Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

pilotkaanetka
26. led 2010

Ywushka koukám že ti malýá dneska dlouho spinkal ale nemají se nechat spát dýl jak 2 hodiny 😉

lucka.adis
26. led 2010

Ahoj holky, po delší odmlce vás všechny zdravím 😉

Snaho, držím palce, aby to malé dopadlo dobře!!!! Určitě bude všechno v pořádku, malá je šikulka.

Ywush, tobě spí malej tak dlouho? Já myslela, že se mají děti přes den na krmení budit po těch třech hodinách.
Teda aspoň já jsem Áďu budila 😕

Jinak mám v Albu vyfocenou postýlku, jestli chcete tak mrkněte. Manža ji dneska poskládal, povlečení + prostěradlo je na sušáku a v Pátek nám známí dovezou ten košík, se těším...budu zase mít co čančat 😀 😀

irminka
26. led 2010

tak já hlásím míry z dnešní poradny: Bořek 3,40 a Bruno 3,60 kg, takže radost veliká 😉

snahapada
26. led 2010

ivus jeste davam male kapky sab simplex.skus i ty si koupit.Davam dene deset kapek pred jidlem.

pilotkaanetka
27. led 2010

Dobré ráno myslím na Mir jestli dneska už bude miminka držet v náručí 🙂

pilotkaanetka
27. led 2010

a co Ywush co malý je to lepší potom bybycalmu?nám teda moc pomohl 😉

ywushka
27. led 2010

snaha: ty mame od doktorky od uplneho zacatku a nepomahaly nam !☹

Pilotka: me se maly budi pravidelne po trech hodinach pres den,nekdy si pospi i 3,5-4,tak ho nebudim,mudra rikala,ze pokud prospiva tak to neni potreba! V noci me taky spal i pet hodin a nebudila jsem ho. Dneska spal pokazde tak 4-4,5 hodiny v noci,kojila jsem ho jen vecer pred spanim a pak 2x za noc.

preju vam prijemny den

lucka.adis
27. led 2010

Ahoj holky, koukám, jestli jsou nějaké zprávy od Miradky a zatím nic, snad bude mít miminka brzo u sebe 🙂

miradka
autor
27. led 2010

ahoj všem, tak už jsou na světě Miriam (2730g) a David (3030g).bohužel nevím výšku, 😀 moja mladá je v pohodě, je na JIP, dneska za nimi po obědě pojedu a snad se mi podaří natáhnout večer fotky.

gabina79
27. led 2010

Ahojte holky 🙂
Taky moooc myslím na Mir, jestli už jsou dětičky na světě 🙂
Luci, to je moooc pěkná postýlka 🙂 ....já zatím ještě nepovlíkám, nechci, aby se na to zbytečně prášilo, takže počkám ještě tak do půli ledna 😉
Takže Nikolka už je na operaci, tak to jí mooooc držím pěstičky, aby vše proběhlo v pořádku, a hlavně, aby byla brzy u maminky 🙂
Irmi, super, že kluci tak pěkně rostou 😉
Koukám, že největší problém na začátku jsou prdíky, no to bude něco.....a když dáváte mezi kojením ten čajík, tak ho dávate z lahvičky? Nemělo by se to nějak jinak? 😕

gabina79
27. led 2010

Jé, tak to moc gratuluji, míry jsou úplně skvělé...tak ať jsou brzy všichni tři spolu a ať bobci prospívají a jsou zdraví 🙂 ...už se těšíme na fotečky 😉 a že zdravím 🙂

lucka.adis
27. led 2010

Jejda, obrovská gratulace k dvojčátkům, ať hezky prospívají!!!!! Moc ji pozdravujte!!!!!

lucka.adis
27. led 2010

Ahoj Gabčo, no ona už půlka Ledna je 😅 po víkendu je už 1.Února 😉

Maličká od snahy už je na operaci a snad už má po ní a dopadlo to dobře, myslím na ni a držím palečky, aby to všechno proběhlo v pořádku.

Irmi, kluci mají krásné míry, jen tak dál 😉

gabina79
27. led 2010

Luci, já jsem samozřejmě myslela půlku února 😀

lucka.adis
27. led 2010

A to nemáš strach, že to může přijít dřív? Já si neumím představit, že bych to nechala na manželovi... né že by to nezvládl, ale i on je radši, když si to nechystám sama podle sebe. To stejné i s věcmi, které mi přiveze do porodnice, až si pro nás pojede.. 😉

pilotkaanetka
27. led 2010

ooooooobrovská gratulace Mir a dvojčátkům 🙂

gabina79
27. led 2010

Věci do porodnice bych na manžovi nenechala, ty mám nachystané - i pro Oníka na odvoz...ale postýlku by snad zvádl obléct 😀 ...a kdyby ne, tak to udělám, až dojdu domů - to je jen rychlovka 😉 ..no a kdyby mi Dr v poradně řekl, že se něco začíná dít, tak to udělám dřív 😉 ...to už je to poslední 😉
Jé, včera námi došla lampička nad postýlku, musím vám ji blísknout a dát do alba 😉

gabina79
27. led 2010

Tak lampička je v albíčku, jestlli chcete, tak se kukněte 😉

cincolina
27. led 2010

Jé, velká gratulace Mir, tak ať jste brzy všichni doma.
Gabi a Luci, Vám se to teda fakt už přiblížilo na dosah, závidím 😉 . Už aby byl květen...

lucka.adis
27. led 2010

Gabčo, lampička je moc pěkná, kupovala jsi ji přes ten internet jak jsi nám před nějakou dobou posílala odkaz?... také budeme dávat lampičku nad postýlku, ale ještě tam manža musí vyvrtat díru atd. snad ho dneska k tomu přemluvím 😀 máme tu bílou kytičku z Ikei.

lucka.adis
27. led 2010

Cin, ahoj těhulko... jsem tě tu dlouho neviděla a nebo jsem si tě asi nevšimla.
Jak je a co moruška, všechno v pořádku? Kdy máš v Květnu termín?
...a neboj, uteče to jako voda, mrkni na mě a Gabču.

