Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
9. lis 2009

ja nechci aby byla nastvana,ale zase nechci byt jeji "foukaci otrok"

irminka
9. lis 2009

plně tě chápu...nech to konovi 😉 ...čas vše ukáže

ywushka
9. lis 2009

irm: jsem se divala jeste jednou na tu tvou fotecku hezke nozky-mas tam polstarky z JYSKU,ze??🙂

irminka
9. lis 2009

ty jsi ale kačka blátokačka 😉 , že pěkné nožky......Máš teda přehled, jo , polštářky jsou z Jysku, válím se na nich a moooc ráda 🙂

ywushka
9. lis 2009

irm: ony ty polstarky jsou totiz ted v Jysku,jsem je tam videla,kdyz jsem si kupovala povlaky na polstarky do loznice😀!!!

lucka.adis
9. lis 2009

Irmi, to teda jsou nožky 😅 😅

Ywush, asi bych ji řekla to stejné, co ti napsala Irminka (ohledně tvé mamky).

miradka
autor
9. lis 2009

Na tie opuchlé nohy je asi dobrý ten od Elastiq, nejaký gel. Bola som dnes na predporodnom kurze a tam som dostala vzorku. Prednáška bola o kojení, moc zaujímavá a príjemná sestrička to viedla.
Teraz som hrozne smutná, ale snáď to bude dobré...včera sme boli pre tie skrine do decáku a dnes to manžel so švagrom montujú. Trochu som im pomáhala, pridŕžala. Sú moc vysoké 236cm do výšky tak som len držala balanc no a pritom ako dávali dokopy korpus, padla mi vrchná doska na hlavu. Ono to ani nebolelo, ale blbé je, že sa tá doska vyrvala z bočnej a poničilo sa to. Švagor to nejako spevnil, ale bojím sa ako to celé dopadne, práve ju dvíhajú do výšky. Mám z toho blbý pocit, ak mi to padne ešte raz, tak sa z toho zbláznim ☹

lucka.adis
9. lis 2009

Mám v Albu pár těch věcí od příbuzných 😉 a kojo polštář z koníkovského bazárku jenom za 160,-kč 😉

miradka
autor
9. lis 2009

Luci, moc krásne vecičky 🙂

miradka
autor
9. lis 2009

holky, tak si predstavte čo sa mi práve stalo 😨 Kurz začínal videom a bolo tam ukázané aj to, ako sa odstrekuje rukami mlieko a ja som to vyskúšala. No a viete čo sa stalo 😀 😀 vyšla mi z bradavky priesvitná tekutina. Skúsila som to z druhej bradavky a to isté 😅 Zdá sa, že s kojením nebude problém 😵 😵

Inak skriňa už stojí, už len pripevniť ju k stene, namontovať kliky a vložiť poličky. Zajtra chlapi postavia druhú skriňu a od tety a strýca sme dostali komodu, tak tá bude tiež až zajtra hotová. Moc sa na to teším, len dúfam, že už nič sa nepotentuje... 🤐

ywushka
10. lis 2009

lucka: vecicky jsou to krasne!!

Miradka: ta pruhledna tekutina mi vychazi z prs i sama!! Mivam od toho i spinave tricko,to je takova tekutina,ktera pry procistuj ty prsni zlazy na mleko!!! Takze se muzeme snad radovat ze kojit budeme!!

Ja uz jsem vyspana,zase me vzbudily krece v brise a ztravila jsem pomalu pulhodiny na zachode,opravdu prijemne probuzeni!!! Tak uz jsem se i vysprchovala!! DNESKA mam v pul 11 zubare-uz jdu na treti prohlidku (i kdyz tato byla neplanovovana,musi mi opravit predni zub,ktery se mu minule nechtel delat)!
Preju vam krasny den

lucka.adis
10. lis 2009

Ahoj holky,

Ywush asi fakt něco bude řádit nebo to rozesíláš po koníkovi 😀 , protože já také od večera sedím pořád na wc 😠 ale není to tak hrozné, spíš ty křeče jsou teda síla 😝
Tak ať u zubaře dopadneš dobře, také mě zase čeká kontrola a myslím si, že mě bude tentokrát vrtat jeden zub v pravo nahoře 😖

Mir, také jsem to zkoušela a je to tak jak píše Ywush, počkej až nám to bude samo vytíkat, to budeme mít pěkně ulepené věci na spaní 😝 😀 😀 a o tekoucím mléku ani nemluvím 😝

miradka
autor
10. lis 2009

Dobré ránko holky, Ywush a nie je to z magnosolu? Užívaš ho? Ja som sa tiež každé ráno takto prebudila, ale teraz pár dní akoby useklo a magnosolv užívam tak ako predtým. Dokonca zisťujem, že asi budem musieť pridať ďalší sáčok, lebo kŕče v nohách mám stále a brucho mi šialene tvrdne. Stačí aby som sa ráno zohla a niečo dvihla alebo pri mytí nádobí sa opriem o dosku a už mi tvrdne.

