Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

lucka.adis
6. lis 2009

Já mám doma ty barevné s medvídky a jsou super, akorát už to není taková ta kvalita jak to bývalo za nás 😝

gabina79
6. lis 2009

Jo, to už vím, tam jsme se stavovali jen mrknout na kočárek....ale přijde mi to, že to tam mají docela drahé...kdy se tam chystáte nakupovat?

gabina79
6. lis 2009

Já jsem teď kupovala bílé v obchodě, paní prodavačka tvrdila, že kvalitnější neseženu...jsou i tak dost řídké, ale prý se po vysrážení a vyžehlení zahustí 😀 ...tak to jsem teda zvědavá 😀

lucka.adis
6. lis 2009

Určitě tam zajedem buď příští týden nebo ten další... pročpak se ptáš? Že by jsme se tam viděli 😅
Ty bílé si chci také ještě koupit, měli je tam v tom obchodě, tak na to mrknu.

Jinak ty ceny tam mají opravdu chvílama předražené, ale my šli až úplně dozadu a atm jsou slevněné postýlky i s povlečením a tam jsme si teda fakt vybrali 😉
Vyjde nás to se vším všudy na cca 8000,-kč což tak moc není.

gabina79
6. lis 2009

Potkat se tam asi nepotkáme 😀, ale že bys pak poreferovala, jaké jsou rozměry toho povlečení a tak 😉...nebo myslíš, že ten obchod má www stránky, že bych se kukla???? 😕
Dneka mě Oník zlobí ☹ ...ještě jsem ho necítila a už začínám být nervózní...a včera se mu taky moc nechtělo ☹

lucka.adis
6. lis 2009

Klidně se ti mrknu a písnu ti potom rozměry do IP, až tam pojedem 😉
Jinak to povlečení tam mají opravdu nááádherný, pořád jsem chodila kolem modré barvy 😀 nějak jsem si ještě nezvykla na tu holčičí 😅

Neboj, určitě jenom spinká a brzo ti dá o sobě vědět..

lucka.adis
6. lis 2009

Dneska jsem zaplatila paní tu spirálku 😉

gabina79
6. lis 2009

Super, díky za info 🙂 .....našla jsem si www stránky a tam toho teda moc nemají (i když skutečnost se asi bude od webu lišit 😉) a navíc to vypadá, že mají jen rozměr 100x135 a to už se mi zdá být moc velké...no jsem zvědavá, jak pořídíte, pak dej vědět 🙂

lucka.adis
6. lis 2009

Byla moc příjemná a pošle mi to přes PPL 😉 už se na to těším!!!!
Moc děkuju ještě jednou..

No oni tam prodávají rovnou i peřiny s polštářkem, takže to tam můžu rovnou koupit celé..ohledně toho rozměru ti určitě písnu 😉

gabina79
6. lis 2009

Jj, i mě odpověděla okamžitě a působila příjemně...tak snad to pak i brzy pošle (pak mi dej vědět, abych jí mohla udělit komentář)...možná taky něco takového pořídíme...ale spíš někomu řeknu, ať nám to koupí 😀 😀 ...a já děkuji 😉
Já chci právě jít na peřinky tady do jednoho obchodu, je to česká kvalitní výroba (rozměr 90x130), mají i povlečení, ale právě bez mantinelů...ale povlečení mají taky krásné 🙂 ....tak možná to fakt vyřeším jedním univerzálním mantinelem..ještě uvidím 🙂 ...ale ty pak dej vědět, jak jste pořídili 🙂

gabina79
6. lis 2009

Mně ten koník pořád blbne, když dám nový příspěvek, tak pak mě to sem nepustí a musím jít na úvodní seznam diskuzí a znovu si najít tuto 😠

lucka.adis
6. lis 2009

No já jsem měla před tím vyhlídnutý na internetu klasiku v bílé barvě (ten mantinel), ale manža mě přemluvil, že by to chtěl všechno sladit, když to povlečení budeme mít do jemňounce růžové a žluté s medvídkem.

lucka.adis
6. lis 2009

To mě taky, ale už jsem si na to zvykla 🙄

gabina79
6. lis 2009

Tak to jsem ráda, že to nedělá jen mně 😀
Kde jsou dneska ostatní maminy???? 😕

lucka.adis
6. lis 2009

To nevím, asi toho mají dost... ywushka určitě připravuje výbavu pro malého, už to bude mít za chvilku za pár 😉
Já dneska vyfotím poslední kousky co máme pro malou a konečně i věci ve kterých pojede z porodnice.

Teď jdu baštit, musím dojíst ten špenát 🙂

gabina79
6. lis 2009

Tak dobrou chuť 🙂 ....já si dnes udělám těstovinový salát s tuňákem 🙂 to už jsem dlouho neměla

lucka.adis
6. lis 2009

Na ten se také v nejbližší době chystám..

ywushka
6. lis 2009

ahojky🙂
Ivuska byla dneska peeeekne vytocena!!! V quelle jsou pekni blbecci a pekne si to ode me schytali,ani se mi to ted nechce vykladat co se nam stalo,ale tak me vytocili,pekne jsem jim nadala pres telefon,maji tam pekny BORDEL v tech objednavkach!!! Az budu mit cas tak vam to napisu!! Ted jdu za manzelem jdeme konecne skladat ten nabytek do predsine! Jinak vam vyfotim jake ma Teo uz zavesky v okne v pokojiku,sestrenka me je uz dosila,ten pokojicek ma uz peknejsi nez my cely obyvak😀!!!

