Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

monulkab
4. lis 2009

luci ty dnes nějak měníš fotky v pasu 🙂

gabina79
4. lis 2009

Ahojky 🙂 ...dneska je tady pěkně hnusně, zatažené a prší 😝
Ywuš, tak to budou ti naši dva kluci dobří frajeři 😀 ....to je jediná modrá věc, co jsem v 56 koupila 😉
Luci, užij si utz a už se těším na zprávy, jak malá roste 🙂
Já jsem si včera píchala ten clexane a musím říct, že jsem z toho měla takový blbý pocit (a navíc štípe 😢 )....na břichu se mi blbě dělala kožní řasa (jak ho mám naplé) a pak jsem měla strach, jestli ta jehla nemůže ublížit Oníkovi....takže ode dneška asi budu píchat do stehna....no to bude děs 😒

gabina79
4. lis 2009

Jé a už mi došla moje výhra na aukru 🙂 - pořídili jsme tam polohovací lehátko, tak vám ho pak odfotím a hodím do albíčka 😉

lucka.adis
4. lis 2009

Ahoj kočky..

Monu, jj ale už jsem s tím skončila-neboj 😀 😀 nějakou dobu tam budu mít toto foto.

Gabčo, ahoj... tak jak je? Koukám, že už jsi začla s pícháním. Jinak to bude asi rozumnější píchat to jinam než do bříška, že.. a to si pícháš sama nebo ti to píchá tvůj chlap? Jestli si to pícháš sama, tak klobouk dolů..já bych to nedala.

U nás kontrola dopadla dobře, malá je v pořádku.
Dr.ji změřila jen jak to šlo, kupodivu byla dneska dobře natočená, takže mi dr.nemusela šťouchat do břicha..
Odpovídáme přesně 25tt+1 a odhad váhy je 760g a celkovou délku samozřejmě nevíme, protože je už velká a nevešla se na obrazovku celá 😀 Každopdáně se jí " zatím " pořád líbí hlavičkou dolů a nožičky nahoře pod prsama, ke všemu jednu měla nataženou a druhou skrčenou, takže dr.jezdila po celém břiše, aby jsme viděli kde vlastně všechno má 😵 😵

lucka.adis
4. lis 2009

Holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, co ten sraz? Jste pro nebo ne?

Už jsem to psala na snažilkách, hoďte nějaké termíny kdo kdy má čas a nějak to skloubíme dohromady, protože je mi blbý sem psát kdy mám čas já 😀
Tak mrkněte do deníčků a diářů a šup sem s nimi, já se nějak přizpůsobím 😉 akorát nevím jak se spojit s ostatními jako je např. Simulin, Žabka, snaha....

gabina79
4. lis 2009

Luci, tak to je super, že je vše v pohodě 🙂, malá se pěoně vegetí 😉 ...já bych taky chtěla Oníka vidět a vědět, jak je velký😢
Injekce si píchám sama, i při stimulce jsem to dělala....manža by to nedal, ten by se vyvrátil 😀

ywushka
4. lis 2009

gabi: taky jsem se injekce pichavala vzdycky sama🙂!§ Jo o clexanu jsem slysela ze stipka,ale urcite to neni nic tak strasneho!🙂 Jinak si udelej poradnou kozni rasu a po celou dobu aplikace (pokud ti to teda nerikali) ji drz!! Az kdyz budes jehlu vytahovat,tak ji teprve pusti!! Cast teorie🙂

Me dneska prisel balicek s tim overalkem co jsme vyhrala a to pyzamko a kojo podprda!!🙂 Vsechno uz jsem dala oprat,tak vam to vyfotim az pak!🙂
Manzel mi dneska odjede na cesty....ach jo zase budu sama....

lucka.adis
4. lis 2009

Gabčo, tak až půjdeš k dr. tak mu řekni, jestli by ti nemohl říct kolik přibližně váží atd. teda pokud má UTZ..
Já byla dneska na kontrolním, protože si nás hlídali po tom odběru plodové vody a teď k nim jdu až 9.12 na UTZ ve 30tt 😉 kontrolní už nejsou potřeba.

