Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

miradka
autor
21. říj 2009

Ywush, odkiaľ si objednávala fusak na zimu emitex?

ywushka
21. říj 2009

miradka: http://www.hracky-vybavicky.cz/

My uz jsme prijeli domu,nudle jsme privezli,zehlicku taky+jsem si z nasbiranych bodu z te prodejny koupila fen!! a kdyz uz clovek mel celkem prijemny den,tak jsme dostali 50euro pokutu za prekrocenou rychlost o 5km/hod.!! Ceduli zacinajici mesto posunuli o 500m dopredu a my jsme to nevedeli! Tak jsem se z toho uplne rozbrecela jak mala,manzel nechapal,to jsou asi ty hormony

irminka
21. říj 2009

ywus: ale to sand neee, neplač, to se stává..a bud ráda, že řídil manža, horší by to bylo, kdyby jsi to řídila ty a potom by jsi dostala zdrba 😉

gabina79
21. říj 2009

Ywuš, no tak to je teda radost s tou pokutou..tak hlavně, že sis aspoň udělala radost s žehličkou a fénem 😉
Já už jsem částečně douklízela, reorganizovala jsem i věci ve skříni a letní jsem schovala do postele...teď ještě musím říct manžovi, ať si reorganizuje tu svoji část a bude aspoň trochu místečko pro Oníka 🙂
Vyprala jsem ty pleny - Savo jsem teda dala do pračky, nenamáčela jsem to zvlášť, protože nemám gumové rukavice a naholo bych se v tom nerada máchala, ale nestačilo to, jsou pořád zašlé ☹ ....tak nevím, jestli to mám zkusit ještě jednou - namočit to do Sava a pak ještě přeprat anebo je to zbytečné a nic jim nepomůže

irminka
21. říj 2009

gabi: aby potom ještě nějaké pleny vytáhla..... 😉

gabina79
21. říj 2009

Irmi, to jsem si taky říkala 😀

irminka
21. říj 2009

za pokus to stojí, když tak koupíte nové,no 😉 A jak se říká: kdo nic nedělá, nic nepokazí 🙂

zabicka007
21. říj 2009

já už mám tři krásný fotečky bobka, břicho jsem si ještě nevyfotila, bojím se, že to fotoaparát nepojme...akorát já si před tím, než ty fotečky umístím na net, tak si musím půjčit kabel do notebooku, abych je tam mohla přenést, a to si před tím musím vzpomenout u švagrové, aby mi ho půjčila...jsem prostě sklerotická nastávající matka 😀
Ywuš ta pokuta to je teda k vzteku, kvůli 5 km mi to přijde i dost přehnaný... 😠

irminka
21. říj 2009

zabi: tak teda my čekáme na foto a zase nic? Ty jedna loupežnico 😉

lucka.adis
21. říj 2009

Ahoj kočky, tak jsme zpět... no o cestě do Brna na 3D ani mluvit nebudu, protože to byla fakt hrůůůůůůza 😝 , po dálnici se ještě nedalo a objízdné trasy byli také ucpané takže jsme to brali přes Slavkov, tam nás policajti poslali směr Tuřany, kde to bylo samozřejmě také ucpané, takže jsme to potom riskli i s ostatními auty po polňačce se zákazem vjezdu.... fakt šílený, ale stihli jsme to tak tak.

Bylo to náááááádherný, akorát malá nechtěla spolupracovat, pořád se schovávala za ručičky a nožky, takže jsem chvilku chodila po chodbě a potom už to bylo úžasný 😵 😵 máme video i fotečky, Adisek byl nadšený, pořád chtěl poslouchat srdíčko 😅 jinak odpovídáme týdnům a vážíme něco přes 550g.

Fotečku hned stáhnu a potom můžete mrknout, teď musím Áďovi dát večeři, aby šel spát... takže Vás i potom dočtu 😉

miradka
autor
21. říj 2009

Ywush, tak to je teda husté na slovensku. Ja bežne tých 5km pretiahnem. 10 sa bojím, ale 5?? To mi príde fakt uletené a ešte tak veľká suma. No hlavne že ste nedostali bodíky.

