Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

lucka.adis
30. lis 2009

...akorát se tady zrovna nervuju se synátorem, který se v té polívce akorát tak frfňá 😠 no jo no, když jsem mu v obchodě asi 1OOOx řekla, že bude doma oběd tak mi na to řekl, že ho taky sní a vzal si rohlík.
No a teď mu tady asi po každé minutě říkám: naber tu polévku na lžíci a dej to do pusy 🙄 🙄 fakt na zabití, už aby byla Sobota a chodil ten Čert.

gabina79
30. lis 2009

Já jsem měla dnes na oběd uzené s brkaší...mňam 🙂 ...už se budu pomalu chystat na cvičení, dnes musím jít dřív, ještě se musím stavit pro pečivo
Mám dotaz...budete si pořizovat elektronickou chůvičku? Nemáte nějaký dobrý tip?

lucka.adis
30. lis 2009

Gabčo, my ji máme už od Adíska, takže novou kupovat nebudem... hodně se to vyplatí, když jedeš někam na dovolenou a chceš si potom třeba sednout ven zrovna když mimčo spí, tak ho máš ohledně pláče aspoň pod kontrolou 😉

Mě by spíš zajímalo, kdo z vás si bude pořizovat ten monitor dechu... prý to kolikrát může i pípat jen tak a je fakt, že je to teda šílenej zvuk-vzbudil by i mrtvého 😖

gabina79
30. lis 2009

Luci a jakou máte značku?....ten monitor dechu asi pořizovat nebudeme..

miradka
autor
30. lis 2009

Holky, chcela som nájsť na nete video - nácvik dýchania pri porode a našla som toto:

https://www.youtube.com/watch?v=-6TV2B1uOPI

jejda zase som sa zasmiala 😀 😀

zabicka007
30. lis 2009

Ahojky všem, drtím tady matiku tak jsem si dala oraz a dočetla si Vás!
Gabi vítám tě zpět, hlavně se šetři, a povlečení moc moc krásný!Kamarádka co má momentálně 8 měsíční mimino mi ten monitor dechu vřele doporučovala, je to prvorodička tak možná i proto, protože holka co má už druhý tak říkala, že u prvního si nedovedla představit, že by její prcek neměl ten monitor a u druhého už jí to ani nepřišlo...já ho každopádně kupovat budu, pro klid duše, a o tom, že by se spouštěl sám od sebe, o tom slyším poprvé tak nevím
Já vám tak záááávidím že už nakupujete, já ještě chci počkat po Vánocích, budou slevy atd. a hlavně se nechám inspirovat Vámi, protože líp vybrat nemohu! 🙂

lucka.adis
30. lis 2009

Tak já jsem se pustila zase do vánočního úklidu 😠 normálně mě připadne, že pořád uklízím...asi připravuju hnízdo či co 😀 😀 teď budu věšet ledovou (umělou) hvězdu na okno v obýváku, pokud mi teda manžel najde silon a pověsím na vchodové dveře ještě ten věnec.. Sob pěkně svítí a zatím ho ten vítr nepřevrátil, tak se snad udrží. Ještě k němu budeme dávat stromeček, aby tam nebyl tak sám 😀

Gabčo, večer ti písnu co máme za značku. Jo, prosím tě, nevím jak je to u vás na poště, ale u nás pošta nestíhá, takže se může stát, že ti to dojde později 😉

ywushka
30. lis 2009

ahojky🙂!!! Mamka me dneska privezla z Hodonina to objednane prosteradelko co jsem mela objednane-chtela jsem to i s tou pogumovanou podlozkou a manzel koupil dve prosteradla v ikeii v patek! Jinak taky chci jeste jedno nahradni povlecenicko pro maleho,ale jeste jsem nevidela zadne takove,aby to bylo,tak jak ja chci😀!! Jinak me mamina rikala,ze malemu nakoupila neco na Mikulase😀!!! Drobecek muj,jeste neni na svete a uz bude mit darek od mikulase😀!!!Pry me to da az v sobotu😀!!! Ha ha ha

Monu: Taky jsem mela OHSS,neni to nic prijemneho,bricho me bolelo jen prvni dny,pak to byly spise bolesti vajecniku,takze si premeruj to bnrisko a hlavne si sleduj prijem a vydej tekutin!!!!

irminka
30. lis 2009

Monul: já byla také v nemocinici ohledně OHSS, je to vcelku nepříjemné, ale kapačkama se to dá dát do kupy 😉 ...měř,měř,měř

