Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

gabina79
29. led 2010

Ahojte holky 🙂
Dneska tady toho moc nepobudu - na dvanáctou jdu na ozvičky, pak do poradny a pak jedeme do toho Zlína na ten kurz (jsem mooooc zvědavá)...no a dojedeme až večer 😉
Ywuš, tak to je super, že je vše v pořádku 😉

ywushka
29. led 2010

gabi: preju prijemny den🙂 jsi hezky zaneprazdnena🙂

Vsem ostatnim taky hezky den

gabina79
29. led 2010

Cin, z toho si nic nedělej, že ti bylo špatně po tom cukrkandlu 😉 ...já myslím, že jsou na to u těch těhulí vcelku zvyklí..hlavně, že máš výsledky v pořádku 😉
Žabi, no honem s těma fotkama, ať už jsou v albíčku 😀

gabina79
29. led 2010

Ywuš, i tobě pěkný den 🙂 ...docela se těším, že vypadnu z bytu a pojedu na výlet....jinak jsem celé dny sama, ani ven na ty zamrzlé a zasněžené chodníky se mi moc nechce 😉
Díky za tip na usínáčka...jen jsem se zběžně koukla a našla jsem i za 800kč....to je teda síla...ale spíš to všechno vypadá jako větší plyšové hračky..no ještě budu muset pořádně probrouzdat net, až budu mít čas 🙂
Teo teda krásně přibírá...myslím tě i Dr pochválila, že? 😀

cincolina
29. led 2010

Gabi,
pěkně akční den... já dneska jedu s kamarádkou do Prahy, do divadla, dostala jsem lístky od sestry k narozkám. Kamarádka taky čeká mimčo, tak budem bezva břichatá dvojka (místenky do vlaku jsme si nekupovaly s tím, že nás kdyžtak někdo pustí sednout 🙂 )
Opatrujte se v tom sněhu.

ywushka
29. led 2010

gabi: jo pochvalila nas🙂

Maly v noci nejak divne spinkal.....a dneska toho taky jeste moc nenaspal,zatim jen v kocarku na prochazce. Asi ho neco trapi!!

zabicka007
29. led 2010

Nazdárek všem, právě stahuji nějaký program na zmenšení těch fotek, tak doufám, že se podaří...

zabicka007
29. led 2010

Fotečky jsou tam 🙂

gabina79
30. led 2010

Ahojte holky 🙂
To jsem teda měla perný den ...dom jsem se dostali před devátou, byla jsem úplně vyřízená....byla jsem nějaká přetažená, takže, když jsem šla spát, pořád jsem se jen převalovala a usnula asi až po jedné, pak jsem se zase pořád budila...no super noc...nakonec jsem ráno natvrdo vyťuhla a spala až do půl jedenácté 😀
Jinak jsem ráda, že jsem na ten kurz jela, aspoň jsem si zkusila, jak mi to vázání půjde a prubla jsem pár šátků, takže už mám vcelku jasno....elastik nebudu brát, půjdu zrovna do pevného Storche (asi Leo přírodní)...manža tam zase všechny bavil - on je takový komik, taky vázal, docela mu to šlo, měli tam k dispozici panenky, které jsou anatomicky i váhově, jak miminka...ale protože byl navíc, tak většinou vázal s opičkou a prohlašoval, jak je mu ten "klučina" podobný atd....no byla sranda 😀
Cin, jaké bylo divadlo? 😉
Žabi, super bříško, docela povyrostlo 🙂
Jo a jinak v poradně dobré....ozvičky v pořádku, akorát mi musela sestřička trochu pohonit břicho, aby se Oník probral, protože se mu vůbec nechtělo hýbat...Dr mi už zrušil magnézko, prý už by teď stejně moc nezabralo, kdyby se mělo začít něco dít...a nakonec prý už bychom i chtěli, aby se něco začalo dít (to teda říkal on 😀 )...dle pohmatu je Oník pořád stejně 😒 , začíná se pomalu stěhovat trochu níž, CS 4, čípek zkrácený, měkký, otevřená na jeden prst...tak uvidíme...utz bude příští týden
Jo, ještě jak jsem ležela na těch ozvičkách, tak hned vedle se jde na porodní sál a zrovna tam byla paní s koncem pánevním - nejdřív to vypadalo, že bude rodit normálně a pak, jak jsem čekala do poradny před ambulancí, tak tam běhal Dr a sháněl druhého Dr na císaře...takže se nepovedlo 😖

emers
30. led 2010

ahoj holky,
déle jsem tu nebyla, nestíhám...

miradce a jejím mrňouskům posílám velké gratulace!!!!!! 😵 😵 😵

snaho: držím palce ať je vše už dobré!!!!!!!!

já jdu tento týden na velký UTZ, tak se těším 🙂 a jsem trošku zvědavá zda bude vidět "to" nebo "to" 😀 ale je to jedno 🙂

pěkný zbytek víkendu!!!

