Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

irminka
17. lis 2009

a na kolik to tam asi vyjde? V Ikei jsem se ted dívala na net tak ta nejlacinější za 1790.- plus matrace....V hradišti také tak a v tom CHICU?

lucka.adis
17. lis 2009

Irmi, to ti fakt neřeknu, protože mi jsme si k tomu už dokoupili i to všechno okolo (matrace, povlečení, mantinel... a ještě k tomu máme moskytiéru) a vyšlo nás to na cca necelých osm tisíc se vším všudy.

irminka
17. lis 2009

a my krát 2.......chi,chi,chi 😉

lucka.adis
17. lis 2009

No vidíš, to mě nějak nedošlo 😀 😀 tak uvidíte jak se vám to bude líbit v té Ikei, třeba to tam nakoupíte a budete spokojení.

irminka
17. lis 2009

jo,jo, je to tak..při jednom by mě ani nenapadlo furt čumět na ceny, ale s dvojčátkama už musíme. Nemůžu řícz, že by jsme na tom byli finančně zle, ale milionáři nejsme....škoda 🙂

ywushka
17. lis 2009

irm: ty postylky c Chiccu jsou podstatne drazsi nez v te ikeii (tam jsou postylky cca kolem 2000kc i s rostama a nekdy i s matraci) ale v chiccu vyjdou i kolem tech 5000kc!!!

jinak my jsme meli navstevu prijela ta svagrova🙂 tak alespon nejake zprijemneni dne-me volala ze co delame jestli jsme doma a ja jsem zrovna spala🙂 tak jsem musela vyzkocit z postele a nahnat manzela koupit alespon nejake bramburky a tycinky a dzus😀 meli jsme tady jen same kokynka a mineralky🙂,tak jsem udelala i par jednohubek takovych skromnych😀,ale vypada zw byly dobre kdyz uz neni ani jedna😀!!!

miradka
autor
17. lis 2009

Ahoj holky, chcem sa poradiť...neviem čo robiť - kúpila som na mimibazaru kyblík, už je to týždeň čo prebehla platba, teda presne 11.11. Tá pani mi nič neposlala a ani neodpísala na mail. Dívala som sa, že ani na mimibazare sa neobjavila http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=31896

lucka.adis
17. lis 2009

Mir, hodnocení má ale dobré 😕 zkus ještě vydržet, třeba je někde pryč...

lucka.adis
17. lis 2009

Irmi, je fakt, že v Ikei jsou postýlky levnější... a také podle toho vypadají, najdou se tam i kvalitní, ale cena se pohybuje od necelích 3OOO,-kč. Snad tam něco vybereš, když my jsme nic nevybrali 😉

irminka
17. lis 2009

uvidíme, jestli něco vybereme, ale žádné ludry nechci, to si raději hodíme děcka mezi sebe 😅

lucka.adis
17. lis 2009

Neboj, určo něco vyberete... my máme jiný požadavky (hlavně na ten rošt-přece jenom když je na tom matrace a potom to miminko, tak to něco prostě váží a měli jsme strach, že by se to mohlo naštípnout.. fakt to bylo na prd takové šprušličky 😠 ).

ywushka
18. lis 2009

Krasne dobre ranko!!! Ja jsem nejak spatne vyspana dneska,vypada to ze pujdu spat i pres den,nejak jsem nemohla v noci spat,porad jsem se budila a prevalovala...!! Preju vam prijemny den,ja jdu do sprchy a pak si udelat caj a snidanku🙂!!

gabina79
18. lis 2009

Dobré ránko 🙂 ...pro mě teda moc ne bo když nespím do devíti, tak se mnou není řeč....no co ale, musím...dneska jsou tady ještě malíři, tak snad to už dodělají...i když zítra musím být zase na sedm v nemocnici, takže ještě zítra se nevyspím...ale v pátek si to pak vynahradím 😀
Irmi, v Ikei jsou ale atypické postýlky, ne? Takže tam budeš muset koupit i matraci, aby do té postýlky pasovala..my jsem teda koupili postýlku normálně v obchodě v Hodoníně a vyšla nás na necelé dva tisíce...a vypadá pěkně, není to žádný kostitřas 😉

