Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
13. pro 2009

jinak mam prublem s prujmem od vcerejsku a to uz nemam zadne vitaminky,magnesia ani zeleza!! Tak uvidime!! Ted mi to tam zase rabloti jak silene a celou noc me tvrdlo brisko....Uvidime....trebas to nic nebude

lucka.adis
13. pro 2009

Ahoj holky,

tak u nás je to jako po výbuchu 😠 všude máme závěje prachu, jak malíř brousil stěny a máme to fakt všude..i pod plachtama. Když jsem to včera večer viděla, tak se mi chtělo brečet, páč to budu uklízet ☹ 😝 se s toho normálně pose**
Včera jsme koupili už vánoční stromeček a poslední dárečky, jen nám ještě pár pořád chybí, ale to se dokoupí.

Ywush, koukám, že jsi pořád ještě 2v1... kdypak to bude, kočko 😀

A co Irminka, tak je ještě 3v1?
Chuděra, musí pořád ležet a nic nedělat... v tom ji teda nezávidím, ale co se dá dělat. Musí to ještě nějakou dobu vydržet.

Mir a co ty?

lucka.adis
13. pro 2009

Chanelko, ahoj...

ohledně Helisou nemám dobré zkušenosti. Nevím teda jak je to u nich ohledně toho IVF, ale u nás se skoro přes půl roku nic nedělo. Manžovi udělali akorát spermiogram a mě PCT (jestli ty jeho mršky v sobě nezabíjím) a to bylo všechno. Konzultace byli také na bodě mrazu, pokaždé to trvalo tak cca 5-10minut a pořád nám ukazoval jeden a ten stejný obrázek.
Tím chci ale říct, že u tebe to může být jiné... toto je jenom můj názor a zkušenost a nechci ti to vymlouvat, to opravdu ne.
Moc na tebe budu myslet a držet ti palce, aby se to konečně pohnulo tím srávným směrem!!!!!!

ywushka
13. pro 2009

lucka: taky jsem musela jen lezet🙂!! Jeste jsem porad 2v1.....a myslim si ze jeste chvilku budu,ale poslicci se hlasii

miradka
autor
13. pro 2009

Dobré ránko holky,

Ywush, posledne chodím dosť neskoro spať, akosi sa ma skor nechce 😅 Pred chvíľkou tak krásne zasvietilo slniečko, že som videla aké máme hrozne špinavé okná, tak som si povedala, že umyjem aspoň v obývačke. Tak najprv s vodou a v tom sa mi tak začala motať hlava, že som radšej skončila. 😒
Luci, ten úklid ti teda vobec nezávidím, ja by som to už nezvládla. Manžel ti s tým nepomože?? 😨

Čo budete mať dnes na obed? Ywush, aspoň sa nemusíš o nič starať 😉 Ja mám vytiahnutú roštenku, tak to bude na plátky nejaká minutka. Inak som sa včera dívala na babicu, teda jedným okom a všimla som si, že robil lokše...no neskoro som začala počúvať, dostala som na ne chuť 😵

miradka
autor
13. pro 2009

Ywush, ako sa prejavujú poslíčky? Čo pri tom cítiš? Mňa posledne dosť často bolí ako keby som mala dostať ms - ako sú kríže a bedrový kĺb, netrvá to dlho, ale tak trochu mám blbý pocit, že by som nemala mať takéto bolesti. 😕

irminka
13. pro 2009

dobré ránko,
hlásím , že jsme pořád 3v1 a snad ještě alespon 2 týdny budeme 😉

Včera jsem jen nakoukla, nebot mně kolegyně v pátek večer dovezla práci a já jsem včera v půl deváté ráno začala a v 15.hod končila a potom jsem si šla hned lehnout, myslela jsem , že mně prdel odpadne od toho sezení.
Dnes jsem opět sama, protože malý s manžou jeli do Těšína na hokejový zápas, takže Miradko, kdyby jsi neměla co dělat, tak můžeš udělat procházku na stadion, ale oni už začínají V 10:00, to je už za chvilku 🙂

Jinak přeji všem hezkou neděli.....

miradka
autor
13. pro 2009

Irminko, tak to mám kúsok od domu 🙂 ale von sa mi teda vobec nechce, jemne poletuje sneh...žeby sme mali na vianoce bielo? 😵

