Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

gabina79
11. led 2010

Dobré ránko 🙂 ...dneska jsem vstala trochu dřív. protože musím k diabetologovi a jako na potvoru se mi teď nechce čůrat, tak musím počkat než půjdu, abych mu vzala vzorek 😀
Mir, držím pěstičky, abys to všechno zvládla a snad i na ty tvoje narozky porodila dva zdravé bobánky 😉 ....hlavně ať ti to tam utíká a seš brzy doma 🙂
Ywuš a co to máš za krémík na ty prdíky? Taky bych něco pořídila dopředu 🙂
Irmi, vítej doma 🙂...tak hlavně ať máš i Bruníka co nejdřív u sebe.....si dobrá, žes to tak zvládla a z té depky si nic nedělej, kdyby mi odvezli Oníka na nějakou operaci, asi by mě to složilo ☹...hlavně že teď už bude líp 🙂
Luci, tak to je fakt rozdíl mezi tím prvním a druhým těhu 😀 ...já mám teď nějakých 8,5kg navrch..pupíka jsem odfotila, ale hodím vám ho sem až odpoledne 😉 ...schválně se zkusím zeptat v lékárně na ty jednorázové kalhotky, jak máš ty, protože ty síťované nechci, ale pokud by to bylo něco pevnějšího, jako když z fáče, tak ty bych asi snesla...
Jo a odpoledne jdu na předporodní kurz kojení, tak jsem zvědavá 🙂

gabina79
11. led 2010

Tak už se mi zadařilo a valím...pa odpoledne 🙂

ywushka
11. led 2010

dobre ranko holky!!! Maly me nechtel vcera usnout,kojila jsem ho 3x po sobe,pomastila brisko a pak v pul 11 usnul a spinakl skoro 5 hodin,pak jsme zase nakrmili a pak se vzbudil na papani v sest a pak spinkal az do deviti,takze jsme i vyspani. Az na to,ze me porad tam dole neco silene boli a ja jsem byla 2x po sobe v teple vode....vzdycky si napustim do vany trosicku vody a oplachuju si to,to me dela dobre a povoli to trosku,ale kdyz me to zacne bolet,tak brecim jak mala a nejsem schopna ani chodit. jsem nervozni z toho,ze nejsem schopna fungovat natolik,abych si doma vsechno udelala...to me stve uplne nejvic,nez uvarim obed,tak asi 5x mezi tim lezim a hledam nejakou ulevovou polohu....

lucka tyyyyy jooo ty to mas krasne pripravene!!!

ywushka
11. led 2010

mam tam obrovskou kopu pradla na zehleni,manzel me slibil,ze to dneska pozehli...tak snad jo. sel si pripravit kamion a zitra nam uz ujede ☹ ,ale snad se brzo vrati......

irminka
11. led 2010

ahojte,

tak my dnes kojili co 2,5 - 3 hodky, takže paráda, co více si můžeme přát....snad to zvládneme s malým Bruníkem. Volala jsem do Brna a paní doktorka říkala, že malý spí už v normální postýlce a dávají mu umělé mléčko a že mu to hezky jde i se stehama. V pátek by mu to mohli vytáhnout a my bychom si ho vyzvedli......mám z toho bobky, ale musíme vše zvládnout 😉

Jinak já jsem měla nakoupeny ty jednorázové kalhotky, ale vůbec jsem si je nedávala, měla jsem svoje bavlněné.
Kdyby je někdo chtěl, teda ty jednorázovky, tak vám je pošlu, vel. L/XL.

Ted piju kojo čajík a mléčko vcelku mám, ale malý je pohodář a pije tak 6_10 minut a usne, takže prsa mám nalété až to bolí 🙂 . Brunda mně třeba pomůže až přijede, ale nevím, jestli se chytne.....

