Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
25. pro 2009

hlasim,ze po vane se to rozjelo znovu.....nasledoval zachod,slaby prujem,pak bolesti a nasledovala sprcha,tak se zda,ze uz se to asi zastavilo,ale teda ti minuli "poslicci" byli oproti tomuto zase jen prochazka.....to by me zajimalo co me ceka u porodu,protoze uz ted jsem trpela jak pes. Chudak balon,na tom jsem skakala jak silena.... Zase nekolik hodin bolesti je pryc,snad uz to bude mit i nejaky vysledek az prijdou zase.... Ve 14:30 to zacalo s bolestma-pred tim jen tlaky a zkoncilo to se vsim vsudy asi 19:15.....tolik hodin,ze uz jsem z toho uplne vyrizena....pujdu si lehnout...!! Jeste ze jsme dneska neodjeli do toho brna,jsem si to myslela,ze to zase odezni a pak by me to stvalo jeste vic,kdyby jsme prijeli a oni nas nahnali domu!!

Preju vam krasny vecer a dobrou nooooc

zabicka007
25. pro 2009

Ywuš, teď to čtu, tak holka vydrž, myslím na tebe ať je vše v pohodě!!

lucka.adis
25. pro 2009

Ahoj kočky

jdu na vás jenom mrknout a co to tady nečtu za zprávu 😲

Ywush, drž se a kdyby něco, tak piš na mobil, i kdyby to bylo o půlnoci, ať víme (e) co a jak.
Držím palce!!!!!

My měli dneska návštěvu a já jsem úplně hotová, se těším, až si půjdu lehnout, páč zítra ráno vstáváme tak, aby jsme už po 1Ohodině byli u babičky a tam se sejdem s dalšími příbuznými. Takže budu určitě zase KO 😅

miradka
autor
25. pro 2009

Ahoj holky, tiež sa len na chvíľku mrknem čo píšete...Ywush, drž sa holka, už to máš za pár 😉 Pomaly ti to aj závidím, tých 9 mesiacov je poriadne dlhá doba, ale zároveň mi príde hrozne krátka na to, čo sa deje v brušku 😵 No je fakt, že už melieme z posledného.
Tak som si včera uvedomila, že to boli posledné vianoce bez detí, hračiek a asi aj pohodičke. Budeme si ich užívať trochu vzrušenejšie 🙂
My sme mali dnes našich na večeru, tak sme posedeli a zajtra príde návšteva tchýni, takže budeme zase spolu. Vlastne celé sviatky trávime spolu, okrem snídani 🙂
Majte sa krásne a dobrú noc

ywushka
26. pro 2009

krasne dobre ranko preju!!! Me zase vzbudily bolesti a mam prujem,nevim jestli to bylo od tech bolesti nebo od prujmu,ale stoji to za to! Celou noc me bolelo bricho a strasne tvrdlo....ted se to zase uklidnilo!!! Ja vam nevim,ale jestli by me toto melo trvat az do uplneho terminu podle PM,tak se asi zblaznim,ale kdyby clovek vedel,co to alespon znamena,ze kdybych treba vedela ze budu kazdym dnem rodit!! Uz jsem z toho uplne unavena!!!

Preju vam krasny den

lucka.adis
26. pro 2009

Dobré ráno, holky

Ywush, poradím ti jenom jedno a to, aby jste do té porodnice zavolali, za to nic nedáš a oni ti aspoň řeknou co a jak. Klidně jim řekni, že tam nechceš zbytečně jezdit, aby tě neposlali zase domů, ale zase si uvědom, že nejsi z Brna a kdyby jsi se začla opravdu víc otevírat a odtekla ti plodová voda, tak máš co dělat, aby si se tam vůbec dostala 🤐 těžko říct, co to všechno znamená, proto ti radím, aby jsi tam aspoň zavolala.

