Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
10. pro 2009

irm: jaj,tak to opravdu dodrzuj,zadne vylety do obchodu,ani zadny sex!!🙂 Ten si muzu dovolit jen ja😀!!!!

Zabi: vestec mi rekl 28.12 ze porodim a druha vestkyne (to uz nekdy loni kdyz jsem nemohla otehotnet) mi rekla,ze tento rok budu drzet chlapecka v naruci na vanoce....tak uvidime🙂

Ja jsem pekla linecke-tak se mi to porad trhalo,drobilo a 2x jsem jich par spalila-asi jsem na to nebyla plne soustredena,tak jsem testa vrazila zpet do lednicky,ty 4 plechy co jsem upekla jsem pretridila na dobre a spalene a budu to delat az zitra!!!🙂

chanel
10. pro 2009

Miradko: já už to mám za sebou laparku a přechod, a následně ivf, proto se mi do toho znovu nechce...Ywushko, děkuji,jsi zlatá.Právě jsem se tady s Vámi chtěla poradit, jestli nemám risknout ten dlouhý protokol a když nic tak tu laparku a vím, že mám doma oporu a nějak bych těch 70tis.,našetřila 😅 ,protože po prvním nevydařeném ivf,mi Crha řekl, že žádnou operaci nepotřebuji,že vědí,co mám v břichu,že je každá narkoza a zvlášt hodinová pro tělo moc škodlivá..........já fakt nevím,mám čas do konce roku na rozmyšlenou.........Saj: držím pěstičky na mega urodu a hlavně,at se to podaří!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pilotkaanetka
10. pro 2009

Ahoj holky tak jak se máte koukám že některým se to blíží.Amálka už má 4 měsíce a 7 kilo 🙂 no je to kus ženský 😀

chanel
10. pro 2009

Pilotko:jsi tady? potřebuji se na něco zeptat

chanel
10. pro 2009

Pilotko:můžeš mi napsat, třeba do IP? Tobě se to povedlo na třetí pokus? A měla jsi laparku?????

pilotkaanetka
10. pro 2009

chanel jj povedli se nám to na potřetí a laparku jsem měla 2krát protože jsem měla cysty ale určitě bych na ní šla za to nic nedáš a neboj se nic to není vydržela jsem i porod císařem 😉 🙂

pilotkaanetka
10. pro 2009

Přidala jsem foto aktuální našiiiiii madam 😀

miradka
autor
10. pro 2009

Chanel, viem že si tým už prešla a chápem, že druhý krát to už fakt sily ubúdajú...laparku ti robili na obi, však? si v ťažkej situácii, ja by som to asi nevydržala, preto ti moc držím palce.

pilotkaanetka
10. pro 2009

jj je to dlouhá cesta taky jsem si tím prošla ☹

miradka
autor
10. pro 2009

Anetka, ahoooooooooj. Maličká je moc krásna, je to až neuveritelné ako rýchlo rastú tie miminka 😵 😵

pilotkaanetka
10. pro 2009

ahoj Miradko tak jak se ti daří s dvojčátkama asi je to fuška že koukala jsem do alba a takhle oteklé nohy jsem měla taky a to jsem čekala jen jedno 🙂

pilotkaanetka
10. pro 2009

letí to jak voda 😉 je to naše zlatíčko

miradka
autor
10. pro 2009

Anetko, darí sa celkom dobre, trochu problémy so železom, ale to majp všetky tehulky. Dúfam, že sa to do dvoch týždňov spraví, inak asi budem musieť na kapačky alebo čo.. 😕 nohy to je fakt sila, včera mi otekli úplne hrozne, to som ešte nevidela, len na fotkách od holiek, musím si dať bacha na ponožky a vraj menej soliť.
Fajn, že si sa objavila, treba to tu trochu maminkovsky oživiť. Všetky sa už tešíme, až budeme mať miminká v rukách 😵 😵

lucka.adis
10. pro 2009

Ahoj holky, koukám, že Irminka je zpět a má přísný klidový režim. Holka drž se, ať vydržíš s klučíkama co nejvíc a oni tu dětskou JIP nemusí potřebovat 😉 budu ti moc držet palečky a to stejné i Ywushce.

Saj, držím palce, aby vajíček bylo co nejvíc a neboj, tentokrát to určitě dobře dopadne!!!!!

