Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

gabina79
23. říj 2009

Jé tak na příští týden už mám teda naplánované šunkofleky a rajskou 😀
Mir, já budu mít taky mantinely, zaprvé se mi to líbí a zadruhé budeme mít postýlku u zdi, která je zvenku otevřená, takže od ní jde chlad, tak aby to i trochu chránilo...a jak říká Irminka, aby pak nebyl pacenej 😀
Jinak doufám, že mi do toho ani mamina ani tchýně nebudou moc kecat...s maminou si poradím raz dva (i když je teda trošku urážlivá), ale s tchýní je to na tenkém ledě, máme teď příměří, tak doufám, že nebude důvod k nějakým tahanicím 😒

miradka
autor
23. říj 2009

Irmi, to máš pravdu, keď tak si ho potom dokúpim 🙂 My s tchýni vychádzame tiež dobre, rada si nechám od nej poradiť, ale až budem mať aspoň pár skúseností s deckami, tak sa zariadim podľa toho čo mi bude vyhovovať.
Takže tá bolesť je asi normálna...no to som rada, lepšie to zvládnem keď viem, že sa to nestáva len mne - to bude asi psychologická záležitosť. Niekedy som schopná podľahnúť nejakej bolesti a potom sa lutujem, ale to tak nejde..no ja som určite posobila na ľudí ako invalidka 😅

gabina79
23. říj 2009

No nic, já jdu žehlit - včera se mi nakonec nechtělo, ale dnes už musím ☹
A zítra jedem na ty kočárky, tak jsem zvědavá 😅
Zatím se mějte 🙂
Jo a chystám se aukrovat, tak jsem zvědavá, jestli vyhraju nebo ne, tak pak vám dám vědět - konec aukce je v neděli večer 🙂

miradka
autor
23. říj 2009

Irmi, ako sme sa bavili o tých časopisoch, tak som sa pomýlila. Mala som na mysli časopis miminko. Dnes som sa prehrabávala v starších veciach a našla som ho tam...takže tú maminku nepoznám 🙂

miradka
autor
23. říj 2009

Gabi, veľa šťastia pri aukrovaní 😉 Ja si idem čítať knižku. To som myslela, ako fajn, bude romatika a ono to sú strašidelné poviedky 😅 Ale nie je to také hrozné, sú pútavé 🙂

miradka
autor
23. říj 2009

Haló holky, čo ste všetky zaspinkali? Ja som si teraz na 2 hodinky schrupla vďaka knižke, je to dobré uspávadlo 😀

ywushka
23. říj 2009

ahojky zdravim po celem dnu🙂 jsem vas podocitala uz🙂!!! ja dneska nic nedelam🙂,jen jsem oprala par kousku oblecenicka,mamina me vyzehlila pro maleho tech 40 plenek co jsem vcera oprala a jinak se nudim! ted hledam po celem baraku nejake baterky co bych pouzila do fotaku,abych vam mohla nafotit pokojicek a taky co dneska prislo od segry z anglie-koupila nam takovou uzasnou podlozku na hrani-kravicku mamasApapas!😀 Je uzaaasna! A taky takovou bilou deku!!

jinak ja mam perinu pro maleho tu vetsi!!!

miradka
autor
23. říj 2009

Ywush, tak hľadaj baterky, som zvedavá 😉

lucka.adis
23. říj 2009

Hoj kočky, já jsem tu, ale byla jsem zase chvilku venku za holkama...tak jsem tam s něma klábosila a bylo to fajn.
Teď jsem si udělala čaj pro těhulky a chleba s Florou a sýrem.