Potrebovala by som holky ešte niečo...poradiť dobrú stránku, kde sa dajú nakúpiť veci pre mimčo ako prebalovacie podložky, resp. podložky na madrac, tiež tie pratelné vložky do podprdy...mala som vyhliadnutú stránku a než som to objednala, tak už niektoré veci nemali a teraz mi napísala pani, že niektoré veci čo som včera hodila do košíku tiež už nemajú, tak ma to dosť prekvapilo... 😠 Teraz si musím nájsť zase veci, čo už tam nemali....

lucka.adis
13. pro 2009

U nás se vařit zase nebude, chodíme teď s manželem do restaurace, páč doma to fakt nejde... Za chvilku jdem zase a těším se, až si dám nějakou polévku a druhé. Včera jsem měla těstoviny s kuřecím masem + brokolicí a polité smetanou. Mňam 🙂 takže i tak si dávám jídla, které by člověk normálně uvařil i doma.

Mir, to víš že mi pomůže... nechce, abych to dělala sama, má strach, že se budu přepínat a nechce to riskovat. Malého jsme zase museli uklidit do zítřka k tchánovcům, páč to tady musíme dneska dát aspoň trochu do kupy. Je to fakt na prd, ale co se dá dělat. Lepší teď, než když by tady byla malá... to bych nevěděla u koho mám být s děckama 😅

lucka.adis
13. pro 2009

Jo, Mir... já tyto věci budu nakupovat normálně v kameným obchodě tady v Brně v Chicu. Mají tam všechno a dokonce si i tu podprsenku můžu vyzkoušet (samozřejmě na svém prádle 😉 ).

miradka
autor
13. pro 2009

Luci, to je fajn, že malého možete dať k rodičom, hlavne keď ich máte po ruke. K nám najbližšie je asi len v Ostrave. Teda viem, že tam je chicco. Ja už radšej moc nechodím na také nákupy...ani naši mi moc nedovolia, hlavn eaby som nechytila chrípku..tak radšej cez net.. 🙂

ywushka
13. pro 2009

miradka: ja jsem vsechny takove veci nakupovala pres mimibazar! Obkukla jsem vsechny co prodavaji NOVE podlozky na prebalovani i podprsenky,porovnala jsem si je cenove a pak jsem si to objednavala!!! S podlozkou i s podprdou jsem spokojena!!! Jinak jak se projevuji poslicci-me to nekdy dela jen jako tvrdnbuti bricha,které je takove bolestivejhsi a nebo taky takovyma jako by stahama-jako by se me stahovala coele bricho a nebo taky takovyma bolestma jakoby na prujem!! Proste jak kdy.....!! Ted jsem se v noci porad budila s tim tvrdnutim bricha a to taky bolelo,ale dalo se to vydrzet!!

Jinak tchyne navarila takovou rostenku s takovou "smetanovou" omackou a s knedlou,pak udelala bramborovy salat,kure a jeste fasirky-asi vic co to je🙂 (jinak je to jako karbanatek u nas)

Dostala jsem kokynka na mikulase🙂,tak alespon mam co zobkat a nejake jidlo me dala i domu,takze mam o obed postarane i na zitra.
Jinak nam ted nejak blbne kotel,zitra budu muset zavolat servismana! 😕

miradka
autor
13. pro 2009

Ywush, skúsim to aj ja cez mimibazar. Inak som mala na mysli vložky do podprsenky, nie priamo podprsenky. Či všetky budete používať jednorázovky? Ja som sa dívala na Imse Vimse, ale najlepšie budú asi tie vlnené... 😕

chanel
13. pro 2009

Luci já vím,ale víš jak to je, mám před sebou poslední pokus a vypadá to, že raději než laparku,jdu do něj,protože se mi pak nechce zase čekat tak dlouho.....chtěla jsem jen znát názor jiného lékaře...ale byla bych ráda,kdyby mi pomohli na Obilnáku, jsem tam zvyklá a mám je tam ráda.A už jsem tak trochu zoufalá.... 😔 holky já jsem zvědavá,které se tady jako první narodí mimi 😀

