Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
18. pro 2009

ahojky holky!!! Tak jsme doma z kontroly,se na to fakt vyprdnu!!! Vubec me nedelal ultrazvuk,pry je to zbytecni a ani se nedival na cipek,jen ho prohmataval! Rikal ze cipek je mekkci,ale neni uplne mekky,maly pry naleha zatim na porodni cesty malo. Rikal,ze asi jeste vanoce preckame doma!! Ja jsem z toho dost hotova,protoze nemuzu vubec spavat,jsem z toho unavena,dneska jsem uz zase byla vzbuzena ve ctyri a od te doby nespiiim!!! To uz nekolikaty den po sobe. Ted jsem po ceste koupila jen pecivo,pujdu uvarit a az manzel prijede se chystame na nakup do kaufu!! Hezky den vam preju

Tady poletuje snizek

gabina79
18. pro 2009

Ahojte holky 🙂 ....včera jsem byla v práci, tak se to nějak protáhlo, pokecala jsem s holkama, bylo to super..odpolende jsem pak pekla, tak nebyl čas.
Koukám, že je dnes kontrolní den 😀 ..Ywuš dopadla celkem dobře, uvidíme, co Mir...a já jdu dnes taky....akorát jsem se koukala na zkumavku s močí a vypadá to, že tam je nějaký kal - tak snad to bude dobré 😕
A hurááááá - včera nám volali ohledně kočárku a přišel jim na prodejnu ten, co jsme objednali (no aspoň to říkali), takže si pro něj dneska odpoledne jedem. 🙂 .....takže vám dám asi vědět, jak jsem dopadla v poradně až večer nebo zítra 😉

gabina79
18. pro 2009

Tady taky poletuje snížek 🙂 - ale na co, když má na Štedrý den zase přijít obleva 😔

ywushka
18. pro 2009

Holky mam problem,neumite nektera upravovat v nejakem programu fotku tak,abych pod tim mela napsany text??? Me to nejak nejde ani v malovani a ve wordu se mi ten obrazek neukaze!! Ja bych vam ho poslala na mejl a rekla bych co tam ma byt napsane!! Ja na to nemam dneska nervy se s tim tady otravovat

gabina79
18. pro 2009

Ywuš, zkus to v powerpointu (vložit textové pole) - já to tak dělám, když píšu na fotky svého bříška, co mám v albu, týdny 😉

gabina79
18. pro 2009

Ywuš a proč nemůžeš spávat? Kvůli velkému bříšku, nervům nebo protože máš pořád poslíčky? 😕

gabina79
18. pro 2009

Já když jsem hodně unavená, tak spím celou noc a dokonce se nevzbudím ani na wc - až ráno 😀

gabina79
18. pro 2009

jo, akorát potom musíš dát ještě seskupit obrázek - aby se ti ten text spojil s obrázkem a pak to uložíš jako nový obrázek 😉 ...kdybys nevěděla, tak písni 🙂

ywushka
18. pro 2009

gabi: jsi hodna,nemam tady ale power point,ale uz jsem tim zaukolovala meho spoluzaka,zrovna je na chatu na facebooku,alespon se nebude nudit😀

gabina79
18. pro 2009

tak to jo 😀 ..máš to dobře zařízené 😀 ...a ten příští týden v Brně ti snad udělají zevrubnější prohlídku včetně utz, aby to všechno zkontrolovali 😉 ...ale vypadá to dobře, ne? Myslím, že budeš na Vánoce doma...nebo bys to už chtěla mít za sebou a Tea v náručí???

ywushka
18. pro 2009

gabi: to si pis ze bych chtela mit uz po porodu,ale co nadelame! Tak trebas po vanocich
Jinak nespim kvuli tomu,ze jsem ustavicne na zachode a kdyz zrovna necuram tak me zase boli bricho a kdyz uz nemam ani jedno z toho,tak me maly nekde tlaci....no proste spanek je naprosta hruuuza

ywushka
18. pro 2009

me to uplne stve ze gyneokolog nedela v tomto obdobi zadne ultrazvuky! Ale ted jsem si precetla,ze v bohunicich ultrazvuk delaji,tak uvidime!!!

gabina79
18. pro 2009

jj, uvidíš, že v bohunicích si to zkontrolují 😉
Tak já se loučím, jdu se najest a valím do té poradny 😉

ywushka
18. pro 2009

gabi:se mej hezky v poradne

miradka
autor
18. pro 2009

Ahoj holky, ja som tu len na skok, pretože o druhej vyrážame do polska. Kontrola dopadla dobre, čípok drží skvelo. Dr hovoril, že budem rodiť cisárom, tak nevadí, že je holka otočená a urobí mi ho priamo on, tak sa teším 😵 Je to šikovný gynekológ. Potom sa zase ozvem, pá

ywushka
18. pro 2009

miradka: no viiiidis! Pak napis co jsi poridila

My jsme byli v kaufu,jsem cekala ze tam budou uplne davy lidi,ale uplna pohodicka!!!

miradka
autor
18. pro 2009

Ywush, tak sme už doma a nakoniec som si kúpila také kožené čierne nad kotníky, ale povedala som si, že určite si na budúcu zimu poriadim tie válenky. 🙂 Teraz som už prišla neskoro - v deichmanne nám povedali, že sme prišli po zime - sme na ňu čumeli ako to myslí, však teraz začalo snežiť...no oni už zimné topánky nedostanú, už len plesové...takže som to prešvihla, naviac 41 sú vždy prvé fuč...Tie tvoje válenky sú semišové? Nepremokajú ti v snehu alebo nerobia sa ti tam mapy?

