Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

irminka
14. pro 2009

gabi: já bych zase sexovala jak divá, ale nemůžu 😠 , takže ono si moc nevybereš....sice to s manžou nějak zvládáme, ale není to ono 😉

lucka.adis
14. pro 2009

Gabčo, ty máš teda sny 😀 😀
Jinak na plýnky se chci také mrknout, ale tady u nás moc akcí v drogerii není a za druhé si zase říkám, že je ještě pořád čas 😅 ale Leden je tady za chvilku a potom už nikam moc chodit nebudu, páč bych nechtěla, aby mi někde v obchoďáku praskla voda 😀 😀
... a o sexu mi ani nemluv, nějak na něho nemám chuť a ani nevím proč. Jediné co mi vadí je to, že zanedbávám manžela a když to člověk řeší jinak, tak to není ono 😖
No a když k tomu sexu přece jenom dojde, tak pořád myslím na malou a nejlepší je, když se u toho pořádně rozkope... to člověk neví, jestli se má smát 😅

gabina79
14. pro 2009

Tak mám pauzu na oběd, pak půjdu pověsit prádlo a pokračuji v lineckém...zatím mám upečené jen dva plechy 😒
No, jo, Irmi, ty už se musíš hlídat, aby to kluci ještě chvíli vydrželi....teď by jim to možná mohlo i ublížit, ne? Myslím, když jsi otevřená....
Luci, což o to, chuť by byla, ale taky jsem pořád myslela na Oníka..naštěstí je v bříšku docela klidné dítě a nějak extra nekope...no ještě kdyby do toho začal kopat, tak teda nevím 😀

irminka
14. pro 2009

Gabi: u mě po nějakém to sex. štouchnutí by mohla už prasknout voda, protože jsem fakt už moc otevřená, takže mám smůlu 😠 .

Já jsem také až ted poobědvala a budu v sedě čekat, jak mě začně děsivě pálit žáha......renie a hrnek mléka mám nachystaný, takže čekám co bude 😉

Ohledně těch plínek.....myslím, že už jsem to tu psala...naši kkoupili v akci mega krabici pampersek, mám jich od nich 1200 ks plus, co už jsem měla doma , takže jsem kompletně vybavená alespon na 3 měsíce 😉 .Přemýšlela jsem také o odsávačce, ale nevím, jestli budu vůbec kojit, při dvojčátcích je to asi náročnější. Ráda bych, ale počkám, jaká bude realita, když tak dokoupím el. odsávačku, aby to šlo lépe....

miradka
autor
14. pro 2009

Gabi, ja som čítala, že tie Fixies strašne presakujú, často ich treba meniť, tým pádom vyjdú drahšie. Všetky holky si pochvalujú od chicca, ale sú zase drahé okolo 109 Kč, ale že často stačí jedna na celý deň, že sa mlieko mení na gel či čo...a potom aj babylove si pochvalujú. No ja chcem skúsiť aj tie pratelné. Pre začiatok kúpim aspoň 3 páry a aj tie jednorázovky a až budem vidieť ako mi vyteká mlieko alebo nevyteká, tak sa podľa toho zariadim...
Vidím, že sme mali viaceré zaujímavé sny 😀

monulkab
14. pro 2009

luci, tak to buď ráda že vám odflákli "jen" stěny, nám resp. sousedům bohužel odflákli izolace, takže víme o všem co se děje jak u souedů vedle, tak i pod a nad náma....jsem zralá do šaškecu z těch všech zvuků...

