Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

lucka.adis
27. lis 2009

Zítra máme nabitý den, synátor nám jede ke tchánovcům do Neděle, takže vezmem útokem obchod a chceme se zajít mrknout na Svoboďák na Vánoční trhy a potom jdeme do té solné jeskyně..

irminka
27. lis 2009

holky, děkuji, že jste na mě myslely, asi to pomohlo k mému uzdravení 😉

normálně jsem přijela domů a okna umytá, záclony pověšené, postýlky složené a i kuchyn komplet uklizená, tož prostě paráda...tchýně je prostě super a Staníček také a Riša si uklidil celý pokojíček, takže jsem přišla do pohody a doufám, že v pohodě budu ještě alespon měsíc...

Hoši už určo mají ke 2. kilům, takže, kdyby něco, tak nejsou jak pytlík mouky.. takže jsem vcelku v klidu 😵

ywushka
27. lis 2009

miradka: pri registraci ti tam prictou 10 kreditu,zkousela jsem to,ale jednou me to pustilo na ten prihoz a podruhe uz ne,asi to bylo tim,ze jsem ty kredity nemela zakoupene!!! Manzel to chce taky vyzkouset,tak uvidime!!! Musim to chvilku posledovat!🙂

Jinak ja uz jdu do sprchy,tak vam preju hezky vecer a dobrou noc
Manzel privezl domu nejake dekorace a ozdoby na stromecek-byli v tom brne od rana a prijel az nekdy kolem treti a pak musel jet jeste do hypernovi na nakup😀!!

irm: tak vitej doma🙂!!!

lucka.adis
27. lis 2009

Ywush, my budeme mít stejně nazdobený stromek jako loni... měli jsme ho bílostříbrný a super 😵 😵 páč by jsme toho museli zase hodně nakoupit, ale to necháme asi až na příští rok, to uděláme červenobílý a nebo modrobílý..každopádně na ten další rok budem dokupovat.

Irmi, super, že jsou kluci tak hodní!!!

Kočky, také se pro dnešek loučím..udělala jsem jednohubky s krabíma tyčinkama, tak si s manželem uděláme pěkný večer než půjdu do hajan, když nás zítra čeká tak náročný den 😉
Brou noc všem!!!!

miradka
autor
27. lis 2009

Luci krabí tyčinky, myslíš surimi? Mám ich na mraze, ako si ich pripravila?

Ywush, tak som sa aj ja zaregistrovala, ale mrkneme sa na to až zajtra.

Dobrú noc holky, Irminka pozdrav hošíkov odomňa 😵 nech sa ťa držia ako kliešť 😉

ywushka
28. lis 2009

lucka: no prave,my jsme jeste loni svuj stromecek nemeli😀!! Takze jsme letos vsechno kupovali🙂

Ja se dneska chystam na to,ze budu delat nejake vence a nejakou dekoraci,zitra uz je prvni advent,ja musim mit vzdycky prvni udelanou vyzdobu,abych si ji mohla dlouho uzivat😀!!! Jen me bude muset manzel odvezt si neco koupit do kvetinarstvi🙂 Tak snad to nebude malemu moc vadit!!

Mejte krasny den

ywushka
29. lis 2009

od vcera tu nikdo nebyl,ale i tak preju krasne dobre ranko!!! Uzijte si tu porvni adventni nedeli,manzel me dneska musi udelat vyzdobu pred domem,vcera mi privezl maly stromecek z obi,aby jsem mela hezke vetvicky na dekorace a vence😀 a dneska je budu vyrabet,uz se uplne tesiiim😀

lucka.adis
29. lis 2009

Dobré ráno, holky...

včera tu nikdo od rána nebyl, jak tak koukám.
Ywush, já už mám udělaný věnec na dveře a i na stůl... akorát zítra mrknu na okna, popřípadě je umyju a dám tam vánoční výzdobu (synátorovi nálepky na okno a nastříkám tam umělým sněhem vločky 😉 ).
Jinak jsme včera koupili v Hornbachu svítícího soba, takže ho dáme v Pondělí po půlnoci ven...vždycky jsme tam měli stromeček se světýlkama, tak letos tam bude sob. Nooo, na tom zeleném trávníku se bude krásně vyjímat 😀

Byli jsme včera v Solné jeskyni Exclusive a bylo to super, holky taková pohoda a relax... fakt bomba 😵 😵
Tady je odkaz, kdyby jste o tom náhodou uvažovali: http://www.jeskyne-exclusive.cz/foto.html

Dneska jdeme na rozsvícení stromku tady u nás, tak se hrozně těšíme 🙂

miradka
autor
29. lis 2009

Ahoj holky, my sme včera mali pekný deň s mužíkom, síce sme boli doma, ale konečne sme upratovali, aj okolo baráku a tak...odpoledne sme zase pozerali krásny film na ČT1 Simon Birch...pekne sme sa nasmiali, moc dojemný film...a tak sme si to užili.

