Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
15. bře 2010

lucka: maly vecer ji na dvakrat!! Napapa se po koupani,u toho vzdycky zaspi tak,ze proste sni uplne minimum a pak ji znovu treba za pul hodky az se zase vzbudi ze ma hlad😀 a pak spinka!! Dneska spal az do ctyr,jindy spi az do peti,ale pak me tu hezky vriska dopoledne,protoze jsem si ho naucila chodit dvakrat za den na prochazku a nebo ho dame jen na dvur a kdyz to nema,tak jen place!! Dneska me vysvobodila mamka,vzala si ho na prochazku ted!! jupiiii chvilka ticha! Maly neumel plakavat,vzdycky jen tak poknurkaval,ale ted se to naucil a dava me to hezky najevo😀

My jsme tu meli vcera navstevu,byl uplne nervozni....tak jsem si ho nakonec vzala do loznice,kde bylo trosku klidu a tam jsem si s nim hrala. Rozbalila jsem ho z plenky,zakryla dekou a byl spokojeny!!!

zabicka007
15. bře 2010

Ywuš no ještě že jsi tam volala, takže by se jednalo o termín 9., 10. 11. 6., je to tak? Já každopádně můžu, nevím jak můj drahý, ale podle mě na konečném počtu lidí nezáleží ne? Když si pronajmem celou chatu tak paní to bude asi jedno jestli nás tam bude o jednoho víc nebo míň, ale jestli tak se na to raději zeptej. Jsem ráda, že na to ,,zařízování" nejsem sama, díky kočko 🙂
OPRAVA:
Já: 2 dospělí + 1 prcošek
Irminka: 2 dospělí + 1 puberťák + 2 prcošci
Lucka: 2 dospělí + 2 prcošci
Pilotka: 2 dospělí + 1 prcošek
Ywuška: 2 dospělí + 1 prcošek
Mohly bysme napsat i na snažilky co myslíte? Jestli teda vezmem celou chatu, což by bylo asi vhodný, tak bude v této sestavě 11 postelí obsazených, čili 5 postelí je pořád volných...

pilotkaanetka
15. bře 2010

holky ten termín 9 10 a 11 to jsou dny v týdnu že to není víkend?jestli jsem dobře koukla do kalendáře

irminka
15. bře 2010

myslím, že to není problém, já mám ráda lidi, čím víc, tím líp 😉 ..bude sranda s tolika prdícky, to si teda užijeme 😀

cincolina
15. bře 2010

Holky ahoj,
ja se na chatu nehlasim, to bude mit moruska min nez mesic, tak to asi na zadny vylety jeste moc nebude, ale treba se pridame na posledni chvili nebo za Vami zajedem aspon na navstevu.
Po dnesnim velkem UTZ hlasim miry a vahy 🙂, teda miru nevim, vaha 1400 gr., porad je o tyden mensi, tak nevim, jestli to jeste dozene. Jinak vse vypadalo OK, akorat hrozne plnej mocak, tak doufam, ze to fakt bylo jenom nevycuranim. Kazdopadne jdu zase za 14 dni na kontrolu, tak uvidim.

ywushka
15. bře 2010

zabi: vikend je 11,12,13.6.2010!!!

pilotkaanetka
15. bře 2010

tak kdy se jede? 😅

gabina79
15. bře 2010

Ahojte, tak zase jen na skok...koukám, že chata už je domluvená...tak se hlásím taky - 2 dospělí a jeden uřvaný a věčně nespokojený prcošek 😀....aneb story "zase nemáme mlíko zato máme jedno miminko, které je líné tahat" ☹
Takže oprava:
Žabka: 2 dospělí + 1 prcošek
Irminka: 2 dospělí + 1 puberťák + 2 prcošci
Lucka: 2 dospělí + 2 prcošci
Pilotka: 2 dospělí + 1 prcošek
Ywuška: 2 dospělí + 1 prcošek
Gábina: 2 dospělí + 1 prcošek
Tedy 13 postelí obsazených 😉

gabina79
15. bře 2010

A jestli jede i Anet, tak už jsem plní 😀

pilotkaanetka
15. bře 2010

ted to vypadá že jo že jedem tak uvidíme jestli zrovna nebudeme nemocný 😠

zabicka007
15. bře 2010

Takže:
Žabka: 2 dospělí + 1 prcošek
Irminka: 2 dospělí + 1 puberťák + 2 prcošci
Lucka: 2 dospělí + 2 prcošci
Pilotka: 2 dospělí + 1 prcošek
Ywuška: 2 dospělí + 1 prcošek
Gábina: 2 dospělí + 1 prcošek
Tedy 13 postelí obsazených
a termín je jak napsala Ywuš: 11,12,13.6.2010, nevím, kam jsem to koukala... 😒

pilotkaanetka
15. bře 2010

holky ted jsem koukla na tu chatu a pochopila jsme to dobře že jeden pokoj je po 8 lidech? 😉