miradka
autor
18. lis 2009

Dobré ránko holky, Gabi, ja myslím, že v Ikei majú klasický rozmer postielky 60x120. Vy ste aký rozmer kúpili?
Dnes má prísť ku mne kamoška aj s ročným synkom, tak sa celkom teším 🙂
Inak pridávam sa k holkám, ktorým sa zväčšujú kotníky, včera večer som na ne nechápavo čumela 😨 Myslela som si, že toto ma minie - to som ale blázon 😅

gabina79
18. lis 2009

Ahoj Mir, kukla jsem se do katalogu a postýlky v Ikei mají rozměr 66x123cm...ale doporučená matračka 120x60, takže se může koupit i jinde 😉 ...my jsem koupili klasickou 120x60 🙂
Jak budu mít uklizíno po malířích, tak to všechno nafotím (i tu fůru oblečeníčka, co jsem ještě kupovala 😀)
Tak já to musím zaťukat na dřevo, zatím problémy s otoky nemám...ale to bude asi tím, že zatím nejsem ani moc nakynutá, to možná ještě přijde 😅

gabina79
18. lis 2009

Užij si návštěvu 🙂 ...my budemem dnes uklízet a zítra stěhovat....zatím spíme v obýváku, kde máme všechno nakupené, takže sranda (už jsem zrušila stojánek na noviny, protože jsem na něj nechtě stoupla 😀 )

miradka
autor
18. lis 2009

Gabi, tak ja som myslela, že všetky tieto postielky majú rozmer taký, aby sa vliezla madrac 120x60, aspoň v polsku to tak je...kupujem postielku 120x60 a aj madrac ten istý rozmer, ale je jasné, že buď rám je širší alebo madrac menšia, nenapadlo ma to zmerať 😀
Gabi a koľko si doteraz pribrala? Ja sa budem vážiť zase v piatok, ale už mám na sebe okolo 12 kg naviac. Inak moc nechodím, alebo sa mi to len zdá...ja myslela že otoky bývajú u holiek, čo sú viac aktívne, viac sa pohybujú, ale asi je to blbosť. Aj keď po byte sa nachodím dosť, už len keď chcem ísť do pokojíku musím po schodoch alebo za tchýní, zase po schodoch a denne tú zmáknem aj 10x možno aj viac...no a potom po nákupoch...ono to ani nepríde, ale možno sa nachodím aj bez nejakého väčšieho vedomia 😕
Ten úklid ti teda vobec nezávidím, ešte s bruškom...ja mám dosť, keď sa mám zohnúť pre niečo, nie ešte vytierať, ale čo sa dá robiť...niekto to musí upratať, však? Tak nech sa ti darí 😉

gabina79
18. lis 2009

Mir, já mám zatím 6 kg navrch, ale nikdo mi to nevěří, protože to na mě není nijak extra vidět 😀
Co se týče toho úklidu, tak manža mi ještě teď volal, ať nic neuklízím, že to udělá....on nechce, abych se natahovala a tak, ale to přece nejde 😉 ...takže se do toho pomalu pustím a snad mi odpoledne moc nenadá 😀

irminka
18. lis 2009

dobré ránko děvčátka,
tak já jsem dnes opět nespala od 3:30 do 7:00, takže,když manža přišel v osm ze služby, já měla právě půlnoc 😠 , no nevím, co to má znamenat, asi se fakt připravuji na to, že chlapečci budou v tuto dobu vzhůru 😕

Miradko: vítej v klubu kotníkářek...mohu ti napsat, že ani léky nepomáhají, tak bud v klidu..pokud nemáš vysoký tlak, tak je to normální.......

Gabi: tak si to hezky pouklízej at to máte hezké, čistoučké, ale nezávidím vůbec ten čurbes......

měla bych se dát do toho praní věciček,ale furt si říkám, že je ješttě čas, ale asi není...nechci to mít zaprášené 😉

miradka
autor
18. lis 2009

Gabi, to je fajn, že máš len 6 kg navrch, poriadne si užiješ aj to tehotenstvo 😉
Irminko, díky za privítanie 😅 no dúfam, že tlak mám v poriadku, to uvidím v piatok v poradni. Čo určite viem, že nízky už dávno nemám...
Kamoška už odišila, bola to super návšteva, má zlatého synka, taký veselý, usmievavý 🙂 Už sa teším až tí moji bobci budú na svete, to bude mazec 😀

miradka
autor
18. lis 2009

Do albumu som hodila nejaké fotečky autosedačiek, kojící polštář a aj kotníky...

