Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

zabicka007
2. led 2010

A co Irminka? Máte někdo nějaké zprávy?

gabina79
2. led 2010

Taky by mě zajímalo, jak to vypadá s Irminkou 🙂 ..no každopádně kdyby nic, tak pozítří má naplánovaného císaře, ne? Tak jí moc držím pěstičky, aby bylo vše v pohodě.
Žabi, hodně štěstí do zkouškového 😉

sajmona
2. led 2010

ahoj holky taky vám všem dodatečně přeji do nového roku jen samé radosti,štěstí a zdravíčka vám i vašim dětem 😉
ywuška má moc krásného chlapečka 😵 moc gratuluju a irmince držím pěstičky!!!! 😉

lucka.adis
2. led 2010

Ahoj holky, já uklízím jak zběsilá... a to jenom proto, že máme v šatně nepříčetný bordel (noo, teď už ne) a já se na to už nemohla dívat, takže to od oběda uklízím a teď to mám vytahané v chodbě 😝
V koupelně mám krabice s věcma pro malou které musím konečně začít prát a nějak prostě nestíhám a všechno mě už začíná sr*** ☹

Irminka je pořád 3v1..psala mi i Ywushka a její malej je na solárku, páč má žloutenku. Moc vám pozdravuje!!!!!

Žabi, také se přídávám a držím pěsti na zkouškové!!!

Saj, ahoj!!

snahapada
2. led 2010

posilam par fotecek

snahapada
2. led 2010

nikolku nemam protoze je v detske nemocnici ceka ji za tri mnesice operace v praze motole

lucka.adis
2. led 2010

Ahoj kočko, vítej zpět. Moc gratuluju k narození holčiček, Natálka je nááádherná 😵 😵
A co Nikolka, jak to zvládá? Dávají ji lékaři nějakou naději? Doufám, že ano a operace se povede!! Držím palečky!!!
Prosím tě, v kolikátém týdnu jsi vlastně rodila... máš už malou také doma?

miradka
autor
2. led 2010

Luci, už mám skoro nachystanú, ale nemám kojo podprdu a nočnú košeľu, to pojdem kupovať v pondelok a drogerku tiež...ešte uvažujem aké vlhčené ubrousky mám kupovať, videla som v kaufu aj tie ich dosť lacné sa mi zdali...ktovie či sú dobré 😕
Vyprané mám skoro všetko, už len svetríky, čakám že sa trochu naplní pračka a ešte sme dnes kúpili nejaké oblečky v tescu, tak aj to budem ešte prať 🙂
A čo poslíčci? Opakovali sa? Mne sa opakujú tak všelijako. Dnes len raz, ale zato to fest bolelo 😖

miradka
autor
2. led 2010

Žabička 🙂. Držím palce, nech zvládneš všetky skúšky a máš to čím skor za sebou 🙂

Díky za info od Snahy, moc ju zdravíme a držíme palce na operáciu. 🙂

miradka
autor
2. led 2010

Natálka je krásnučká, gratulujem 😵

lucka.adis
2. led 2010

Mir, já začnu prát až zítra 😔 😔 fakt jsem to dneska už nedala a bojím se večera, že jsem to dneska s tím uklízením té štany přehnala a bude mě tvrdnout bříško. Noo, uvidíme co to semnou udělá. Každopádně věci mám už už pračky v krabicích, takže se na to můžu vrhnout. Tašku také ještě nemám, ani pořádně nevím co si zbalit, páč jedna kamoška mi řekne to druhá něco jiného, takže si vyber.... ráda bych se zeptala Ywushky, co tak potřebovala a co měla zbytečně.
Ještě mi chybí přebalovací podložka, kojo podrprda + kosmetika pro mě a malou, no a ta noční košile-aspoň 2x 😅

Poslíčci snad večer nebudou, i když bych se tomu dneska vůůůbec nedivila, fakt jsem magor 😠

sajmona
3. led 2010

ahojky holky;)
luci tak už poslíčci???tady bude veselo,budete rodit jedna za druhou,už se těším na další fotečky miminek 😉
přeji pěknou neděli

miradka
autor
3. led 2010

Ahoj holky, Luci, tak už perieš? 😀 Ale aspoň ti to nebude dlho stáť v skrini. Ja sa v tých vypraných vecičkách občas hrabem, ale už mám všetko usporiadané tak ako som chcela. Dívala som sa do prádelny, mám tam ešte jeden koš a v ňom mám zimné kombinézy, niektoré sú väčšie, ale aj tak to ešte šupnem do pračky.
No ja som dnes ešte nemala poslíčky, ale ono to aj tak väčšinou príde až večer. Mňa štve, že tú nočnú košeľu z mimibazaru nemajú s dlhým rukávom. Majú vypredané menšie veľkosti, to sú tie farebné s obrázkami, páčia sa mi ako strih, tak aj tie farby...naviac sú skoro za babku, tak teraz neviem či si mám kúpiť s krátkym, alebo úplne inú...máš už vybranú akú chceš? Ja už musím fakt kupovať alebo objednávať, bo počítam že do 3-4 týždňov budú deti fakt na svete..
Tiež by ma zaujímalo, čo si Ywushka brala zbytočne a hlavne ako si Tea vzala domov, v čom ho mala zabaleného. Moja tchýne keď videla autosedačku, tak len krútila hlavou...nejde tam dať bábätko s perinkou a ešte vo fusaku...to malé je tak krehké na tú zimnú zavinovačku...ale inak to nepojde.

