Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

irminka
15. říj 2009

já jsem měla malého v zavinovačce moc dlouho, protože když byl mimi ni, tak sebou tak šermoval až hrůza...Musela jsem ho vždycky svázat, ručičky dovnitř a trčela mu jenom hlavička, tak byl spokojený 😉 A měla jsem zavinovačky takové s náplní s prachového peří- teda klasickou duchnu, v tom mu bylo nejlíp, ale některá miminka to nesnášení, takže podle situace

miradka
autor
15. říj 2009

Irminko, tak to bude asi to čo mám ja - to je taký akože vankúš s malým množstvom peria a ten sa navlečie do zavinovačky. To je taká stará klasika, nie?

Luci, asi si počkám až hodíš fotečku 😅 Sú to ako kalhoty akurát majú pršteky na nohách tak ako u dupačiek, rozumiem tomu?

lucka.adis
15. říj 2009

Mir, přesně tak 🙂

Jinak já budu mít klasickou zavinovačku v kočárku a jednu v košíku... jinak mám doma 2 ty rychlozavinovačky

lucka.adis
15. říj 2009

Jejda, já se tak těším, až budeme mít doma ten košík atd. a budu čančat 😵 😵 ... nooo, už aby to bylo

lucka.adis
15. říj 2009

..akorát co mě mrzí je to, že budu ty pidi věcičky muset sušit doma na sušáku a né pěkně venku.
Holky, budete také používat prací prášek Lovela?

irminka
15. říj 2009

ještě, že máme sušičku, takže si nemusím lmat hlavu, kde se ty kopy usuší 😉

Miradko, ano je to klasika, ale mám to ve formě rychlozavinovačky se suchým zipem a bez kanýrků na hoře, ale stejně jsem to svazovala stužkou, protože to špatně drželo. M8m ještě nové rychlozavinovačky, musím to nafotit, i ten kýblík, děky do kočárku, kojící podprsenku i jednorázové kalhotky do porodnice a furt přemýšlím, jesli mně něco nechybí...jsem jak praštěná 😠

irminka
15. říj 2009

pardon za chyby, píšu poslepu skoro ve tmě u TV

A Lovelu budu používat

ywushka
15. říj 2009

lovelu jsem si zatim jeste nekoupila,mam persil sensitive. Precetla jsem nekolik diskuzi na toto tema a bylo v nich napsane,ze lovela krasne voni,ale pry nic moc nevypere a ten persil je pry lepsi!!! Tak ja nevim!!! Ja mam zatim ten!! Ted jsme byli na baraku zapnout topeni,zitra prijede tchyne a bude nam tam uklizet ten bordel,tak at nam tam nezmrzne! 🙂

irminka
15. říj 2009

hm i ten Persil může být fajn, miluji klasický zelený, jsem na něho ujetá

ywushka
15. říj 2009

ja mam ten bily🙂 v tom s epry muze prat

lucka.adis
15. říj 2009

O tom jsem také něco slyšela, ale i tak je prý ta Lovela pro ty miminka lepší a když to tak vezmeš, tak co chceš prát, akorát jenom když si miminko ublinkne.. příkrmy atd.nás budou čekat za dlouho a to potom teprve bude 😀 😀
... nejvíc jsem zuřila, když se nám dostala na tričko mrkev 😝 to je potom síla.

ywushka
15. říj 2009

ja si ted koupim lovelu asi na nove oblecky a na ty co mam koupene nosene,na ty mam ten persil a pak budu prat v te lovele jen v pripade pokud to moc "uspini" tak mu to operu v persilu

ywushka
15. říj 2009

jeee ja jsem mela vcera narozky,jsem vam to zapomela rict😀 uz je ze me velka 23 leta holka🙂 Manzel me jeste nestacil koupit jeste ani zadny darek 😀 ,chci boty tak ty si pry musim vybrat sama 😀

lucka.adis
15. říj 2009

Ywushko, tobě je 23????? 😨 😨 😨 To jako fakt?

