojí v chodbě na místě kde bude stát kočár pro malou a jinam se prostě nehodí 😒

....ještě si musí trochu uklidit v pracovně, aby tam měl pořádek než mu dovezou ten běžecký pás a bude to všechno. Dneska už nic dělat nebude a já si jenom roztřídím pár věcí, co jsem měla u něho ve skříni a co nepotřebuju poletí do koše.
Ani jsme nebyli v obchodě, takže tam pojedem asi ve Středu, když mám stejně kontrolu u dr. tak ať to máme všechno v jednom.

Jinak nevím, jestli je blbej tlak či co..protože jsem nějaká mimo, ale možná to bude tím co jsme dneska udělali-hlavně teda manža.

Mir, tak to já ještě nevím, ale prý se dá půjčit v porodnici... a doma stejně budu spát v tom včem spím teď (kraťase nebo trenky a tričko na ramínka-takové to letní)

Ywush, to je fajn, že je ti už líp. Pěkně odpočívej 😉

Co dělá asi Irminka 😔

zabicka007
22. lis 2009

Ahojky,dřív jsem si neudělala čas na Vás kuknout, ale poctivě jsem Vás dočetla...
Luci, co se týká toho bolení zad, mě to bolí úplně stejně, ve spodní části zad (kostrč) a bylo mi řečeno, že mám sedět na takovým tom gym. baloně. Taky si můžeš koupit těhotenský pás, ten by měl taky pomoct
Co se týká toho spaní na levém boku, já jsem četla, že se má spát na levém boku jako prevence proti vzniku křečových žil,ale jestli to má i jiné výhody, to nevím 🙂
Ywuš, to já beru magnesium 3x denně po dvou tabletách 😕
JInak prcek už konečně prokazatelně kope, tuhle jsem byla ve škole a úplně jsem nadskočila jak kopnul
Miláček už je skoro v pořádku, teda na to, že sotva před týdnem měl operaci, ale vypadá to, že to bude vše v pohodě, akorát jsme teď dva téměř invalidi 🙂
Mějte se krásně, mám teď hodně učení ale pokusím se zase brzo nakuknout a poreferovat 😉

ywushka
23. lis 2009

Dobre ranko holky!!🙂 Jak jste se vyspinkali??🙂 Ja jsem vcera byla unesena ze smajdy jak zaspival toho gotaka!!! No supeeer!!! Teda nevim jaky je vas nazor,ale ja jsem z toho byla nadsena!! Preju vam prijemny den!!

Tady prsi-no fuuuuj!!! Mam chut na snidani na kolacky-musim si zajit k mamce,mny uz jsme ty svoje snedli😀!!!

sarazena
23. lis 2009

ahoj holky tak jak se mate 🙂

snahapada
23. lis 2009

ahoj vsem jsem tady a jeste cela akorad mam sileny brneni v rukach a nohach porad chodim curat je to des bolesti v zadech natekly nohy no co vam budu psat a jak jste vy na tom holky moje

miradka
autor
23. lis 2009

Dobré ránko holky, zvlášť zdravím žabku a snahu...teda už ste sa dávno neukázali, ale hlavne že ste celé a jakž takž v poriadku.

Snaho, už aj mne opuchujú nohy, ale len večer a nie je to až také hrozné, snažím sa meniť cez deň polohy a aj ležať sa snažím cez deň. No keďže už pomaly chystám vecičky pre mimča, hodne stojím na nohách pri žehličke, ale kontrolujem sa. Čo porábaš ty? Si doma?

Žabi, to spanie na ľavom boku máš pravdu, už si spomínam, že toto bol ten dovod a na chrbte sa nedoporučuje spať kvoli tomu, že by sme si mohli poriadne stlačiť dolnú dutú žilu a z toho vyplývajú tiež nejaké problémy, asi hlavne okysličovanie...Do kedy budeš chodiť do školy? Študuješ dialkovo?

Ywush, mňa tiež milo prekvapil Šmajda, fakt mu to sadlo a konečne nebol falošný. Inak celá superstar mi pripadá, že ide dole vodou. Asi som nejaká divná, ale začína mi dokonca vadiť aj Chodur. Spieva dobre, to ano, ale jeho hlas sa mi zdá už otrepaný alebo čo...neviem to popísať. Všetky pesničky od neho mi pripadajú rovnaké a nepáči sa mi keď doťahuje na tón. Dominika Stará bola tiež miestami falošná, ja neviem kde majú všetci uši a hlavne Habera, ale Hejma to počul a ja tiež a u Dominiky mi občas vadí že "kričí" takže ja už vlastne nemám žiadneho favorita a je mi vlastne jedno kto to vyhrá. Nemá to takú úroveň ako kedysi... Moj muž to už ani poriadne nesleduje a to vždy sme sa vždy obaja na to tešili... Jo a ešte mám poznámku k moderátorom. Adela Banášová je často mimo, vobec nestíha Marešovi. Keby bol na pódiu len Mareš, bolo by to lepšie.... 😒

