Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

lucka.adis
15. pro 2009

Ahoj berušky těhulky,

tak já normálně už rezignuju, páč nás vytopili sousedi z vrchu ☹ máme mokré zdi v ložnici a ještě v šatně.
Sousedi ani o tom nevěděli, manža je probudil a oni tam měli na podlaze tak 5cm vody, takže honem rychle začli nabírat vodu do kýblu a manža uzavřel přívod vody.
Na chodbě tekla voda proudem... Teď už to pomalu schne, ale bude se to muset nechat pořádně vyschnout, takže ložnice se bude malovat až po vánocích-takže v Lednu. Se normálně picnu 🤐

Jinak mi je dneska líp-zatím...popíjím čaj.

Superstar bylo včera super, bylo mi jasné, že vypadne Dominika Stará... a tu písničku si fakt vybrala dobře.
Na Haberovi bylo vidět, že je mu to fakt moc líto, že ta holka odchází, ale co se dá dělat. Teď už je mi to jedno kdo z nich vyhraje, páč mou favoritkou byla právě Dominika.

Ywush, vy si také užíváte jak tak koukám. S tím kotlem to musí být mazec 😝

irminka
15. pro 2009

tak to my zatím topíme jen v krbu, manža vytvořil průduchy do jiných pokojů a zatím to stačí. Krb máme v obýváku a ložnici vedle, tak odpoledne otevřu dveře a teplo jde od krbíku. Ale je pravda, že já nesnáším teplo pro spaní, tak manža semtam brblá, že má na čele jinovatku 😉

Jo, Dominika je fajn holka, na ty roky dost rozumná a jak jsi psala, ty pilky mně také sem tam vadily, ale jinak super hlas a ta včerejší franc. písnička- prostě nádhera

irminka
15. pro 2009

Lucinko: nechceš se někam odstěhovat a přečkat svátky třeba u nás? 🙂 Já už bych byla si šedivá 😠

lucka.adis
15. pro 2009

Irmi, já už na všechno rezignuju... ráno jsem si pěkně pobrečela, ale už je to dobrý.
Budu ráda, když dám dneska konečně dokupy ten obývák a budeme pobívat s manžou tady. Malíř se nám koukal na tu ložnici a říkal, že tomu dává tak 2dny na vyschnutí, takže by v Pátek mohl začít dělat tu ložnici a to je mi už fuk, páč tam bude zavřený a nebude mi dělat bordel zase po celém bytě.

ywushka
15. pro 2009

lucka: tak nevim co je lepsi,kdyz kotel nejede tak jak ma a nebo mit vytopeny strop!!! Jaj tak to mame asi obe tezce smulu!!! On ten kotel jede,ale nesmim po nem chtit,aby jeste ohrival vodu,to mi porad neleze do hlavy kde je ten problem!!! Pan opravar se mi jeste neozval,tak jsem zvedava kdy dorazi

ja jsem ted byla v obchode,Juraj si vymyslel rybi pomazanku,tak ji jdu udelat

lucka.adis
15. pro 2009

Ywush, nejhorší na tom všem je to, že se to stalo těsně před vánoci 😝 😝
.... musíme hold vydržet, stejně nám nic jiného nezbývá. Nám netopilo topení minulý rok asi tak 3týdny zrovn av tom největším mrazu, kdy bylo -15 a firmu to vůbec nezajímalo. Barák plný děcek atd. ještě štěstí, že jsme měli aspoň přímotop, že jsme Áďovi topili v dětském pokoji a vodu jsme normálně ohřívali.

My jedeme do obchodu navečer, Adis má stejně hokej takže tam s nimi budu tu hodinu a něco na zimáku a potom pojedem nakoupit.

miradka
autor
15. pro 2009

Luci, vy máte ale smolu... ☹ Ale ten váš barák je nejaký divný, to snáď praskol radiator susedom čičo??

Irmi tie prieduchy musia byť super, my máme krb za obývačkou, ale používa sa len na vianoce, je to akože krbová miestnosť, ale je tak umiestnená, že tam nie sú okná. V takomto starom baráku by to už nešlo urobiť, čo je celkom škoda.