lucka.adis
3. led 2010

Mir, zatím dopírám naše věci, páč se mi to nakupilo 😠 ale dneska konečně zapnu aspoň jednu pračku s oblečením pro malou. Teď se chystám vyžehlit naši hromadu, ať to mám nachystané, jelikož zítra mám ve 12:3Okontrolu u dr.tak nebudu mít přes den moc čas. A večer vyžehlím to co se vypere dneska + miminkovské.
Je toho moc a štve mě to, protože jsem chtěla už odpočívat a prát jenom naše věci a v klidu dokupovat co nám ještě chybí a s takovou budu lítat skoro až do porodu ☹

Ty noční košile si budu brát nejspíš 1.s dlouhým rukávem a 2.s krátkým. Nikdy nevíš jak budou mít v porodce, můžou tam mít přetopené a budeš umírat v košili s dlouhým rukávem. Potřebuju si ještě koupit pantofle a nějaké ponožky, né že bych doma neměla, ale moc nestojí a budou se vždycky hodit 😉
A malou povezu domů normálně v autosedačce, kde máme tu zimní zavinovačku zn.Emitex. Malé obléknu bodýčko s dlouhým rukávem, dupajdy a kabátek a navléknu ji do medvídkové kombinézy. Na hlavičku jsem ji koupila teplou růžovočervenou čepičku a na rukách bude mít růžové rukavičky. Noo a ještě ji přikryjem růžovou dečkou, kterou v autě potom stejně odkryju, aby malá nebyla spocená.

V kočárku budu mít položenou klasickou zavinovačku, na tom zimní fusak do kočárku který je s beránkem a přikrytá bude ještě růžovou dečkou. Takže tam ji bude také teploučko 😉

lucka.adis
3. led 2010

Saj, měla jsem je jenom jednou a od té doby díky bohu nic 🙂

lucka.adis
3. led 2010

Mir, ty jsi dětem chtěla dát do autosedačky ještě kalsickou zavinovačku? 😕 nebo jak jsi to myslela????

miradka
autor
3. led 2010

Luci, ja som práve vedela, že sa tam nevleze, ale tchýne sa bola mrknúť na vecičky a tak hovorila, že ich mám dať do klasickej zavinovačky a do fusaku 😀 To som mala autosedačku v skrini, tak nemala predstavu ako vyzerá. Bola z toho celkom vyhúfaná, keď som jej hovorila, že to tak nepojde 😀
Ten kabátek je hrubý? Nemáš fotku tej kombinézy? Je huňatá? My chceme zajtra ešte do polska a mrknúť sa na tie teplejšie kombinézy. Zdá sa, že už teraz bude fakt zima, tak ich budem musieť asi navliecť. Ja dám body krátky rukáv, triko a polodupky no a na to som myslela ešte nejakú tú zimnú kombinézku a potom do tej zavinovačky od emitexu

lucka.adis
3. led 2010

Mir, hodím ji do Alba jestli ji tam nemám 😉 jinak jak dám malou do té medvídkové kombinézy, tak ji dám do toho fusaku od Emitexu a ta je taková normální, myslím na celoroční nošení 😉

lucka.adis
3. led 2010

V Albu už ji dávno mám, tak mrkni 😀

miradka
autor
3. led 2010

Luci, ja myslela tú medvídkovú kombinézu, je tam? Nevidím 😕

snahapada
3. led 2010

lucka .. snaha jeste neni doma mnela komplikovany porod dostavala 8 transfuzi jeste tet lezi na ARU nechce se mne o tom psat az dojde tak vam napise vice ja nemuzu

miradka
autor
3. led 2010

díky za informácie o snahe, myslíme na ňu...pozdravte ju prosím až za ňou pojdete

lucka.adis
3. led 2010

já se hrozně omlouvám, nevěděla jsem, že to měla tak komplikované 😔 promiňte..