Ty fotky asi dnes nebudou, nebot manža nemá čas jet pro baterky, protože dělá chlapečkům přebalovací pult 🙂

monulkab
30. lis 2009

irmi budu měřit jak vzteklá! nejhorší je že jsem se už dlouho neměřila, tak ani nevím o kolik mi to břicho reálně vyrostlo ze stimulky, a o kolik z přežírání 🙂 🙂 🙂
Jinak, kukla jsem ti do alba a ty kotníky, to je teda mazec!!!!! 😅

monulkab
30. lis 2009

jo a ještě irmi, tobě se taky špatně dýchalo jako Lucce? já mám totiž pocit že mě akorát roste pupek, když sedím tak mám přes rifle solidní špek! kdybych měla cysty a tu volnou tekutinu, tak by mě to břicho doufám bolelo víc ne?abych to vůbec na sobě poznala kdyby náhodou. 😠

ywushka
30. lis 2009

monu: s tim dychanim jsem ani problem nijak nemela,spise me to hooodne tlacilo na nektere strane na boku kdyz jsem si tam lehla!!!!

cincolina
30. lis 2009

Holky ahoj,
Monulko, ja jsem mela asi to co popisujes, OHSS to nebyl. Po OPU (pricitala jsem to tem bolavym vajecnikum) jsem mela nafoukle bricho a obcas mne to v nem pichlo, treba pri sedani si. Ale dychalo se dobre a to bricho uz mi zustalo a ted se zvetsuje 😀 . Takze by to mohlo byt i dobre znameni. Jo a jeste myslim ze pri OHSS jak zadrzujes tekutiny tak sice hodne vypijes ale malo vycuras, tak to zkus taky sledovat.

lucka.adis
30. lis 2009

Monu, mě jak to břicho rostlo, tak jsem žádný špek neměla, prostě jsem začala vypadat jako těhule a měla jsem problém dopnout i rifle, takže si myslím, že to tak hrozné nebude, ale každopádně se sleduj 😉
A každý to má jinak, někomu se může jenom špatně dýchat, někdo se i dusí a je mu špatně od žaludku (zvracení)..

Cin, jojo..hodně toho sice vypiješ, ale taky né nějak moc, páč si připadneš hodně plná a samozřejmě skoro nic nevyčuráš 😖

Holky, venku je teda fujavec 😝

irminka
30. lis 2009

monul: já už si t ani nepamatuji, jestli jsem špatně dýchala, ale vím na stopro, že jsem měla břicho jak v pátém měsíci a skoro z ničeh nic...seděla jsem v práci u PC, vstala jsem a říkám si, proboha, co to je? A valila jsem k gynekologovi a ten mě hned poslal do nemocnice 😠

ywushka
30. lis 2009

Holky,mamina me dneska byla vyzvednout to prosteradelko pro maleho co ma ten pogumovany spodek a tyyyy jo to stalo 420Kc,to je teda palka!!!

miradka
autor
30. lis 2009

Ywush, tak to je pecka...to ako je nejaké značkové či čo? 😨

lucka.adis
30. lis 2009

Ywush, my máme podložku pod prostěradlo (z jedné strany je to protiskluzové, aby se to pod tím prostěradlem nesesunulo) a přišlo nás to na cca 2OO-3OO,-kč.. kupovali jsme to všechno v tom Chiccu v Brně.

miradka
autor
1. pro 2009

Dobré ránko holky,

tie podložky máte po celej postielke? Je prodyšná? Ja som uvažovala, že by som pod prostěradlo dala jednorázovú prebalovaciu podložku. Neviem či je to dobrý nápad, bolo by to len v miestach, kde budú mať zadoček, resp. tak aby to nemali pod hlavičkou. 😕

Ywush, tak čo hovoríš na superstar? 🙂 Keď Dara povedala Dominiku Starú, tak som teda čumela... 😨

ywushka
1. pro 2009

lucka: ja mam to prosteradlo zrovna zespod pogumovane,takze uz se tam nemusi vkladat zadna podlozka,ale ty dve z te ikeii jsou jen bavlnene a tam budu muset dat jeste nejakou podlozku

miradka: jsem rada ze konecne vypadla ta monika bagarova,zrovna jsem se na to divala na markize,vzdycky jsou tam ti vypadnuti finalisti. Jinak myslim ze je to normalni prosteradlo,zadne znackove,taky jsem byla trochu vyvalene z te castky😀

Ja jsem dneska nejak dlouho podezdrele spala😀,uz i manzel si ze me delal srandu😀!!Jeeee ja mam dneska svatek😀....jupii😀,darek od mamky jsem dostala uz minuly tyden.to nevydrzela,jsem chtela nejakou dobrou kuchyrku-jako knizku a tak mi ji koupila😀