S tou tekutinou ste ma prekvapili, myslela som, že to začne vytekať až po porode. Fakt je, že už pár týždňov večer pozorujem, že mám akoby čosi zaschnuté na bradavkách, tak to prstom očistím. Myslela som, že to je od krému ktorým sa natieram, ale predtým som to vlastne nemala. Tak možno to tak akoby pomaličky začínalo a teraz už to bude mazec 😀

ywushka
10. lis 2009

Ja magnosol nemam!! Krece jsou cim dal tim horsi!!! Jedu na gyndu,jsem volala sestricce jaky mam problem a ona ze at prijedu!!! Mamka me rekla,ze tento samy problem mela i ona,kdyz se zacala predcasne otvirat,tak uvidime!!! Drzte nam palce at jsme v pohode!! Bricho mam jak kamen a krece k tomu....

miradka
autor
10. lis 2009

Ywush, tak ak si ťa tam nenechajú, určo nasadia magnosolv. Daj vedieť ako si dopadla, držím palce

irminka
10. lis 2009

dobré ránko,
tak já jsem až ted vstala, nebot jsem byla od 3:30 do 6:30 vzhůru, prostě nemůžu spát 😠

Já tu sračičku mám z Magnosolfu, to mně říkal i doktor, břicho mně stejně tvrdne furt, ale nemám křeče v nohách, alespon to...ale za to ty hnusné oteklé nohy, fuj 😠

Ohledně zubařky ani nemluvte, byla jsem tam minulý měsíc a musím jít také znovu, stolička mně bolí už týden a bojím se, abych tam nechytla nějaký zánět..musím se dnes objednat

Ywusko: tak se drž holka jedna statečná...doufám, že je to jen střevní problém...držím palečky

miradka
autor
10. lis 2009

Irmi, skúsila si ten gel od elastiku?

irminka
10. lis 2009

nezkoušela, ale moje dr. říkala, e na ty moje otoky nepomůže nic vnějšího...musím prostě léky a ani ty podle mě moc nezabírají 😠

miradka
autor
10. lis 2009

aha, tak to držím palce nech to pomože...obuješ vobec topánky? Spomínam si, že aj arwenka mala takto a možno aj viac opuchnuté nohy... ☹

irminka
10. lis 2009

ale jo, chodím pořád v adidaskách a to rozvázaných 😉 , hlavně, že jsem ještě celá celičká

lucka.adis
10. lis 2009

Ywush, držím palce, aby tě neposlali do nemocnice...

Irmi, ty si teda taky užíváš 😖

Já zase na chvilku usnula s kojo polštářem 😅 s ním se tááááááááááák moc dobře spí, ještě že mám synátora ve školce a manžela v pracovně, akorát ten oběd musím nějak spáchat 😠
Teď už budu ale vzhůru, protože by mě stejně malá nenechala 🙂

emers
10. lis 2009

ahojte holky,
tak si tu čtu co mě čeká za problémky 🙂 ale už se na to těším 😉
už mám těhuprůkajdu a čekají mě takový ty základní vyšetření, jinak žádné spešl novinky...
jo a oznámila jsem to mamce, měla hrozitánskou radost a zároveň i starost 🙂

lucka.adis
10. lis 2009

Emers, gratuluju k těhu řidičáku 😉

ywushka
10. lis 2009

Tak hlasim,ze jsem se zacala otevirat,pan dr.mi navrhl hospitalizaci,ale tu jsem odmitla!! Takze mam povinne lezeni doma v posteli,maly se otocil hlavickou dolu!!! Ted jdu uz na nas barak,abych nemusela chodit po schodech na WC,snad nam dneska prijdou pripojit inernet i tam!!! Dostala jsem magnesko a prisne lezeni doma,v pripade opakovanych bolesti mam hned odjet do nemocnice! Takze asi tak jsem dopadla!!! Tak se mejte krasne a hned jak budu moc se vam ozvu!!! Pa

lucka.adis
10. lis 2009

Ywushko, jejda..tak odpočívat a nic nedělat!!!!! V kolikátém jsi teda týdnu?

miradka
autor
10. lis 2009

Holky, už ste niektorá prala plienky? Ak hej, ako ste ich skladali? Uvažujem, či mám skladať do obdélnika alebo rovno novosklad. 😕

lucka.adis
10. lis 2009

Mir, ty už pereš věcičky 😕

irminka
10. lis 2009

ywus: dávej na sebe pozor a kdyby jsi opravdu měla zase ty křeče, tak fakt raději val do nemocnice, tam to víc uhlídají 😉 ....drž se

miradka
autor
10. lis 2009

Ywush, tak to pekne poslúchaj doktora, nohy nahoru, najlepšie do postele 🙂 Musíš ešte vydržať pár týždňov.

Emers, aj ja gratulujem, hlavne ju nos stále pri sebe, tak ako řidičák alebo občanku 😉

miradka
autor
10. lis 2009

Luci periem, už sa teším ako ich budem ukladať do novej skrine 🙂