Moc ji prosím pozdravujte!!!

snahapada
3. led 2010

neomlouvejte se devcata ona je na tom tet lepe ale ma porad vysoky tlak 169 na112 protoze ju to tam depta ale pry je to po porodu normalni ale ona chce byt s natalkou a to nemuze vydi jen tak dvakrat dene protoze jeste nekoji ale odstrikava mleko a nosi ji to tam tak snad to bude dobry a za dva dny uzby snad s ni mnela byt na normalnim pokoji jenom ten tlak at se snizi jo budu ji pozdravovat dekujeme

snahapada
3. led 2010

jo mnela tu nemoc preeklampsie to je u tehotnych normalni no drzte ji palce at uz to je dobry no strach byl moc velky ale uz je to doufam za namy tfuj tfuj jo volala jsem ji moc vas pozdravuje a ywusce moc gratuluje tak ji to prosim vyridte a ostatnim drzi palce at mate lehky porody dekuji

emers
4. led 2010

ahoj holky,

pro snahu - krásná Natálka 🙂 a pro Nikolku hodně štěstíčka při operaci!!!

co Iwushka, už je s fešákem Teem doma? 🙂

holky,
já jsem byla o víkendu na pohotovosti na Obilňáku, z ničehonic trochu průjem a hrozné křeče, píchání na pravé straně, které furt neustupovaly, jsem se nemohla pořádně ani posadit, jít, ani vyčurat... no prohmátli mě tam fest břicho (až moc teda, jsem se bála aby se něco nestalo mimouškovi), udělali vnitřní UTZ i UTZ přes břicho, krev a moč vzali, naštěstí vše vpořádku... tak nevím vůbec co to bylo, pak do noci ještě to pokračovalo, ale pak už dobrý a dnes jsem normoš v práci, jak kdyby nic nebylo 🙂 tak asi prý možná podrážděnej slepák anebo jsem něco blbýho snědla a blokly se nějak střeva, no nechápu... možná taky že jsem se normoš přežrala 😀 doufám!!!!!
aspoň jsem viděla mimínka, udělal i kotrmelec 🙂
MĚLY JSTE NĚKDY NĚCO PODOBNÉHO?

miradka
autor
4. led 2010

Dobré ránko holky, snaha si teda vybrala asi všetky možné komplikácie v tehotenstve 😔

Emers, nič takého som nemala, teda zatiaľ...ja si robím starosti s pravou rukou a hlavne nohou. Už moc dlho spávam prevažne na pravej strane a zdá sa mi, že to bude dovod toho, že ma bolia. Blbé je, že na nohe to bolí ako je klenba, takže ma napadlo, či sa mi náhodou nebortí, predsa len tak rýchlo pribrať 18 kg - na to telo nie je zvyknuté. 😖

Ktovie ako sa má Irminka, škoda, že nemám žiadne správy...a Ywushku by už mohli pustiť domov 🙂

zabicka007
4. led 2010

Holky, díky moc za přání ohledně úspěšných zkoušek, snad to nějak zvládnu 🙂
Snaho, ty se brzy dej do pořádku, ten porod asi musel být záběr,ale určitě to stálo za to! Těšíme se na Vás!
Emers, já jsem měla občas nějaké píchnutí nebo rýpnutí, ale tak jak to popisuješ ty to jsem nezažila...ale určo není důvod k panice, doktoři řekli, že jsi v poho, tak to bude určo dobrý 😵
Luci, těch příprav před porodem je koukám dost, ale jsou to příjemné přípavy, no ne? 😉

pilotkaanetka
4. led 2010

Ahoj holky zdravím a všem přeju hodně štěstí s miminkama a nastávájícím rychlý a bezbolestný porod 🙂
Emers mě taky takhle bolelo břicho pak to přešlo celé těhu pak v pohodě a když mi dělali císaře tak mi vzali slepák že jsem ho měla špatnej,tak aspon s ním už nemusím 😀

lucka.adis
4. led 2010

Ahoj holky, tak já se chystám k dr.na kontrolu a jsem na ni dost zvědavá. Jinak mě děsně bolí záda, už nevím jak si sednout nebo lehnout, takže ji to řeknu a zeptám se na nějaký cvik nebo něco, páč to už nejde vydržet.

O Irmince ani Ywushce nic nevím a nechci jim pořád vypisovat, každopádně je mi jasné, že Vás všechny určitě moc pozdravují.

Emers, já to také neměla..měla jsem jiné problémy a na Obi jsem bývávala skoro ob den 😀 ale je fakt, že za ten pocit to určitě stálo. Člověk byl potom klidnější, když věděl, že je mimčo v pořádku.

Žabi, o přípravách mi ani nemluv 😝 tak jak jsem se na to těšila, tak je to teď spíš jinak, páč nestíhám a to mě děsně vytáčí. Než to všechno vyperu a vyžehlím, tak budu mít malou doma 😀 😀

Koukám, že si Snaha vybrala opravdu všechno špatné v těhotenství, chuděra 😔