Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

irminka
23. říj 2009

to ted vůbec neřeš....až mimisci odrostou, potom se uvidí 😉

já se loučím, zatím papík

miradka
autor
23. říj 2009

ja sa tiež lúčim, dobrú nocku 🙂

ywushka
23. říj 2009

miradka: to je teda opravdu barak jak pro prezidenta!!🙂

My se divame na novu-uz jsem to kdysi videla,tak me to moc nebavi a jeste jsem u toho mela vymenu nazoru s manzelem,takze asi tak...si to dovedete predstavit!!! Ja jsem takovy ten typ cloveka,ktery se moc na nektere veci nevyjadruje,ale jakmile je toho na me moc,tak "vybuchnu i ja" a pak je z toho mala vymena nazoru!!!

ywushka
24. říj 2009

Dobre ranko🙂 a prijemny den🙂

Ja jsem sem zasedla a jeste nemam ani zuby vycistene!🙂 Se tesim na dnesek🙂,budeme pripevnovat ty garnyze🙂

irminka
24. říj 2009

dobré ránko,
teda s tebou bych chtěla mít dvojdomek ty nevyspalče 😉

Ted jsem manžu vyprovodila do práce a já mám jet s malým do Brna na fotbalový zápas, ale skoro žádná maminka nejede, tak uvidím před autobusem , jak to tam bude vypadat. Nebudu za trapku.... 😎

Také nemám ještě vyčištěné zoubky......

irminka
24. říj 2009

kecám:na hokejový zápas..už blbnu 😠

ywushka
24. říj 2009

irm: tak snad uz mas vycistene ty zoubky🙂!!!
Jee ty jsi mila,ze by jsi se mnou chtela mit dvojdomek😀!!! To vzdycky rika nas tatka manzelovi,protoze manzel je takovy ten co nez neco koupi do domu,tak jede do vsech obchodu a porovnava to a strasne si vsechno prohleda a rozvazuje a tatka je zase ten co mu je vsechno jedno,hlavne ze to tam bude a nestoji to moc penzez🙂!! A vzdycky kdyz spolu pak neco delai a manzel pak kolem toho porad chodi a kontroluje a premysli,jak by to mohlo byt jinak,tak tatka je z nej pak uplne na nervy!!!😀!!!
Jo jsem nevyspalec,ale zase pro zmenu jsem byla zvykla chodit brzo spavat,ale ted vubec uz v tech osm jak jsem byla naucena neusnu!!! 🙂,takze to ma sve nevyhody,vztavam jak kdybych spala uz od tech osmi,takze se sidim na dobe spanku😀!!!
Zrovna budim manzela ze ma jit pracoat a ne a ne vztat!!! No jo,lenoh jeden!!! Jeste me nadal,at si na to nezvykam ho tak brzo budit!!!

irminka
24. říj 2009

tak jsem opět tady.....děcka jely sami, takže jsem posnídala, uvařila si těhu čajík- asi po třech měsích a budu odpočívat 🙂

Tak to jsi fakt chodila brzy spinkat, já usnu až tak kolem 23:00 a spím do 6:00, vzbudím malého, nachystám mu jídlo a v půl sedmé zaléhám znova 😉

Ani se manžovi nedivím, že ho lámeš tak brzy...chudátko jedno 😀 😀 😀

ywushka
24. říj 2009

irm: uz pracuje!!! Sice trosku brblal,ale mam dnes pro nej vymyslenych moooooooc cinnosti!!! Ja uz od vcerejsku peru malemu oblecky,vcera jsem oprala vsechno co bude mit na doma a ted peru mikinky co ma nove🙂!!! A mamina me to vsechno zehli😀!!! Jeste ze ji mam😀

lucka.adis
24. říj 2009

Ahoj kočky, nééé že bych vstávala až teď, ale prostě se mi nechtělo vylézat z postele a ke všemu jsem se tam zakecala s manželem 😀 😀 takže jsem vylezla až teď.