Já se mám, jestě že mám babičku doma, tak uvaří a manža si vzal dovču celý týden, miláčci moji 😉

ywushka
11. led 2010

irm: neboooj to zvladnes!!!! Ja taky vetsinou kojim co tri hodinky,takze se to da!!!

gabi: flatulin se to jmenuje!!! a zda se mi byt ucinny,maly po nem pak prdi jak stary chlap😀

gabina79
11. led 2010

Tak jsem zpět...u diabetologa docela v pohodě, výsledky krve ale budou až na další kontrole, ale myslím, že to bude OK 😉
Holky, to je tak super, že vám tak jde to kojení 🙂 ....já mám čím dál tím větší strach, že kojit nebudu, protože s mýma prsama se jaksi nic neděje ☹
Stavila jsem se do drogerky a narazil atam na ty prododnické vložky...to jsem netušila, že je víc velikostí...jaké jste si kupovali? Asi nějaké normal, ne? 😕
Irmi, tak to je skvělé, že Bruníkovi jde baštění i se stehama....uvidíš, že se chytne, až si ho přivezete domů 😉 (snad už to bude v ten pátek)
Ywuš, chuděrko, vydrž, za chvíli se to zahojí a bude to dobré..asi je teď opravdu důležité zvýšená hygiena, takže bych asi být tebou vlezla do té vany, kdykoliv to půjde...a tvoje mamka je doma nebo ještě pracuje?

gabina79
11. led 2010

Ywuš, díky za tip 🙂 ...teď jsem se koukala na netu na ty porodnické vložky a nic o různých velikostech tam není a na všech obrázcích je na nich napsané "mini" - takže je teda jen jedna velikost? Teď jsem z toho taková zmatená 😅

irminka
11. led 2010

v Hradišti jsem své vložky ani nepotřebobala, mohli jsme si je brát jak jsme potřebovali a to teda byla kopa vložek, teda alespon já. Furt mně odchází očistky, docela dost krvácím, takže bych musela mít alespon 6 paklů na ten týden 😠 . Koupila jsem si na doma noční Always, takže jim mám doma do foroty 🙂 .

Také s jídlem v nemocnici jsem byla vcelku spokojená, člověk na to neměl ani chut... a ještě mezi hlavními
jídly bylo na stolku na chodbě pořád pečivo , máslo, marmeláda či med, takže když byla chut, tak jsme mohli pořád papkat. Při císaři se jde hůře na velkou, takže doporučuji každý den nějaký kompot, mně přivezli 4 plechovky broskví a musím říct, že to pomohlo a 3.den jsem šla, sice skoro porod, krůpěje potu, ale strašně se uleví 😀 😀 😀

irminka
11. led 2010

Jo a dnes jsem si stoupla na váhu a mám o 13 kg dole, takže manža říkal, že když splaskne břicho, shodím dalších deset kg, bude ze mě kočka 😀 . Takže ještě 4 kg ajsem na své původní váze.......ale nééé, je mně to úplně jedno, i tak jsem byla věstonická věnuše, takže se nevzrušuji, když to půjde, tak to půjde, když ne, tak ne..........prdííííím na to 😉

ywushka
11. led 2010

gabi: me vzdycky v lekarne prodaly jen MINI,ale uplne me stacily.. Mamka je doma,do prace chodi,ale jen v noci jednou za 14 dnu a ted kdyz manzel nebude doma,tak ma zrovna volno!!! Ja se budu snazit vsechno delat sama jako do ted,az na to ze kdyz opravdu nemuzu vztavat,tak me pomaha manzel,ale i tak musim vsechno zvladat.

irm: ja mam porad ocistky,sice malo,ale bez vlozky to nejde!!! Ja jak jsem porad v te sprse nebo vane,tak si ji menim porad.

lucka.adis
11. led 2010

Ahoj holky

Irmi, super a neboj, až si dovezete malého, tak to bude zvládat úplně stejně jako teď, páč jsi hrozně moc šikovná 🙂

Ywush, díky za pochvalu, jak tomám nachystané 😅 se budu červenat..

