Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

lucka.adis
27. říj 2009

ywush, jinak se prodávají takové kalhotky na suchý zip, do kterých dáš tu plenečku... ještě mám něco po Adamovi, ale stejně budu muset něco přikoupit, protože těch kalhotek se hodně spotřebuje a než to vypereš tak aby jsi měla náhradní.
Akorát že v porodnici budu mít jednorázovky, tam bych to neměla kde prát 🙂

ywushka
27. říj 2009

lucka: jakoze mu dam papirovku,pak bavlnenou a pak jeste ty kalhotky???? 😕

ywushka
27. říj 2009

mela bych se za sebe stydet,jsem zdravotni sestra a nevim takove veci 🤐

lucka.adis
27. říj 2009

nene, tady máš odkaz na ty kalhotky, do kterých se dávají většinou ty bavlněné plínky, já je mám doma, akorát že je mám jenom v bílé barvě:
http://www.uskritka.eu/skritek/eshop/26-1-PLENK...

Jinak tu papírovku budu používat v porodnici (asi Pampers)..

ywushka
27. říj 2009

lucka: takze to chapu tak,ze budes pouzivat i bavlnene plinecky?? Ja jsem asi dneska uplne natvrdla🙂

lucka.adis
27. říj 2009

ywush, ty bavlněné budu používat také, ale né pokaždé..jenom do doby než půjdu s malou na kontrolu těch kyčlí 😉 stejně ty miminka mají radši ty klasické papírovky, protože když se počůrají, tak nejsou v mokrém, kdežto u těch druhých musíš pořád kontrolovat, jestli není miminko počůrané atd,protože by se mohlo stát, že bude mít opruzený zadeček.
Někdo je s nimi moc spokojený a používá je děsně dlouho a někdo zase používá jen ty papírové, záleží na zvyku.

Jdu se na chvilku natáhnout, jsem po obědě a už zase odpadám 😠 😀 😀

gabina79
27. říj 2009

Ahojte holky, tak už jsem tu i po obídku 🙂

gabina79
27. říj 2009

Takže kontrola na kardiu proběhla v pohodě. Pan doktor Hála je úplně suprový, velmi příjemný pan doktor (Ywuš, ty jsi ho tady myslím už zmiňovala)...Všechno mi krásně vysvětlil, ukázal a výsledek je, že má Oník zdravé srdíčko a teoreticky nic nehrozí...dokonce mi na utz ukázal i pindíka - ten byl teda vidět 😀 - pan doktor říkal, kluk jak buk 😀 ...akorát sebou Oník pořád mlel a kopal, pak byl zboku, takže jsem viděla i tvářičku...no super 🙂
Zajímavé je, že říkal, že u těchto srdečních VVV hraje většinou roli náhoda a ne genetika, takže jakákoli infekce či stres mezi 5-15tt může něco takového způsobit...

gabina79
27. říj 2009

Ywuš, ten kočárek vyšel i s vajíčkem na 10.880...na netu by byl asi levnější, ale tento chlapík má i servis a dokonce půjčuje náhradní kočárek- to pro nás bylo rozhodující 😉
Já jsem taky přemýšlela, jak by to bylo s tím širokým balením kvůli kyčlím a myslela jsem, že bych dala normální jednorázovku a na to ještě v kalhotkách látkovou plenu...takže asi blbost, co? 😅
Jdu vám hodit do albíčka ten náš nákup 😀

gabina79
27. říj 2009

Tak už jsou fotečky tam, akorát jsem nefotila punčocháčky a ponožečky, těch taky máme 🙂

ywushka
27. říj 2009

gabi: ja si to tak myslim celou dobu,ze budu davat jednorazovaku a pak na to latkovou plenu,ale lucka me dneska asi vyvedla z omylu!! Musim se na to jeste nekoho zeptat!!!

Jo Dr. Hala je mily dr.jsem k nemu chodila jako pubertak s aritmiema co mam!!

ywushka
27. říj 2009

Jinak mas krasne vecicky pro ONIKA🙂!!

Me dneska prisly ty miniaturni tenisecky🙂 mam je taky v albicku

gabina79
27. říj 2009

Ywuš, díky...začínám se v tom nakupování rozjíždět a myslím, že za chvíli budu mít stejný problém jako ty, že to nebudu mít kam dávat 😀 ....Myslím, že s těma plenama pak poradí i dětská sestra v porodnici...

gabina79
27. říj 2009

ty tenisečky jsou úplně super 🙂 ..a koukám, že máš i hodně kosmetiky - jakou značku si kupovala?

miradka
autor
27. říj 2009

Ahoj holky, dnes som bola na tú tehu cukrovku. Výsledky neviem, pošlú ich k mojmu dr a na kontrolu idem v piatok. Potom som varila a teraz odpadám únavou. Asi na mňa lezie depka či čo... 😒 Nemám náladu na nič.

Irmi, ano bolo drahé to povlečenie, ale zase až pojdeme na nabýtok do Ikei, tak v polskej ušetríme 3.500 než keby som nakúpili v Ostrave, takže sme sa rozšupli. No a šetríme na iných veciach, napr. to oblečenie pre deti je prevažne už nosené a čosi sme dostali. Na povlečení som nešetrila, pretože počítam s tým, že deti ho budú používať možno do 6 rokov. Čo myslíš, 135x100 je vhodná prikrývka pre deti do 6 rokov? A keby aj nie, tak možno budú ďalšie deti 😅

