Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

gabina79
3. pro 2009

když mně se tam právě nejvíc hodí ta zlatá. 😒 ..no uvidím, co s tím vymyslím 🙂 ...aby to pak nebylo celé naprd 😀

ywushka
3. pro 2009

gabi: zlate lemovky mivaji v galanterkach!!!

Ja jsem mela zase nejake stahy a pekne bolestive.....jejda uvidime co z toho bude.....

lucka.adis
3. pro 2009

Gabčo, s tím pohledem pro bohy jsi mě teda fakt rozesmála 😀 😀 ale je to fakt, mnaža kolem nich chodí jako mlsný kocour 😠 ... jsem zvědavá, jak je budu táhnout, až se mi nalijí.
A co ten kočík?
My ho máme už doma a dokonce ho máme už postavený v chodbě, aby nebyl potom pomačakný, jak byl v té krabici složený.

Ywush, ta hlenová zátka je opravdu většinou připrovnávána k soplu-hlenu (většinou je tam i krev), to by jsi určitě poznala a rozhodně ji nepřehlídla 😉

Jinak já na chvilku usnula, malá se sem tam ozvala a převalovala, jinak je dneska obzvlášť nějaká hodná..tak doufám, že to večer zase dožene a dá o sobě vědět.

lucka.adis
3. pro 2009

Ywush, kdyby něco, tak radši zajeďte s manželem do nemocnice, ať se na tebe mrknou!!!!! A dej vědět na mobil, ať víme co a jak!!!

ywushka
3. pro 2009

ty bolesti vzdycky odezni-trva to vzdycky asi tak 2 minuty a pak je to pryc po par prodychnuti!! Ted mam jen takovy jako by "stah" na bricho,jako by mi ho nekdo stlacoval,ale neni to zadna silna bolest,proste jen takovy tlak. No uvidime!!! Urcite napisu kdyby se to nejak menilo

ywushka
3. pro 2009

Uz je zase dobre,tak uvidime co to udela v noci!! Nic neboli,netlaci,tak jsem zvedava jestli to byl jen nejaky plany poplach zase a nebo jestli se z toho neco vyklube🙂

Jinak hlasim ze ta moje kamaradka porodila dnes ve dve odpoledne holcicku Darju 51cm a 3kg🙂 To je tak krasne🙂

lucka.adis
3. pro 2009

Ywush, tak prostě uvidíš co to udělá 😉

Super, holčička má pěknou váhu a je docela velká 😵 😵

ywushka
4. pro 2009

Hlasim ze jsem porad cela a doma🙂 v noci bylk klid,jsem se hezky vyspala!!! Treba to byla zase jen takova "prehanka" jak minule a treba to znamena ze se oteviram,to tak bylo i minule,tak uvidime!!🙂

Irm: snad jsi taky cela?😀 Jejda to je sranda🙂 Ted se trebas budeme predhanet😀

Nevite od kolikateho tydne se chodi uz do nemocnice na kontroly-jako do porodnice???

Preju vam krasny den

lucka.adis
4. pro 2009

Dobré ráno, holky

Ywush, na kontroly do porodnice by tě měla poslat tvoje dr. 😉
Snad je i Irminka v pořádku... jsem zvědavá, kdo z vás porodí jako první 😀 😀

Já dneska budu dělat těsta a budu péct, synátorovi přijde do školky Čert s Mikulášem, tak jsem na něho odpoledne zvědavá. No a k nám dojde zítra (bude ho dělat brácha s kamošem).. ke všemu jedou moji kluci na bazén, je tam něco pro děcka (různé hry a soutěže) a já budu nejspíš ty tři hodiny u našich, páč se do plavek nevlezu 😝

Holky, je normální, že se mi malá jenom v bříšku několikrát přetočí a je klid? Je teda fakt, že to dělá třeba skoro celý den, ale nejsou to takové kopance jako před tím a já jsem s toho akorát rozhozená. Dr.se mi volat nechce, páč nechci vypadat jako blbec 😖

cincolina
4. pro 2009

Holky dobré ránko,
no ne, tady už se snad rodí, to ale hrooozně utíká...
U mně nic nového, chodím do práce, cvičit, plavat, pohyby zatím necítím a bříško roste 😀
Luci, myslím, že jsem četla, že to je tím, že mimčo jak roste má míň místa a proto už se tak nemele.

ywushka
4. pro 2009

lucka: jo urcite je to uplne normalni,jednou jsou miminka aktivnejsi,jindy zase min!! Hlavne ze se hybe alespon nejak🙂

cin: tak uz mam 17tt,tak ti to taky hezky ubiha,za chvilku uz by jsi mohla mit i nejake pohyby

lucka.adis
4. pro 2009

Tak mi to nedalo a mrkla jsem na internet a dočetla jsem se, že je to úplně normální, hlavní věc je to, že se miminko za celý den hýbe a dává o sobě vědět 😉 teď třeba o sobě dala vědět nejmíň 2Ox, takže se mi trochu ulevilo, ale i tak se těším příští týden na kontrolu.