Gabčo, já ani nevím jaká to je velikost, šla jsem podle toho, že jsou to poporodní vložky a vzala jsem je, ale né v lékárně, ale normálně v Tescu mezi miminkovskými potřeby, kde jsem si koupila i zatím dva balíčky vložek do podrpdy(zbytek ještě třeba manža dokoupí, páč nevím jak na tom budu s mlékem).
A ty kalhotky jsou od výrobce Tena, stáli mě do 2OO,-kč a je jich tam 5 😉
Jinak na doma si chci určo pořídit vložky s křídlama-i když je nesnáším, ale tampóny prostě nebudu moct... no fuj, už vidím, jak se budu pořád hlídat, jestli jsem náhodou neprotekla atd. 😖

gabina79
11. led 2010

Holky díky za rady, já už zase valím, za chvíli mě vyzvedne taťka a hodí mě na ten kurz, tak jsem zvědavá, co se dozvím 😀 ...zatím se mějte 😉

gabina79
11. led 2010

Jéjda, tady to teď bude mrtvé, když už tady máme maminy a Mir je v nemocnici 😀

gabina79
11. led 2010

Tak až tady někdo bude, tak se kukněte, přidala jsem fotky do obou albíček 😀

lucka.adis
11. led 2010

Gabčo, jsem tu ještě já 😀 😀 a už jsem mrkla, nááhodou je moc pěkný a povyrostl ti 😉 je vidět, že se má malej u tebe moc dobře.

gabina79
11. led 2010

😀 já vím, že seš tu ještě ty, ale to jsme tady zbyly akorát my dvě 😢 ...Žabka, Cin a Emers sem jen občas nakouknou....jj, povyrostlo...díky....uvidíme příští týden, jak povyrostl Oník 😉

gabina79
11. led 2010

Jinak na tom kurzu jsem se vcelku nic nového nedozvěděla, akorát jsem zjistila, že mají na oddělení odsávačky, které v době nouze půjčují, že spíš nedoporučují kupovat dopředu....a že po císaři v epidurálu je nutné 24 hod ležet na zádech, takže je problematické přikládání (když už ti mimčo dovezou)... ☹
Jsem teď zvědavá hlavně na ten druhý kurz týkající se porodu, na ten jdu až na začátku února..
Cestou zpátky jsem se stavila v lékárně a nechala jsem tam asi 700 😖 ...měli i ty kalhotky Tena, tak jsem si teda taky jedno balení vzala....vypadá to, že většinu, co budu potřebovat do porodnice už má doma, tak to jen nabalit

lucka.adis
11. led 2010

A viděla jsi ty kalhotky? Mě přišli v pohodě, ale nezkoušela jsem je, jenom byli příjemné na omak 😉
..jiank to mi povídej o těch nechaných pěnězích v lékárně, je to mazec, že.
Ty půjdeš také na císaře? Já myslela, že to měla podstoupit jenom Irminka a Mir 😕 nebo se ti malej ještě neotočil?

lucka.adis
11. led 2010

No jo no, holky mají u sebe už ty své uzlíčky 😵 😵 počkej, až je budeme mít i my, ale snad ta diskuze nezapadne a budem tu chodit plkat pořád 😀
Jak bude teplo, tak se určitě naplánuje nějaký ten srazík s dětma a doufám, že se přidáš + i ostatní těhulky i netěhulky.

pilotkaanetka
12. led 2010

Dobré ráno Miradka už je v nemocnici?Jestli jo tak držím moc a moc palce 🙂
Lucka ted už jsi na řadě ty 😉 teda to je miminek najednou
Týjo sraz škoda že to mám tak daleko ☹

emers
12. led 2010

ahojtes,
jo jo Emers nakukuje 🙂 ale nestíháááá... až budu doma z práce, tak si najdu víc času doufám... nesmíte zapadnout, budu pak mít spoustu dotazů!!! 😀

dnes jsem si volala na výsledky triplů a vpořádku 😵 , tak jsem šťastná jak blecha! NT bylo taky supr, triply taky, teď se těším na ten velký UTZ ve 20. týdnu 🙂

jinak moc nemám čím přispívat totiž, ale čtu vás 🙂
mějte se krásně a mimča ať prospívají a ty mimča ještě v bříšku taky!!!