Teraz chystám obed a púšťame si do toho Schelingera...

Inak sa mi od včera hrozne špatne dýcha a včera ma boleli aj rebrá, spomenula som si na teba Ywush...tak som si čítala čo ma čaká v 29 a 30tt a práve o tom dýchaní tam bolo...snáď to ešte 2 mesiace nejako udýcham 😅

ywushka
30. lis 2009

Kraaaasne dobre ranko vam preju! Ja uz jsem vysprchovana a ted budu cekat na kamaradku,mela by me prijit udelat kosmetiku domu,kdyz nesmim nikam chodit!🙂 Jinak vecer nam to uz pred domem hezky svitilo,jejda jakou ja jsem z toho mela radost!

Lucka: me se taky straaasne libi ti sobici svitici pred domem,ale my to jeste nemame pred domem upravene,mame jen chodnik a vsude kolem jen hromady hliny😀 a je to pomerne dost velky plac,takze musime pockat az na jaro,az se to bude moc opravit🙂!!! Tak mam letos nasviceny pristresek cely kolem dokola a do rohu jsem dala kvetinac s malym stromeckem co me manzel byl koupit a taky jsem ho nasvitila a na dverich mam venec "made in JA😀"

preju vam krasny prijemny den🙂

miradka
autor
30. lis 2009

Dobré ránko, ja sa dnes chystám pre lístok na peniaze a do práce...tak nejako sa mi nechce, ale musím.. Inak budem mať dnes veget a asi požehlím poslednú várku čo mám na miminka. 🙂

monulkab
30. lis 2009

Ahoj holky, zase k vám lezu 😅 potřebuju se zeptat Lucky na OHSS, Luci bolelo tě břicho hodně když jsi měla hyperstimulák? já právě od té inseminace mám pořád takovej tlak na vaječnících, nejdřív jsem si říkala že mám podrážděný břicho po iui, ale už to tvrá skoro týden, pupek mám teda nafouklejší, ale nejsem si jistá jestli to spíš není tím že jsem přibrala - moc jsem se poslední dobou nehlídala v jídle a ani nepozorovala....když se protáhnu nebo si prudčeji sednu tak mě to kolem vaječníků tak trochu pobolívá, ale teda určo to nejsou žádný velký bolesti, tak nevím, jestli s tím mám jít na obi nebo mám počkat ještě do příští středy až půjdu na krev...

lucka.adis
30. lis 2009

Ahoj holky,

byla jsem se synátorem v Brně u zubaře na preventivní kontrole, potom jsme se ještě stavili v obchodě, kde měli úplné ho**** 😠 takže to budu muset pokoupit zase někde v Tescu.

Ywush, my jsme toho soba dali ven už včera...sousedi dali ven stromek, takže super.
Dneska dám ten zbytek 😉

Mir, mě to čeká už ten příští týden a nějak moc se netěším...žehlení není můj koníček 😀 hlavně né teĎ v těhotenství, když mi při tom otíkají nohy 😠

Monulko, já měla hrozně nafouklé břicho a cítila jsem v tom hrozně nepříjemný tlak. Když jsem seděla nebo i stála, prostě se to nedalo.. ke všemu se mi večer hodně špatně dýchalo až jsem s toho kolikrát i brečela, jak to bolelo.
Můžu ti poradit akorát to, co mi říkala po tel.Čadová, každé ráno si změř obvod bříška a pokud ti to poleze nahoru, tak na nic nečekej a jeď na Obilňák 😉

gabina79
30. lis 2009

Ahojte holky 🙂
Irmi, super, že tě pustili domů, i když teda to, co ti našli, nic moc....tak se hlavně opatruj a nic nedělej, nech se obskakovat, ať to bobci vydrží co nejdýl 😉
Mir, taky bych měla jít pro lístek na peňouze, ale dnes se mi nechce, zajdu tam zítra...doufám, že tam nebude moc chrmlajících chřipkařů 😒 ....ty se máš, že už to budeš mít vše vyprané a vyžehlené, asi taky začnu ještě před Vánocema - uvidím, jak budu stíhat 😉
Jinak, já na to vánoční zdobení moc nejsem, takže vás vcelku obdivuji....letos jsem se vyprdla na celý adventní věnec, protože mi vždycky zabral celý stůl a pak už se na něj nic nedalo, takže letos dám na stůl jen nějakou menší vánoční růži...
Jo holky, v Rossmannovi mají ode dneška akci na Huggiesky (myslím do pátku nebo do soboty) - balení za 309 Kč (90 ks mini 3-6kg, 86 ks midi 5-9kg), při koupi dvou balení dostaneš dětskou osušku s kapuckou...vychází to na kus vcelku dobře, tak jestli budete mít cestu kolem, tak se tam stavte 😉