lucka.adis
13. pro 2009

Chanelko, já to nemyslela ve zlém. Jenom jsem napsala svou zkušenost s Heliosem. Tobě tam určitě pomůžou a né že ne 😉 jestli jsi to špatně pochopila, tak se moc omlouvám, ale opravdu jsem to myslela dobře.
Já si myslím, že adeptky tady už máme-Ywushku, Irminku a Snahu.
...potom já s Mir a také Simulin. Ta mi dělá velkou starost, nikdo neví co s ní je 😔

ywushka
13. pro 2009

Ja jsem ted povecerela!! Pujdu se vykoupat. Mame strasnou zimu v mistnostech,kde mame topeni na stene-proste se dalo na protest,takze asi v loznici umrznu dneska!!! 😒 V obyvaku a v koupelnach kde je podlahovka je teploucko!!asi si lehnu na zem🙂!!! Zitra rano hned zavolam nejakeho toho servismana!!

Preju vam krasny vecer,urcite vsechny budete kukat na superstar,se tesiiiim!!! Dobrou nooooc vsem

lucka.adis
13. pro 2009

Ahoj beruchy, tak manža teďka dovysával a já to povytírala... už tady můžem chodit jenom v ponožkách " hurrráááá", teď se vrhne na lišty a já na kuchyň. Kdo ví, kdy půjdeme dneska spát, ale jsem ráda, že to tady vypadá už líp 🙂 už aby jsme všechny ty věci z ložnice (obýváku) dali zpět a mohli vyklidit ložnici, páč ta se bude také malovat, ale to už tady toho malíře zabarikáduju a nebude moct chodit přes byt jinak než oknem 😠 😀

Tak se mějte, páááá

miradka
autor
13. pro 2009

Luci, tak to ste obaja šikulky, teraz máte isto dobrý pocit zo seba 😉
Teda poviem vám, že dnes sa mi po dlllllllllllllllllllhom čase páčila superstar a vobec netuším kto vypadne, teda od Dominiky sa mi tá anglická moc nepáčila, ale inak bola super a aj chalani 🙂 Vybrali im moc pekné pesničky od Mullera
Tak už ideme do hajan, dobrú noc 🙂

irminka
14. pro 2009

dobré ránko babulky,
tak jsem vypavila synáčka i manžu do školy a práce a opět celý den sama doma........

Včera jsem se také dívala na superstar a fakt to bylo moc pěkné a mile mě pekvapil šmajda, ta poslední písníčka mu perfektně sedla. jsem zvědavá, kdo to vyhraje 🙂

Já furt nemůžu spát, už jsem z toho na nervy...jdu si lehnout až o půlnoci, ve 3 jdu na WC, v 6 opět, to budím i Ríšánka a už nespím, málokdy se stane, že vytuhnu. Potom se dívám na telku a válím se, něco uklohním, uklidím a nic dál, takže to bude asi tím, že nejsem moc unavená. o se ale sakra změní až budou chlapečci na světě, to budu asi spát i ve stoje 😀

Také jsem přemýšlela nas S 😀 imulin, co se s ní děje, snad se nic hrozného nestalo.... ☹

miradka
autor
14. pro 2009

Dobré ránko, ja sa tiež budím 2-3x za noc a dnes mi to kazili ešte blbé sny, furt ma ktosi chcel uniesť...pritom som žiadne blbosti v telke nepozerala...ale pospala som si aspoň do 8 🙂

Ja si myslím, že Sim je v poriadku, akurát buď nemá net, alebo ju nebaví s nami kecať. Teda moc dúfam, že má mimča u seba a je v poriadku. Nemáte na ňu nikto mobil? Nebola s vami v lete na stretávke?

irminka
14. pro 2009

také doufám, že je Simulin ok......

Mně se dnes v noci zdál sen, že byla povodeň, no nevím, kde jsem na to přišla 😉

Ted mně volala Ríšova třídní, že jí zvrací v kabinetu, tak můj tatka už pro něho jede, jejda, snad nemá střevní chřipku 😠

miradka
autor
14. pro 2009

Jejda Irmi, chúďa Ríšanek, ako dopadol hokej?