gabina79
30. led 2010

Ahoj Emers 🙂 ...a chtěli byste víc to nebo to? 😀 ....tak držím pěstičky, ať je vše v pořádku a ať se prcek ukáže v celé své kráse 🙂

cincolina
30. led 2010

Ahojte ženy,
zdravím po návratu z Prahy, divadlo bylo fajn, Pratchett je můj oblíbenec a Divadlo v Dlouhé dobré, takže spokojenost. Po divadle jsme do dvou do rána povídaly s kamarádkou, u které jsme přespávaly a dneska při nádherném počasí procházka po Starém městě. Pěkný výlet.
Ještě k těm šátkům Gabi, jaké tam byly ještě další šátky? (jenom tak pro srovnání).... díky 🙂
Emers, tak to se máš, ten UTZ je parádní. A budete tedy chtít vědět co to bude?

ywushka
31. led 2010

Ahojky holky,jsem tu jen na skok,byla jsem s malym na prochazce,manzela mame zase na cestach,takze se zase hlidame sami☹!! mejte se krasne

monulkab
31. led 2010

Miradko máte moc krásné děti! gratulace největší!

emers
1. únor 2010

holky,
jo jo, necháme si to říct, ale je nám to fuk, stejně až do porodu budu počítat s tím, že je možný i to i to 😀 abych pak nebyla překvapená 😀 však se to stalo, že to dr. netrefili... 🤐 takže vlastně nevím proč si to necháme říct, jen tak no... 😉
pěkný týden přeju!

ywushka
1. únor 2010

ahojky holky!!! zrovna mam maleho tady u pocitace na rukach a uspavam ho🙂. objednala jsem si dneska to nositko no nej,pomalu to nejdrazsi,ale kdyz me se tak libilo.🙂 preju hezky den🙂

gabina79
1. únor 2010

Ahojte holky 🙂..tak včera jsme to zase měli perné, odpoledne jsem konečně odstrojila stromek a po obědě jsme jeli na návštěvu ke známým - ještě než se rozpadnu 😀 Dojeli jsme až kolem sedmé...Dneska jsem byla u diabetologa - výsledky mám dobré, akorát chce po šestinedělí udělat znovu tu glykemickou křivku, tak na to se teda hrozně těším 😒 - hlavně nevím, jak to proběhne, když budu kojit - od půlnoci nic nejest ani nepít a pak za celé dopoledne jen tu hnusnou cukrovou vodu 🙄
A na jednu jdeme s manžou na předporodní kurz, snad si prohlídnem i porodní sál, tak jsem zvědavá...
Cin, k těm šátkům - zkoušela jsem elastik MaM Eco a pevné Didymos elipsy a pruhy a pak ještě Storch pruhy a Leo....ten MaM byl nový, takže byl docela tuhý na to, že je to elastik a ty ostatní byly zanošené, takže příjemné a dobře se s nimi vázalo...všechny šátky byly skvělé, ale já se rozhodla pro ten Storch (i kvůli ceně - Didymosy vyjdou o víc než tisícovku dražší), a protože se mi ten Leo zdál jemnější než pruhy (pruhy by měly být pevnější). Ale pruhy jako takové se mi líbí víc, ale zase jsou moc křiklavé a nedokážu si představit, jak bych je ladila s oblečením - řekla jsem si začnu s neutrálním Leem a pokud to půjde, tak pak ještě dokoupím pruhy (popř. vyměním) 😀

gabina79
1. únor 2010

Holky, Lucka už tu dlouho nebyla, snad už nám ji neodvezli 😕

lucka.adis
1. únor 2010

Ahoj beruchy, jsem zde a hlásím že pořád 2v1 😠

Jenom nemám moc čas, ořád něco ještě dokupuju a hlavně chystám. Včera jsem povlíkala s manželem košík pro malou a už nám stojí v obýváku 😵 😵 budu ji mít aspoň pod dohledem, když budu v kuchyni, páč to máme propojené. Zítra jdu do porodnice n akontrolu, tak jsem zvědavá co se tam dozvím nového.

Gabčo, všimla jsem si, že máme stejné CS... že by jsme rodili zároveň 😅

Ywushko, moc pěkné nové fotečky TEA a nebuď smutná, že jste zase doma sami, já budu doma s dětma sama koncem Března a to 14dní, manža bude v Egyptě na soustředění s freediverama a můžu ti říct, že se hróóóóóóózně moc těším 😉 aspoň si od sebe odpočnem a já ho nebudu mít pořád za prdelou 😀

Mějte se všechny moc pěkně!!!!

lucka.adis
1. únor 2010

Dala jsem do Alba košík pro malou, tak můžete mrknout 😉

cincolina
1. únor 2010

Luci, Gabi ahoj, dneska rano jsem si na Vas vzpomnela, ze uz to mate taky za par 🙂
Gabi k tem satkum, koukala jsem, ze ty Storch maji hodne dobre reference, tak asi premluvim "babicku" aby poridila ... ale asi to vsechno budu resit fakt az budu na MD. Uz mame doma kocarek (ze ctvrte ruky 😀), tak mi ta prestava mimca prijde zase o neco realnejsi, ale beztak... Gabi, jak se tesis? Vnimas to? A bojis se porodu? Budes to zkouset prirozene i kdyz je maly koncem panevnim?

ywushka
1. únor 2010

luci: kosik je krasny!!