Holky, mě by zajímalo co je se Simulin ☹ čekala také dvojčátka a už se tu hrozně dlouho neukázala.

gabina79
27. led 2010

Ahoj Cin 🙂 ...no jo, už se nám to blíží - na jednu stranu se těším, až budu mít prcka v náručí, ale na druhé straně se začínám bát porodu, když bude koncem pánevním (no třeba se ještě otočí, ale už je tam jen malá šance), aby se Oníkovi něco nestalo ☹
Luci, jj, lampičku jsem kupovala přes net, na Elefantíkovi 😉 ...taky si ještě počkám než bude přivrtaná, protože manža má vrtačku skrz to stěhování u máti, takže si ji musí dovézt 😉
No jo, Sim tady nebyla už ani nepamatuji.....snad je v pořádku, měla termín tak nějak jako Mir 😉

lucka.adis
27. led 2010

Malá se mi boulí v břichu a pořád na jednu stranu-pravou, tam se uklidní a tlačí mě do žeber.. o spodku ani radši nemluvím 😝 😀 😀

Nevím kdy to měla Sim mít, ale vzhledem k tomu, že čekala také dvojčátka, tak by to měla mít jako Miradka nebo Irminka. Snad je všechno v pořádku.

gabina79
27. led 2010

Co si pamatuji, tak Sim se s Mir potkala na Obi buď po OPU nebo po ET, takže měli termín cca zároveň...ale je jasné, že už kluci můžou být na světě dýl 😉..a nebo ještě ne 😀
Já mám Oníka pořád napasovaného vpravo pod žebrama (hlavičkou) a kope mě do levého boku nebo dole 🙂

cincolina
27. led 2010

Gabi, že se otočí už asi není moc velká šance? A neboj, určo to zvládnete i koncem pánevním vpohodě.
Mám praktický dotaz - už jsi si kupovala ten šátek na nošení? malinko jsem na ně koukala a ceny od 600 do 4000 mi přijdou jako hodně velký rozptyl 😎

cincolina
27. led 2010

Luci, já Vás hodně čtu, u mně nic moc nového, zatím furt v práci i když už teda stříhám metr 😀 a až budu doma začne zařizování. Moruška je zdá se zdravé mimčo neidentifikovaného pohlaví 🙂 .

gabina79
27. led 2010

Cin, no to mi říkal i Dr, že je malá šance, že se ještě otočí ☹
Jinak s tím šátkem...v pátek jedu s manžou na kurz vázání do Zlína a tam si nějaké šátky zkusím...ten rozptyl je fakt šílený, ale podle toho, co jsem si přečetla na diskuzích, mám zhruba tak vybrané, akorát ještě váhám, jestli mám pořídit nejdřív elastický a pak pevný nebo zrovna pevný....ale asi teda koupím ten elastický, ale ještě uvidím, co se dozvím teď v pátek....Jinak ten elastický jsem původně chtěla Liliputi, ale nakonec bych spíš koupila MaM , protože ty Liliputi jsou dle diskuzí hoooodně elastické....no a z těch pevných jsou docela dobré kritiky na Storche, které jsou cenově kolem 2tis. (podle rozměru)...tam jde hlavně o to, z jakého jsou materiálu, jak jsou tkané...a na vkusu - jaký design se ti líbí 😉 ...no ale třeba skončíme u toho elastického, protože se to Oníkovi nebude líbit 😀 ...a za 4 tis bych asi šátek nekupovala (fakt nevím, jak se nám šátkování bude líbit), podle mě se dají vybrat levnější ve stejné kvalitě..a každému vyhovuje něco jiného 😉 ...ty si říkala, že nějaké známé šátkují..jaké mají šátky? 😕

lucka.adis
27. led 2010

Cin, neidentifikovatelný pohlaví 😀 😀 tak to je dobře, že je mimčo zdravé.

Tak, manžel dal nad postýlku kolotoč od Fisher Price a je mi jasný, co bude s Áďou dělat, až se setmí.. budou v ložnici a pozorovat na stěně i na stropě plovoucí mráčky a u toho jim bude hrát ukolébavka 😀
Dneska to vyfotím a dám do Alba, ale až budu mít chvilku čas, teď pořád něco dělám..

Tak jo, jdu obědvat, mějte se zatím všechny pěkně!!!

gabina79
27. led 2010

Luci, tak dobrou chuť, já jsem taky právě zblajzla polívku a čekám, až se mi dovaří torteliny, abych si dala druhé 🙂
Cin, to je hlavní, že moruška prospívá a je zdravá 😉

zabicka007
27. led 2010

Jejda, to je novinek, předně třikrát hurá k narození dvojčátek Miradce a ať se co nejdříve vrátí z nemocnice domů.
Moc držím palce Nikolce, snad už má po operaci a je všechno v pořádku!!! 🙂
Luci, mě se malá taky pořád cpe napravo, mám neustále větší pravou půlku břicha než levou, vypadá to dost srandovně...ale jestli je hlavičkou dolů nebo ne, to teda fakt nepoznám ☹ Teď jsem se dočetla, že se má miminku v bříšku pouštět vážná hudba, že se jim to líbí, tak tu teď posloucháme Mozarta, tak doufám, že je spokojená 🙂