My s mužíkom začíname stresovať kvoli darčekom...chceme kúpiť gymnastický míč tchýni, ale dlho sme otálali a teraz ho musím rýchlo niekde splašiť. Zajtra idem do Karvinej na utz, tak sa stavím v gigasporte, možno ho tam budú mať..

lucka.adis
15. pro 2009

Mir, ten míč tam budou mít určitě 😉 já ho kupovala manžovi k narozkám a sehnala jsem ho tam a nebo i v prodejně, kde prodávají posilovací stroje atd.
Jinak jim praskla asi trubka či co, zatím nevíme co nás všechny vyplavilo... štěstí je to, že byli doma a mohli to rychle uklidit, kdyby doma nebyli, tak by se to vsáklo do podlahy a to by bylo v prde** páč by jsme to tady měli jak v deštným pralese 😠

Holky, já vám ten krb tak moc závidím 😵 😵 to musí být super, si ho večer zapálit.

irminka
15. pro 2009

jo,jo, krb je super věc, je z toho sice bordel, ale zase je to uplně jiné teplo, prostě plynem nikdy tak místnost nevytopíš, jak dřevem......

ywushka
15. pro 2009

kdyz jsme taveli,tak jsem krb straaaasne chtela,ale pak jsme zjistili,ze nejak ho nemame kam dat!! nikam nam nepasoval v tom prostoru....tak treba casem,uvidime!🙂
Ja jsem udelala tu pomazanku,snad se manzelovi zavdecim!! Jejda jsem konecne v klidu,prisla me materska,jsem se bala ze s tim budou nejake problemy,dneska jsem volala i na OSSZ jestli je vsechno ok,jestli penize dorazi!!! Moje vyplata (ted materska) totiz plati hyposku a kdyby neprisly penize tak by to bylo pekne v prd....!!! Jeste cekam na 650Kc z pojistovny co me proplaceli ultrazvuk-vzdycky kdyz jsem mela screeningovy ultrazvuk,tak jsem si ho musela platit,proptoze doktor ktery mi to delal nemel smlouvu s moji pojistovnou a pak me to pojistovna proplaci zpet,no ale oni jsou takove potvory,ze misto 30dnu ktere na to maji uz to trva skoro 2 mesice!!! Sice je to jen 650kc,ale i tak,kdyz clovek dluzi neo jim,tak ho uhani jak blbi a kdyz maji oni neco zaplatit,tak jim to trva!!

lucka.adis
15. pro 2009

Ywush, mě měla pojišťovna také proplatit screening a to částkou 1OOO,-kč, ale jakmile jsem tam s tím došla, tak mi ta babizna oznámila, že už nic nedávají 😠

irminka
15. pro 2009

to se stalo přesně mně, jsou to zmetci 😠

Ohledně té mateřské, já na ni nastupuji ted ve čtvrtek, tak si musím ukončit neschopenku a jsem zvědavá kolik budu dostávat, to bude děs od nového roku ☹

miradka
autor
15. pro 2009

jj, s materskou to bude "super" 😖 ja by som na ňu mala nastúpiť od Ledna, tak si to fajne vychutnám...

lucka.adis
15. pro 2009

Mir, my dvě nastupujeme na tu mateřskou tak nějak stejně i s Gabčou... jsem na ni také zvědavá, ale je mi už teď jasné, že to nebude nic moc 😠

lucka.adis
15. pro 2009

Jsem si na chvilku šla lehnout, ale malá mě nenechala.. nevím co si to zvykla, ale pořád mě kope nožkama do žeber a to jako fakt bolí. Převalovala jsem se s jedné strany na druhou a nic nepomohlo, takže jsem musela vstát.
Venku je super počasí, na prochajdu úplně ideální a na kočárkování ještě víc 😵 😵 😵 no jo no, ještě si hold musíme počkat.