gabina79
14. pro 2009

Mir, zkusím a uvidím - byl\ v akci dvě balení za cenu jednoho..no nekup to...kdyžtak pak změním...jestli je teda vůbec budu potřebovat...jestli budu mít mlíko..
Irmi, když odsávačku u dvojčátek, tak určo elektrickou 😉 ...já taky pořád přemýšlím, jestli si mám odsávačku koupit nebo ne..je to dost peněz na to, abych ji nepoužila...pořád mám takový divný povit, že nebudu mít vůbec mlíko ☹ ...počkám, jak půjdu na ten kurz kojení a zeptám se sestry, ať mi poradí a pak se podle toho zařídím..
No tak jsem úspěsně spálila poslední plech a je to 😢

lucka.adis
14. pro 2009

Tak a máme zase bordel po celém bytě, se na to fakt vys*** ☹ ☹ už mě to fakt nebaví, dokonce jsem už i protivná na manžu, i když si to chudák vůbec nezaslouží, ale co se dá dělat. Udělat se to prostě musí než bude malá na světě. S Adískem se to už dá, přes den bude ve školce a večer má kroužky... potom jenom už vykoupat a do postele.

Monu, no já o izolacích ani nemluvím. Když ti řeknu, že slyšíme když jde soused na wc na malou atd.tak ti to bude stačit. O mluvení ni nemluvím natož jiný věci 😠 takže asi tak, to je prosím náš byt v domě hrůzy. Ty bytovky byli honem, honem a tak se na hodně podstatný věci vykašlali.

Irmi, ty ještě musíš s klučíkama vydržet. Říkala ti dr.do kdy máš aspoň vydržet?
Jinak u dvojčátek je roumná ta elektrická odsávačka 😉 já mám teda tu normální ruční-el.jsem nechtěla a je v tom i pár zásobníků na mlíko + savičky, takže to mimčo může pít rovnou s toho. Ke všemu kdyby jsi toho mléka měla třeba moc, tak si kdykoliv můžeš odstříkat a prckům to potom dát. Praktický to je i v tom smyslu, že když budeš někam potřebovat jet nebo kdyby jsi nááááhodou musela být v nemocnici, tak jednoduše odstříkáš mléko a manža jim ho potom dá.

Já jsem ráda, že to už mám doma, protože manža na to čučel jako puk a nevěděl jakou atd. takže jsem si ji vybrala sama 😉

Gabčo, to já ani nevím kdy to cukroví dopeču, protože je to u nás fakt teď slušně řečeno na prd.

Ke všemu začínám stresovat, že jsem ani ještě nezačala prát a pořádně nevím co mi chybí a co se ještě musí dokoupit 😔 😔

gabina79
14. pro 2009

Luci.. já jsem taky ještě nezačala prát...z toho si nic nedělej....a nakoupené taky ještě nemám úplně vše..začátek ledna to jistí 😉

ywushka
14. pro 2009

ahojky holky,huraaa uz jsem tady,nesel mi internet,tak jsem se sem konecne dostala!!! Musela jsem napsat i lucce,aby vedela,ze jsem v poradku,ze jsem 2v1🙂 aby jste se tu zbytecne nestrachovali🙂!! Ja jsem dneska byla u kadernika-asi na pekne dlouho!! Koupila jsem mamine na vanoce sampon tam stal 300kc,jeste jsem si objednala poukazku na pedikuru pro ni a mam darek kompletni!! Ted mi jeste schazi darek pro tatku a tchyni!! Jinak uz by to melo byt vse!!! No a samozdrejme ja a manzel nemame ani jeden!!🙂 My mame jeden v brisku (teda ja mam) a penize z "bocaku" dostaneme az mezi svatkama🙂,tak to ponozky a trenky pod stromkem jisti😀!! Zbytecne nebudu kupovat neco uplne zbytecniho,chteli jsme si koupit videokameru a ja jsem chtela nejakou takovou tu svou drahou kosmetiku co pouzivam!! Jak jste na tom vy s tema darkama????
Jinak my jsme sexovali poprve minuly tyden-poprve od stimulace,pred tim jsme nesexovali,jen se mazelkovali😀 a to taky nebylo az tak moc pravidelne🙂

gabi: uz mas napecene?? Ja jsem linecke letos malem ani nedodelala,chytala jsem u toho uplne nervy!!!
Jinak co se tyce tech pampersek za dobrou cenu je maji i v te levne drogerce v hodonine na centrumu-jsem tam kupovala-ja mam 2 baliky hugisek a 2 baliky pampersek (jedny mam do porodnice tu nejmensi velikost).

