Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

miradka
autor
5. lis 2009

Luci, pýtala som sa dr a tváril sa tak, že mi to moc nedoporučuje, ale že tam možem ísť a nechať si poradiť. On asi nevie ako tam cvičia, všade je to asi trochu iné...niektoré cviky boli v pohode, akurát raz mi povedala, že toto nemám robiť, alebo že ak chcem, tak mám skúsiť a čo to so mnou urobí. Hodne sme točili panvou, ako pri brušných tancoch, ja pomalšie než ostatné holky a potom akoby panvu pritiahnúť k brušku a druhý pohyb akovy vystrčiť zadoček 😅 Dopredu, dozadu, dopredu, dozadu...Potom sme vydávali také zvuky ako zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, mmmmmmmmmmmmmmmmmm 😀 To ako že sa učíme dýchať, urobiť čo najdlhší pomalý výdych, to je na uľavenie od bolestí pri prvej dobe porodní. Potom iné dýchania..Tiež sme si posedeli na balóne a točili panvou, inak je zákaz pohupovania sa na ňom, že mimčo to tlačí nižšie a nižšie, čo bola novinka nie len pre mňa ale aj pre ostatné holky 😕 Ten balón k tomu hodne zvádza...potom sme posilovali ruky, akoby sme sa modlili, proste ruky k sebe dlaňou a mali sme ich najprv pod bruškom, zatlačili sme proti sebe, potom vyššie a vyššie až za hlavu. To bolo moc príjemné aj na moju chrbticu. To isté potom s päsťmi. Potom krčnú chrbticu sme naťahovali, klasika, to som poznala, potom sme ešte boli na zemi na 4 a skúšali rotáciu hrudníku - akože jednou rukou sa držíme na zemi a druhú dvihneme a otočíme sa za ňou, tak aby bola v jednej kolmej priamke (s týmto mám teda problém...krivá chrbtica) no a v polohe na 4 potom dvíhali nohu ako keď pes čúra a také podobné, ale to som ja nemala robiť. Aj keď mi tie cviky prišli jednoduché a skoro nenáročné, celý večer mi tvrdlo brucho, mala som ho ako kameň...takže radšej moc necvičiť 😒 alebo len chvíľku a potom hooodne dlhú pauzu.

Gabi, výsledky som konzultovala len s mojim gyn a ten ma poslal do Ostravy do rizikovej poradny, takže ešte nemám žiadne inštrukcie čo a ako...akurát som sa obmedzila v sladkostiach (dávam si len 1 sladkosť za deň a to tiež len maličkú a samozrejme ovocie..toho sa nemožem zriecť 😅 ☹

miradka
autor
5. lis 2009

Mňam pomelo 😵

ywushka
5. lis 2009

gabi: jeeee ty se mas ze uz mas lehatko!!🙂 To ja nemam,teprve ho musime nekde koupit (nebo spis si pockam az mi ho nekdo da🙂) Jinak pomelo je vyborne,ale priste si ho radeji nejez hned z lednicky🙂

lucka: gratuluju k vybornym vysledkum

ja si jdu udelat odpocinkove odpoledne do postele

lucka.adis
5. lis 2009

Mir, tobě vyšla ta cukrovka blbě? Nějak jsem to nepostřehla 😕
Já jenom, že budeš muset omezit i ovoce, ale to ti tam už řeknou, protože se to sice nezdá, ale ovoce obsahuje hodně moc cukrů 😖 obsahuje to fruktózu a to je jednoduchý cukr.

Gabčo, lehátko je super!!!!

Já teď baštím špenát s bramborem, mňam...

miradka
autor
5. lis 2009

Luci, cukor do 7,7 je ok, nad 7,7 je nejaká porucha a ja mám 7,8. Až vyššie hodnoty sú kvalifikované ako cukrovka. Som si vedomá, že v ovocí je cukor, ale tak tajne dúfam, že keď obmedzím vyslovene sladkosti ako cukríky, kekse, čokoládu a zákusky, že to ovocie budem mocť...ale to uvidím až v poradne. Bez ovocia by som sa asi pominula. Som naň veľmi zvyknutá. Často mávam pocit, že po nejako jedle by som si dala sladkosť a potom furt premýšľam čo si dať...je to ako droga 😅 No a teraz keď nemožem, tak mám aspoň ovocie.

