Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

zabicka007
19. únor 2010

Cin, tak to máš super, hodíš batoh na záda a povalíš rodit, to je představa 😀 Já myslím, že na MIlosrdný jsem taky slyšela jen samou chválu, prý to tam není jak na běžícím páse, mají asi citlivější přístup než v běžné porodnici, no a s těma nedonošeňátkama tě to snad nebude muset trápit 😉

ywushka
19. únor 2010

Ahojky holky,ani vas nestacim docist,jsem v jednom kole!! Uklizela jsem maly porad knucel,tak jsem myslela ze to ani nedodelam,byla jsem na kosmetice,pak na prochazce,nakoupit a ted pecu zakusek,zitra prijde navsteva! Vubec nestiham!! Pak az bude vic casu se tu zastavim mejte se krasne

ywushka
19. únor 2010

Taaak maly jeste spinka v kocarku,korpus na buchtu me chladne,tak alespon neco napisu🙂

Gabi: jejda to jsi teda mela peeeeekne hnusny porod,holka to ti vubec nezavidiim!! Je me te uplne lito! Neboj siti prestane bolet tak do 14ti dnu max. 3tydnu,ale to uz by bylo hodne dlouho!! Tak si ted sedas na kruh?? Malicky je jinak moooc krasny!!

Ja jsem dneska v jednom kole,rano jsem supla maleho do lehatka a zacala jsem uklizet,ale za chvilku se vzbudil a zacal vriskat jak pominuty!! Takze konec uklizeni. Pak jsem sla na kosmetiku a pak jsem uklizela znovu! jeste tu mam hromadu pradla,tak kdyz bude cas musim jeste vyzehlit! Buchta bude dokoncena snad za chvili!! AAAA uz se mi zda ze se neco v tom kocarku deje,tak musim letet!!

Jinak LUCKA i s malou jsou uz doma!!!

pilotkaanetka
19. únor 2010

Ywush jsem na tom jako ty taky nestíhám uklízím,malé rostou zuby ☹

maka123
19. únor 2010

ywuska co jsi potrebovala brouku ze jsi volala?

ratatooy
19. únor 2010

Ahoj holky měli jste taky ze začátku tehu bolesti břicha jako na ms?

zabicka007
19. únor 2010

Ahoj ratatooy, jo, může se to tak projevovat, já to teda měla určitě jako na MS a co si vzpomínám, tak většina holek měla pocit jako na MS + citlivé bradavky. Kolikátý den jsi po IVF či UIU? 🙂

zabicka007
19. únor 2010

Ratatooy - tohle asi taky napoví: http://www.femina.cz/rodina-a-deti/prvotni-priz...

ratatooy
19. únor 2010

Já jsem po ivf dnes už 17 den už vím že jsem tehu ale ty bolesti vzbudí mě to vždy ráno a někdy je to mazec.ale za pět minut je to pryč.ale třeba dneska to nebylo vůbec.

pilotkaanetka
19. únor 2010

Lucko vítej doma už se těším na foto princezny 😉

zabicka007
20. únor 2010

Ratatooy - aha, tak to jo, tak gratuluji, no určitě se to tak taky může projevovat, přece jenom to tělo prodělává velkou hormonální změnu, no a někdo z toho zvrací, někdo omdlívá a někoho bolí břicho. Mě zezačátku hodně tak jak píchalo, taková náhlá ostrá pichlavá bolest ve vaječnících.

pilotkaanetka
20. únor 2010

mě taky ze začátku bolelo břicho jako na ms a pak mě strašně trápily prdy 😅 to byly křeče že jsem klečela u postele a pak to přešlo 😉

ywushka
20. únor 2010

ahojky holky! Manzel konecne prijel zase na tri dny domu,zase v utery odjede!! Maly uz dva dny je tak uknuceny,ja jsem od rana varila,delala chlebicky,zehlila,uz mi z toho hrabalo....jsem myslela ze to nezkonci! jsem od sesti vzhuru,maly nechtel spinkat a pak zaspal asi do pul osme....Nasteti zaspal v lehatku alespon na dve hodiny a ja jsem mohla dodelat vsechno co jsem potrebovala. Dneska mame navstevu-no dvakrat z toho nadsena nejsem,a kdyz si predstavim kolik navstev nas jeste ceka...
Ja jsem vcera volala k doktroce a domlouvala si pro maleho ockovani i na ty rotaviry....

lucka.adis
20. únor 2010

Ahoj kočky, jdu vás v rychlosti jenom pozdravit 🙂

cincolina
20. únor 2010

Luci, ahoooj! Vítejte doma! A koukám i na Verunku, vlasáče 🙂, je moc pěkná. Luci, tak jak je? Tobě i malé? Až budete doma zaběhnutí, tak určitě napiš o porodu a tak.