Žabi, já už mám napečené perníčky, linecké a ještě chci dělat nepečené, ale to až příští týden, až budu moct do kuchyně. Teď se tam nedostanu, páč je pod igelitem... malujeme celej byt 😝 takže máme všechno nastěhované v ložnici a Áďu budeme muset na víkend strčit k našim, aby se tady brouček nepletl, protože je hrozně zvědavej 😀 😀
A výzdobu co jsem měla jsem musela zase schovat a je také v ložnici, takže se těším, až ji zase vytáhnu.

Mám takovej nápad, nesejdem se teda ještě před těma vánocama? Třeba by se Saj přidala a Monulka také.

Anetko, malá je náááádherná 😵 😵 je to kus ženské a moc ji to na fotce sluší!!!!!

ywushka
10. pro 2009

pilotka: zrovna dneska jsem te tu vzpominala🙂 a ty se tu ukazes po takove dobe🙂,mela bych te vzpominat casteji,aby jsi nas tu navstevovala casteji!!

ja jsem zjistila ze mam kontrolu az 17.12 a to me nebude mit kdo odvest,tak jsem se jeste ted preobjednavala az na 18.12,tak snad uz bude mit nekdo cas....!!

chanel
10. pro 2009

holky díky, Anetko máš krásnou dcerušku 😀

cincolina
10. pro 2009

Luci, ja jsem pro (sraz), asi by to muselo byt nekdy pristi tyden (?). Nemuzu ale v utery a ve ctvrtek. A jeste bych mohla asi 21.

lucka.adis
10. pro 2009

Cin, mě by vyhovoval třeba ten Pátek, ale jak na tom budou ostatní holky netuším. Písnu jim sms 😉

ywushka
10. pro 2009

teeeda ta Ulice to je pekna pakarna🙂!!!
Ja se jdu uz nachystat do hajan,bude ordinacka,tak at mi neco neunikne!! Mejte se kraaasne a preju hezky vecer a dobrou noc

ywushka
11. pro 2009

Krasne dobre ranko preju!! Ja uz jsem vzbuzena od sedmi🙂 jak manzel odchazel pracovat a tak uz si zahrivam troubu a musim se konecne vrhnout do toho lineckeho!!! Moc se mi do toho nechce po vcerejsku,nejak se mi to porad lepilo a trhalo....Tak uvidime co to udela dneska😀!!! Preju vam prijemny den

emers
11. pro 2009

ahojte holky,
zdravím vás po delší době 🙂

Monulko: jsem ti psala "vedle"... drž se!

holky,
já jdu příští týden konečně na ten UTZ na NT screening + krev, jinak jsem byla jen u své obvodní gyndařky minulý týden a ta mě jen prohmátla a zkontrolovali moč, prej jako se to zdá vše dobrý... no ale jsem zvědavá hlavně na to UTZ že jo 🙂 se bojím a zároveň se těším, no už abych to měla za sebou a něco věděla!
jinak nevolnosti jsou jak kdy, vcelku dobrý už anebo jsem si zvykla, akorát ty chutě teda, spíš na nic není chuť, zhubla jsem naštěstí jen kilo a to se snažím se cpát 🙄

ale měla jsem strašnej zážitek v MHD - udělalo se mi tam šoufl, tak že mi vyrazil okamžitě smrtelnej pot, strašně špatně a myslela jsem, že to nerozdýchám, sesunula jsem se tam, když jsem pak seděla, tak to začalo být lepší, pak jsem vylezla na zastávce a prodýchala to.
říkala jsem to doktorce, prý mám hodně nízkej tlak a nesmím nikde stát!!! vzpomněla jsem si na kamošku, že to tak taky měla.
do práce jezdím autem, tak to je dobrý, ale do města a na dárky teď vůbec nemůžu, ve frontě u pokladny jsem sebou málem taky švihla, tak nevím jak letos s těma dárkama, no bude to chudý 😀