gabina79
30. lis 2009

Jinak my jsme byli v sobotu nakoupit peřinky do postýlky, vzali jsme i dvě povlečení a prostěradla...povlečení vám za chvíli hodím do albíčka 😉 ..na netu jsem si sice vybrala jiné, ale na obchoě je neměli ☹ , ale i tyto jsou pěkné 🙂

gabina79
30. lis 2009

Holky, asi by se měli vyprat i ty peřiny, že?

monulkab
30. lis 2009

Luci díky za tip, od zítřka začínám měřit. 😉

miradka
autor
30. lis 2009

Luci, s tým žehlením to musíš brať postupne, nie že budeš pri tom hodinu stáť, to by bolo na nohy moc...inak mne asi opuchujú aj prsty, je to také divné, na pohľad vypadajú normálne, ale nenatiahnem prstene a keď krčím prsty do dlane, tak cítim také napätie, je to hlavne ráno, ráno to aj bolí... 😖 Včera som mala zase opuchnuté kotníky, ale pritom som skoro vobec nechodila, tak usudzujem, že je to z ponožiek, asi mi sťahovali moc nohu, aj keď za normálnych okolností mi to nerobili.

Gabi s tou perinkou - myslíš takú tú klasickú zavinovačku čo sa škrobí? Ja som to povlečenie vyprala, ale neviem či mám prať zavinovačku čo som kúpila v polsku, tú sa suchý zip. Zatiaľ ich mám zabalené, ja myslím, že by sa to ani nemuselo prať...keď tak na 30 stupňov. Periny určite prať nebudem, budú v povlečení a povlečenie bude vyprané a tiež budem prať len na 30 stupňov.

miradka
autor
30. lis 2009

Gabi, moc krásne povlečenie 😵 😵

gabina79
30. lis 2009

Mir, díky za pochvalu 🙂 ...peřinkou myslím normálně ložní do postýlky na spaní....klasickou zavinovačku mít nebudeme....já rychlozavinovačky prát budu (jednu mám starou a druhou šitou)..akorát váhám nad těma peřinama, ale je fakt, že povlečení bude vyprané, tak to by mělo stačit 😉
S tím otíkáním to máš teda blbé 😒 ..já na sobě zatím nepozoruji nic...akorát mě teďka v noci už asi třikrát chytla křeč do lýtek, tak jsem si naordinovala hořčík 🙂

lucka.adis
30. lis 2009

Gabčo, moc pěkné povlečení... já to svoje také vyfotím, ale zatím je ještě zabalené 😉 jinak peřiny prát také nebudu, jenom to povlečení jak píše Miradka.
Jinak zavinovačky budu prát také normálně na těch 3Ostupňů, žádné škrobení nehrozí.

Monulko, nemáš zač..napsala jsem ti jenom to co mi poradila Čadová, ke všemu jsem to měla dvakrát a na podruhé jsem přece čekala na MS a ona nikde a to mi všichni na Obi říkali, že až dostanu MS, tak se mi uleví a já byla nakonec těhule 😀

Mir, já jsem teď žehlila dvě pračky a fakt postupně a " au au " jak moc mě boleli nohy a jak jsem je měla opuchlé.
Do rána se to ale uklidnilo a bylo to v pohodě. Horší by prý bylo, kdybych opuchla a měla vysoký tlak, což nemám.
Prý na to prostě nic není.

irminka
30. lis 2009

ahojte babule,

Gabi: asi máme stejnou postýlku 🙂 ...musím to všechno nafotit, ale sakra včera jsem si chtěla vyfotit megabřuch a opět baterky v čoudu, máme samonabíjecí, ale už jsou asi tisíckrát nabité, tak s nima šlahnu do koše a musíme koupit nové, hned to řeknu manžílkovi at je zajede koupit 😠

Já mám zatím povlečení krémové proužkové šité od tchýnki i s nebesi, chtěla bych ještě jedno, tak nevím, jesli si ho koupím nebo si ho nechám ušít, musím popřemýšlet 😎

Když jsem ležela v nemocnici, tak mně kotníčky neopuchaly vůbec, takže je to tím, že neležíme a pořád něco děláme......od pátku jsem doma a kotníky už zase natékají.......

lucka.adis
30. lis 2009

Holky, já mám zatím jenom jedno povlečení, druhé koupím až se malá narodí.. nechci to teď zbytečně hrotit.