pilotkaanetka
15. bře 2010

nebyla by lepší ta chatová osada u lesa?Tam by měl každý pokoj teda chatku pro sebe 😉

gabina79
15. bře 2010

Cin, to je super, že jste v pořádku 🙂 A s té váhy si nic nedělej, my jsme měli ještě míň v tom 32tt a pak se Oník narodil s normální porodní váhou 😉 ....jsem i docela ráda, že neměl víc, bo bych ho asi tím zadečkem nevytlačila 😀
Žabi a ty zítra uvidíš, co? Budu ti držet pěstičky, abyste na kontrole dopadli dobře 😉
Hani, myslím i na tebe, na ten zítřek...ale prcek je určo v pořádku, drží se zuby nehty a krásně roste.
Tak mně se ten můj prcek budí, krásně u toho prdí (a smrdí 😀 ), tak ho jdu vzbudit úplně, aby jsme nakrmili a šli ven...musím se stavit na matriku, potvrdit nás na to vítání občánků...jsem zvědavá, jak to bude probíhat a kolik tam bude miminek.
Tak se zatím mějte 🙂

lucka.adis
15. bře 2010

Ahoj holky, tak my s tím termínem souhlasíme a už se těšíme.. jenom jsem se chtěla zeptat na to co Anet, jak to je s těma postelama?

Jinak jsme dneska byli na kontrole (v poradně), malá je šikovná a pěkně nám roste. Měříme 56,5cm a vážíme něco přes 4OOOg. Bohužel musím dokrmovat, páč nemám moc mlíka a malé to tudíž nestačí. Dneska jsem to s dr.probírala a je fakt, že kdyby jsme nedokrmovali, tak nám pořád brečí hlady ☹ takže se přidávám do skupiny mamin, které krmí dětmi Nutrilonem a bohužel je nekojí.
Jediné co můžu ještě pořád dělat je odstříkávat a dávat ji to zároveň s tím příkrmem, ale je fakt že odstříkám jenom 25-30, což je teda dost málo.

Teď mi chrupčí spokojeně v košíku a odpoledne pojedem do Brna, musím tam Áďovi koupit věci na sebe 😉

zabicka007
15. bře 2010

Děvčata, bylo by dobré, aby jste si před souhlasem s výběrem chaty prostudovaly co ta chata nabízí, kde je a po kolika postelích jsou pokoje...ano, jsou po osmi takže pokud s tím někdo nesouhlasí, není problém, zvolíme jinou, ale chtělo by to opravdu říct dřív, než já začnu zjišťovat podrobnosti nebo Ywuška někam zbytečně volat....mám návrh, co kdyby si každá našla tu svoji vhodnou vyvolenou chatu a předložila ji, a pak společně rozhodneme, která je ta nej?

pilotkaanetka
15. bře 2010

zabi jen mi přijde když se neznáme a taky někdo v noci kojí někdo spí celou noc to by asi nebyla moc skvělá dovolená 😉

pilotkaanetka
15. bře 2010

je tam šest pokojů a nás je šest néé?doufám že jsme na někoho nezapoměla 😅

ywushka
15. bře 2010

toto nevypada spatne,sice uz je to takovy penzionek,ale taky pekny🙂 http://www.ubytovani-vranov-penzion-jizni-morav...

ywushka
15. bře 2010

tady je jich na vyber viiic

ywushka
15. bře 2010

pilotka: ten se me taky zamlouvam ten penzion-M

pilotkaanetka
15. bře 2010

ywushko jj je to tam docela pěkný 😉

pilotkaanetka
15. bře 2010

wushko to tvoje ubytování je taky super 🙂

pilotkaanetka
15. bře 2010

http://www.penzionygaudeo.cz/rezervace.php#noti...
tak jsem poslala dotaz jestli by tam bylo v tom našem termínu volno až se něk¨do ozve tak dám vědět 🙂
akorát že takhle nechtěj moc ubytovávat na 3 dny ale spíš na týden

ywushka
15. bře 2010

pilotka: jooo ty jsou moooc pekne!!!

pilotkaanetka
15. bře 2010

už mi poslali mail že ho přijmuli a v nějbližží době se ozvou jestli tam je volno
myslím že takové ubytování by bylo super každý ve svém a vždycky s emůžeme sejít 😉 no né?

lucka.adis
15. bře 2010

Holky, já jsem nechtěla nikoho urazit nebo tak něco, ale tohoto jsem si bohužel nevšimla 😔 proto jsem se jako Anet zeptala. Tak se nezlobte.

Jinak jsem koukala na ty vaše tipy a všechny jsou super, takže my se necháme překvapit co se nakonec vybere, páč souhlasíme se vším 😉 Snad budou mít volný termín, kdy chceme jet.

Joooo a jste šikulky!!!!