Už máte kúpené nejaké vlžky do podprsenky? Práve sa rozhodujem ktoré kúpiť. Asi kúpim aj nejaké pratelné a aj jednorázovky, záleží ako potom budem mať mlieko. Irminko, máme šancu kojiť obe deti naraz, nevedela som, že keď dítko pije z jedného prsu, z druhého začne samo tiecť 😅

cincolina
14. pro 2009

Holky dobré ráno,
Luci, to uklízení ti fakt nezávidím, nás asi čeká v březnu/únoru rekonstrukce kuchyně, koupelny a záchodu, tj. binec v celým bytě, ale zase jsme si říkali raději teď, dokud u toho bude mimčo jenom v bříšku.
Irmi, tak ať je Ríša dobrej co nejdřív.

monulkab
14. pro 2009

Cin, kdybyste potřebovali pro rekonstrukci i dveře nebo podlahy, tak se ozvi 😉

monulkab
14. pro 2009

luci, já myslela že máte nový byt? novostavbu, proto mi nějak nejde dohromady to broušení zdí!??! 😅

irminka
14. pro 2009

no hokej včera naše děcka vyhráli 3:8, takže dobré.....Ted Ríša dorazil ze školy a leží, ale na umření to není 😉

lucka.adis
14. pro 2009

Ahoj holky,

psala mi Ywushka, že je pořád 2v1, ale nejede ji net, takže se nemůže dostat na koníka... tak jenom aby jste věděli.
Monulko, jj..máme novostavbu, ale ti šmejdi to tak ****** , že jsme si museli pozvat malíře, aby nám ty zdi vyhladil a rovnou i namaloval. Jinak by to fakt nešlo, víš.
Teď ho čeká ještě ta ložnice, ale to nevidím dřív než ve středu, páč dneska ještě dodělává chodbu u vchodových dveří. Je tam zabarikádovaný a pod igelitem, protože by ten prach byl všude a to už bych na všechno rezignovala 😠

Cin, také jsme si právě říkali, že lepší teď než potom s malou... to si fakt neumím představit 😒

Mir, já si koupím normální jednorázovky... ty pratelný nevím, nevím. Nějak v nich nemám důvěru.

Jinak mi manža koupil k vánocům odsávačku od Aventu a k tomu flašku, takže kdybych měla problém s kojením, tak to tím můžu popohnat a snadno se rozkojit 😉
Takže jsem moc ráda.
Noooo a taky bych už měla konečně začít prát mimi věcičky, páč nemám nic vypraného 😅 no jo no, teď se to fakt nedalo, ale jestli dneska dáme dokupy obývák a vystěhujeme totálně ložnici, tak tu jednu pračku už vyperu.

Tak se mějte pěkně a pěkný den!!!

lucka.adis
14. pro 2009

Irminko, snad to nic nebude a brzo mu bude líp 😉

lucka.adis
14. pro 2009

Jo a k tomu spaní mi ani teď nemluvte, páč mě chytnul zub a nemola jsem v noci spát. Z bolesti jsem kousala do peřiny jako malé děcko 😀 😀 ale kaz to není, jenom je ten zub citlivý, takže jsem si koupila pastu na citlivé zoubky a snad to bude dobrý.

gabina79
14. pro 2009

Ahojte holky, 😀 jdu vás jen na skok pozdravit...dám se konečně do pečení, začnu lineckým, tak jsem zvědavá, jak mi to půjde 😀
Co se týče těch vložek do podrsenky, já si teď koupila v akci jednorázovky od Fixies...ještě abych se s tím prala 😝 ..a koukala jsem, že zase mají v Rossmannovi akci na Pampersky, tak jak se dostanu do města, tak ještě nějaké koupím a myslím, že máme na čtvrt roku vystaráno 😀
Jinak já měla teď dvakrát po sobě takový divný sen, jednou jsem musela do nemocnice, protože byl nějaký problém a dnes se mi zdálo, že jsem si honem chystala tašku do porodnice, protože jsem tam měla zítra nastoupit, aby mi už teď vyvolali porod 😒
No a děvčata, včera jsme s manžou po půl roce sexovali a musím říct "tenkrát poprvé" hadra 😀 ..jsem ráda, že se manža "uvolnil" 😀, ale já z toho teda nic moc neměla, protože jsem pořád myslela na to, jestli to nebude mít nějaké následky ☹ ..takže to vypadá, že další sex až zase za půl roku 😀