Já bych si to nepíchla ani náhodou i při stimulce mi to píchal manža 😀

miradka
autor
4. lis 2009

Ahoj holky, ja dnes vobec nemám čas...hneď ráno som varila špenát, potom rýchlo ku kaderníčke, potom rýchlo hrachovku a všetko nachystať a až teraz som si sadla k počítaču. Furt keď takto varím, tak si nadávam, že s tým už musím prestať alebo urobiť to nejako inak. Myslela som chvíľami že sa rozrevem od bolesti. Hrozne ma boleli kríže a nemohla som si ani sadnúť bo blbá hrachovka sa mi pripalovala a musela som miešať. ☹ No a neviem ako to zvládnem dnes o štvrtej na tom kurze, tam sa asi načisto zložím 😖

Luci, ja by som na ten sraz prišla, ale keby bol niekde bližšie...tak snáď sa dáte dokopy a užijete si to aj za mňa 🙂
Gabi, moc pekné vecičky si nakúpila 😵

miradka
autor
4. lis 2009

Luci, potešilo ma, že tvoja dcérenka váži zhruba tak ako moje detičky. Fakt som myslela, že sú extra veľké, síce sú tam dvaja a teoreticky by sa predpokladalo, že budú štatisticky menší, ale za to nie sú ani extrémne veľkí 🙂

gabina79
4. lis 2009

Luci, utz tam je (chodím teď do špitálu), ale příště tam ten můj Dr není, takže se mě ujme někdo jiný, tak nevím, jestli bude dělat utz 😉
Ywuš, jj, snažím se dělat velkou kožní řasu a držím, dokud je jehla vevnitř...akorát to teď začnu praktikovat na stehně, to si ale nedovedu představit....jj, štipká, ale to víš, že se to dá vydržet 😉
Mir, to jsem zvědavá, s čím dojdeš z toho kurzu 🙂 ...a nepřepínej se tak, vždyť si dvojmamka s velkým bříškem, tak musíš trošku víc odpočívat a relaxovat 🙂 ...ještě se naběháš 😉
S tím srazíkem to nechám na vás, domluvte si termín a pokud budu moct a budu mít jak, tak se přidám 🙂

gabina79
4. lis 2009

No nic, jdu do obchůdku, máme skoro prázdnou lednici...i když se mi teda do toho nečasu vůbec nechce....Tak se zatím mějte 🙂

lucka.adis
4. lis 2009

Mir, já bych tě táááááááák moc ráda kočko viděla na tom srazíku, ale jak to udělat, že 😀
Gabčo, kdyby jela i Ywushka, tak by tě mohla vzít, ne? Jste obě dvě s Hodonína...aspoň to tam máte napsané.
... a nebo můžeš dojet autobusem, minule tak dojela i Sim 😉

Mir, ještě k té váze, jsem ráda, že je to akorát, dr.nám ukazovala křivku a jsme přesně tam kde by jsme měli být, takže jsem v klidu a když nám dr.řekla, že je všechno v pořádku a je to jenom odhad, tak jsem ještě víc v klidu 😀
Přece jen to vypočítávají, takže váhu miminek budeme vědět na 100% až po porodu 😉

No nic, jdu pro synátora do školky... se mi v tom počasí nechce, ale musím.

ywushka
4. lis 2009

lucka: jaj tak se mnou na nejaky "slucacek" to vypada blede! Do brna uz jen tak nejezdim,protoze me to unavuje,vetsinou uz jedu jen do Hodonina na nakup. Gabca je z Kyjova a ja z Mutenic (rozdil vzdalenosti 20km😀)!!

Ted si sel manzel lehnout,rano vztaval ve ctyri hodiny,byl ve frydku-mistku odvezt nejakou cisternu a ted i sel odpocinout a na noc vyrazi do madarska,zitra by mel byt k veceru doma,takze budu muset travit sama noc v posteli,to me moc teda nebavi!
Ja jsem dneska poprala ten zbytek povlecenicka,vyprala jsem i nase nove povlecenicko do domecku a vyskladala jsem si do kuchyne a koupelen ty nase nakupy😀,takze jsem mela o zabavu postarane! Venku je fakt hnusne!!

lucka.adis
4. lis 2009

ywush, aha, tak jsem nevěděla 😕 a je mi to s tebou jasné, vždyť budeš mít před porodem 😀

lucka.adis
4. lis 2009

...ale i tak doufám, že s mrňaty se potom sejdem, ne?

miradka
autor
4. lis 2009

Ahoj holky, tak som doma z kurzu. Bolo to fajn, ale poriadne mi tvrdne brucho...neviem či je to z celého dneška, pretože som sa fest vyčerpala pri varení alebo tým cvičením. Už som dlho necvičila a toto bola veľká zmena ako pre mňa tak pre decká. Trochu ma zaskočila jóga a tá pesnička mantra či tantra 😖 , s čím sa nemožem stotožniť, ale netrvalo to dlho. Takže vcelku to bolo fajn. Určite zajdem aj nabudúce.

Luci, tak to som nevedela že je nejaká krivka...myslíš, že by sa dala nájsť na nete? 😕 Je fakt, že je to len odhad...

ywushka
5. lis 2009

ahojky holky,preju dobre ranko!!🙂

Ja uz jsem se vysprchovala,noc bez manzela jsem zvladla😀,uz nejsem zvykla na to ze je odjety nekde pryc,ted jezdi jenom tady,takze je kazdy den doma a ted me tak odjede!!