Hoílky jsem straaasne zvedava ktera bude rodit driv jestli lucka nebo gabi🙂 Ha ha ha🙂 To bude sranda!🙂 Maly uz ma tento tyden pet tydnu a hurraaaaa uz se nam to blizi a bude konec sestinedelky🙂!
Mamina mi pohlidala maleho,vzala ho na prochazku a ja jsem si mohla zajet do hodonina vyzvednout kabaty co mam v cistirne,ale jela jsem tam uplne zbytecne,jelikoz to jeste nemaji udelane,pry az zitra. No takze zase nic. Koupila jsem dvoje plenky a jela jsem domu🙂,takze uzasny vylet

Mejte se krasne

ywushka
1. únor 2010

Jinak ja jsem satek na noseni nechtela,asi bych to neumela vazat a tak jsem si dneska objednala toto nositko,uz se na nej uplne tesim🙂 http://www.hracky-vybavicky.cz/34-beco-butterfl...

gabina79
1. únor 2010

Tak jsem doma z toho předporodního kurzu 🙂 ...prohlídli jsme si porodní boxy, na spoustu věcí jsem se vyptala, na spoustu věcí jsem zapomněla 😀
Cin, no je to takové divné - na jednu stranu se těším, až budu mít Oníka v náručí, na druhou stranu se bojím porodu, protože je to opravdu něco, co nikdy nevíš, jak proběhne (já osobně mám teoretické znalosti, ale stejně si nedokážu představit, co to všechno obnáší)...a taky mám trochu strach, jak to s malým zvládnem doma 😀 ....co se týče toho porodu, tak fakt nevím, jak to bude - můj Dr se tváří, že to zkusíme normálně (podle toho, jaký bude váhový odhad), teď na té prohlídce porodního sálu jsem se orientačně ptala porodní asistentky a ta mi zase řekla, že u chlapečků rodí automaticky císařem...tak asi bude záležet na tom, kdy to na mě přijde a kdo z Dr tam bude 😒 ...já osobně bych raději rodila normálně, ale zase pokud by to mělo znamenat nějaké riziko pro Oníka, tak nebudu váhat nad císařem 😉 (i proto mám z porodu strach, aby se něco nepo....)
Ale je fakt, že si pořád nedokážu představit, že za pár dnů/týdnů už budeme doma tři....ta změna přijde asi až v porodnici 😀 ...kočárek už máte, tak super a jak si na tom s výbavičkou?
Luci, no uvidíme, jak na tom budeš zítra 😀 ....ale třeba tě ještě předběhnu 😀 , i když teda raději bych si to těhu užila až do termínu 😉 ...já jdu do poradny zase v pátek, to bude i utz, tak uvidíme

gabina79
1. únor 2010

Luci, super košík 😉
Ywuš, to vázání je na zvyku...byla jsem překvapená, jak mi to šlo (samochvála smrdí 😀 )...manžovi to sice taky šlo, ale říkal, že on si pro sebe pořídí taky spíš nějaké nosítko, tak uvidíme....to, co sis vybrala, vypadá pěkně 😉
Mám dotaz - po porodu se utz kontroluje stav dělohy, ne? To se asi dělá tím vaginálním, že? 😕

monterka
1. únor 2010

Gábi,po porodu dělají UTZ v porodnici přes břicho. Asi bych to vaginálním nevydržela 🙂

lucka.adis
1. únor 2010

Ywushko, nosítko vypadá suprově i za tu cenu 😉 to se Teo bude mít!!!!
A já jsem také zvědavá, kdo z nás porodí dřív, jestli já nebo Gabča. Uvidím co mi řeknou zítra v porodce.

ywushka
1. únor 2010

gabi: me zadny UZV po porodu nikdo nedelal! Jen treti den na vizite me pan doktor prohled tim zpusobem,ze jsem si sundala kalhotky a roztahla nohy a to bylo vsechno😀 a pak kontrolovali delohu jen pohmatem!!!

ywushka
1. únor 2010

Maly skoro cely den spi,to by me zajimalo co bude delat vecer😀 a v NOCI 😀

gabina79
1. únor 2010

Já jsem si říkala, že by to tím vaginálním asi bylo hoooodně nepříjemné a bolestivé..ale zase jsem si říkala, že když byl prcošek malinký, tak se taky dělal ten vaginální.....tak to se mi teda ulevilo, Hani 😉
Ywuš, tady v Kyjově ten utz právě dělají..asi i aby věděli, jestli něco většího v děloze nezůstalo a není potřeba ji ještě vyčistit 😖