Ywush, tak pěkně hledej, protože jsem napnutá jako kšandy 🙂

elennka
23. říj 2009

holky přeju pěkný večer 🙂) nějak nestíhám, o víkendu jedeme na jednu akci... příští týden má zástup za kolegyni a další víkend jedu fotit kamarádce těhu fotečky... bych potřebovala aby měl den aspoň 25 hod. Dneska jsem chytala těhu bacilky od jarči- jilcice.. má se vcelku dobře.. chodí do práce..

irminka
23. říj 2009

já také chodím pořád k PC a zjištuji, jestli už tam Ywča nové foto

Zkusím najít nějakou fotku našeho baráku.....je to skoro 40 let starý barák, taková ta kostička 😉

ywushka
23. říj 2009

Ivca tam nopve foto nema🙂,protoze nenasla baterky🙂 a ted prijela z OBI,byla s maminou nakupovat garnyze a nejake zavesky pro maleho a nakonec jsme koupili jeste koberec malemu do pokoje-jen takovy maly obdelnik 120x180cm,takze jen tak na valeni🙂!!! No utratili jsme tam celkem skoro 5000Kc,takze jsme se meli u pokladny vyvalit z toho🙂! Zitra manzel privrta garnyze,ja zajdu za sestrenkou nechat usit zavesy a pak vam to teprve asi odfotim🙂!!!! To uz snad budu mit i ty baterky🙂!!!

irminka
23. říj 2009

Ivco, že teda pozdravuji Ywču 😉

miradka
autor
23. říj 2009

Irmi, dívala som sa na baráčik, starý ale vobec na to nevypadá, je moc pekný a vidieť, že sa oň staráte 😉 Skúsim nájsť aj ja nejaké fotečky...ten náš generačný barák 🙂

irminka
23. říj 2009

jo,jo, to staráme, někde něco dokončíš a můžeš začít zase jinde.......

jané, hod tam domeček, se těším 😉

miradka
autor
23. říj 2009

Irmi, už som ho tam hodila. Z ulice vypadá ako nič moc, pidi domček, ale zo záhrady je vidieť, že je veľký. Prvý krát som sa tam skoro stratila 😀 Dom je vo vnútri prepojený. Keď sa dívaš zo záhrady, tak úplne hore býva teta a strýc a pod nimi my a na pravo býva švagor s manželkou a z ulice tam má menší byteček tchýne. 🙂

miradka
autor
23. říj 2009

U nás je to tiež tak, stále sa čosi prerába a hlavne zvnútra, švagor po svadbe začal prerábať celé vnútro, dokonca vybúrali otvor v obývačke pre ďalšie okno. Tiež už je to postarší baráčik, má niečo cez 30 rokov

irminka
23. říj 2009

miradko: já žádný domeček nevidím... ☹

miradka
autor
23. říj 2009

ty brďo, to bola ale rýchlosť, už mi ich vymazali 😠

miradka
autor
23. říj 2009

😒 hm...nebudem radšej provokovať...

irminka
23. říj 2009

co? to je snad blbost,ne?

miradka
autor
23. říj 2009

irmi, pamätáš ako nám už vymazali fotky ručných prác? Mala som tam fotky papierových košov...tiež to vymazali

irminka
23. říj 2009

tak teda jestli ano, tak jsou rýchlí jako sr.... 😠

miradka
autor
23. říj 2009
irminka
23. říj 2009

ježišmarjááááá: to není barák, to je vila jak pro prezidenta 🙂 ...krása

A tu kuchyn máte také super, takový styl se mně mooooc líbí 😉

miradka
autor
23. říj 2009

jj, niekto to asi sleduje. Keď si klikneš na fotoalba, tam sa ukazujú všetky najnovšie fotky kto čo pridal...musím si obnoviť trošku album na rajčeti, to je skvelý server akurát tam moc nechodím.

miradka
autor
23. říj 2009

Aaaa, už si to stihla omrknúť, no to je super. Tak sa mi to podarilo 😉 No je veľký, býva nás tu celkom 7 a čo nevidieť budeme 10 😵

irminka
23. říj 2009

jo,jo, ted se na vás dívala.....teda, ty jsi měla na výběrz kuchyní... 😀

miradka
autor
23. říj 2009

no kuchyňa je taký selský štýl, ale štve ma tam tá chladnička a sporák...sú to nové spotrebiče a nemáme srdce ich vymeniť...možno časom, až si zvyšok baráku zariadime... 🙂

miradka
autor
23. říj 2009

strašne sa mi páči ten štýl, ale na tie najkrajšie nemáme....to ide až do pol miliona ak nie viac