Gabi, ja by som to namočila do sava aspoň na pár hodín, v pračke to nie je ono...Keď tak to skús, ale myslím si, že tie plenky budú splňovať svoj účel aj keď nebudú snehobiele. 😉

My sme boli dnes v Třinci mrknúť sa na porodný sál a fakt to tam mali pekné. Dúfam, že mi to vyjde a budem rodiť tam. Pokoje sú po 2 ložkach. Porodné sály mám nafotené, je to tam oddelené od ostatných, takže kažá rodička má svoje naprosté súkromie, svoju sprchu, wc no všetko. Hodím nejaké fotečky do albumu 🙂

lucka.adis
21. říj 2009

Mám tam už tu fotečku 😉

ywushka
21. říj 2009

Zabi: to si pis ze je to k vzteku a jeste k tomu,my jsme nemeli uz u sebe zadne eura,tak juraj poprosil o sek,ktery by nasledne zaplatil,ale pan polista mu rekl,ze v pripade pokud mu vystavi sek na zaplaceni,tak mu musi hned zabavit na miste ridicak a to manzel jako ridic z povolani si nemuze dovolit,tak nam zabavil alespon doklady od auta a manzeluv prukaz k trvalemu pobytu v CR a museli jsme jet do smenarny si vymenit ceske penize,jeste ze jsme mely alespon ty!!! ja jsem myslela ze me trefi! nechapu co to maji slovaci za nove SILENE zakony!!! To neni ani u nas takove hruuuzy a za prekroceni 5km/hod je 50euro teda uplne prehnane! ja jsem se toho policistu snazila prekecat,ale nedal se vubec!! Kdyz jsme mu tam pak ty penize privzli,tak tam meli uz alespon dalsi 4 auta zastavene-je tam totiz posunuta o par metru cedule dal,takze to nikdo nevi a nezna a oni tam ted pekne vybiraji prachy!!!

ywushka
21. říj 2009

lucka: malicka je kraaaasna🙂!!! Ze je ten UZV uplne uzasny!!!??🙂

Ja abych se po dnesku uklidnila delam patchworkovy stromecek🙂 asi 20cm velky,je to fuska,ale zatimse mi to libi,tak az ho dokoncim,tak vam sem dam fotecku

irminka
21. říj 2009

luci: malinká je překrásná.... 😉

Ywus: tak už žádné stresy,ju?

Ted mně volal manža, že byli na nehodě a vytahovali 21.letého kluka obtočeného v autě kolem stromu a mozek byl všude v autě...já akorát jedla večeři ... a bylo po jídle. Já bych to nemohla dělat,Kdybych to viděla, tak lehnu vedle zraněného či mrtvoly

lucka.adis
21. říj 2009

Irmi, copak dělá proboha tvůj manžel? To by položilo i mě 😝 ...

Jinak moc děkuju za pochvalu malinké, já na tu fotku koukám pořád 😵 😵 a už se moc těším, až bude malá tady.

irminka
21. říj 2009

manža je hasič, strašně ho to baví, uplně tím žije..

lucka.adis
21. říj 2009

aha, no můj brácha je dobrovolný hasič a kolikrát jede taky na takové akce... klobouk dolů, že je tvůj manža tolik odolný, přece jenom to byl maldej kluk 😔

irminka
21. říj 2009

právě proto bych to já nemohla dělat, asi bych byla zhroucená každouu šichtu nebo by si na to člověk asi musel zvyknout..nejhorší jsou malé děti ☹ manža to už dělá 12 let, tak už je otrlý

všem přeji dobrou noc, zítra papík

ywushka
21. říj 2009

irm: tak to klobouk dolu pred manzelem!!! To ho obdivuju!!! Ja jsem zdravotni sestra,na smrt jsem zvykla,ale nemam rada smrt deti a mladych lidi!!! Nevim jestli bych mela povahu na to se na to kukat! Byla mi jednou nabidnuta prace na detske onkologii v brne,dobre zaplacena,ale odmitla jsem ji,asi bych o nezvladla!

Ja se divam uz na modre z nebe na markize a lezim v posteli,manzel s mym tatkou a jeho kamaradama sedi dole ve sklepe a ochutnavaji burcak😀,tak to zase bude vypadat!🙂 Dobrou noc

ywushka
22. říj 2009

Krasne dobre ranko🙂!!! Manzel prisel spat az nekdy kolem pulnoci🙂,jeste me vzbudil tim jak byl hlucny😀!!! No jo slivovice a burcak v kombinaci s mym tatkou neni moc dobra volba😀!!! Ted to jeste dospava😀!! Nechci videt jak mu bude az se vzbudi😀!!! Ja jedu s babickou do kauflandu,maji nejake akce! Tak se mejte hezky a preju prijemny den

miradka
autor
22. říj 2009

Dobré ránko, Ywush, to je sila ako ti naskakujú týždne. čo nevidieť budeš rodiť 😀
Dnes musím skočiť na gyndu, už mi došiel magnosolv a pre zmenu budem variť obed pre našich...šunkofleky. Ešte som ich nerobila, tak musím nájsť recept, dúfam, že to bude jedlé 🙂

lucka.adis
22. říj 2009

Dobré ráno, kočky...