Irmi, doufám, že odpočíváš a nic neděláš!!!!!

miradka
autor
30. lis 2009

Ja mám tiež jedno povlečení šité, je z flanelu. Mám šikovnú tchýni, bez nej by som to tu nezvládala 😅
Irminka, to znamená, že musíš zase do postielky, viacej ležať...nech ťa nám zase nevezmú do nemocnice.. 😉
Tak ja asi tiež vyperiem tú rychlozavinovačku, no moc sa mi nechce, dúfam, že sa nezničí ten vnútrajšok.. 😖

monulkab
30. lis 2009

Mě právě trochu zaráží že po tom iui už mě vlasntě nikdo nekontroluje, před iui jsem chodila i 2x týdně na utz, aby viděli co to se mnou dělá, ale co bych měla hlídat po iui na který jsem stimulovala injekčně, mi už nidko neřekl, o ohss vím jen díky kámošce která to prodělala, břicho mě už teď moc nebolí, ale sem tam cítím takovej tlak na vaječníky, a jak jsem se dívala teď do zrcadla, tak musím konstatovat že nato že jsem snědla jogurt a mandošku mám teda pupek solidní, ale nevím jestli by si pak na obi neťukali na čelo, kdybych tam došla s tímhle pupkem a bez dalších závažnějších příznaků...

lucka.adis
30. lis 2009

Monulko, víš kolik jsi měla přes bříško před tím? Mě třeba to bříško vylezlo až na 97cm, což bylo jak moje těhu bříško před několika měsíci...teď mám už přes 1O7 😝 😅
Hele, než půjdeš večer spát, tak si ho přěměř a ráno znovu... kdyby něco, tak upaluj na Obi, není to totiž sranda.

lucka.adis
30. lis 2009

.... a nebo zavolej třeba Čadové, řekni ji co tě trápí a až budeš mít něco změřené, tak ji to nahlaš, ona ti určitě poradí. Mě si tam také pozvali a zjistili mi volnou tekutinu v břiše..po druhé už jsem jela před půlnocí na pohotovost, kde mě prohlížel dr.Vrána, dělal mi také UTZ a zase hospitalizace, s tím, že nad tím kroutili hlavou, jak to, že mám OHSS po druhé 🙂

gabina79
30. lis 2009

Irmi, tak to jsem zvědavá - na postýlku i na superbřuch... 🙂 - tak honem ať ti manža koupí baterky a foť 🙂 ....a lež, prosím tě, ať zase neskončíš v nemocnici!
Luci, já už koupila zrovna dvoje povlečení (taky ho mám ještě zabalené, fotky jsou stáhlé z netu), když už jsme tam jeli, tak abych tam pak nemusela znovu 😉
Monul...po ivf tě taky nikdo nekontroluje - jdeš až pak na krev..ale je fakt, že ti měli říct o OHSS, když sis píchala...tak se měř a uvidíš, jinak ta bolest by byla asi větší a měla bys problém s dušností...drž se 🙂

monulkab
30. lis 2009

volala jsem tam teď a dostala jsem stejné instrukce jako ty, tak uvidím co naměřím, teď jsem se nacpala špagetama tak to budu asi do večera trávit 🙂

lucka.adis
30. lis 2009

Monul... super, tak apoň víš co a jak 😉 Držím palečky, aby to OHSS nebylo a nemusela jsi do nemocnice.

Gabčo, my to máme stejně poblíž obchodňáku, páč když jedem do Brna do Tesca, tak je to hned u toho (je to ten obchod Chicco 😉 ). Takže to teď fakt hrotit nebudu.

Teď jsem se dobře najedla, udělala jsem bramboračku a byla fakt dobrá... mňam 😵 akorát přemýšlím co na druhé. Vrátili jsme se docela pozdě a už jsem rádno nevytáhla nějaké maso z mražáku, takže asi udělám palačinky a nebo čočku na kyselo s volským okem.
Odpoledne se půjdem projít a já si zajdu na poštu, došel mě balíček s ponožkama pro malou z mimiaukce.
1Opárů za 101,-kč. Takže super, jsem na ně zvědavá.