Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
18. říj 2009

irm: ty mas tak +/- doma kluka ve veku jak je manzelova neter,nevis jaka je tak velikost obleceni cca tak na 12-13letou holku???

ywushka
18. říj 2009

a ted ty vanoce to bude zaaaaahul co se tyka penez!!!

irminka
18. říj 2009

ywus? náš Ríša je trošku přerostlejší, měří 163 cm , jeho spolužáci mají o deset cm méně, tak bohužel asi ti neporadím ☹

U nás budou vánoce pro miminka, my nic nepotřebujeme, takže fakt jen nějakou maličkost, synátorovi teda musíme, ale vůbec nevíme co, má všechno, loupežník jeden a stejně pořád něco vymýšlí......

ywushka
18. říj 2009

irm: nevadi,uz jsem to nasla na netu🙂!!! No my si taky s manzelem budeme davat asi jen nejake malickosti a ja chci nakoupit neco malemu!🙂 a kdo vi kde budu na vanoce,ze ano🙂 kdyz mam termin 4.1:-D!!!Ale manzel ma hodne rozsirene davani si darku ze sve strany-to jsou 2 synovci+1neter+manzeluv bratr s manzelkou+´manzelova sestra+manzelova mamina+moji rodice a moje sestra!! Minuly rok,kdyz jsme jeste staveli a necekali jsme rodinu,tak jsme za to utratili dost penez,ale letos jsem rikala,at se na nas nikdo nezlobi,ze kazdemu koupim nejakou malickost max do 300Kc!!Zrovna jsem nasla pro tu neter teplaky za 300Kc nike,takze to asi vyhraje!!!Jinak neco mame schovane z lonska-protoze nam to prislo az po novem roce 😀 ,takze to letos pouzijeme😀

irminka
18. říj 2009

u nás je to vcelku vyřešeno, babičky a dědečky už nemám, jen manža má babičku, sestře něco dám, na neteř se vykašlu, protože je to potvora, vyhíbá se mně už půl roku, máme stejně narozky, já jsem jí dala dárek, teda ségře at jí ho alespon předá a ta podegra ani nenapsala sms, že děkuje......švadr jsou v USA, takže jim něco pošleme, ale oni mají stejně všechno, takže žádné hadry, fakt snad něco na památku...je to těžké

lucka.adis
18. říj 2009

Ahoj těhulinky,

tak už mám konečně čas... byla jsem venku se synátorem(jezdil na koloběžce) a potom jsem se až do teď patlala se soutěžní dýní synátorovi do školky. Chlapy si totiž vymysleli, že uděláme rybu NEMO..takže vybrali takovou divnou dýni a já musela tvořit 😠 jsem myslela že mě odvezou, ale výsledek je na světě, takže jestli budete zvědavé a budete to chtít vidět, napište a já to hodím do Alba..jinak by mi to asi Admin smazal 🙄

Irmi a Ywush, vánoce mi ani nepřipomínejte... vůbec nevím co budeme kupovat a ke všemu chceme pokukovat už po postýlkách atd. aby jsme to v tom Lednu už měli doma (nikdy nevíš co se může stát), takže toho bude moc.
Jinak se ale těším, ta vánoční atmosféra je vždycky super 🙂
.... a ohledně nějaké finanční pomoci, snaží se nám nejvíc pomoct tchánovci. Moji rodiče na to z vysoka **** ke všemu nám ještě dluží peníze, takže se k tomu ani nevyjadřují a když se manžel ozval, tak mu můj otec řekl, že to nemáme nikde od nich podepsané, takže nám nic nedluží 😠
...takže k mé rodině nemám co říct, protože bych musela být sprostá 😔

irminka
18. říj 2009

lucko: tak to je mně moc líto, ale co naděláš?
Rodiče si nevybíráme........v každé rodině je něco a kdo říká, že ne, tak kecá 😉

ywushka
18. říj 2009

presne tak v kazde rodine je neco.....a jak to rikas irm. je to tak a kdo rika ze ne,tak tam je to tuplovane!!

Ja uz frcim do postele,pujde superstar a vyjimecne e na ni bude manzel divat se mnou🙂 Tak dobrou noc

lucka.adis
18. říj 2009

Irmi, nenadělám nic a nejsem zrovna ten tip člověka, který leze člověku do ***** můžu ti říct, že ani nedoufám, že by se to mohlo zlepšit až bude malá na světě, byli u nás naposledy v Dubnu na našich narozkách (jsme s manžou od sebe týden-samozřejmě mezi rokama je větší rozdíl 😀 ) a stejně jsme nic nedostali ani na svatbě, no a to mají být moji rodičové.... fakt na to nemám slov, akorát bych se rozčílila 😝

irminka
18. říj 2009

kašli na to, hlavně, že máte sami sebe a budete mít dvě dětičky 😉

Ywus: já mám mužíka ve službě, tak na supestar hledíme s Ríánkem

V krbu zatopeno, chlapečci kopají,Ríšánek se mnou na sedačce...co víc si mohu přát? Jen toho chlapa ještě vedle sebe 😉

Přeji hezký večer všem....