Můj mobil máš, takže kdyby něco, piš-volej. Mějte se pěkně, my za dvě hodiny vyrážíme do Brna na návštěvu.

zabicka007
26. pro 2009

Ywuš, být tebou tak poslechnu Lucku, jen pro jistotu, tě obdivuju, že jsi tak odvážná, to já bych už byla dávno na cestě... 🙂

ywushka
26. pro 2009

zabi: ja bych zase byla hotova z toho,kdyby me zase rekli,ze to nic neznamena!!! Tak pockam,jestli se to rozjede znovu a pak uz ficim,maly se straaasne hybe,vzdycky se hodne hybe kdyz mi to ma zacit znovu,tak uvidime!!! Ja proste nechci jen jezdit tam a nazpet a zase zbytecne.... Jinak vam urcite dam vedet!!! Zatim je mi fajn,mam jen takove ty tlaky jak vcera rano....

irminka
26. pro 2009

dobré ránko,
ywusko, držím palůšky, podle toho, co tady píšeš to fakt vypadá, že se ti pomaloučky rozjíždí porod, raději tam zavolej a poptej se na to, za to nic nedáš 😉

Mně také už 3 dny není dobře, strašně, ale opravdu strašně mně bolí záda, jako ledviny nebo kříže, opuchlé nohy mám tak, že už ani do tenisek nevlezu a začínají mně otékat i ruky, takže už také asi dodělávám...poslední 2 noci jsem nespala vůbec, takže dnes jsem vypravila hošany na hokej. turnaj do Skalice , v 6 vypadli a já jsem doted spala, potřřebuji to nějak dohnat....už se také těším, aby toto skončilo, je to fakt nepříjemné 😠

Všem přeji hezký den

ywushka
26. pro 2009

irm: tak to musime jedna druhe drzet palusky!! Me se trosku ulevilo,uvidime co z toho bude dal....jen me uplne stve,ze se to porad opakuje dokola....

ywushka
27. pro 2009

dobre ranko....odpoledne bolesti (ty byly jen malicke a nepravidelne) ustaly uplne,tvrdnuti briska zustalo,maly se vcera nezkutecne vrtil az to bolelo,pak vecer prestal a do ted me snad kopl jen jednou.... 😒 Porad me tvrdne brisko,ale jinak nic vic,jo az na to,ze se me chce porad na velkou....uz me to fakt nebavi....

Preju vam krasny den

miradka
autor
27. pro 2009

Dobré ránko! Ywush, ešte to chvíľku vydrž, čo nevidieť to budeš mať za sebou. Ja sa cítim už tiež akoby pripravená rodiť...teda...nie že by som mala až také bolesti, ale moje bradavky sú asi pripravené, včera večer mi z jednej furt vytekala priesvitná tekutina a to som ju nijako nedraždila, len som mala ruku na hlavou. Z druhej ani ťuk, tak som ju len tam malinko trela a trošku sa orosila.

Inak som sa v sobotu vážila a skoro ma trafil šľak....za týždeň som pribrala 2 kg!!!!!!!!!! A okrem toho mi 2 dni zase otékajú nohy. Vianoce mi dali zabrať, teda...hlavne v prejedaní a cukroví. Holky, ja som to fakt prešvihla ☹ Tak si dnes nadávam. Viete čo som dostala na vianoce? Priala som si digitálnu kuchynskú váhu a ona je tak vymakaná, že ukazuje aj nutričné hodnoty, je tam 999 prednastavených potravín. Takže od dnes mám prísnu dietu a mám na to už vybavenie 😖 😅 Bojim bojim čo bude na kontrole z diabetiky a na gynde...dúfam, že mi nevynadajú ako snahe 😔

irminka
27. pro 2009

ahoj,
jsem na tom stejně,akorát ještě já vypadám jak opuchlina 😉

Včera zamnou byla moje doktorka a zhrozila se nad mými kotníky a doporučila mně tolik nepít a Heurééééla, od devíti večera jsem tolik nepila a na wc jsem bylav noci jen 2x a záda mě tak nebolí, takže to budu mít fakt asi z toho,že ledviny už nestíhají takový nápor tekutin..............

miradka
autor
27. pro 2009

Irminko, mne sa zdá, že tiež nechodím moc často na wc, budem si to strážiť. V akej polohe si väčšinu dňa? Ležíš? Mňa práve prekvapilo, že aj keď som ráno vstala, tak som ledva strčila nohu do papuče. Predtým mi aspoň do rána splasla... 😕

miradka
autor
27. pro 2009

Inak som mala včera večer ešte jedno prekvapenie, nie moc príjemné, mám fest popraskané brucho - pod pupkom. Normálne si tam nevidím, ale včera keď som sa dívala do zrkadla, tak som videla, že sa mi pokožka neprirodzene leskne tak som to skúmala a pochopila som to... ☹ No...aj napriek natieraniu som s tým počítala...