Preju vam, hezky den😀

monulkab
1. pro 2009

Holky díky za odpovědi! Já se teda večer změřila, a ráno jsem měla o 2 cm větší obvod než večer, dýchá se mi normálně, a s tím čůráním si nejsem jistá, já totiž mám pořád žížu a tak chodím na wecko, ale moc toho ze sebe nedostanu, to ale přisuzuju k tomu že právě chodím moc často, v noci jsem byla 3x, ráno jsem z toho byla úplně hotová.... 😅 Tak uvidím no, večer se zase přeměřím a kdyžtak bych tam zítra ráno zašla.
Cin no právě s těma vaječníkama to mám tak jak píšeš ty, když si prudce sednu, tak tam mám takovej tlak, a většinou to pociťuju ráno, když vstávám z postele a jsem nerozhejbaná...

zabicka007
1. pro 2009

Monul, já teda OHSS neměla, ale podle toho co píšeš bych byla určo ve střehu - večer se přeměř a taky sleduj kolik vypiješ a kolik vyčůráš - no a být na tvým místě tak už si pro jistotu balím tašku do nemocnice 😒
Ywuš, vše nej nej k svátku a hodně dárečků, i když ten nejkrásnější už bude co nevidět... 😀

monulkab
1. pro 2009

Zabi jojo, budu se hlídat, tašku chystat nebudu, v nemocnici jsem nikdy nebyla takže ani nevím co bych si do ní měla dát! 😅
Každopádně ta stimulace má pro mě 2 pozitiva, 1) mám lepší pleť a za 2) se mi o 2 cm zvětšily prsa 😀 , sice mě bolí, ale ten pohled na výstřih mi to vynahradí 😀 😀 😀

lucka.adis
1. pro 2009

Ahoj kočky, tak já byla dneska zase v Solné jeskyni 😀 😀 fakt super relax a ten vzduch.. no bezva 😵

Ywush, vše nej k svátku 😉

Mir, tu podložku mám po celé délce matrace a ke všemu se dá zaháknout i pod ni, aby ji malá neměla pod sebou zmačkanou atd. je to tak super, páč to tu matraci uchrání, kdyby ji náhodou přetekla plena. Takhle by měla mokré jenom to prostěradlo 😉

Monu, tak uvidíš co večer a zítra ráno... a to sledování kolik toho vyčůráš, já nevím, ale v nemocnici jsme museli vypít za den aspoň 2litry a s toho uvidíš, jak moc často chodíš na wc a kolik s tebe vyteče, no ne 🙂
Tak se drž!!!

irminka
1. pro 2009

tak Ywusko, k dnešnímu svátečku Ti přeji všechno nejlepší, moc štěstí a hlavně pevné zdravíčko 🙂

monulkab
1. pro 2009

luci 2 litry u mě není problém, to zvládám, už se těším až se zase večer změřím!

ywushka
1. pro 2009

dekuji za praniiicka😀!!! Mamka me prinesla velke "mersiii" a tak laduju jednu cokoladku za druhou😀!!! Manzel me jel koupit "k svatku" mop do obi co tam videl v nedeli a uz ho meli vyprodany!!😀 Takze me zase odbide cokoladou😀!!!

ywushka
1. pro 2009

monu: bud ve stredu!!! V nemocnici by sis musela sborat moc do nejake lahve a zapisovat si prijem tekutin!!! Takze se poradne sleduuuj!! Hlavne odpocivej!!!

gabina79
1. pro 2009

Ahojte holky 🙂 ...já si dnes byla pro lístek na peníze, trochu proběhla město a nějak mi není dobře, tak ležím...
Ywuš, všechno nejlepší ke svátku 🙂
Luci, zatím nic nedošlo, uvidím zítra a kdyžtak skočím na poštu, jestli to tam nemají a nedali mi lístek do schránky - tady je všechno možné 😒
Irmi, dneska už máš baterečky???? 😀
Monul, možní je to všechno, co popisuješ fakt znamení, že se něco povedlo 😉 ...každopádně se sleduj a kdyby sis nebyla jistá raději zajeď k Dr - udělá ti utz a bude jasné, jestli máš v bříšku volnoou tekutinu nebo ne 😉
Jinak na vyhazov jsem tipovala Bagárovou, protože oproti ostatním hrozně kuňkala a pomalu ji přezpívali vokalisti...takže super 😉
Teď jste mě dostali s tou podložkou - většinou se říká, že je potřeba, až se mrně učí bez plínek, tak teď nevím 😕

gabina79
1. pro 2009

Žabi, Cin, co bříška? Rostou????? 😀