zabicka007
20. únor 2010

Jejda, bobišek Verunka krásňučká, a koukám i s reklamou na brněnskou porodnici! 😀
Ywuš ty máš teda kolotoč, to je hrůza, no doufám, že k nám takhle courat ty návštěvy nebudou, to by mě asi křaplo... 😅

pilotkaanetka
20. únor 2010

Luci vítej malá je pěkný vlasáč 🙂
jo návštěvy to je za trest ☹ hlavně takhle skoro po porodu

miradka
autor
20. únor 2010

Luci, ahoj doma, ešte raz gratulujem k dcérenke, je krásnučká a tie vlásky, no paráda 😵 za chvíľku možeš viazať copíky 😎

ywushka
21. únor 2010

preju prijemne dopoledne! Ja varim,manzela jsem vyhnala s malym na prochazku tak mam chvilku klidu!🙂 Asi pojedeme nekam na navstevu-nejspis ke tchyni! V utery prileti segra,uplne se trepe na maleho jeste ho nevidela! Manzel asi v utery odjede,i kdyz dneska jsem mluvila s tatkou a rikal me,ze mu to mozna posune az na patek kdyz prileti ta moje sestra,aby se s nima taky videl! Tak bych byla rada,protoze kdyz ho mam doma,tak mi i pomuze s malym a ja mam vic klidu a casu i na sebe!! Si predstavte jsem myslela ze me vcera trefi,ta navsteva si dorazila az ve ctyri odpoledne,nastesti byl maly hodny....si ho pochovali🙂 a za hodku a pul uz sli pryc,takze se to dalo...🙂

lucka.adis
21. únor 2010

Pěkné slunečné dopoledne..

Ywushko, s těma návštěvama je to asi fakt naprd, že.. ale super, jsi šikulka, že to tak zvládáš 😉
Manža je venku s malým, jo? Dneska je tam nááááádherně, takže na procházku jako stvořené. Už se těším, až taky takhle vyženu ty svoje chlapy s malou ven, ale to si ještě počkám.

Holky, moc díky za gratulace.. jj, malá má plnou hlavu vlásků. To jsem vůbec nečekala 😅 ale je móóć roztomilá, hlavně když ji načešem kohouta, páč to má vepředu docela dlouhé a nic jiného se s tím dělat nedá.
Ale jinak je to taky pěkný řvoun 😀 hlavně když nemůže usnout, to je potom vřískot. Takže nastoupím i s prsem a když ani to nezabere, tak se střídáme s manželem v chování, kdo ji uhoupe aby usnula. Je to docela náročné, páč nic jiného nedělám a jsem s toho pěkně nervózní, když mám doma bordel a ani neuvařené 😔 😔 jenomže ji nemůžu mít usebe každou hodinu a nebo ji pořád nosit.

Noo, závidím těm co nakojí a mimčo jim spí několik hodin, páč mi mezi ně nespadáme ani náhodou.

lucka.adis
21. únor 2010

( mi-my ) 😀

ywushka
21. únor 2010

lucka: jejda tak to je me lito,ze je mala uplakana,sestrenka to tak s malou mela dva mesice!! pak ji to preslo a ted uz je to uzasne zlatiiicko!! Ona ji rvala od rana do vecera a jedine co spolu ty dvy mesice delali,ze skakali na tom gymnastickem balone!!,jen pres noc ji spinkala,jeste ze alespon to! A nemuze ji treba bolet brisko??

lucka.adis
21. únor 2010

Ywushko, ona pláče jenom když nemůže usnout, jinak je to zlatíčko. Prso mi vycucne během chvilky a usne, ale potom se probudí a nemůže už zabrat.

lucka.adis
21. únor 2010

Dala jsem fotky do Alba 😉

ywushka
21. únor 2010

Lucka: sice nevim jestli maji vsechny porodni saly stejne,ale ja jsem rodila uplne na tom samem jak ty😀....jejda jak jsem ho uvidela na te fotce....mrazi me jeste ted kdyz ho vidiim😀

lucka.adis
21. únor 2010

Ywush, to mě také... chtěla jsem epidurál, ale nestihlo se to, takže jsem si to také užila 😅 dokonce si myslím, že jsem si i zakřičela 😀 😀

miradka
autor
21. únor 2010

Lucka, krásne fotečky máš 🙂 Verunka je podarená holčička 😉

cincolina
21. únor 2010

Luci, je moc pekna. Ja Vam tak zavidim! Ale kveten uz je taky za chvili, doufam 🙂
Mir, co vy, jak jste se zabehli uz?

zabicka007
22. únor 2010

Luci ty fotečky moc nádherný, hlavně ta poslední jak tam taťka s tou láskou kouká na malou, ta je teda překrásná a všeříkající i beze slov... 🙂

ywushka
22. únor 2010

preju prijemne poledne!! Manzel zase cely den beha kolem kamionu a jezdi po stkacku s nejakou cisternou a zitra zase odjede,ale nevadi,prijede moje segra i s pritelem,jsem je dlouho nevidela (segru jo,ale Tadhga uz dlouho ne),tak alespon neco podnikneme🙂!! Segra se hlavne strasne tesi na maleho,jeste ho nevidela🙂!!

lucka: jeeee jsou ti zapomela rict,ze mala je uzasna vlasatice🙂,muzes ji z toho zapletat culiky😀

Ja potrebuju jet do hodonina a snad se tam dneska ani nedostanu,jsem uz tady uplne na nervy! Maly je nejaky zase uknuceny....tak ja nevim co s nim mam delat