Mir, co ten váš kočárek? Už vám došel? Nějak nejsem v obraze...

miradka
autor
15. pro 2009

Luci, kočárek došiel, chcela som ho odfotiť, ale furt som sa k tomu nedostala...ja som hrozná..foťák mám totižto v ložnici a keď si na to spomeniem, tak som vždy zahrabaná v deke v obývačke a do ložnice to mám po schodoch a na to som hrozná lemra, ale ak si spomeniem keď pojdem hore, tak ho vezmem.
U nás teda počasie nič moc...vonku som teda nebola, ale je tam zatiahnuté, po slnku ani stopy. Ale mala by som sa aj ja trochu vyvenčiť, už 2 dni som nevytiahla nohy z domu. 🤐

ywushka
15. pro 2009

tak ja jsem byla na pekne proichajde!! Mamka chtela jet do hodonina,tak jsem jela s ni-kupovala segre zlate kruhy-chtela je na vanoce-to by clovek neveril,jak je ted straaaasne zlato drahe!!! Zaparkovali jsme na kraji mesta a pak jsme chodili pesky-prosili jsme vsechny zlatnictvi co se jen dalo,pak jsme je koupili a uz jen malicky kousek byla od nas ta levna drogerka,tak mi tam mamina koupila pro maleho dalsi balik pampersek a prasek na prani-persil sensitive tekuty 4,5litru jen za 299Kc-takova cena byva jen tam!! Pak jsme se tady sastavili v kvetinarstvi a koupili jsme si takove zlate vetvicky do vazy!🙂 a uz jsme doma!!! Pekne jsme se prosli pres cele mesto!🙂 a taky jsme hezky vymrzli

miradka
autor
15. pro 2009

Tak ja som si tiež urobila prechádzku a mám z toho akurát šialenú depku...ani by som to sem nemala písať, pretože si pripadám ako debil. Všetky ste jakž takž v pohode, zajdete si na prechádzku a ja ako pako po šialenej ceremónii obliekania vyleziem von prejdem 500 m do obchodu a 500 z5 a chce sa mi z toho akurát revať. 😢 🙄 Brucho tvrdé ako kameň a ešte aj bolí, zimné topánky na prd, musela som si dať tenisky, bundu nezapnem, elastické gate tlačia ako des, nechcú sa už viac roztiahnuť a šialenú chuť na sladké som zahnala chlebom a mliekom. mňa len desí ako budem chodiť k dr až bude snežiť...asi sa niekam zahrabem...to mám ešte skoro 2 mesiace pred sebou. 😢 😢

irminka
15. pro 2009

jejda Miradko: já jsem na tom stejně......chodím v teplákách neustále, kozačky jsem měla naposledy minulý měsíc, furt chodím v teniskách a do obchodu už jen autem, já bych nedošla ani 300 m, břuch furt jak šutr......tak bud v klidu, nejsi v tom sama 😉

miradka
autor
15. pro 2009

Díky Irmi, nejako to vydržíme 🙂 Aj ja budem radšej chodiť len v teniskách, myslím že nemá zmysel kupovať nové topánky, to by sa aj tak nevyriešilo vďaka otokom..

ywushka
15. pro 2009

miradka: ja jsem teda po dlouhe dobe mohla jit na nejakou prochajdu!!! Ja mam jedny rifle!! Jinak nosim buffinky (bafy) takove ty teple valenky a v tom mi neni zima a hlavne me nikde netahnou! Kozacky si davam jen k mudrovi a to jeste uplne ploche!!! Ja kdyz jdu tady do obchodu a nebo jen tak tak jdu nejradeji v teplakach...rifle sice mam,ale pekne me uz tahnou!!! No jo toto je udel zeny-chlapi by to nevydrzeli!!! Neboooj nejsi v tom sama

miradka
autor
15. pro 2009

ywush, to máš pravdu, chlapi by to nezvládli 😀 čo sú to bufiinky ani valenky nepoznám 😕

ywushka
15. pro 2009

miradka: toto jsou Bufi (nebo jak se to pise) resp. valenky: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26336039&tab=0. Ja je nosim uz nekolik sezon-porad jsou moderni,segra je jednou dotasila z anglie-to uz je tak 5-6 let co je nosim🙂,sice si kupuju pravidelne nove,ale jsou porad moderni a hlavne teplea pohodlne!!! Proste botky k nezaplaceni!!!

miradka
autor
15. pro 2009

Ywush, tak tie boty vypadajú nezvyčajne, ale hoodne teplúčko. Čo k tomu nosíš? Rifle máš zasunuté dnu? Zdá sa, že sú aj dosť široké, že by tam vliezol aj oteklý kotník 🙂