irminka
27. pro 2009

Miradko,snažím se většinu dne už ležet, mám matraci v obýváku a válím se pod stromečkem 😀 a nohy mám opuchlé furt. Dnes jsem opět sama, pánové opět odjeli na turnaj , do Puchova a přijedou až večer, takže se budu nudit,v televizi stejně nic není, samý amer. film a to já nesnáším 😠

irminka
27. pro 2009

Já také čekám, jestli popraskám, stejně s tímnic neuděláme 😉

irminka
27. pro 2009

A víte kolik mám já kilo? Tank hadra 😝

miradka
autor
27. pro 2009

Irminko a doktorka ti nehovorila nič o solení? Neviem, či aj to nesúvisí s otokmi a ladvinami, myslím že je to veľmi pravdepodobné. Ale posledne sa snažím fakt nemenj soliť, tak neviem...asi to bude jedno k druhému.

S tým popraskaním som počítala, ale aj tak to zistenie že už k tomu došlo ma nepotešilo, čo už, všetko niečo stojí a tie dve zlatíčka mi to vynahradia 🙂

Netuším koľko si pribrala, ale ja určite tých 17-18kg. Tak som si overovala, že u dvojčat je to v norme od 17-25, na tých 25 by som to nerada dotiahla 😅

irminka
27. pro 2009

Miradko, o solení mně říkala,ale mymoc nesolíme,takže u mě to bude tím,že fakt moc piju a ledviny nestíhají.

Já jsem přibrala 17 kg, ale 2 kg za poslední 2 dny ☹, jsem moc zavodněná, ale moje výchozí váha byla už tak dost vysoká, takže ted doháním manžu 😉

sajmona
27. pro 2009

Ahoj holky,tak po vánocích jste zatím všechny celé🙂 Ywi držím pěstičky,asi už to bude co nevidět 😉
jinak já opět nic....dostala jsem ms,zítra jdu na krev...druhý pokus v háji...achjo 😢 😢 😢 ☹

irminka
27. pro 2009

Ale Saj, to je mně moc líto, moc jsem ti držela palůšky,je to prostě nespravedlivé 😠 😠 😠

miradka
autor
27. pro 2009

Tak tie 2 kg máš určite z vody, možno aj ja mám niečo z tých 2 kg vodu. Snáď sa to nejako upraví. Kedy nastupuješ do nemocnice? Okolo 5.1.? To dáš dole, uvidíš 😉

Sajmon, to ma moc mrzí ☹ Drž sa holka...

ywushka
27. pro 2009

saj: tak to je nam lito,ze to zase nevyslo,ale treba to vyjde napotreti-do tretice vseho dobreho

irm: taky jsem vzdycky zhrozena ze sve vahy!! Dneska jsem mela zase bolesti,ale jen chvilicku,treba se z toho neco vyklube a treba taky ne! Jsem navarila,mame kure a bram. kasi,nic jineho me nenapadlo co by jsme si tak dneska mohli dat,jsme ze vseho uplne prezr... Jinak ta vaha ti urcite poskocila z te zadrzovane vody,takze min tekutin a trebas to pomuze,jen si nedovedu predstavit,ze by zakazal nekdo me tekutiny,bych asi umrela.

miradka: prave ze vsede je napsane,ze by ke konci tehu nemela tehula pribrat vic jak 1 kilo za tyden a pokud je to naopak a pribira vic jak 1 kg za tyden,tak je to pry spatne,ale ja jsem mela i 2,5kg za 14 dnu a mudr me nic nerekl.

irminka
27. pro 2009

také mně todělá zle, ženemůžu moc pít, ale snažím sejen malé doušky ☹

Já dnes vařím bolonské špagety, ale nevím prokoho, zanesu to dole dědáčkům 😉

Hodila jsem do albíčka,břuch, postýlkya moje zatím dva chlapy 😅

irminka
27. pro 2009

omlouvám se za chyby, ale jde mně na PC špatně mezerník,je tam asi nějaký drobek, tak to sem tam píšu vše dohromady 😠

lucka.adis
27. pro 2009

Ahoj holky, tak vás po vánočních svátcích všechny moc zdravím.

Sajmonko, kočko.. to je teda opravdu nespravedlivé 😔 😔 moc jsem ti držela palce a myslela na tebe.