Ywush, ty jsi teda ale nezmar, že vstáváš tak brzo... 😅 a už pereš oblečeníčko pro malého, jo? No jo no, když ty to máš už za pár, narozdíl od nás 😀
Mě to čeká po vánocích.. to bude něco.

miradka
autor
24. říj 2009

Ahoj holky, mám dotaz, budete chodiť na predporodné kurzy? Uvažujem o tom...akurát by som asi musela dochádzať 10 km do Třinca čo sa mi moc nechce.

lucka.adis
24. říj 2009

Mir, já nebudu...chtěla jsem radši chodit plavat a nebo na cvičení pro těhulky, ale bohužel mi to moje dr.nepovolí, když jsem na rizikovce NP..ale ještě se ji na to chci zeptat, akorát když jsem si tak hledala tady u nás nějaké to centrum, tak je to do konce roku už plné, takže asi nic.

Vy by jste na to mohli chodit, když jste prvorodičky, třeba vám tam řeknou něco co ještě nevíte 😉

No nic, razíme do Brna do obchodů a zajdem si i na jídlo, chtěli jsme večer do kina, ale mají tam premiéru 2Bobule, takže bohužel nic..všechno je tam obsazené 😠 takže aspoň uděláme nějaký ten nákup atd.
Mějte se všechny moc pěkně!!!!!

miradka
autor
24. říj 2009

Luci, užite si to v Brne 🙂

ywushka
24. říj 2009

ahojky holky,!!! Cely den tu nejsem,protoze se nam tady nahoru nastehovala moje velka nepritelkyne MYS,tak se tu bojim i sedet!!! Tak tu mame natahane pasti a cekame....!!! S manzelem jsme privrtavali garnyze a ja porad a porad peru oblecenicko pro maleho,jeste me tam neco zbyva,ale uz se mi to dneska nechce delat,tak pro dnesek koncim!!!!

miradka
autor
24. říj 2009

Tak ja som bola v kaufe a kúpila som mandarinky, bola som zvedavá aké sú a sú výborné, šťavnaté a bez peciek, tak to sa mi podarilo 🙂
Holky, čo zvyknete papať na snídani? Ja mám pocit, že jem furt to isté, tak som nakúpila nejaké suroviny a urobím pre zmenu tvarohové pomazánku. Posledne furt striedame rybí, česnekovú a vajíčkovú...tak to chce zmenu. Kúpila osm aj sardelovú pastu, moc s ňou nemám skúsenosti, tak musím nájsť nejakú inšpiráciu 🙂

cincolina
24. říj 2009

Ahoj zeny, zdravim z chalupy, kde jsem s nasima, manzel jel s kamaradama zlezat alpske vrcholy.
Vcera jsem se nakonec do Olympie neodhodlala a kalhoty jsem koupila v Omeze na Svobodaku v tom specializovanem obchode...

irminka
24. říj 2009

tak já jsem ted dovařila gulášovku, masko na hříbkách s těstovinkama, nebot zítra jedu opět se synátorem na fotbal...hrají až v pelhřimově, tak to bude na celý den 😎 Manža trénuje děcka hokej a ti mají zápas, tak nemůže jet s malým......se teda těším

ywushka
24. říj 2009

Dobrou noc preju!🙂 Doufam ze uz je mys fuc!!! Najedla se takovych tech ruzovych granulek jedovatych,tak snad uz zmizela!!! Preju vam prijemny vecer

lucka.adis
24. říj 2009

Ahoj kočeny,

jsem tu... v Brně šílený nával lidí, no jo no, to se dalo čekat a bude hůř-bohužel, fakt se na to netěším, až budu muset lítat po obchodech a shánět dárky k vánocům 😝 něco jsme už pokoupili dneska, ale i tak nám toho ještě hromada zbývá a to nemluvím o věcech pro mimčo, fakt mě s toho asi trefí.
Zašli jsme si na večeři a já si dala přírodní kuřecí maso a šťouchané brambory se zeleninovou přílohou, mňam.. akorát doma jsem si na to dala bohužel jahodové mléko, takže následovalo wc 😀 😀

Irmi, ty mi teda děláš chutě s tím masem na hříbkách, jak to prosím tě děláš? Můžeš mi to podrobně popsat do IP?
Jinak koukám, že máš toho taky dost.

Mir, já většinou snídám cornfleky s mlékem nebo chleba se sýrem Cotagee (nebo jak se to vlastně píše) a k tomu na kolečka nakrájené rajče + čaj....

