Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

snahapada
21. čer 2010

ahoj holky zdravim jak se mate poslala jsem vam par fotek NIKOLKA pujde v cervenci na dalsi operaci tak doufam ze to zvladneme jinak holky rostou jak z vody a koukala jsem ze i ty vase deti uz jsou velci tak se mnejte potom podam zpravy drzte nam palce ahoj 🙂 🙂

sajmona
21. čer 2010

@zabicka007 ahojky 😉 přišla mě teprve minulý týden,tak jsem začala asi 5 stránek ale vezmu si ji na dovču,tak pak ti řeknu 😉
@snahapada maličké držím pěsti na operaci

zabicka007
23. čer 2010

@snahapada ahojky, tak budeme držet pěsti, ale určo to zvládne, je to šikulka už jenom podle fotek 😉

@sajmona jejda, se máš, kam jedeš na dovču?

sajmona
23. čer 2010

@zabicka007 žabi,na Krétu,strašně se těším... 🙂

snahapada
23. čer 2010

zabi dik

irminka
23. čer 2010

ahojte babule,

včera jsme byli na !!!!!!!!!!!!!!!!!!! prvním !!!!!!!!!!!!!!!!!! očkování a zrovna jsme dostali jak hexa , tak i prevenar, takže řev takový, že si snad sousedi doktora mysleli, že se v ordinaci odehrává vražda.
Otázečka: také vašim mimískům dávali dvě vakcíny nebo jen jednu?
Zvládli jsme i vážení a máme 69 cm a Bořek 7,3 a Bruno 7,0 kg............................

Protivní jsou teda dost, uplakaní, ale snad to zvládneme, dala jsem jim čípky, tak snad noc neprobékáme

gabina79
24. čer 2010

Nazdárek, ženy 🙂 ...vůbec nestíhám...no klasika 😀
Cin, malá je krásná a je super, že tak pěkně papá a roste 😉
Irmi, no tak super, že se konečně ramínko zahojilo a byo možné očkování....jaká byla noc? My dostali taky vždy dvě vakcíny (hexu a synflorix)...a Oník to zvládl dobře (ale to řvaní v ordinaci tak ybylo, já bych řvala taky dostat do takové nožičky takovou obrovskou injekce), akorát druhý den měl trochu zvýšenou teplotku...a co vy teda? Jinak my už máme přes 8 kg...před týdnem měl 8,1kg 😅 Teď jsem ho jen orientačně zkoušela vážit doma na váze, protože mi začíná bojkotovat kojení a pořád blinká jak šakal a navážila jsem 8,4kg, jestli to odpovídá, to nevím, uvidím příští týden, to zase jdeme na převážení 🙂
Tak se mějte, jdu vybrat nějaké fotky, abych mohl aktualizovat albíčko, ale jestli to bude ještě dnes, to nevím....
Jinak do pondělí večer budu slaměná vdova 😢 ...manža jede sestřenici na svatbu do Francie, původně jsem měli jet také, ale s Oníkem se to nedá, s tím jeho blinkáním a tak....takže budu na všechno sama 😅

snahapada
25. čer 2010

ahoj holky tak NIKOLKA jde 2.cervence na tu operaci tak nam drzte palce dik

lucka.adis
25. čer 2010

@snahapada Držím palce, aby to dobře dopadlo. Kolikátá operace to vlastně je a kolik jich máte ještě před sebou...
Ať se beruška drží a všechno jde dobře.

lucka.adis
25. čer 2010

Ahoj kočky

Irmi, malá dostala jeno, jedno očkování, páč dr.to nechce dávat dohromady.. ale na Prevenar nebo co jdeme 30.6 a to jde i Áďa, páč má 5ti letou prohlídku a zároveň přeočkování, takže to bude něco 😝 😝 už teď mi říká, jak k dr.nepůjde atd. takže to vidím tak, že malou budu mít na jednom boku a Áďu na druhém, abych je tam vůbec dostala 😀 😀
A co teda noc, jak jste to zvládli?

U nás je to střídavo slunečno a oblačno... malá nehorázně slintá, ale zub nikde 😠 do toho má občas průjem až na zádech, takže fakt super.
Jinak jsme ji dali už do sporťáku a tam je teda šťastná jak blecha, protože vidí 😉