Irmi, pěkný bříško a postýlky s povlečením-no nádhernéééé 😵 😵 už tam jenom chybí ty miminka.
Jinak já také dělám dneska boloňské špagety.

Ywush, koukám, že jsi ještě tady. Neboj, ono to jednou přijde a budeš to mít všechno za sebou. Ten poklad co máš v bříšku stojí i za to denní + noční lítání na wc 😉

Mir, já na váhu radši ani nelezu (jen u dr. 😀 ) a mám to hodně v bříšku, prsách a na zadku + stehnech. Není to tím, že by se člověk vyloženě přejídal, ale prostě to tak naskakuje samo od sebe a dr.mi na to zatím nic neříkala.
Takže bych byla úplně v klidu.

Nooo, jinak u nás vánoce super. Plno návštěv a i my jsme lítali jako splašení, ale dopadlo to dobře. Áďa s manžou nadšený s dárečků a já si užívala toho co jsem si vybrala a dostala pod stromek místo překvapení 🙂
Páč ten nejhezčí dáreček mám u sebe (stejně jako vy) v bříšku.
Akorát co trochu nechápu je to, že mi poslední dny je po ránu dost mizerně a pravidelně zvracím, si připadnu jako těhule na začátku 1.trimestru 😅

Dneska začnu konečně s praním miminkovských věciček a hodím během dne do Alba aktuální pupík.
Tak se mějte všechny moc pěkně!!!!!!

ywushka
27. pro 2009

ach jooooo se na to vys.... volala svagrova ze prijede na navstevu,tak jsem honem rychle zacala behat a uklizet,protoze jsem se toho ani netkla co se tyka koupelen od 23.12:-D,wau,nastesti me manzel trosku pomohl tim,ze povysaval a taaak🙂 A huraaa mam to!!! Jeste jsem nepocitala s tim ze za ni prijede i jeji syn ktery ted zije jen se svym otcem v italii,takze misto darku jsem honem hledala eura a davala do obalky,aby mel taky nejaky darek🙂 ha ha ha🙂 jeste ze mam alespon neco a ted jsem jeste poslala manzela at koupi tomu jejimu manzelovi nejakou flasku s chlastem,protoze jsme vubec nepocitali s tim,ze budou letosni vanoce tady🙂!! No co,mam vsechno,ted muzu jen cekat na ne!! Chudak jen ten prcek v brisku,jsem zacala behat jak pominuta,abych to vsechno stihla🙂

irminka
27. pro 2009

jo Ywusko: rodinu si nevybereš, ale ty jsi šikulka šikovná,zvládneš to 😉

gabina79
27. pro 2009

Ahojte holky, tak jsem tu jen na skok...hlavně se podívat, jestli jsou Irminka s Ywuš ještě celé a koukám, že Ywuš si to pořádně užívá 😅 ....takže držím pěstičky, aby se Teo už rozhoupal a takto nezlobil 😉 ...Irmi, co ty? Jak se cítíš chvíli před plánovaným císařem? Holky, asi máte nervy jak špagáty, co? Taky nás to čeká...
My jsem to měli taky takové trochu chaotické (jako každý rok) - na Štedrý večer u našich, na druhý svátek u tchýně, na Štepána jsme jeli ještě k našim, protože tam dojela sestra a příbuzenstvo, takže jsme si doma konečně sedli a rozbalili si svoje dárečky až včera večer...udělala jsem kiks - koupila jsem manžovi něco, co už si sám koupil, takže v pondělí půjde vyměňovat (no přišlo mi to tak líto, že jsem brečela jak želva) ☹
Luci, já už jsem začala taky prát - první várku plínek a mezi svátkama chci ještě jednu (dostali jsme i nějaké peníze, tak si půjdu vybrat nové žehlící prkno, protože to staré, co mám už není na moje nervy 😅 ) a pak po Novém roce se na to vrhnu s plnou silou...akorát teda musím opatrně, protože mi fakt to břicho dost tvrdne - ale jak jsem vklidu, tak je to lepší...
Mir, máš pravdu, příští rok to bude chaos ještě větší, když už s námi budou ti naši bobci...proto si to teď ještě užijme, příští rok už se tuplem nezastavíme 😉
Tak se zatím mějte a zase sem kuknu 🙂