tak všechny zdravím, přeju pohodové těhu a radostné čekání na prďolky! 🙂

monulkab
11. pro 2009

Ahoj holky, tak já nevím, shrnu vám s dovolením to co jsem se dnes dozvěděla na OBI, byla bych ráda za vaše názory a rady....1) mi vzali krev na HCG i přes to že jsem dostala ms, takže si ještě odpoledne budu volat kvůli negativnímu výsledku
2) Katka Čadová tam měla být ale nebyla, takže jsem měla konzultaci s doki Crhou. Ptala jsem se ho v prvé řadě na to jak dopadl poslední spermiogram, a údajně poměrně dobře, akorát snížená pohyblivost. O špatné morfologii ani zmínka. Když jsem se ho ptala co dál, tak z něj nepřímo vypadlo (přebírala jsem si to znovu sama, páč to asi nechtěl nebo není zvyklý říkat napřímo) že na prvním místě by u nás viděl možnost - jedinou úspěšnou - IVF.Ptal se mě jak dlouho se snažíme, říkala jsem že rok a půl, a řekl mi že to po tak dlouhé době spíš vypadá že bude problém u mě (pro změnu). Že při IVF mají možnost kouknout na vajca, jestli jsou vůbec ok, na oplodnění - jestli se vyvíjejí tak jak mají a že je tam prostě největší pravděpodobnost úspěchu. Řekl mi že nezná moje možnosti (asi myslel finanční, co jinýho taky) Tak jsem řekla že to prostě beru až jako poslední možnost. Tak mi řekl, že je tu teda možnost dál prohloubovat vyšetření, a udělat laparoskopii a hysteroskopii. Ptala jsem se ho na ty inseminace ale pořád mi opakoval tady ty dvě předešlé možnosti, takže jsem usoudila že těm inseminacím asi moc nefandí....no a já nevím co teď dál, řekl mi že mezi inseminacemi bych si měla dát tak 2 měsíce pauzu, nicméně si to mám teď měsíc rozmýšlet a pak mám přijít s návrhem řešení, mám to probrat manželem a tak dále a tak dále...kdyby tam byla Čadová tak bych to teda od ní asi skousla líp, a podle mě by mi teda jasněji řekla, jestli to má význam nebo nemá....Jsem z toho taková rozstřelená, to že by mohl být problém u mě jsem si od té doby co manžovi zjistili horší pobhyblivost, vůbec nepřipouštěla.....navíc pokud jsem to pochopila tady dobře, tak většinou po té laparce chtějí, aby baba šla rovnou na IVF nebo se pletu? Fakt nevím co mám dělat. Ráda bych zkoušela IUI ale je pravda že to taky třeba zkoušíme zbytečně, jestli mám třeba nějaký špatný vajucha nebo tak něco....

monulkab
11. pro 2009

Emers, tak dárečky nakup přes net a máš to 😉 já mám taky nízkej tlak a to nejsem těhu, teď v zimě je to ok, ale v létě na mě jdou mrákoty...

lucka.adis
11. pro 2009

Ahoj holky,

přeji pěkné ráno, i když venku je poněkud jiná realita.
Já teď snědla dva koblížky a zapila je mlékem, takže prášek bude muset počkat... včera mi s toho vzduchu u nás doma bylo pěkně šoufl, jak tady ten malíř stříkal stěny a potom je upravoval. Lítala jsem večer na wc a všechno ze mě šlo věn 😝 😔
Snad bude dnešek lepší..

Monul, psala jsem na snažilky, ale i tak ti to ještě písnu sem. Zatím nevěš hlavu, uvidíš jak dopadne krev a třeba si opravdu uděláte miminko sami 😉 Se podívej na mě, IVF nám nevyšlo a to jsme se sami snažili skoro dva roky a buch, ještě před OPU jsem otěhotněla.

ywushka
11. pro 2009

monu: my kdyz jsme porvne prisli na obi,uz jsem vedela,ze musime mit IVF,protoze jsme meli spatne spermiky,ale nikdy jsem neuvazovala o tom,ze by mohl byt problem i u me,takze bud v klidu,zkus si to rozmyslet,ja byt tebou,tak jdu prvni na laparo. a hystero. a pak do toho IVFka,tema inseminacemima by ses mohla trapit hodne dlouho a stejne bezvyskledne-samozdrejme,ani IVF neni zarucene a nekdo musi projit vic kol,ale neni nad to pak mit toho prcka v brisku a radovat se z kazdeho dne....takze asi tak ti to reknu jaaa!!!

ywushka
11. pro 2009

emers: na to toceni hlavy si davej pooozor,nedavno,kdyz jsem byla naposledy v kaufu jsem tam v lekarne videla tak spadnout holcinu primo na nos a byla tehula....takze at nikde nespadnes,radeji chod s nekym v doprovodu

ywushka
11. pro 2009

huraaa jsem dopekla to linecke,nakonec jsem se s tim nejak poprala,tak to tak vypada,ze pristi rok uz to delat nebudu po letosni zkusenosti a nebo si pordim novy recept😀,velice jsem si tento recept nasla na netu a stoji za prd....