Holky, na to kardio posielajú všetky mamičky? Mne o tom zatiaľ nikto nehovoril, bola som len na veľkom UTZ.
Inak decká ma tak kopú, že to už začína byť nepríjemné, zvlášť v tej čakárni. Čítala som si tam a kniha mi furt nadskakovala 😀

gabina79
27. říj 2009

Ahoj Mir, tak jak to probíhalo? Zvládla si to v pohodě? 😉 ...depku zažeň nečím dobrým 🙂
Na dětské kardio neposílají všechny těhule, jen ty, které mají v rodinné anamnéze nějakou závažnější srdeční vývojovou vadu 😉

ywushka
27. říj 2009

gabi: kupovala jsem kosmetiku od Niveii,porad jsem se nemohla rozhodnout jakou koupit,tak jsem nakonec zvolila tuto!!! 🙂

miradka: to ti neporadim s tou perinou.

ywushka
27. říj 2009

miradka: s tim kopanim to znam jak to je kdyz nadletuje vsechno co na tom brichu zrovna mam😀!! Maly spis nez kope,tak jakoby tlaci a tlaci treba nozkou do bricha a to je pekny hnus a nekdy s tak sikovne trefi nekde do zaludku nebo do zeber,to je pak zazitek!!

Si predstavte,ze jsem delala pomazanku syrovou a az jsem ji dodelala a ochutnala,tak jsem zjistila podle datumu na lahvicce od majonezy,ze uz je vic jak mesic projita🙂 😀!! Ha ha ha tak mi manzel jel pro novy syr a delala jsem ji znovu!🙂

irminka
27. říj 2009

miradko: to je zvláštní,že ti neřekli výsledky cukru, nám řekli výsledky po 2,5 hodinách a předali papíry pro doktory......no, asi je to v každé nemocnici jiné

A s tím povlečením fakt už nevím, malý spal v postýlce necelé 3 roky a potom šel do pokojíčku , kde už měl velké povlečení, takže také nemohu poradit 😉

Ywus: adidasky jsou supeeer, to je značka mého manžela, drží ho to už asi 15 let 🙂

ywushka
27. říj 2009

irm: me se porarili koupit na mimibazaru,jsou uplne nove,chybely tam jen cedulky a vysly nas na 350Kc,coz je oproti obchodu min!! Ty vybiral manzel,jsou uplne milenkate takove maluskate

miradka
autor
27. říj 2009

Gabi, ráno mi vzala krv a doniesla som tam ranný moč, po nejakej chvíli mi doniesla sestra ten cukrový nápoj a po hodine mi vzala zase krv a potom som musela na wc zase kvoli moču a po ďalšej hodine zase krv a moč a to už som išla domov. Bola som tam asi od 7:30 do 9:45. Treba počítať viac ako 2 hodiny. Hneď ako som odtiaľ vypadla, dala som si banán, chvíľkami mi bolo slabo, čítala som si a chcelo sa mi spať, myslela som, že tam padnem, ale držala som sa 😀
Neviete, či sa nejako tá cukrovka prejavuje, či to možem vypozorovať na sebe? Ja mám totiž posledne hroznú chuť na cukríky haribo a teraz už aj na čokoládu. Na začiatku tehu som sladké nemohla ani vidieť. 😅

lucka.adis
27. říj 2009

Ajoj kočky,

tak jsem tu... vyspaná (nebo teda aspoň doufám), ale byl to zase boj 😠

Ywush, botečky jsou klááááááššššnnnnéééé 😵 😵

Gabčo, vy jste se teda rozjeli, super 😉 moc pěkné věci pro malého.

Mir, mě to čeká příští týden v Pondělí ta cukrovka, tak jsem na ni zvědavá a jinak výsledky budu vědět až 18/11 kdy jdu ke své dr. také ji to budou posílat.

ywushka
27. říj 2009

miradka: pokud vim jeste neco ze skoly tak mezi prvni priznaky cukrovky patri zvyseny pocit zizne-to znamena ze jsi svym telem nucena vypit klidne i 10 litru tekutin a porad ti to nestaci,pak byva myslim nejaka tmavsi moc!!!To jsou takove prvni priznaky!! Jinak nejake chute na sladke urcite nejsou priznakem 😀 to si jen deti vyptavaji vic cukru!!🙂

ywushka
27. říj 2009

lucka: dekuju🙂

gabina79
27. říj 2009

Mir, tak to si zvládla dobře 😉 ...u nás teda nechtějí moč - zjišťují to jen z krve (tak aspoň něco 🙂 )...a blbec jsem tam zapomněla zavolat, takže ve čtvrtek to zkusím a uvidím, kdy mě tam budou chtít...jinak myslím, že to, že máš chuť na sladké nesouvisí s cukrovkou 😀 , řekla bych, že základní příznak cukrovky je neustálá žízeň..ale určo by sis na netu našla nějaké stránky, kde jsou všechny příznaky popsané 😉
Luci, díky, to je teprve začátek 😀 ...teď se do toho teprve pustím 😀

lucka.adis
27. říj 2009

Gabčo, to by jsi už určitě měla 😉

gabina79
27. říj 2009

A teď valím do města a pak budu vařit, aby si měl manža co vzít zítra do práce...konečně budu dělat tu rajskou se sekankou - na tu jste mi udělaly chuť minulý týden 😀

ywushka
27. říj 2009

gabi: my jsme taky dneska meli rajskou se sekanou!!🙂 Sice z "jidelny" odkud si vozim obedy,ale vybornou🙂 tak at si posmaknete!!🙂

lucka.adis
27. říj 2009

Jj, to je mňamka... dělala jsem ji minulý týden, teď tam máme žemlovku 🙂

Ywush, ty si necháváš jídlo vozit?

ywushka
27. říj 2009

lucka: jo pro sebe a pro manzela se mi varit nechce a je to pro me vyhodnejsi🙂!!! kdyz je manzel na dlouhych cestach,tak si vezmu jen obed,co me vyhovuje🙂