Sarazena ahoj, ako sa máš ty?

monulkab
23. lis 2009

Ahoj holčiny, mám na vás prosbu, řeším hrozný dilema, ve středu v 11 hod máme mít IUI, dneska si mám píchnout pregnyl, ale, nějak se nemůžu dopátrat kdy si ho mám vlastně píchnout, sestra mi v neděli, když jsem byla na kontrole řekla, že si ho mám píchnout dnes mezi 12-17 hodinou, což se mi moc nezdá, připadá mi to moc brzo, tak jsem volala dnes na obi, vzala mi to jiná sestra, a ta mi zase řekla že si ho mám bodnout navečer, že tam je rozmezí 24 - 48 hodin do ovulace. Ale nechtěla mi říct žádný konkrétní čas. A teď babo raď. Minule jsem měla za to, podle mého pocitu (bolesti břicha, fakt velký) že ovulace proběhla tak kolem 40 té hodiny, píchali mi ho tenkrát v úterý v 9 hodin ráno a bolesti jsem měla ve středu kolem 23 hodiny. Na iui mě ale vzali až ve 12 hodin. což mi příjde moc pozdě. Tentokrát si mám ale píchnout dvojitou dávku pregnylu, tak nevím jak na to zareaguju, bojím se aby ovullace neproběhla moc brzo... 😖

lucka.adis
23. lis 2009

Ahoj holky,

venku je teda ale zase počasí... fakt hnus, na to, že je za dveřma Prosinec 😖

Snaho, ahoj... tak co, povídej. Co je nového atd.? Všechno v pořádku?

Ywush, včerejší Superstar byla dobrá, akorát jsem těsně ke konci šla spát, páč jsem už byla KO 😀 😀

Jinak jsem teď dojela z Vyškova z obchodu, už jsme museli něco nakoupit a včera jsme to nestíhali, páč se pracovalo 😀 Teď budu dělat rybu a brambory s okurkovým salátem, se nějak těch ryb nemůžu nabažit..jedla bych je každý den 😅

monulkab
23. lis 2009

Holky chci se optat, kde se dá koupit nějaká pěkná ale ne moc drahá protiskluzová podložka pro mimča do vany???Bude to vánoční dárek pro bráchy a švagrovou.

lucka.adis
23. lis 2009

Ahoj Monu, to ti neporadím.. jediný co znám a mám to odskoušené jsou takové protiskluzové hvězdičky nebo rybičky a ty se dají koupit v Hornbachu nebo v Bauhausu.. ale to je asi pro větší mimčo, aby neuklouzlo 😉

gabina79
23. lis 2009

Ahojte holky 🙂 ..jsem tu jen na skok, za chvíli valím na cvičení
Co se týče těch malířů, tak naštěstí oškrábli jen ty kousky, kde to praskalo auž je to opravené...tak snad už to bude OK. Malovali to myslím polarem nebo primalexem....čím to bylo nevím, říkali, že se to někdy prostě stane..no to je jedno, hlavně aby to už bylo v pořádku 😉
Luci, já ještě neperu, ale tak někdy v průběhu prosince asi začnu...uvidím, jak budu stíhat....na to tvrdnutí pozor, raději to řekni Dr, ať ti dá nějaký ten hořčík 😉...jinak závidím ten sexík, já už ani nevím, co to je 😕
Monul, s tím ti neporadím...před ivf mi řekli přesně v kolik si mám píchnout, tak fakt nevím (myslím, že jsem píchala pregnyl mezi sednou a devátou večer, pak den nic a pak byla po deváté dopoledne opu) ....já bych se zkusila ještě zeptat Dr 😉..s tou protiskluzovou ti taky neporadím...zkus se kuknout na netu 😉
Žabi, super, že už je tvá drahá polovička relativně OK 😉..jak dlouho teď bude doma?...a super, že mimís už kopká 🙂
Mir, ty jsi teda pilná - ale máš recht, co kdyby něco - je vždycky lepší, když si to nachystáš ty...já bych taky nechtěla, aby mi to chystala třeba moje mamka, pak bych měla ve všem chaos...ale taky odpočívej, ať nemusíš do nemocnice jako Irminka.
Irmi, doufám, že je s tebou vše OK...určo tě brzy pustí 😉
Tak jsem koupila to mýdlo Sebamed - tady v lékarně stálo 69 Kč....co budete kupovat na zadeček, na opruzeniny? Je taky něco vyhlášeného jako to mýdlo?

miradka
autor
23. lis 2009

Gabi, tak snáď už budeš mať pokoj od malovania a hlavne upratovania 😉 Moc sa zase nejdem pretrhnúť, viem kedy mám prestať, nechcem do nemocnice 🙂 Na opruzeniny som nepočula nič takého vyhláseného, kamoška u ktorej som bola mala úplne obyč niečo, ani neviem čo to bolo a jej synček nemá problémy. Takže asi závisí od toho, aké je mimčo citlivé. Ja som uvažovala o tej rybilke, ale určite si poriadim aj bepanthen, ten je vraj aj na bradavky.