Tak jo, začli Bobule a koupili jsme si s mnažou Scrablee tak jdeme hrát, to bude něco..už ho vidím, jak bude uraženej, že mu to nejde 😀

Pěkný večer!!!!!!

irminka
24. říj 2009

Luci: máš to v IP 🙂

ywushka
25. říj 2009

Dobre ranko!!! To vam teda povim,to byl uplny podraz na me s tim posunovaim casu😀!! Jsem vyspana uz pul hodiny😀 a bylo me blbe si sem jit sednout,ale v posteli jsem se nudila😀!! MYSICKA se do rana PEKNE chytla na pasticku mrcha jedna!!😀!!!
Preju vam krasny den!!
Tady je dneska vylov rybniku a my se tam jdeme vsichni podivat,maji tam ruzne dobrutky,kolace a tak😀!! Tak se uplne tesim🙂!!!

ywushka
25. říj 2009

Mamina me porad rika,ze maly MUSI mit doma bavlnenou cepicku!!! A vy ji budete davat??? To musi byt doma?? Ja to vubec nechapu

cincolina
25. říj 2009

Tady na chalupe (zacatek Vysociny) je dneska nadherne, tak se jdeme s mamkou projit ... hura konecne slunicko.

ywushka
25. říj 2009

Juuu my jsme byli se kuknout na tom vylovu-to je tam jak na nejakych hodek,milion lidi,stanky s jidlem a oblecneim! Stali jsme s maminou asi pul hodiny frontu na trdelniky,ale jsou vyyyyyborne!!! Ted jsme prijeli,jsem unavena,tak se pujdu natahnout do postele a asi dat nejake "spaci hodiny"!!🙂 Preju prijemne slunickove odpoledne

lucka.adis
25. říj 2009

Ahoj děvčata,

dneska je náááádherně..tomu říkám podzim 🙂 fakt super počasí!!

Ywush: já čepičku rozhodně dávat nebudu, nechápu na co... neřekla bych, kdyby nám doma netopili a my tady měli bůhví jakou zimu, ale když má doma člověk topení a miminko leží v košíku oblečené a třeba přikryté tenkou dečkou, tak na co ještě čepičku 😕 ?????

ywushka
25. říj 2009

lucka: pry proti pruvanu!! A vubec jsem to nemohla mamine vysvetlit,ze budu snad v dome topit a nebudu ho pokladat nekde do pruvanu!!! Ja se strasne bojim toho,ze mi to bude chodit kontrolovat a jeste mi to porad upravovat!!! To az se nastehujeme vedle,tak nechci aby to delala!!! Da nam ted prvni posledni,ale taky musi pochopit,ze co se tyka vychovy a pece o to miminko si chci delat sama,jen v pripade kdybych si nevedela s necim rady,abych se ji mohla zeptat!!! Ale taky mi prijde ujete davat miminku cepicku i doma!!! No uvidime co nam pak trebas reknou v porodnici a u detske doktroky!!

lucka.adis
25. říj 2009

Ywush, já se na to ptát nikde nebudu, u nikoho jsem to ještě neviděla, že by mělo miminko doma čepičku... a přece ho nebudeš dávat do průvanu, ne?

ywushka
25. říj 2009

lucka: to si pis ze ho nebudu nikam davat do pruvanu! Ja uz jsem se pala vsemozne po znamych,jestli davali malym miminkam cepicky na hlavu a kazdy na me hledel jak na blazna!!🙂

Zitra rano jedu na pul desatou ke kadernikovi-KONECNE!! 🙂 a pak si snad vzpomenu si koupit ty baterky do fotaku a konecne neco nafotim co mame noveho a tak😀!!

lucka.adis
25. říj 2009

ywushko, super...už se těším až kouknu na ty fotečky 😉
.... a ohledně té čepičky, no už je to prostě tak-maminky jsou maminky, prostě byla jiná doba a oni si to neumí teď bez čepičky představit 😀 😀 snad ti nebude mluvit do dalších věcí 😉

Jdu koukat na Superstar, mějte se, páááááááááááááááááá

ywushka
26. říj 2009

dobre ranko vsem🙂!!! Dnes uz jsem vydrzela spat trosku dyl🙂!!! V pokoji mame takove vedro,ze jsem spocena jak zaba🙂!!!

Preju vam krasny den,ja se jdu nasnidat a pak se pripravit ke kadernikovi!