Luci, to som varila včera a ešte s volským okom

lucka.adis
5. lis 2009

Mir, aha..tak to uvidíš co ti řeknou, ale snad to nebude tak strašné a to ovoce ti nechají 😉
Já sama si neumím představit, že bych ho nemohla... mám takový rituál, že si ho dávám denně aspoň třikrát.
A hlavně večer, když mě chytne mlsná, tak si radši vezmu mandarinku, pomelo, banán a nebo jablko a je mi líp, než kdybych se nacpala čokinou 😉

( u toho ovoce jsem to myslela tak, že si vezmu jenom jeden druh, né všechno co jsem teď vypsala).

miradka
autor
5. lis 2009

Luci, už si predstavujem ako do seba to všetko ovocie tlačíš, to by som ani ja nezvládla 😀 Máš pravdu, určite je lepšie dať si ovocie, aj keď zrovna na noc sa to moc nedoporučuje, ale mne to nevadí 🙂 Mlsna je mlsna 😝
Ja práve toho ovocia viem zjesť strašne moc, kľudne zjem za deň 4 mandarinky, pomaranč a keby som mala banán, tak aj ten by som spraskala. Myslím postupne 😀
Teraz ideme do polska pre fusaky, potom hodím fotku 🙂

lucka.adis
5. lis 2009

Holky, můžete mi některá vzít tuto spirálu? Nemůžu najít heslo z aukra a bez něj té paní nemůžu napsat, že o to mám zájem ☹

Moc díky!!!!
http://www.aukro.cz/item803350199_spirala_na_de...

gabina79
5. lis 2009

Luci a kolik to stojí normálně taková spirála? Já bych ti ji vzala. Na dopravě a platbě by ses s ní asi pak domluvila sama, že?

lucka.adis
5. lis 2009

Gabčo, právě že je drahá 😝 a tady když se koupí hned, tak ji máš za tu cenu 210,-kč
To by jsi ji musela napsat můj e-mail a já se s ní určitě domluvím 😉

lucka.adis
5. lis 2009

Je to fajn, že se dá dát i na autosedačku, což se využije...

gabina79
5. lis 2009

OK, tak já ti ji vezmu a písni mi tvůj mail do IP, ať jí ho můžu dát 😉

gabina79
5. lis 2009

Luci, tak jsem ti to koupila, akorát mi, prosím, pošli ten email, ať to můžu té paní potvrdit.

gabina79
5. lis 2009

Tak já si teď skočím do obchodu a pak se sem ještě kuknu 🙂

monulkab
5. lis 2009

Ahoj holky,jdu se na vás mrknout, na koníkovi obvzláště na snažilkách je hrozně mrtvo a další témata jsou strašně vydechlý......hrůůůůůůůza!

lucka.adis
5. lis 2009

Gabčo, máš IP 😉 a děkuju, moc!!!

Monu, jak to, že je tam tak mrtvo? Kde jsou všechny snažilky z Obi????

monulkab
5. lis 2009

nevim, asi na to už prďí.....

lucka.adis
5. lis 2009

Kočky, jdu pro synátora do školky a zajedem do Vyškova do obchodu na menší nákup... zatím ahoj

Monu, tak tady buďte s námi..teda, pokud vám nebude vadit ty naše těhulovský řeči 😉
Jo a k tomu srazíku, ještě se k tomu datumu vyjádřím, přinejhorším se tam slzeme jenom ty, já, Ell a možná Emers.. když se k tomu nikdo jiný nevyjadřuje. Ještě písnu dneska žabce, kdyby se náááhodou ukázala na snažilkách Saj tak by se jí to také mohlo říct a mohla by doje i Irminka s Gabčou, Snahou 🙂

Ywush už bude na rozsypání, takže ji potom uvidíme až s mrňousem 😉

ywushka
5. lis 2009

Ahojky holky,zdravim ted vecer🙂 Dneska mi prisel letak z kauflandu s akcema co zacina dnes a meli tam panvikcu na steaky,tak jsem si pro ni musela hned zajet s maminou😀!!! Tak jsem si koupila jeste klasickou panvicku,to me jeste chybelo doma...jo jeste nemam "protvanky" na peceni😀,takze jeste ty si musim koupoit!!