Lucka: no to si pis ze se pak sejdeme i s mrnatama🙂

Preju prijemny den

miradka
autor
5. lis 2009

Dobré ráno holky, tak sa mi ten včerajšok nejako rozložil v hlave a rozhodla som sa, že už tam viac nepojdem. Myslím na ten kurz. Radšej pojdem do Třinca, priamo do porodnice kde budem rodiť. Aj tam začali kurzy a je to rozdelené, že nemusím na cvičenie, čo je pre mňa výhodnejšie a naviac tam nebudem musieť spievať nejakú peksničku bohyni dažďu 😀

ywushka
5. lis 2009

miradka😀 no tak to bych nechtela zpivat ani ja😀

miradka
autor
5. lis 2009

no pripadalo mi to divné...a furt to išlo dokola.. 😀

lucka.adis
5. lis 2009

Ahoj holky, tak cukrovka mi dopadla dobřééééééééé 🙂 já mám takovou radost, že aspoň něco 😀

Mir, a ty to máš povolené? Myslím to cvičení od dr.?
Jinak já bych to také nezpívala 😀 😀

Ywush, ty jsi teda ranní ptáče 😅

irminka
5. lis 2009

tak já jsem v práci...když přijdu jednou za týden, tak tu na mě čeká hafel ukolů..už mě také štvou, si asi myslí, že porodím a valím do práce, či co..... 😉

Já bych nezpívala také, protože by se mně všichni smáli....nejhorší je, že se slyším jak mně to sem tam ujede 😠

lucka.adis
5. lis 2009

Holky, na snažilkách domlouváme pomalu ten srazík, tak tam n aty termíny mrkněte kdo máte zájem se zúčastnit 😉

gabina79
5. lis 2009

Ahojte holky 🙂 ...tak dnes jsem spala do půl jedenácté 😀 ...šla jsem spát až po dvanácté, pak jsem šla po čtvrté na wc a už jsem neusla, dokud neodešel v šest manža....večer jsem snědla pomelo z ledničky, tak jsem pak měla křeče a strávila jsem dvě hodiny lítáním na wc a i pak mě bolelo břicho, no děs 😒
Luci, super, že ti cukrovka vyšla dobře 🙂
Mir, to bude lepší, když budeš chodit jen na kurzy bez cvičení...toto by teda nenadchlo ani mě 🙄 ...a vůbec, ty už si ty výsledky cukrovky konzultovala s odborníkem nebo tam teprve jdeš? 😕 ...teď jsem nějak mimo, ale myslím, že jsi tu nepsala, co ti doporučili 😅
Irmi, už bych je pomalu zvykala, že tu práci musí někdo udělat, přece jen s dvojčatama se tam nedostaneš ani jednou za týden... 😉
Jinak já byla včera zase v obchodě, tak jsem pořídila Oníkovi ještě dvě věcičky (pomalu už budu mít všechno nakoupené) a do albíčka hážu i obrázek toho lehátka z aukra 🙂

lucka.adis
5. lis 2009

Gabčo, pomelo je mňam... já ho pojídám ob den, vždycky půlku 😉 a zatím mi z něho nic nebylo.
Třeba ti to ten den jenom nesedlo 🙂
Na věcičky kouknu, šup s nimi do Alba.

lucka.adis
5. lis 2009

Irmi, ahoj babulko... ty jsi chuděrko v práci?

gabina79
5. lis 2009

Luci, já ho jím taky normálně, ale asi mému žaludku vadilo, že bylo fakt ledové...to už se mi stalo jednou s kefírem, který jsem si dala přímo z ledničky - pak to byly muka ☹ ...akorát mě napadlo, jak zvládnu porod, když jsem teď málem brečela, jaké to byly křeče 😀

lucka.adis
5. lis 2009

Gabčo, to znám... zrovna včera mě také něco prohnalo, ale měla jsem jenom ty křeče a myslela jsem, že na wc umřu 😀 😀 ale to tak občas je. Musíme vydržet, i kdyby to bolelo jak čert 😠 😉
A ten porod, neříkám, že to nebolí, ale zvládnout a vydržet se to rozhodně dá, už jenom prot ten pocit, že za chvilku budeš mít drobka u sebe 😵 😵

irminka
5. lis 2009

jo,jo, jsem v práci, ale víc drbáme než pracujeme 😎

A s tím pomelem ani nemluvte...manža koupil v akci 6 ks a každý večer si ho u TV oloupeme a sežereme ho na posezení, mnamikipapiki 🙂