Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

miradka
autor
12. únor 2010

Holky, prečítajte si to celé, nie je to moc dlhé a stojí to za to 😉

miradka
autor
12. únor 2010

Snaho, myslíš sebe alebo deťom. Práve aj o tom sa píše, že to nie je dobré dávať deťom. Ja ho pijem. Mám doma fenyklový čaj a aj čaje pre kojící, tiež obsahujú fenykel a kmín, čo je proti prdíkom 😉

miradka
autor
12. únor 2010

CHYBY V PÉČI O NOVOROZENCE: a tu je druhá časť http://www.solen.cz/pdfs/ped/2004/04/02.pdf

ywushka
12. únor 2010

Snaha: ja malemu varim fenykolovy caj a vzdycky rano pri vareni mu tam supnu trosicku kminu a necham to vyluhovat vsechno spolu a zda se ze to pomaha!!!

cincolina
12. únor 2010

Ahoj holky,
Lucka se zatím dneska nehlásí ... tak že by už? 😉
Mir, ten odkaz si uložím a přečtu, díky.

snahapada
12. únor 2010

ywuska ja varim taky fenyklovy a vidis ten kmin mne nenapadl tak to zkusim ja piju kojici caj a caro mlecny napoj na mleko 🙂 MIR PRECTU TO VECER

lucka.adis
12. únor 2010

Ahoj holky, u nás nic nového, jenom to, že mám hrozné bolesti, ale jsou to jenom pitomí poslíčci + průjem a jsem totálně nevyspaná, takže budu reagovat příště... nezlobte se na mě.

Všechny Vás zdravím!!!!!

miradka
autor
12. únor 2010

Ywush, do čoho dávaš malého na noc? Mám nejaké bodyčka 50 ale s krátkym rukávom, tak si hovorím, že by som mu to dala na noc a potom overal...používaš teraz body s krátkym rukávom?

miradka
autor
12. únor 2010

Luci, drža sa holka, vydrž to 🙂

snahapada
12. únor 2010

LUCKA VYDRZ UZTO BUDE ZA CHVILKU 🙂 YWUSKO jak se jmenuji ty homeopatika na mleko a kolik davas toho cajika malemu a pred jidlem nebo po jidle a kolikrat dene

miradka
autor
12. únor 2010

Snaho, používaš bodyčka s krátkym rukávom?

hanulamarkova
12. únor 2010

holky dobré správy, na hematologii jsem dopadla na 1* dokonce jsem měla lepší výsledky než minule tak jsem moooc ráda 😀 jen aby srdíčko bylo ok v poradně 23.

pilotkaanetka
12. únor 2010

mirad taky jsem dávla s krátkým rukávem a na to overal

miradka
autor
12. únor 2010

Hani, gratulujem ku skvelým výsledkom 🙂
Anetka, tak ja to tiež tak urobím...už mi dochádza oblečenie, tak to kombinujem, tie 56 sú pre deti strašne veľké, malý sebou tak šije, že sa mi pár krát stalo, že som ho našla s holými ramienkami, úplne to zo seba stiahol a to meria 50cm

snahapada
12. únor 2010

Miradka Ano pouzivam.Ale na to dam jeste dupacky s dlouhym rukavem.Aby jim nabyla zima prckum.Oni by prece jen meli mit teploucko jako u maminky v brisku🙂

ywushka
12. únor 2010

miradka: bodycko s kratkym rukavem pouzivam doma kdyz mam kabatky a teplacky k tomu,jako misto takoveho natelnicku! Na noc davam pyzamko takove to celopropinaci-jako dupacky s dlouhym rukavem,ty se me nejvic osvecily na spinkani,uz jen kvuli pohodli i pri nocnim prebalovani

snaha: ricinus communis to jsou ty homeopatika!

snahapada
12. únor 2010

I vuska.A kolik cajika mu davas dene?

ywushka
12. únor 2010

snaha: nekdy vypije i 60ml a z toho trebas jen 20ml,jak kdy

ywushka
12. únor 2010

snaha: nekdy mi prospi cely den a nechce se mi ho mezi kojenim budit,takze vypije minimum a jindy je zase pul dne vzbuzeny,takze do nej dostanu i tu sedesatku,jemu to chutna,peklne si pri piti pomlaskava! Vcera nam mudra dala vitamin C-celaskon tabletky a davam mu ho na uzicce a mudra rikala,ze to deti nechteji a prskani a maly si u toho jen pomlaskava😀

pilotkaanetka
13. únor 2010

Ahoj tak dnes je tu klid je vidět že jsou doma chlapy 😀

ywushka
14. únor 2010

pilotka: presne tak🙂 Jen by me zajimalo kde je LUCKA!! ZE BY UZ....???!!!

