Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

gabina79
15. bře 2010

No asi je to pravda, že bude lepší, když bude každý ve svojem....i kvůli prcoškům...takže se přidávám k Lucce - něco vyberte 😉
A jinak Anet, myslím, že nás je i s váma sedm 😉

gabina79
15. bře 2010

Luci a ty teda nebudeš vůbec kojit? Prostě jí to odstříkáš a dáš s lahve? Ale jinak roste docela dobře, ne? 😉 No já jsem zvědavá, jak dopadneme my příští týden....taky s tím kojením pořád bojuji, tak se obávám, že taky zkončíme na umělém ☹

irminka
15. bře 2010

já už nekojím a jsem spokojená, prostě jsem si řekla, že když to nejde, tak to nejde........dějí se i horší věci,ne?

Souhlasím se vším, pojedu i pod stan 😵

pilotkaanetka
15. bře 2010

holky napište kdo teda by jste jel mám v tom nějaký chaoz 😀

lucka.adis
15. bře 2010

Anet, my jedeme určitě (já, manža a 5ti letý skoro puberťák + malá).

Gabčo, já prostě odstříkávám.. kolik odstříkám tak se jí dá, jinak jsme prostě na umělém. Bohužel, nedá se nic dělat. Nakoupila jsem si plno čajů na podporu mléka a dokonce i ty homeopatika a zatím nic, takže kdo ví, jak dlouho budu ještě odstříkávat.
Adam jsem kojila necelé dva měsíce, ale to teda každou hodinu a pořád řval hlady, takže jsem se trápila já i on.

Irmi, také pojedem klidně pod stan 😀

pilotkaanetka
16. bře 2010

Žabka: 2 dospělí + 1 prcošek
Irminka: 2 dospělí + 1 puberťák + 2 prcošci
Lucka: 2 dospělí + 2 prcošci
Pilotka: 2 dospělí + 1 prcošek
Ywuška: 2 dospělí + 1 prcošek
Gábina: 2 dospělí + 1 prcošek
Jestli jsem na někoho zapoměla tak se omlouvám 😉 Jo a co Miradka?

ywushka
16. bře 2010

Miradka ta tu nebyla dost dlouho,takze treba kdyz se tu ukaze tak se i vyjadri🙂!!

Jinak ja se snazim porad kojit,vecer pije nutros,ale v posledni dobe me pres den hodne plakaval a vcera jsem zjistila,ze kdyz vypil odstrikane mleko z flasky co bylo v lednicce a mezi tim jsem odstrikala dalsi,tak byl spokojeny,vypil 170ml a byl klid!!! Takze mam asi taky uz min mleka!! Ja teda piju hodne od Hippu ten granulovany napoj na podporu mleka!!!!

pilotkaanetka
16. bře 2010

holky ted mi volali termín je volný a prý mi pošle smlouvu tak to chcete nebo ne?jo a ještě jsem chtěla jestli to nechcete někdo na sebe tu smlouvu protože my máme v červnu doktory tak nevím jestli pojedem atak

pilotkaanetka
16. bře 2010

jo a chtěj 50% zálohu ☹

pilotkaanetka
16. bře 2010

ywushko jukni do Ip

pilotkaanetka
16. bře 2010

holky co jedete nebo co by jste chtěli jet tak mi pošlete na mail adresy kvůli smlouvě a chtějí 50% zálohu
majdulaky@seznam.cz

pilotkaanetka
16. bře 2010

jestli teda souhlasíte s tímhle ubytováním 😀

lucka.adis
16. bře 2010

Anet a jelo by se teda na ten penzion M?
Adresu pošlu 😉

pilotkaanetka
16. bře 2010

http://www.penzionygaudeo.cz/index.php
je to tohle ubytování a kdo pošle adresu tak mu přijde smlouva azaplatí 50%

pilotkaanetka
16. bře 2010

jo a mají tam i dětské postýlky 😉

lucka.adis
16. bře 2010

Anet, vypadá to tam fakt nááádherně 😉

pilotkaanetka
16. bře 2010

jj taky se mi to líbí na to přišla Ywushka 😉

hanulamarkova
16. bře 2010

🙂 Ahoj holky tak jsem se vrátila od dr. a je to všechno dobrý 🙂 😀 ...mimi prospívá 😀 jsem 11+2 tt a vše je v pořádku na ko jdu 6.4. a ještě před tím na NT+ screening 24.3.

ywushka
16. bře 2010

hanu: gratulace veliiiiika!!!!

ywushka
16. bře 2010

pilotka: a jaka je ta castka te 50% zalohy?? NEVIS???

ywushka
16. bře 2010

pilotka: a teda pojedeme v tom terminu 11-13.6? Nebo az v tom dalsim???

pilotkaanetka
16. bře 2010

holky potřebovala bych kdo chce jet aby jste mi dneska poslali jméno a adresu na mail majdulaky@seznam.cz já to přepošlu pak vám přijde smlouva a zaplatíte 50% z ceny bude to něco kolem 800kč noc je za 395kč

pilotkaanetka
16. bře 2010

hanul velká gratulaceeeee

lucka.adis
16. bře 2010

Haňulko, velká gratulace!!!!

Holky, já bych to datum už neměnila a jela bych tak jak jsme se domlouvali 😉 ať už je to vyřešené a hlavně zamluvené.

Anet, pošlu ti to během dne!!!!

gabina79
16. bře 2010

Hani, tak to je super 🙂 ..jen tak dál 🙂
Tak já ti to Anet posílám, doufám, že v tom nezůstanu sama 😀
A tak to teda můžete říct i na snažilkách - tam je ta kapacita velká 😀 ....čím nás bude víc, tím to bude lepší 😀

pilotkaanetka
16. bře 2010

gabi super večer to snad přepošlu akorát jsem mu nahlásila už počet 😒
lucko taky super 🙂 tak to datum je 11 12 13 červen

pilotkaanetka
16. bře 2010

holky já se taááááááák těšíím 😀

gabina79
16. bře 2010

Luci, tak to ale musí být otrava, odsávat ☹ ...mně to stačí občas, když mám pocit plnějších prsou, že bych to dělala 6x denně, to teda ne....ale zjistila jsem zajímavou věc, prý když odstříkáváš, tak odstříkáš jen to, co aktuálně je vytvořené v prsu, kdežto, když saje miminko, tak se mléko současně tvoří, takže si vždycky (když není lenivé jako to naše 😀 ) vysaje víc 😉
Irmi, ty už taky nekojíš? No u vás to musela být otrava,jednoho klučíka kojit a pro druhého připravovat UM...takto to máš jednodušší....
Ywuš, ono se říká, že kolem toho 3. měsíce dojde k laktační krizi, takže možná se ti teď dělá mléka míň, ale možná by se to taky ještě spravilo 😉
Já jsem teda zatím jen jednou dala příkrm, když šíleně řval a já už nevěděla, co s ním....no ale stejně myslím, že to u nás taky nebude mít dlouhého trvání...

lucka.adis
16. bře 2010

Anet, psala mi Ywushka, tak jsem ji to hned poslala v sms 😉 jen aby jsi věděla, snad ti to pošle.

lucka.adis
16. bře 2010

Gabčo, taky jsem o tom slyšela, proto ji k prsu přikládám, i když vím, že ji potom stejně vrznu flašku.