irminka
11. pro 2009

ahojte babulky,
tak já se dívám na netu na VKV, nebot sleduji normálně Ordinačku, takže jsem v reálu ve všem...co jiného mám také ted dělat,že? Ježiši, mě to tak nebaví se gůlat v duchnách 🙂 , ale zase jsem moc ráda, že jsme pořád 3 v 1, takže si stejně nevyberu. Dnes si nachystám už opravdu tašku do porodky, at jsem na stopro připravená...
Ted mně došla nemocenská šekem a ani si ji nemůžu vybrat na poště, protože tam na kole ani pěšky nedojdu a auto má v práci manža, tak mám smůlu, hned bych něco pokoupila mimískům 😉

emers: no ahoj, fakt jsi tu dlouho nebyla, kde jsi ses courala, ty jedna babo? 🙂

Monul: já bych to také viděla na IVF, inseminace, tam je malá náděj, že se to povede..i když, můžete zrovna vy mít velké štěstí, moc bych vám to přála 🙂

miradka
autor
11. pro 2009

Ahoj holky,

Emers držím palce na screening a utz, budeš mať krásny zážitok 😉

Monul, každé takéto rozhodovanie je veľmi ťažké a asi ti bude každý radiť podľa svojich skúseností, ale aj tak sa musíš rozhodnúť podľa svojho cítenia. U nás bola výhoda v tom, že manžel mal vždy super spermiogram, takže sa riešil problém u mňa. Ja som to niesla veľmi ťažko - že je vina u mňa - preto som bola ochotná podstúpiť čokoľvek. Čo sa týka inseminácie, pridávam sa k Ywushke. Pravdupovediac tejto metóde vobec neverím, nedoverujem jej. Je tam fakt také nízke % úspechu, že už to stačilo na odradenie a tiež som dosť netrpezlivá. Skúšať to takto rok - dva - to je nadľudský výkon trpezlivosti (v mojich očiach určite) Tiež zohľadňujem pri tom moj vek. Viem, že sú tu aj staršie dievčatá, ale ja som sa cítila už dosť stará..teraz mám 28. Takže ja by som radila buď risknúť prvé IVF a počítať s tým, že to nemusí dobre dopadnúť, alebo ísť na laparku a hysterku a na základe výsledkov by som sa rozhodovala čo ďalej, ale najpravdepodobnejšie na IVF.

Ja zase riešim svoju hmotnosť, dnes som sa po týždni vážila a mám necelé kilo nahoru. Dosť ma to zarazilo, pretože tou dietou som mala týždenný prírastok nižší. Holky, po 30 tt priberáte viac na váhe? Je mi jasné, že mimča už rastú rýchlejšie ako predtým. No a tak trochu som začala porušovať tento týždeň dietu, to sa fakt nedá, keď vojdem k tete alebo tchýni a všade vonia čokoláda a cukroví a to som včera pomáhala s tými višňovými guľkami. Už len z tej vone sa mi zdá že priberám 😅 No a potom dojdem k sebe a mám šialené chúťky, tak ich ukojím ovocím...jem ho viac než 1x denne. Tak teraz neviem, či si mám vyčítať tie sladkosti alebo je normálne, že za prírastok na váhe vďačím rýchlejšiemu rastu detí 😕

No a dnes nám pani doviezla kočárek DorJan Danny Sport Twin 🙂 Vypadá super, večer až príde manžel, tak ho vyskúšame, zložíme a hodím sem fotky 🙂 A dnes by mal doviezť aj starý kočár z aukra, ten budeme mať na záhrade. 😵

monulkab
11. pro 2009

Holky moc děkuju za vaše odpovědi, všechny jste to napsaly moc hezky. Prodiskutuju to ještě s manžou a uvidíme. Nevadí mi injekce, vyšetření, ultrazvuky, odběry krve, ale představa že bych měla ležet v nemocnici mě teda děsí, nikdy jsem v nemocnici nebyla a na operaci už vůbec ne....ale tak zvládly jste to všechny, tak přece nemůžu být srágora! Dneska mi došel pressovar který máme už 3 týdny objednaný (nebyl na skladě) tak mám radost aspoň z toho. Snad bude fakčit dobře. Díky moc ještě jednou.
😉