irminka
18. lis 2009

Miradko: kotníčky hezké, ale na mě nemáš holka jedna... 😉

Mně je dnes tak šoufl, točí se se mnou celý svět, tak jsem šla ke kamarádčině mamince, ona má tlakoměr a změřila mně tlak a mám 100/60, takže při těhotenství dost nízký, tak jsem si dala turka, tak doufám, že sebou nešvihnu 😠

ywushka
18. lis 2009

jejda to je straaaasna nuda!!! Dneska me nebavi vubec lezet,asi hodinku nam nesla elektrika,takze jsem se mela ukousat nudou,manzel je v praci,prijede nejdriv kolem ctvrte a ja uz nevim co bych delala!! Prosla jsem cely mimibazar s ruznyma navodama,jejda clovek kdyz nemuze nikam chodit,tak si nemuze zajit ani nakoupit vsechny potreby na nejake tvorenicko!!! No a chlapa me nebavi taky porad posilat pro vsechno.snad to malemu nevadi,ze dneska hodne posedavam na zidli,jsem nejaka cela prelezena!!

miradka
autor
18. lis 2009

Irminko, to je ešte len začiatok...práve že sa obávam, že ťa čoskoro doženiem 😅 Pamätáš sa, kedy si začala mať s nimi problém? Tiež si myslím, že toho nachodíš viac než ja...ale neviem či to s tým može súvisieť..
To si mala hodne nízky tlak, to je divné..vonku sa zdá, že je tlak normálny 😕

ywushka
18. lis 2009

miradka: jeeeeee jsem si vsimla ze mas neco nakoupeneho noveho!! kojo polstar mas kulickovy??? Ja mam ten s dutym vlaknem a jak se porad po nem valim,tak je chudak cely olezeny

miradka
autor
18. lis 2009

ywush, ano sú v ňom kuličky. Dnes už dúfam bude povlečenie suché, tak ho na noc vyskúšam, malo by sa na ňom dobre spať 🙂 akurát, že až budem kojiť deti, budem musieť dosypať kuličky, dostala som ich k nemu..

irminka
18. lis 2009

Miradko: já jsem měla hnusné kotníky snad od 4. měsíce, takže u tebe to už nebude tak hrozné 😉

Kojo polštář už mám od pátku, ale vzal mně ho malý a chrupká s nímon nebo se po něm válí u telky...říká, že je výborný 😉

Ywus: tak to ti nezávidím, že musíš být pořád doma, ale co se dá dělat....pro miminko všechno 🙂

lucka.adis
18. lis 2009

Ahoj holky,

tak srazík se dneska nekoná, takže jsem doma s rodinou 🙂
Byla jsem dneska od rána v Brně, ráno stříhání a kontrola v těhu poradně, potom s manžou do Bohunic do nemocnice(šel dávat krev) tak jsem se šla kouknout do toho otevřeného Campus Scqere (nebo jak se to píše) a mají tam stejně slušně řečeno prd, takže jsme si potom zajeli do Králového pole do Tesca, zašli tam na oběd... já nakoupila co mi ještě chybělo a jeli jsme domů. Dojeli jsme tak před hodinou a to jsem ještě stála s holkama venku a klábosila o blbostech 😀 😀

Kontrola byla v pohodě, jelikož tam nebyla dr.tak mi sestřička vzala jenom moč, změřila tlak který mám 86/57 což se úplně zděsila, že ho mám tak nízký a mám navrch 11kg 😅
Příští týden ve Středu tam jdu novu, aby mě viděla dr. a mrkla na mě a na malou, takže si ještě budu muset počkat než malou uvidím 😠
Tak jsem ji aspoň za dnešek koupila medvídkovou kombinézu, aby měla jet v čem domů 😵 😵

Teď si vás jdu v klidu dočíst...

miradka
autor
18. lis 2009

Irmi, tak ani si neskúsila ako sa s ním spí? 😨 🙂

Luci, jak to že sa nekonal? Takže žiadne foto nebude? ☹ Tož holky, akoto že máte taký nízky tlak? Som zvedavá čo mne sestra namerá...už aby bol piatok, teším sa na moje detičky, dúfam, že ich uvidím 😵

irminka
18. lis 2009

Miradko: dnes přišel malý ze školy, že se mu tak točí hlava, že si musel ve třídě lehnout, takže fakt to bude špatným tlakem

Jo, 1x jsem s kojo polštářem spala, je také kuličkový a potah modré kostičky a spalo se dobře, teda trochu lépe než bez něho 😅