Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

gabina79
29. říj 2009

Jo jinak holky, jestli si pamatujete na Monterku (občas se na nás kukla do diskuze), tak je ode dneška v nemocnici a vypadá to, že jí budou porod kvůli vysokému tlaku vyvolávat. Tak jí držte pěsti, ať je vše OK. 😉

lucka.adis
29. říj 2009

Gabčo, to ani nedělej nebo si budeš připadat jako tunel 😀 😀 né, že bych si tam šahala, ale když člověk vidí potom to miminko, tak je to jasné jak facka.

lucka.adis
29. říj 2009

V kolikátém je týdnu?

ywushka
29. říj 2009

lucka: jejda to je teda opravdu paradni predstava🙂 To si budu pripadat jak tunel na auto s takovou 😀

ywushka
29. říj 2009

gabi a kolikaty je TT??

gabina79
29. říj 2009

Luci ty teda dnes perlíš 😀
Monti má termín 2.11. 😉

gabina79
29. říj 2009

No nic, jdu se oblíct a na tu nemocnici, tak se tady zatím mějte 🙂 a nezlobte 😀

lucka.adis
29. říj 2009

ywush, manža si dělal ze mě potom srandu, že až budeme mít společnou chvilku, tak že ve mě bude kvedlat 😝 😀 😀 chlapy, no 😠

ywushka
29. říj 2009

gabi: tak to uz je v poho,kdyz ted bude rodit....

lucka.adis
29. říj 2009

Gabčo, neperlím.... je to prostě tak 😝 za to já nemůžu 😅
...ale už by jsme mohli přetočit stránku, ne 😀

ywushka
29. říj 2009

Lucka: jejda 😀 😀 😀 to by me ani nenapadlo 😀 😀 😀

ywushka
29. říj 2009

taky vam tak nekdy blbne mimiaukce a nebo s tim mam problem jenom ja??? Porad se mi ta stranka zasekava!! Na jinych strankach se muzu pohybovat normalne,ale tady se mi to zasekne kazdou chvili a pak musim cekat i par minut nez se to zase rozjede

lucka.adis
29. říj 2009

Jj, také s tím mám někdy problém 😠 ale teď jsem tam dlouho už nebyla, protože už skoro všechno na oblečení mám a něco bych chtěla ještě nakoupit nového.

ywushka
29. říj 2009

lucka: ja si tam ted drazim takovy krasny overalek od NEXTU je novy,dovoz UK a je straaaasne krasny!🙂 Jsem ho videla v brne v nextu a tam stoji 850Kc a tato pani mela i naaaaaaadherne oblecky na holcicky,tak uzasny kabatecek ruzovy!!!

miradka
autor
29. říj 2009

Ywush, berieš si do porodnice aj nejakú relaxačnú hudbu? Ja by som si aj vzala ale neviem akú 😅

ywushka
29. říj 2009

miradka: jejda nad tim jsem jeste ani nepremyslela!!! To me ani nenapadlo....to abych neco vymyslela!!🙂

ywushka
29. říj 2009

lucka: ty jsi myslim rikala,ze by jsi chtela jit rodit do bohunic,ze?? Ja jsme o nich zacala taky premyslet!! Nikde jsem se jen nedocetla,jestli jsou sporchy a zachody na kazdem pokoji a nebo jestli je to nejak na chodbe

lucka.adis
29. říj 2009

ywush, záchody a sprchy jsou na každém pokoji 😉

lucka.adis
29. říj 2009

Já bych tam určitě chtěla, tak mi potom musíš napsat co a jak, ať vím do čeho jdu 😀
Teď tam jdu ve Středu na kontrolní UTZ, se moc těším na malou až ji zase uvidím a až mi dr.řekne kolik váží a měří.

miradka
autor
29. říj 2009

Ywush, tá stránka čo si tu dávala s porodnicami je asi zastaralá, ja som tam našla príspevky z roku 2007 a 2008, článok bol aktualizovaný tuším v roku 2007. Kdesi som narazila aj na iné recenzie, ale to už bolo dávnejšie..

ywushka
29. říj 2009

miradka: no prave ja jsem se na techto strankach nedozvedela jak je to tam s tema koupelnama a zachodama!! Ja nemuzu zapomenout na to jak to bylo na obilnaku kdyz jsme byla po laparce! zachody a sprchy na chodby a to pro pulku oddeleni jen po dvou

miradka
autor
29. říj 2009

Ywush, skús si zadať do google recenze porodnic alebo také čosi...ja musím za chvíľku na vlak, idem do Karvinej, chcem si nechať preinštalovať mobil, nejako blbe...

irminka
29. říj 2009

šidítko je jako do pusy pro miminko, aby nehulákalo
dudlík je savička na flašku

také jsem to nevěděla, až někde v e-shopu jsem si toho všimnula

Jinak, já si ani zavinovačku do vajíčka kupovat nebudu, hoši budou v kombinezkách a zakryju je dekou, ž mám z toho hlavu kolem, co mně ještě chybí 😒

Dnes mně přivezla kamoška opět 2 kufry hader a když jsem to otevřela, tak jsem skoro brečela, protože to nemám kam dát, krásné věcičky, ale je toho strašně moc, tak já už žádné hadry nekupuji...fakt ne 🤐

Všchno to vyfotím a dám to zítra do albíčka, ale jen v těch kufrech, protože, kdybych to rozložila po obyváku, tak se ani nepohnu 🙂

A s těma vložkama? Beru si nějaké svoje s křýdlama a také nepovrhnu nemocničníma, protože po porodu mně to bude uplně jedno, co tam dole bude....auauauau 😠

Gabi: v 36 tt to ukončují zpravidla, když si starší rodička a rodíš prvně nebo moc letech-jako já, jsi po umělém oplodnění a čekáš dvojky...tak mně to bylo řečeno

ywushka
29. říj 2009

lucka: to uz mi rikala i jedna kamaradka co rodi v breznu,ze to pry odzkousim aby vedela do ceho jde🙂

ywushka
29. říj 2009

lucka: se kukni na ty jeji aukce!!! http://www.mimiaukce.cz/seznam_aukci.php?user=1...

ywushka
29. říj 2009

lucka: ma tam vsechno jen na holcicky,ale uplne milenkate oblecky!!! tak se kukni

miradka
autor
29. říj 2009

Irmi, pri tom cisárskom reze bude treba nejaké tie špec. kalhotky a špec. vložky? Nevime si to predstaviť, mimčo predsa vyleze cez bruško...

ywushka
29. říj 2009

irm: ty dve holciny co se mnou byly na tom 1.IVF-tak ta jedna rodila v cervenci chlapecka cisarem a taky uz v 38tt a ta druha otehotnela na 2.IVF a ta rodila ted v zari 36tt chlapecka!!! a taky mela cisar!! Sice nevim proc mely obe dve cisarak....

lucka.adis
29. říj 2009

ywush, díky za odkaz, ale já už to fakt nemám kam dát 😅 takže na to teď fakt prdím, jakmile to začnu kolem toho 30tt prát, tak aspoň zjistím co všechno mi ještě chybí atd. a popřípadě zase mrknu na mimiaukci a nebo to hold koupím v obchodě.

irminka
29. říj 2009

miradko: já jsem si myslela, že se nekrvácí ze spodku, když se jde na císaře, jsem to ale blbka 😉 Bylo mně řečeno, že se musí tělo vyčistit a jinama než spodkem to nejde, takže, pokud půjdeme na císaře budeme potřebovat vložečky 😉

Já se teda nechám překvapit, hlavně, aby jsme vydrželi do 36 tt a potom už je to jak prašt a uhod 🙂