Inak už viem ako je to s tým spaním...jedna holka popisovala ako bola na veľkom UTZ: "Jak jsem ležela na tom lůžku, tak asi po 15minutách se mi udělalo hrozně zle, píchalo mě nad obočím, tekl mi pot z čela a byla jsem zelená, jak sedma. Myslela jsem, že je to moje poslední hodinka, tak mi bylo zle. Doktorka se na mě podívala a viděla, že je zle. Řekla, že mám ihned lehnout na levý bok a dýchat. Prej si utlačuji cévu, nebo tepnu a že se mi to bude stávat teď častěji a vždy musím lehnout nalevo."

sajmona
23. lis 2009

Ahojky holky chtěla jsem vás pozdravit 😉
Ode dneška začínám dlouhý protokol,tak vás budu informovat co a jak🙂
doufám že je tu vše v pořádku,nějak jsem dlouho nebyla na konovi,na snažilkách toho a ni není moc k dočítání,je tam nějak mrtvo a le tady bych už nedočetla...

miradka
autor
23. lis 2009

Saj, tak držím palce nech to vyjde 😉 Inak Irminku máme v nemocnici...snáď bude v pohode a čoskoro ju pustia.. 😔

ywushka
23. lis 2009

miradka: no na toho chudura mam stejny nazor,proste se mi zda takovy porad stejny a bez zmeny.... treba ten bendik a nebo smajda jsou takovi "tvarnejsi" nez on a chodur me tim zacina trosku stvat!!! Treba kdyz byla slovenska superstar tak tam byl cmorik byl super,zpival dokonale mozna byl trosku namysleny,ale vsechno co zpival bylo straasne zajimave!!To se o Chodurovi rict neda!!!

jejda to je nuda,skoro cely den zase jen lezim,pretoze me zase tvrdne od rana bricho a mam porad nejake tlaky,ted uz je to lepsi,trosku se to odpoledne zlepsilo,no uvidime,ve stredu mame kontrolu,tak jsem zvedava jak jsme na tomn s tim cipkem!!! Ja jsem tu dneska mela na navsteve tchyni!!! Jejda jeste ze uz je to za mnou.....ale melo to i sve svetle straaanky🙂 dostali jsme 40euro a mame si za to neco koupit,tak alespon nejakou vyhodu to melo!!! Pak mi volala moje mamka a rikala mi,ze ji videla jak prijela,pry jestli jsem tu navstevu prezila,protoze od toho minuleho jejiho vystupu jak jsme se pohadali v tom aute jsem ji nevidela a ani jsem se ji neozvala,proste ted nemam duvod k tomu ji ani videt!!!

No jo kdo vi co nase Irminka....chudak holka!!!A nevite v jake lezi nemocnici???

sajmona
23. lis 2009

holky a co simuli??ozvala se už???
To je mi líto s Irminkou,snad je vše ok..

cincolina
23. lis 2009

Ženy ahoj,
Saj, moc zdravím a přeju ať folíky pěkně rostou! Prý je na OBI zase nějaká nová doktorka?
Simulin se neozvala už hroozně dlouho, ale věřím, že je vpořádku, jenom prostě nemá příštup na net...
Monulko, mám dojem, že po pregnylu nastává ovulace za 36 hodin, já jsem si to měla píchnout v devět večer a pak jsem měla nástup v devět ráno, OPU pak bylo asi v jedenáct a všechno to vyšlo 🙂. Tak držím palce ať tentokrát...
Já jsem dneska nějaká zdechlá, mám pocit, že mám břicho nějaké napnuté, tak doufám, že to není to tvrdnutí. Půjdu si za chvíli lehnout a snad nevytuhnu u Vyprávěj 😉

lucka.adis
23. lis 2009

Ahoj holky,

Saj, tak držím palce, aby to tentokrát konečně vyšlo 😉

Také by mě docela zajímalo, co je s Irminkou a hlavně se Sim...ta se tady neukázala ani nepamatuju.

Já teď čučím na Ulici a malá je nějaká hodná, sem tam šťouchne, ale né moc, tak snad je v pořádku..už aby byla Středa a já věděla, že je všechno ok. To je tak, když je člověk zvyklej na to její celodenní šťouchání atd. a teď nic.
😔 😔 😔

ywushka
23. lis 2009

lucka: taky to tak mam nekdy s malym!!! My jsme ho teda pred chvili u ulice pozorovali co predvadel,ale nekde ma taky problem vubec dat o sobe vedet,ze je OK!!! Zkus si dat cokoladu nebo neco,to pry pomaha aby ziskala vic energie😀

lucka.adis
23. lis 2009

Ywush, třeba se rozkope zase večer jak půjdu spát 😀 no uvidíme... a čokoládu teď v těhu nemusím.

ywushka
23. lis 2009

ja jsem uz vykoupana a v pyzame a uz cekam na superstar,jsem straaaasne zvedava!!! Preju vam hezky vecer a dobrou noc