Inak hodila som fotečky do albumu, konečne som sa k tomu dostala. Luci, je tam aj kočárek a aj fotky z knižky, ale tie sa mi moc nepodarili...keď tak možeš mrknúť aspoň na obrázky.

miradka
autor
15. pro 2009

Holky, teraz mi volala babka, že mi posiela 10kg balík čo mi posiela sesternica z Budapešti, oblečenie pre mimča, asi len pre holku, pretože má holku a teraz sa jej narodil syn. Lekári jej povedali, že to bude dievča a ono ejhle, kluk 😵 Teda ale to som fakt dojatá... 😅

cincolina
15. pro 2009

Těhulky, pěkný večer přeju. Pokud budete používat šátek na nošení, tak posílám odkaz na video na vázání, který mi poslala kamarádka. Pěkně názorné...

https://www.youtube.com/watch?v=NsjCOWXVhiw

Ta uživatelka tam toho má víc.

ywushka
16. pro 2009

miradka: ty botky jsou straaaasne pohodlne!! Pripadaji ti neobvykle?? Ja je nosim porad!!😀 Jo vzdycky si dam kalhoty dovnitr!! Tady v CR jsou lidi trosku konzervativnejsi,ale treba v jinych zemich to nosi i v lete k suknim😀!! Jinak muzu jen doporucit!! Daji se sehnat za par kacek-jestli mas nekde v blizkosti domu obchod GATE tak tam je mivaji za 300-400Kc a jsou opravdu jedinecne,ani za nic bych je nevymenila a ted uz vubec ne🙂!!!

Jinak jak vidite v kolik jsem se dneska vzbudila,maly se vrti jak na kolotoci,ja uz nevim jak bych si lehla!!! Zaspat nemuzu ani kdybych nasla tisic zaspavacich poloh!!! No co,tak usnu pres den!! A jeste k tomu vsemu mi tam chrape manzel😀!!! Takze jsem si sla radeji sednout sem🙂!!

PREJU KRASNY PRIJEMNY DEN!! Ja dneska budu zase vytvaret jeste nejake vanocni dekorace-mamka chce na hrob,manzelovemu tatkovi musim udelat a jeste tatka chce neco na penzion,takze je to zase na me😀!!

miradka
autor
16. pro 2009

Dobré ránko, Ywush, myslela som to tak, že som ich nevidela v obchodoch u nás 😉 To vieš - malé mesto, máme tu akurát Deichman...Gate nepoznám, ale určo bude niekde v Ostrave. Dnes ráno do mňa tchýne hudla, že si mám kúpiť nové boty, požičala mi svoj kožuch ale k nemu si tenisky nemožem dať, to by som bola fakt za paka 😀

Keby ste vedeli aký som mala sen......... 😵 😵 snívalo sa mi, že som bola na nejakej akcii a tam bolo snáď 100 druhov zákuskov a ja som do seba potajme ládovala, akokeby som týždeň hladovala 😀 😀 Srandovný sen 😀

Mne sa podarilo včera dokončiť už druhý košík a dnes sa pustím do tretieho. Potom bude mužík natierať a ja vyrábať látku dovnútra. Zase ma to chytilo 🙂

No a ešte dnes idem do tej Karvinej, mám tam byť na pol jednu. Som zvedavá aký utz to bude a ako dlho sa tam zdržím. Už sa teším na mimča. 😵

miradka
autor
16. pro 2009

Cin, ja by som aj šátek nosila, ale dve decká by som asi neuniesla 😅

irminka
16. pro 2009

ahojte,
tak jsem měla také dobrý sen - šla jsem na procházku po hrázi i řeky Moravy a vidím pod hrází nějaké děcka, sejdu k nim a vidím 3 cigánátka, jak hážou kameny do vody...zima jak v rusku a oni jenom ve slipkách,velký proud vody a oni klidně po pás ve vodě a hledali kamínky......tak jsem je vzala s sebou a potom jsem se probudila...už blbnu 😉

Miradko: umím si tě živě představit v kožichu a teniskách 😀 😀 😀 😀 😀