Gabčo, určitě přidej nové foto, ať se můžeme mrknout na toho vašeho otesánka 😀 😵 😵 😵 😵

lucka.adis
25. čer 2010

Saj, vem mě sebou 😅 😅 😅

zabicka007
26. čer 2010

Irmi, m\ jdeme na očkování 13.7., to bude mít Natálka 16. týdnů, dostaneme jednak tu hexu a pak taky Prevenar (dr. se mě ptal, jestli ho chceme, jelikož je tam přplatek na jednu tu dávku 360 Kč, a dohromady má dostat čtyři ty dávky, tak jsem řekla samo že jo...).
Gabi, takže furt u kojení bojujete? Tak to my naopak, jak není přicuclá tak je z ní hned protivka... 🙂 no s tou velkou injekcí to bude něco, chudáčci naši malí 😕
Luci, už ,mám tu maducu, a je fakt výborná, malá je v ní spokojená jak želva 😎

lucka.adis
26. čer 2010

@zabicka007 To je skvělé!!! Takže můžete vyrážet na výlety, aniž by plakala v kočárku.. mno jo no, u maminky je jí dobře 🙂 a nebo ji nosí tatínek 😀

cincolina
26. čer 2010

Ahojte,
zdravim vsechny naockovana a rostouci mimina a hlavne jejich mamky.
U nas nic moc noveho, mala se zatim tlemi jenom poranu a nebo kdyz je rozbalena a cura 😀 a kdyz se ji chce tak trochu sleduje chrastitko.
@gabina79 @irminka holky, ja vim, ze uz jste mi to nejspis psaly, ale jaky tip voziku mate a od kdy tam prcky vozite? My uvazujem o croozeru, kvuli sirce a nejasne budoucnosti (jestli bude dalsi mimco) bychom zatim poridili jednomistny. Pro mimco do toho musi byt nejaka vlozka?
@zabicka007 a mala uz drzi hlavicku sama? Ja myslela, ze nasvislo by se mimca mely nosit radeji az pozdejc... nebo co pisou v navodu? 🙂
@gabina79 proc s Onikem chodite porad na to vazeni? kvuli tomu blinkani?

irminka
26. čer 2010

ahojte babulky,
@cincolina: máme croozeraa jsme s ním spokojení, ale nemáme tam miminkovníky, takže jezdíme jen kratší cesty at kluky nebolí zádíčka.Dá se do toho koupit ta dětská vložka. miminkovník, ale stojí 1490,- Kč, my X 2 a je to jen na chvilku, vajíčka se tam dvě nevlezou, takže my ted jezdíme opravdu jen na krátké trasy. Jo a manža dokipoval odpružení, papapapa

irminka
27. čer 2010

dobré ránko.....šak ru nikdo není ☹

@gabi: kluci po očkování byli protivní 3dny, snad se to ustálilo..včera šli spinkat v 20.00 hod a spali durch až do 4.00 rána a potom do 7.30, takže ukázkové- teda podle mě 😉

@zabi: my nic nedopláceli za prevenar 😕

snahapada
27. čer 2010

LUCKA diky chtela jsem se ti zeptat nesla jsi tet nedavno v RECKOVICICH s kocarkem a snejakou pani ja jsem sla na proti tobe s cernym dvojkocarem ale nebyla jsem si jista jestli jsi to ty 🙂

lucka.adis
27. čer 2010

@snahapada Jj, byla jsem tam za kamoškou... kterou jsem hrozně dlouho neviděla. Ona měla tu červenou barvu na hlavě 😀
Ani jsem si nevšimla, že by proti nám šla nějaká maminka s dvojkočárkem 😅 koukala jsem na to, jak se kamoščin syn chová na veřejnosti 😝
Ty bydlíš v Řečkovicích?

lucka.adis
27. čer 2010

Mám v Albu nové foto, tak můžete mrknout...

snahapada
28. čer 2010

jo byla nejaka cervena ano bydlim na gromesove u nadrazi v reckach

lucka.adis
28. čer 2010

@snahapada Aha, tak to jsem si vážně nevšimla... to víš, když se člověk nezná, tak je to potom těžké, se k někomu připojit 😅

zabicka007
29. čer 2010

@lucka.adis Jo prd tatínek, maminka ji nosí a u toho místo výletů provádí domácí práce 😠

@cincolina No hlavičku už drží krásně, ale i kdyby ne tak tahle klokánka je pro děti od narození jelikož tam má podpětu hlavičky, kterou raději ještě používáme 🙂

@irminka Fakt? A jakou máte pojišťovnu? My VZP
My teď jedeme s kámoškou nakupovat záclony, závěsy a různé serepetičky do bytu, potřebuje to tady obměnit, už se těším 😀
Zatím pa pa pa