Ja uz zacinam tezce premyslet o tech prikrmech s nutrilonem. Maly spi,ale je porad takovy nejaky neklidny a budi se me casteji nez je normalni,asi mu to dneska zkusim dat na noc. Preju vam hezky den

lucka.adis
14. únor 2010

Ahoj kočky

... Tak já ještě nerodím, pořád straším na koňovi 2v1, na našu malou prostě nic nezabírá a to se fakt snažíme jen jak to jde.. včera jsem dělala i velký úklid a nic s toho, akorát mě to večer zase dole pěkně píchalo a několikrát jsem byla na wc 😝
Prostě se jí ven nechce a já už bych byla moc ráda, kdyby tady byla s námi...

Ywush, bych tě informovala, kdyby něco 😉 neboj.

pilotkaanetka
14. únor 2010

ahoj Ywushko jj zkus ten nutrilon a uvidíš dej mu vypít co vypije a vubec nekoukej na tabulky na plechovce naší malé to podle té tabulky nestačilo a řvala hlady a když si vypila to svoje byl klid 🙂 a ted nám asi rostou klofáky 😀

pilotkaanetka
14. únor 2010

tak ted jsem malé koukala do pusinky a viděla jsem náznak zubu 😀

zabicka007
14. únor 2010

Nazdar kočeny,konečně jsem si zase udělala čas si Vás dočíst, a stálo to za to, spousta zajímavých rad - díky Mir, články už mám přečtené a pokusím se jich držet 🙂
Měla jsem tento víkend školu (pátek i sobota), takže zase jsem v jakémsi časovém skluzu, ale stihla jsem vyžehlit a vyprat další várku oblečení a mám dotaz - koupete drobky jen v čisté vodě nebo přidáváte i kosmetiku? A jakou? Mýdlo nebo olej nebo co? Všude doporučují něco jiného a já v tom mám zmatek... ☹
Pilot, vyřiď malé, že gratuluji k prvnímu náznaku zoubku 😀
Hani, super výsledky, jen tak dál!
Luci, už se to blíží ke konci, moc ti přeju abys už měla malou u sebe 🙂

lucka.adis
14. únor 2010

Anetko, tak malé velká gratulace k náznaku zoubku 😵 😵

Žabi, ahoj.. já jsem si pro malou koupila olejíček od Nivei a do koupele jsem si koupila pěnu na dobré usínání od Johns (nevím jak se to teď píše). Krásně to voní a budu ji tam toho dávat minimálně, ale tím olejíčkem ji pokaždé natřu, aby tu pokožku neměla suchou 😉

gabina79
14. únor 2010

Ahojte holky, jenom vám jdu říct, že už jsme ode dneška doma 🙂 ...jsem naprosto vyčerpaná, tak jsem zvědavá, jak to zvládnu 😅
Až budu mít víc času, tak semzase skočím a dám do albíčka nějaké fotečky...jinak porod jsem si teda užila a bylo to trochu nahlý, ale nakonec jsme to zvládli...akorát se nám to pak trochu ještě v průběhu hospitalizace komplikovalo
Hlavně jsem se přišla kuknout co Lucka 😉 ....holka drž se, snad už to taky budeš mít brzy za sebou 🙂

ywushka
14. únor 2010

Gabi: vitame te doma!!! Neboooj zvladnes to,prvni dny jsou nejhorsi a nejnarocnejsi,neboooj zvladli jsme to i my!!

Zabi: ja pouzivam na maleho z kosmetiky jen olejicek az po koupani a mydlo zatim ne,mudra rikala ze mam zacit az po ukoncenem druhem mesici!! Takze asi tak!!

pilotkaanetka
14. únor 2010

holky díky 😉 ta naše prdolka ještě nespí ☹ asi jí bolí klofák 🙂

rioko
14. únor 2010

ahoj kosmetiku používám sebamed a je super, do koupele jsem koupila ještě olejíček v lékárně, nevím teď jak se jmenuje, ale krásně voní a nemusí se potom mazat...a je hypoalergenní
pilotko blahopřeji k zoubku, Vojta má 4, počítej s tím, že rostou většinou párově, asi se jí ještě bude hned klubat ten vedle...já dávala v té době než vylezl na noc Nurofen, dobře pak spal a nebudilo ho to. dr. říkala že je to v pořádku
Gábi zvládneš jako všechny, ale dobře si na tu únavu pamatuji, po šestinedělí bude líp
Luci ten konec je hrozný viď, snad to nebude trvat dlouho, moc Ti to přeji
Vojta už má střevní virozu pryč, ale zase dostal rýmu, to je šílené, my se z těch nemocí nevyhrabeme...jinak teď furt dává pusinky, mě i m. a taky hračkám, kočičkám na obrázku a sobě v zrcadle 😀 je to legrační, strašně teď všechno napodobuje, když vzdychnu tak on taky, nebo mlaskám že mi něco chutná a on taky pomlaskává 😀