Cin, tý jo..koukám, že při těhu pěkně sportuješ. To je super 🙂 miminku to určitě prospívá a tobě také.
Já to tak měla také v plánu, ale bohužel.. a teď si do bazénu nějak netroufnu, už jenom skrz ty různé mykózi v těhu atd. jsem ráda, že jsem se na nějakou dobu zbavila toho výtoku 😉
Ale před tebou, klobouk dolů kočko.

lucka.adis
4. pro 2009

Ywush a Irmi, tady máte doskuzi o té hlenové zátce-jak ji poznat 😉

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

ywushka
4. pro 2009

lucka: dekuji za info!! Tak snad ted uz nebude problem to rozeznat😀

ywushka
4. pro 2009

ja mam dneska nejakou blbou naladu....jsem nejaka cela takova rozladena!!☹

ywushka
4. pro 2009

nejak se nemuzu na nic soustredit....vsechno mi leze na nervy!! To bude asi tim nechutnym pocasim co je porad venku

lucka.adis
4. pro 2009

Ywush, taková jsem byla včera... a je to určitě tím počasím. Nejlepší by bylo, aby padal třeba sníh a nebo svítilo sluníčko, ale toto ne-to nemusím ani já 😠 😠

ywushka
4. pro 2009

porad premyslim co bych tak delala abych se necim odreagovala,ale nic me nenapada....!!! Manzel jel pro kamion,mel ho na oprave,tak ho asi budu cekat!!! Jsem uplne otravena z toho vseho,mozna je to i tim,ze jsem porad doma..... to taky cloveku vubec neprospiva!!!

lucka.adis
4. pro 2009

Jdu vařit tu játrovou omáčku, mám na ni hroznou chuť 😎

monulkab
4. pro 2009

ywush, asi jsme naladěny na stejnou vlnu, mě dnes od rána všechno sere 😠 Začalo to vyprodanýma pánvičkama na lívance, pak důchodci pobíhající mi před autem, ačkoliv 2m od nich byl přechod pro chodce, a pak to ještě vyvrcholilo nějakým kokotem v autě předemnou, který na silnici kde se jezdí 100km/h zpomalil a jel krokem, jen aby se mohl pořádně podívat na dopravní nehodu kterou jsme objížděli....uf, no co mě dneska ještě potká?

lucka.adis
4. pro 2009

Ty to máš blbý i v tom, že nemůžeš ven... kdyby jsi mohla jít aspoň na procházku, udělalo by se ti líp 😉

lucka.adis
4. pro 2009

Monu, já jsem si tu pánvičku díky bohu koupila před dvěma měsícama v Tescu... nevím teda za kolik jsi ji měla v plánu koupit, ale já ji sehnala za 5OO,-kč

gabina79
4. pro 2009

Ahojte děvčata 🙂
Tak se hlásím do klubu těch s blbou náladou....dneska se cítím, jako by mě přejel parní válec, nemám na nic náladu a je mi nějak divně od žaludku ☹ ....navíc mám nějaký divný pocit z té dnešní poradny (jdu tam na dvě) a nevím proč ☹ ...ach jo, už aby byl večer, abych šla spát 😉
Doufám, že si to dneska vynahradím utz (jestli teda budou dělat) a zítra tím kočárkem - snad bude všechno v pohodě....
Holky, jak vysoký máte mantinel do postýlky? Já jsem si vyhlídla 25 cm, ale budu ho muset dole zastrčit za matraci, protože je vyšší než postýlka...

irminka
4. pro 2009

ahojte,
já jsem doted dělala na PC manžovi jakési tabulky a už mě bolí záda, že končím...peču kačenu a zelí, takže tu mám smrad jak pekle 😉 . Já mám vcelku náladu ok, lae manžílek je jakýsi pošramocený, no nevím, bolí ho v krčku a pokašlává 🙂

Hodila jsem do albíčka břuch a postýlky

irminka
4. pro 2009

omlouvám se za to sklo v koupelně..vypadá normálně a když to blejsku, tak tam jde vidět všechno

monulkab
4. pro 2009

Já dneska asi půjdu okouknout vánoční trhy na BVV, mám to jen přes silnici, tak snad si tam zpravím náladu.
Luci právě že u nás v maloměstě 🙂 má tefal a euronics akci, za každej nákup dostaneš body a pak ke každý pánvičce je určitej počet bodů, a když je máš, tak platíš míň, ten lívanečník tam měli za tuším 670 a když máš 5 bodů, což já mám, tak platíš tuším jen 345kč, což je super cena, ale bohužel, všechno tam bylo jen ty lívanečníky ne.... 😖

lucka.adis
4. pro 2009

Gabčo, já ti nepovím, jaký rozměr má náš mantinel do postýlky, páč jsme ho koupili rovnou i stou postýlkou, takže víme že tam sedí pefektně 😉
A neboj, určitě bude všechno u dr. v pořádku.

monulkab
4. pro 2009

to snad ani není pravda, oni změnili vstup na ty vánoční trhy, takže místo toho abych jen přeběhla silnici, tak bych musela objet celé výstaviště, tak na to se můžu..... 😖 dneska je fakt den....

gabina79
4. pro 2009

Irmi, ty máš taaaak pěkné bříško...o moc ti od minule nepovyrostlo, na to že kluci, tak pěkně rostou 😉 ....a tu postýlku asi fakt máme stejnou 🙂
Luci, no snad bude vše v pořádku...to je asi jen blbá nálada z toho počasí, tady je tma jako v podvečer ☹

gabina79
4. pro 2009

Jé, já bych si dala lívanec 🙂 ...Monul, ty máš teda dneska den 😀