irminka
30. čer 2010

@zabicka007 : my máme 211 minist. vnitra

gabina79
30. čer 2010

Ahojky, tak manža už se mi vrátil, ale toho času pořád není 😀
Cin, my máme ten levnější vozík - Azub Jerry - je to od Azubu ta lepší, lehčí verze, ale i tak na pohled není takový pěkný jako má Irminka ten Croozer 😉 ...no ale funkci splní....poprvé jsme ho vezli v 11 týdnech a my tam připínáme autosedačku, protože se nám taky nechtěla kupovat ta originál sedačka pro ty malé mimča (a je pro 2 mimča)...a teď se chystáme na výlet jak budou ty svátky...už jsme jednou byli na delší trasu - cca 45km a Oník to celé prospal, tak to bylo OK.....na to převážení chodíme kvůli tomu blinkání i kvůli tomu jeho věčnému vztekání u kojení a asi i kvůli tomu, že je takový cvalík a může se stát, že mu to mlíko přestane stačit, tak ať se to včas odchytne, abychom kdyžtak začali dřív s příkrmama...jinak teď v pondělí měl 8,55kg 😉
Žabi, jj, pořád bojujeme, po tom Vranově už jsem myslela, že opravdu přestanu s kojením, protože pil tak minutku, hodil se do luku a začal řvat a vyvádět a nemohla jsem ho k prsu dostat - u druhého to samé...pak se to po pár dnech trochu ustálilo, i když i tak pil míň než před tím...no a teď, jak přišly ty horka, tak je to zase to samé...ale Dr říkala, že většinou ty maminy mají v horkách stejný problém, že jim mimča nechtějí pít mlíko...tak sna ty horka nebudou trvat dlouho 😖 ...takže malou nosíte? To musí být beruška spokojená...konečně teda máte klidné procházky, co??? 😀
Fotky se zatím nekonají, neb než jsem je stačila pozmenšovat a dát do albíčka, tak se předevčírem manža vrtal v počítači, něco tam kopíroval a mazal...a vybrané fotky mi smazal 😠 ...takže mi bude zase chvíli trvat než projdu těch hafo fotek co máme a vyberu nějaké pěkné ☹ ...ale určo to udělám, jak budu mít trochu víc času...no a snad i na ten facebook nějaké dám...zatím jsem mlěa čas ho zapbout asi třiktát, jen na chvilku a musím říct, že se tam pořád moc neorientuji, takže pak to snad napravím 😉
Snaho držím pěstičky na tu operaci, určo to malá zvládne dobře 😉
Žabi, teď už se ani za Prevenar, ani za Synflorix nic nepřiplácí - je to od konce loňského roku nově 😉 ...nezáleží na pojišťovně...
Tak se zatím mějte, Oníka jsem dala spát doma, v těchto vedrech se mi nechce přes poledne do kočáru a před chvílí usnul, tak si jdu rychle nachystat oběd, než se ten bejk vzbudí...poslední dobou spí přes den dost špatně a pak je děsně protivný

cincolina
1. črc 2010

@gabina79 @irminka holky díky, chtěli jsme půjčit ho už teď na svátky a zkusit ho, ale půjčovny jsou samozřejmě už vybraný, tak zkusíme nějaký minivýlet asi příští týden, spíš abychom zkusili, jak to bude vyhovovat nám, E. bude snad spát stejně jako spí v autě...
jinak my teďka trochu bojujeme, mám pocit, že sloužím jako živý dudlík nebo mám málo mlíka, malá se furt od prsa odpojuje, jak jí ho seberu, tak ho ale hrozně hledá a když ji dám odříhnout tak brečí jako o život. Tak po 5 minutách se uklidní a pak i usne, ale teda fakt nevím, jestli vypije dost... váhu nemám a navíc jsme teďka na chalupě...

zabicka007
2. črc 2010

@cincolina Cin, my to měly podobný, malou jak jsem dala k prsu tak se pořád otrhávala a pak znovu hledala, tak jsem vždydky zkusila zmáčknout bradavku a zjistit, jestli tam to mlíko ještě je. Pak samozřejmě zkusit hodit na druhé prso anebo změnit polohu při kojení, to taky pomáhalo. Blbý, že nemůžeš hlídat váhu, my máme doma alespoň klasickou dospěláckou elektronickou, takže na ni vždycky hupnu sama (a zhrozím se nad tím číslem 😝 ) a pak se zvážím s malou v náručí - tak alespoň vím, kolik přibírá, i když jen na stovky gramů.
@gabina79 Díky moc za info, dívala jsem se i na stránky prevenaru, a pochopila jsem to tak, že za prevenar se nepřiplácí nic, ale za prevenar 13 se částečně připlácí něco kolem 300 Kč s tím, že je možnost si tuto částku nechat proplatit od nějakého fondu Zdravá rodina (i když vůbec nevím, co to je). Každopádně se na to doktora zeptám.

chrobacek
7. črc 2010

ahoj holky máme fotku 🙂

zabicka007
7. črc 2010

Zdarec, tak jsem již podvakráte napsala příspěvek jednou rukou a podvakráté mi to celý spadlo 😠 Tak doufám, že teď se již podaří...
Chrobi, psala jsem ti už na snažilky, ale přesto ještě jednou veliká gratulace, užij dovolenou, protože teď tě čeká trošku jiný druh dovolené...mateřská 😉
Jinak právě se chystám hodit pár fotek do alba tak jukněte 🙂

gabina79
7. črc 2010

Chrobi, supeeeeeer...mooooc velká gratulace...tak ať se mimísek drží a krásně roste...mám za tebe velkou radost 🙂

cincolina
8. črc 2010

@chrobacek Chrobi paráda, a dokonce dva fleky! Tak já už se těším na ty procházky v Lužánkách!!