Miradce taky moc držím pěsti a těším se až napíše!

lucka.adis
12. led 2010

Ahoj holky

Anet, Mir by měla být v nemocnici už od včerejška a zprávy by nám měl dávat její manžel 🙂 se hrozně těším, až nám napíše, že jsou už miminka na světě.
Od kud jsi, že by jsi to měla daleko?

Holky, napadlo mě, že by jsme se mohli sejít jak bude teplo třeba na celej víkend i s chlapama na nějaké chalupě.
Co vy na to? Je to jenom nápad, ale myslím si, že není až tak moc špatný.

ywushka
12. led 2010

lucka: to neni spatny napad🙂

Ja mam manzela uz na cestach,odjel dneska rano v sest,snad se nam do nedele vrati....!!! Odvezl si notebook sebou,takze ted tu budu asi jeste min,protoze mam pocitat na druhe strane domu a maleho v obyvaku,je tam sam! Vcera vecer mel skarede bolenicko,uz jsem nevedela co snim,plakal mi tak jak nikdy!!! Mamka mi rikala,ze ho mozna "ustknuli" ti co na nej nahledali do kocarku,ze se to pry rika a pak z toho ty miminka tak placou. Trapili jsme se tak az do pul 11,pak zaspinkal,manzel me vzbudil az ve ctyri rano,pry jestli maly papal,jsem ho musel i vzbudit,spinkal jak medvidek,asi byl unavena z toho vecera!! Ted zase spinuska!!! Preju vam krasny den

pilotkaanetka
12. led 2010

Tak to Miradce držíme moc moc palečky už se taky těším až manžel písne že jsou miminka na světě a je všechno O.K 🙂

pilotkaanetka
12. led 2010

Ywushka tak jak to zvládáš zatím dobrý nééé?Těch prvních šest neděl je to takový že nevíš co a jak a pak už to jde u nás je to ted super malá chrupe 🙂

gabina79
12. led 2010

Ahojte 🙂 ...dneska nestíhám....začala jsem žehlit ty zbylé plenky, ještě mám jednu várku na odpoledne a pak snad i začnu prát i oblečky
Emers, velká gratulace k dobrým výsledkům 🙂 ..tak jen tak dál 😉
Luci, ty kalhotky jsem si i zkusila 😀 ..není to nic extra, ale dá se to....sebou si každopádně vezmu i bavlněné a uvidím....s tím císařem nevím, ta hrozba tu je...malý je pořád hlavou navrch (cítím, že mě kope pořád na stejná místa)...uvidíme ten příští týden..Dr říkal, že se zvažuje spousta eventualit, jestli porodit normálně nebo císařem...u mě zase hraje proti ta moje krevní mutace...i když zase, pokus by se neotočil, bylo by pro něj bezpečnější rodit císařem...no uvidíme, nechci předbíhat...snad si to ještě rozmyslí 😉

lucka.adis
12. led 2010

Gabčo, já je ještě nezkoušela, ale asi je také vyzkouším 😅

gabina79
12. led 2010

Já jsem je zkoušela hlavně proto, že je zase víc velikostí a nevěděla jsem, jestli jsem si vzala správnou, aby mě to nějak neškrtilo 😉

lucka.adis
12. led 2010

No, já mám síťované fixační kalhotky...řekla jsem jim po porodu a dala mi tyto, že budou příjemnější a nejsou to klasické kalhotky, ale takové ty kraťasové. No, uvidíme. Je to zn.Tenna.