Jinak s tim povlecenim,ja musim koupit jeste jednu sadu povlecenicka tomu malickemu do pokojiku!!!

emers
6. lis 2009

ahoj holky,
možná si mě některé pamatujete... dnes jsem se rozhodla oficiálně k vám přihlásit neb jsem také těhulka (předtím snažilka) z Obi 😀 Po 2.IUI nám to vyšlo. Dne 😵 s jsem viděla tlukoucí srdíčko a z Obi mě vyexpedovali k mé gyndařce. Jsem jim strašně moc vděčná, že nám tam pomohli!!!!!!!!!!!
Moc doufám, že se budeme nadále dobře držet, prosím držte nám pěsti 🙂
Zatím nic kolem mimča neřeším, tak asi nebudu mít s čím se zapojit, ale tak třeba časem... ještě se držím spíš při zemi... Ale doufám, že mi pak třeba s něčím poradíte 😉
A pěkný víkendík přeju!

gabina79
6. lis 2009

Ahojky Emers, čekala jsem, kdy se k nám připojíš 😉 ....tak gratuluji k srdíčku a držím pěstičky, aby bobek i nadále tak krásně rostl 🙂
Ywuš, ty už si do Quelle jednou musela přepisovat objednávku, že? Tak se nerozčiluj, Teovi se to určo nelíbí 😀 ...už se těším na fotečky 🙂

gabina79
6. lis 2009

Tak já se zatím loučím, jdu se okupkat, umýt si vlasy, pak budu třídit a schovávat oblečení ze skříně, abych si udělala prostor a pak budu asi žehlit.....jejda, já toho dnes mám..jsem zvědavá, co z toho nakonec přeložím na zítra 😀

cincolina
6. lis 2009

ahoj holky, dlouho jsem se nehlásila, měli jsme v práci fofr, pořádali jsme konferenci, ale už je to úspěšně za námi, uf 🙂
Screening mám negativní i z krve, tak teď už snad bude všechno vpořádku.
Emers, moc gratuluju, to je skvělá zpráva. A konečně je tu někdo, kdo mi bude týdnově blíže, já zatím také žádné věci pro mimčo neřeším, pořád tomu nějak nemůžu uvěřit...

irminka
6. lis 2009

ahojte babule,
emers: no super, moc grauluji.... 🙂

cin: takže chodíš ještě do práce, A plánuješ vůbec PN? 😉

Já jinak dnes létám jak urvaná s řetězu...manža dodělával schodiště, takže uklízím každý den jak volek, protože prach je po celém baráku. Hodila jsem 3 pračky, byla v obchodě, uvařila jsem hovězí masko na hlívě ustřičné s rýžečkou a ještě žemlovku s pěnou....mnam .....a ted jsem si dala Fidorku a začalo mně tak kmásat v zubu, že jsem myslela, že skonám........a to jsem byla minulý měsíc u zubařky, tak se tam musím objednat zas 😠

ywushka
6. lis 2009

emers: jeee moc gratuluju k srdicko,to je krasna zprava!!! Urcite muzes byt tady s nama!!

Gabi: ja jsem minuly tyden volala kvuli sve objednavce zaclon a pak jsem se ptala na mamcinu objednavku a ta pani mi rekla,ze takovou objednavku tam zadnou nema!!! Vubec jsem to nepochopila,proc ji tam nemeli,takze jsem podle te pani asistentky na zak. servisu jsem objednaku udelala znovu a jeste jsem ji rikala,ze jestli se me stane,ze me ta bunda pak prijde dvakrat,ze je tam asi uskrtim!!! Jeste jsem si to pak znovu overovala,jestli je ta objednavka ok a ona ze jo!!! No a dneska prisla bunda 2x!!! Hm takze jsem tu jednu hned zabalila a poslala zpet a pekne jsem je tam servala!!!

cincolina
6. lis 2009

Irmi, pracuju v Bohunicích, tak jsem si říkala, že bych mohla do porodnice rovnou z kanceláře 😉 . Dokud to půjde chtěla bych chodit do práce, kromě toho za mně nejdřív v práci budou muset najít náhradu, zaučit... takže když to bude dobré pro mimčo, tak chodit budu..
Fuuuj, uklízení po stavbě, ať to jde od ruky.
My jdem dneska s manželem na výstaviště podívat se na Sportlife. On pracuje v obchodě s outdoorovýma věcma, takže profesionální zájem 🙂

ywushka
6. lis 2009

juuuu ja se tesim my jdeme do kina!!

irminka
6. lis 2009

ywus: no paráda, bejvák supeeeeer 😉

ywushka
6. lis 2009

dekuju

ywushka
6. lis 2009

jdu si namalovat druhy oblicej a razime na ty 2BOBULE!🙂 Tak paaaa