Jinak opožděně všechno nej k narozeninám 😵 😵

irminka
15. říj 2009

takto to si teda mladice, jsme přesně o 10 let 😉 Všechno nejlepší 🙂 🙂 🙂 🙂

ywushka
15. říj 2009

😀 😀 😀 lucka: no to si pis ze je me 23 😀 😀

dekuju za prani 😀

ywushka
15. říj 2009

uz jde ulici frcim,pak se tu ukazu o reklame🙂

miradka
autor
15. říj 2009

Ywush, tak všetko najlepšie, ty máš fakt ešte len krásnych 23? 😵 To som zrovna končila školu a vydala sa 😵 😵 Tak hlavne nech ti miminko krásne rastie a je zdravučké a kopec lásky.

Irmi, tak v tej dobe myslím ešte nemali suché zipy, ja mám len so šnúrkami. Ja tiež kúpim tú lovelu...

Tak som volala pani, cez ktorú kúpime kočár a čakám že mi napíše maila. Pýtala som sa jej na cenu a mal by stáť bez autosedačiek 10.300 Kč. Je to tiež Danny Sport Twin. Pošle mi obrázky a podľa nich vyberieme farbu kočárku. 🙂

irminka
15. říj 2009

za praní nebo za přání? 😀 😀 😀 😀

elennka
15. říj 2009

Teda chvíli nejsem na netu a už jste přeštěhované... 😉 😉 😉 doufám, že i já jako netěhulka sem můžu chodit 😉 😉 😉 😉

miradka
autor
15. říj 2009

Ahoj Elen, jasné že sem možeš chodiť 😉 😉

ywushka
15. říj 2009

irm: PŘÁNÍ🙂

elen: to si pis ze muzes🙂

miradka: no vidis🙂,ja jsem zkoncila zdravku byla nejaky ten rok v praci a ted cekam miminko🙂

Jejda ja jsem se divala kolik ceho mam nakoupene a zda se mi toho straaaasne malo!! Asi budu muset jeste neco dokoupit!!!

ywushka
15. říj 2009

holky s dvojcatkama,nasla jsem neco uzasneho,je to sice vetsi,ale naaaaadherne!! http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27102934&tab=6

ywushka
15. říj 2009

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4131098 jejda to jsou bombovni oblecky🙂 To je tak milene kdyz je to stejne

miradka
autor
15. říj 2009

Ywush, moc pekné, keby som mala 2 klukov, tak by som to brala 🙂 Čoho sa ti zdá málo? Ešte nemusíš stresovať, možeš kľudne nakupovať. 😉

Holky, mne to brucho furt tvrdne, väčšinou teda večer. Zajtra idem do poradny, asi mi dvihne dávky horčíka.

zabicka007
15. říj 2009

Ahojky, tak jsme před chvíli dorazily z Brna, koupila jsem jenom ponožky a těhu triko, ale výběr měli velikej, zvlášť v HM bylo spoustu těhu věcí i ponča a nááááádherné kabáty, ale ty teda byly 😝 A kamoška mě přemluvila nakouknout do obchodu na Tomkově náměstí v Husovicích, mají tam tři patra jenom pro mimiška, z toho to třetí je plné kočárků, a už mám tip - hilux, úplná novinka na trhu...vím,že mám spoustu času, ale na druhou stranu až mě odvezou do nemocnice tak už bude pozdě...

ywushka
15. říj 2009

zabi: a kolik ty kabaty v hmku staly?? Ja ´kdyz jsem tam byla naposled,tak tam jeste zadne nemely!! Ale uz mam pekny z anglie!🙂 tak uz jsem klidna🙂 Nakupy urcite nafot at se muzeme trosku pokochat🙂

miradka
autor
15. říj 2009

Tak som dala na vás a navštívila mimibazar. Už mám zaplatené krásne dupačky, hodím sem foto 😵

ywushka
15. říj 2009

uz mi zkoncila ordinace tak jdu spat,dobrou noc🙂 a pa zase zitra

irminka
15. říj 2009

a kriminálka nic? tak to já sleduji, pappapa a dobrou 🙂