Jinak ja tu samou spiralku mam taky,jsem ji dostala k te postylce!!

Jdu se vyvalit do postele,manzel uz mi prijel domu,tak se budeme kukat na telku,i kdyz ja tady tak zivam,ze snad ani ordinacku neuvidim do konce! Preju hezky vecer a dobrou noc

ywushka
6. lis 2009

Dobre ranko a prijemny den preju 😀

lucka.adis
6. lis 2009

Dobré ráno 🙂

snahapada
6. lis 2009

ahoj holky tak jsem tady dopadly jsme jako pred tim zdrave mimco vazi 1kg 303 gr. a to nemocne 1kg jinak ta operace by nedopadla dobre tak podepisu papir at to mimi neoperuji a samo odejde do nebicka jinak by to bylo pul roku na hadickach vedenych do plici pak operace a pak tezkej a krutej zivot druhe mimi je v poradku dobre roste a jsou to obe holky to uz jsem psala tak se na mne nezlobte ze to tak udelam vim ze je to kruty ale pro mimi to nejlepsi nedokazala bych se na to divat jak to trpi tak mne to prominte ale musim to udelat uz jenom porad brecim a uz nemam co jiny mamky si to tehotenstvi uzivaji ale ja nevim co to je radost tak zatim ahoj a neodsuzuj te mne prosim 😕

lucka.adis
6. lis 2009

Snaho, kočko... proč by jsme tě odsuzovali. Máš právo na to, aby si se rozhodla podle sebe a když víš, že by to bylo pro tu druhou holčičku to nejlepší co můžeš udělat, tak stojím při tobě. Chceš pro tu malou to nejlepší a já si myslím, že děláš dobře, když víš co by to všechno obnášelo.
Moc na tebe myslím a držím place, aby jsi to všechno statečně nesla.. 😢 😔 už kvůli té zdravé holčičce, která tě bude moc a moc potřebovat.

lucka.adis
6. lis 2009

Máš ode mě IP

irminka
6. lis 2009

snaho: Já být na tvém místě, tak udělám to samé, nmocná holčička by neměla dobrý a kvalitní život, trápila by se ona, ty a celá vaše rodina...jsem s Tebou...drž se

gabina79
6. lis 2009

Dobré ránko 🙂
Snaho, držím ti pěsti a myslím na tebe, abys to zvládala 🙂
Holky, co máte peřiny do postýlky 90x130 - sehnaly jste někde (na netu) povlečení i s mantinelem? Já, co se dívám na netu, tak s mantinelem jsem našla jem ten větší rozměr 100x135 😕

lucka.adis
6. lis 2009

Ahoj Gabčo,

já to budu všechno kupovat v normálním obchodě... takže ti velikost nepovím. Každopádně k tomu budu mít i mantinel do postýlky a moskytiéru (né takové ty klasické nebesa..).
Budeme to brát dohromady s postýlkou.

gabina79
6. lis 2009

Ahoj Luci, právě že tam jak já chci kupovat peřinky, tak to mají bez mantinelů ☹ ...a na netu bych musela pořídit zvlášť univerzální mantinel...je v Brně v některém tom hypermarketu specializovaná prodejna, kde by byl výběr povlečení na postýlku i s mantinely?

lucka.adis
6. lis 2009

Gabčo, my jsme byli ve specializovaném obchodě v Brně. Je to přímo u hypermarketu Tesco-Avion Shoping park a u Ikei.
Ten obchod se jmenuje Chicco, mají tam všechno..od postýlek, kočárků, přebalováků atd. až po povlečení i s mantinelem 😉 tam jsme byli fakt spokojení.

gabina79
6. lis 2009

Tak já jsem si teď přes net objednala a zaplatila nějaké pleny s potiskem, tak jsme zvědavá, jak budou vypadat, až přijdou 🙂