zabicka007
18. říj 2009

Mir, já jméno vymyšlený ještě nemám, stejně ještě nevím pohlaví, takže uvidíme... 🙂
Dobrou noc všem

ywushka
19. říj 2009

dobre ranko!!!! VZTAVAME PRIJI VAM KRASNY NOVY DEN 😀

Ja uz jsem zase vyspana,dokonce jsem se stacila uz i osprchovat a umyt si hlavu😀

irminka
19. říj 2009

dobré ránko, tak já už jsem zhůru od 5:00 a už jsem v práci...mlha přede mnou, mlha za mnou....doufám, že bude dnes hezky.
V noci jsem se opět nevyspala, protože se mně zdálo, že nám unesli Ríšánka stříbrnou octavii a jen jsem zahlédla jeho smutné oči jak se na mě dívají z toho auta....a už bylo po spánku, normálně se mně udělalo špatně ☹

ywushka
19. říj 2009

irm: to jsou teda sny...🙂

irminka
19. říj 2009

a tak já se ted budu nervovat ve snech s 3. chlapama plus ještě s manžou...mě snad trefí 😝 😀

elennka
19. říj 2009

Dpbré ráno 🙂

zabicka007
19. říj 2009

Irmi, to je na chocholouška... 😉
Ywuš, to já to mám obráceně - nařídila jsem si budíka na šest, ale vylezla jsem až o půl deváté 😅

miradka
autor
19. říj 2009

Dobré ráno holky, no ja som mala dnes hrozný sen...že sme s mužíkom boli kdesi na stavenisku a zrazu z druhého domu začala vytekať smola, ja som stihla ešte vyskočiť a moj muž tam pár krát poplaval ale ďalšia vlna ho nepustila nad hladinu a ja som vrieskala Mišoooooooooo Mišoooooooooooooo no hrozné... 😢 hneď som sa zobudila a Mišo vedľa mňa sa zrovna vrtel v posteli, tak som sa k nemu pritúlila. Ešte sa mi podarilo zaspať, ale mala som čo robiť, aby som na to nemyslela..Nakoniec som spala až do štvrť na 9, což je teda u mňa výkon 🙂

Dnes príde jeden chlapík zameriať pokojíček a zajtra nám položí koberec. Už sa teším, akurát tam musím ešte vytrieť podlahu. No a máme hafo jabĺk, tak sa ma tchýne pýtala, či nechcem zavariť nejaké presnídavky pre deti. Tak sa na to asi vrhnem.

ywushka
19. říj 2009

irm: manzelovi se predevcirem zdal sen,ze jsem nemohla porodit,takze za me porodila maminy a byly to dvojcatka holcicka a chlapecek a ta holka byla strasne velka a ten chlapecek malicky a mamina nam je nechtela dat,ze kdyz je porodila,tak jsou jeji😀 a on byl z toho pak cely den uplne na prasky 😀
Jinak manzel v pul devate vyjizdel do olomouce pro ten kocarek!!! Musi ho hned odvezt k jeho mamine!!

miradka
autor
19. říj 2009

Ywush, to sú teda sny...kde na to tá hlava príde?? Akurát to človeka vystraší 😖

ywushka
19. říj 2009

miradka: no to jo,taky by me zajimalo,kde se to muze takove silenosti zrodit😀

zabicka007
19. říj 2009

ywuš, a jaký kočárek máš ty vybraný? Koukala jsem ti do albumu a nenašla jsem ho

ywushka
19. říj 2009

zabi: casualplay S4

elennka
19. říj 2009

Dneska si užívám volna, odpo jdu na gyndu na prevenci... jinak dodám fotky z víkendu, na rajčátko 🙂
I já se dívám po kočárcích... 🙂) i když ještě ...

miradka
autor
19. říj 2009

Elen, to príde, neboj 😉

elennka
19. říj 2009

Snad ano...bojím se hormonů, neb jsem nabrala shozená kila právě po hormonální léčbě ☹

zabicka007
19. říj 2009

Elen, jen se dívej, aspoň pak budeš mít jasno, já nevím jak holkám, ale mě to teda příšerně utíká ty týdny...

ywushka
19. říj 2009

zabi: jsem na tom stejne,pekne nam to vsem naskakuje 😀

elen: taky jsem si myslela ze snad nikdy neotehotnim a az jsem v to nejmin doufala tak se podarilo!!! Takze se neboooj

lucka.adis
19. říj 2009

Ahoj těhulky a budoucí těhulinky,

dneska je teda zima... fakt už jenom chybí ten sníh 😝

Já ohledně snů nebudu radši ani vyprávět, protože jsme se zase s manželem rafli a máme tichou domácnost 😔 ale ty vaše sny jsou fakt síla. Počkejte až se nám budou zdát sny o porodu atd. to bude teprve něco a na 100% zavolání Chocholouškovi 😀

El, pošli sem potom odkaz na ty fotečky jak jsi fotila tu kamošku-těhulku atd. já je ještě neviděla a jsem hróóózně zvědavá. Jinak to mimčo určo brzo přijde, ale pro případ ti posílám těhu bacily " tfuj, tfuj, tfuj " 😵

Dneska mi došli dva balíčky z mimibazaru-ten velký a pleny s medvídkama v růžové, bílé, červené barvě.. jsou kouzelné a moc hezky ty věci voní (kromě těch plen, ty jsou nové z velkoobchodu). Ještě mi má plno balíčků dojít, tak bych to potom nafotila celé a dala do Alba 🙂

Žabi, ahoj!!!!!

ywushka
19. říj 2009

lucka: tak hoooonem fot