miradka
autor
18. pro 2009

Ywush, tak to si ešte počkáš na Tea...pre neho je asi každý deň dobrý v tvojom brušku 🙂 Neboj, potom si oddýchneš, až ti budú chýbať tie tlačenice v brušku 😀

miradka
autor
18. pro 2009

Gabi, tak ako si dopadla ty?? 🙂

gabina79
18. pro 2009

Tak už jsem doma 🙂 V poradně dobré, už tam byl konečně ten můj Dr - čípek v pohodě, jsem zavřená, dokonce mi dovolil, že můžeme v tom lednu jet na hory, tak uvidíme...poslechl si srdíčko...už mám vypsané i papíry na mateřskou - nástup 10.1....a jsem objednaná ne velký utz na příští týden ve středu - to tam půjde i manža - Dr říkal, že manžovi ukážeme miminko 😀
Pak jsme jeli pro ten kočárek a supeeeer - už ho máme doma - respektive u našich....už jen vyjet ven 😀 ...takže v týdnu zase můžu jít kvůli fusaku, který jsem odvolávala - jak pako 😒
Mir a dělal ti i utz? Super, že je čípek OK - vypadá to, že vydržíš dýl než Irminka 😉 Zkus se zeptat na tu částečnou anestezii při císaři - abys byla u toho, až se bobci narodí 😉 ...Já bych to chtěla, kdyby byl nutný císař (uvidíme příští týden, jak je Oník otočený)

ywushka
18. pro 2009

taky jsem rikala,ze kdybych nahodou musela mit cisare (clovek nikdy nevi),tak ze bych si asi pozdala o epidural,pry je to daleko lepsi nez celkova anestezie

miradka: no jo,ja vim ze je mu u me dobre,ale kdyz ani nevim jak je velky a tak....!!! Uplne me to stve,ale streda je tu za chvilku,to nam snad nejaky ultrazvuk udelaji!
jejda ale kdyz si predstavim,ze mame byt v brne v 8:15 a ty zacpy tesne pred stedrym dnem,to bude na stranek!!!
Tak si je koupis na pristi rok-no ty botyk jsou semiskove,ale nijak nepromokaji a po uschnuti nejde nic poznat!!!

Ja se uz valim do vany!! Mejte se krasne a preju vam hezky vecer a dobrou nooooc

gabina79
18. pro 2009

Ywuš, dobrou noc 🙂

miradka
autor
18. pro 2009

Gabi, utz mi robili v stredu na to veľkom utz, takže dnes dr hovoril, že som preultrazvukovaná a je fakt, že on mi ho robil vždy keď som prišla, čo je raz za dva týždne 🙂 Ja som prevažne doma v kľude, preto sa asi čípek tak drží. Som moc rada, že sa neotváram, to by bolo fakt moc skoro. Uvažovala som o čiastočnej anestézii, ale tak trochu mám z toho obavy. Jednej holke sa nevedeli správne trafiť, tak ju pichali 10x a potom povedala, že to stačí, že nech ju radšej uspia, samozrejme to bolelo...a jedna zase písala, že má následky z toho dodnes...má to svoje rizika, ale určite sa o tom porozprávam s doktorom až bude na to čas...jasné, že by som bola rada pri tom ako budú deti liezť na svet, je to romantika 😵 ale nechám si od neho poradiť.

Ywush a ty si ich kupuješ v Gate?

ywushka
19. pro 2009

miradka: me je kupuje segra v anglii!! Jinak jsem se na ne diuvala v Gatu a mela jsem i z deichmanna,ja uź mam asi pate!!🙂

Preju vam prijemny mrazivy den!! Ja jsem vcera zapomela koupit file na vanoce,tak jsme pro nej museli dneska zajet,protoze mi to porad lezelo v hlave a ja bych nebyla v klidu!!!
Rano v pul sedme me zase vzbudily bolesti (byly mozna i vetsi nez ty minule),ale vzdycky me pomuze kdyz se poprochazim po obyvaku,takze to byli zase jen poslicci asi pul hodinky!!! Takze jsem porad doma😀

lucka.adis
19. pro 2009

Ahoj holky, přeji Vám všem pěkné mrazivé ráno..

Ywush, máš to prostě už za pár, takže se nedá nic dělat, ale i tak se těším, až na píšeš sms, že jsi v porodnici a malej je na světě 😵

Já jsem teď dost často i na FB, známá mi tam poslala odkaz na rybičky v aqvárku a tak se o ně starám 😀 😀

ywushka
19. pro 2009

lucka: no taky jsem se o ty rybicka starala,ale uz maji urcite straaaasne spinave akvarko😀 uz jsem jim to dlouho necistila!!Si me pridej do pratel na FB,jsem Iva Honzová

My jsme tu konecne meli toho technika na ten kotel,tak ten je v poradku,musi jen prijit topenar (nechapu ze na to neprisel on) a povolit nam na tech jednich trubkach nejake uzavery!!

lucka.adis
19. pro 2009

Ywush, zkusím si tě přidat... zatím se tam jenom rozkoukávám 😉

irminka
19. pro 2009

ywusko: s dovolením jsem si tě přiklepla do FB také 🙂

irminka
19. pro 2009

teda Ywus: ty jsi byla ale chrtka, závidím, také jsem měla takové období, ale po urazu jsem začala přibírat kilečko ke kilečku a dopadla jsem jak gula, nu což 😠

sajmona
19. pro 2009

Jé holky múžu si Vás na FB taky přidat??? 😉 jinak přeju pěkný víkend