tak jak jste se vyspali, já nic moc, manža došel někdy kolem druhé ráno a potom pořád chrápal, jsem myslela, že ho udusím polštářem 😠 😀 😀 teď si připadnu jak ze seriálu Tom a Jerry, jak ten kocour měl v očích párátka, aby neusnul 😀
Ještě že dneska nikam nemusím, protože se mi ven ani nechce..

Mrkla jsem s manžou na video z 3D UTZ a ukápla mě slza, jak jsem byla ráda, že malou vidím a ještě tam máme nahraný i srdíčko, takže to mě dostalo úplně 😵 😵 😵 fakt zážitek!!!!!
(ywush, určitě víš o čem mluvím 😉 )

Mir, na šunkoflekách se nedá nic zkazit, neboj..dopadne to dobře a bude to všem chutnat 🙂

gabina79
22. říj 2009

Ahojky 🙂
Luci, krásná fotečka...to si člověk pak říká, že už by chtěl malou vidět naživo, co? 🙂
Mir, já ty pleny ještě jednou namočila do sava, tak uvidím, jestli z nich něco zbyde...no jo, i zašlé splní funkci, ale jak to vypadá 😝. Já dávám do šunkofleků tavený sýr, pár trojúhelníčků - líp to chutná a taky líp drží pohromadě 😉
Žabi, tak aby sis příště na ten káblík vzpomněla 😉 ...my jsme tady strááááááášně nedočkavé, až uvidíme toho tvého bobka a i to bříško (neboj, foťák to přežije 😀 ) 🙂 ...držím pěstičky na dnešní výsledky 🙂
Irmi, k takových akcím jezdí manža často???? 😅 To teda fakt klobouk dolů...a co ten vaječník? Už dobré nebo ještě bolí?
Ywuš, tak to s těma papírama je ještě drsnější než ta pouta...přece musí předpoládat, že u sebe lidi nevozí moc peněz, tak by měli normálně bez cavyků vystavit složenku, ne???? 😕 Nechápu..
Dlouho tady nebyla Cin a Sim, co je s těma dvěma děvčicama?

gabina79
22. říj 2009

Ywuš, ne pouta, ale pokuta 😀

irminka
22. říj 2009

ahojte babule,

Gabi: manža slouží každý 3. den, takže někdy mají veget a jsou jen na služebně a někdy jezdí furt jak zběsilí, na bouračky, požáry, otvítání bytů, zachtanování zvířat např. Kočku na stromě, která nemůže slést atd 😀 , baví ho to, jsem za to ráda, je státní zaměstnanec, takže v této době snad plus....i když ted jim strouhnou peníze 😠

já dělám šunkofleky , že uvařím těstoviny, hodím je do zapékací misky, přihodím bud uzené nebo kabanos, přidám rozkvedlaná vajíčka, sůl,pepř, popř. nějaké dobré koření a zapeču...tož tak.
Dnes máme dušená játra s rýží, jednou za čas musí být i vnitřnosti 😝

lucka.adis
22. říj 2009

Irmi, v těhu se můžou játra? Já se jich od začátku těhu ani nedotkla a tolik bych si dala játrovou omáčku s rýží.
Jinak vaříš šunkofleky jako já 😉

Gabi, ahoj...

Také by mě zajímalo kde je Sim..dlouho tady už nebyla.

irminka
22. říj 2009

já to zase tak neprožívám, kdyby si furt člověk měl dávat majzla co jí , tak vlastně nejí vůbec 😠 Já se řídím hesla: všeho s mírou....

Jo a hodila foto do albíčka mého velrybího břůška 😉

gabina79
22. říj 2009

Irmi, krásné bříško máš 🙂
Myslím udělám šunkofleky příští týden, už jsme je dlouho neměli 😀

gabina79
22. říj 2009

Teď jsem si vzpomněla, že jsem dnes chtěla udělat štrůdl 😅 ...slíbila jsem ho manžovi, tak asi budu muset 😝 ...a ještě se chystám na žehlení...a ty plenky pověsím ven - teď je tam krásně 🙂