lucka.adis
14. pro 2009

Tak a teď manža došel na jeden zásadní problém... tím probléme je to, že když se o tu namalovanou stěnu jenom opřeš, tak se tam okamžitě udělá bílej flek a ten se nedá ničím vyčistit a když to už vyčistí, tak to je flekaté jak sviňa (pardon za to slovo).
Takže jsem zvědavá co s tím budeme jako dělat, páč nemůžu po Adisovi chtít, aby seděl spořádaně na sedačce a ani se nehnul nebo se neotřel o stěnu a jak tady bude malá, tak to bude úplně v háji 🙄 🙄

Pardon, že vás tady tím otravuju, ale to se prostě nedá neříct 😖

lucka.adis
14. pro 2009

Ywush, ahoj...

Tak jo, já se ozvu až navečer, až dojede manža a pučí mě notebook, páč ten můj je píchnutý v TV.

irminka
14. pro 2009

dobré odpoledne, tedj jsem si hodku zdřímla, Ríšu vidím , že je vytuhlý také, tak to nás nechci vidět večer, kdy půjdeme spát 😉

Luci: tak to ti nezávidím s těma stěnama, to je na trefšlaka 😉 , ale co se s tím dá dělat? Asi se smířit s tím, že budete mít trošku čmouhaté zdi,no 🙂
Doktorka mně minulý týden ve čtvrtek řekla, že mám vydržet alespon ještě týden, tak teda nevím...necítím se na to, že bych měla rodit 😎 Tento týden jdu zase na kontrolu, tak se mně tam snad moc nepoštourá a nic neporuší, minule cítila prstem plodový vak 😕 . S manžou už nic, takže žádné mechanické porušení nehrozí 😵

Ywus: to je co ? Bez internetu...člověk je na pepku 😠

gabina79
14. pro 2009

Ywuš, jj, linecké je upečené...letos jsem neměla ani tak velkou dávku (a to ještě jeden plech spálím 😢 )...odpoledne ještě asi budu dělat úlky...uvidím, jak se mi bude chtít....to já těch plenek mám teda víc...když byly v akci, tak jsem koupila už i ty trochu větší...to se neztratí...a aspoň mám nějakou zásobu 😉
Jinak valíme s manžou do města, snad se nám povede dokoupit dárky...pak ještě koupím aspoň jeden manžovi a bude to...
Tak se zatím mějte a kdyžtak zítra 😉

lucka.adis
14. pro 2009

Irmi, no co se s tím dá dělat... nic moc, akorát manžovi navrhnul, že to přejede ještě jednou barvou né na zdi v bytě, ale na fasádu. Že to tím pádem půjde omývat atd. manža se v tom chudák také nevyzná, tak uvidíme co to udělá. Fakt je to na palicu... všude bordel i na wc, člověk má strach si sednou i na wc prkýnko 😖

Tak snad ti ta kontrola dopadne dobře. Plodový vak? To jako může cítit, jo? ty jsi asi fakt hóóódně otevřená, viď.
Já jdu na kontrolu teď ve středu, tak jsem také zvědavá jak dopadnu.

Manža mi tu nechal notebook, takže sem můžu mrkat. Teď jsem tady vysála a ještě to vytřu... a zítra nanovo 😝
Jak to tak vypadá tak prát miminkovský věcičky budu až těsně před vánocama nebo po 😔 a budu se jenom modlit, aby se malá nehrnula moc brzo na svět.

irminka
14. pro 2009

luci: jo, plodový vak, tak to mám napsané i v papírech..asi jak jsou dva, tak jsou těžší a tlačí na hrdlo, já se v tom nevyznám, ale tak mně to řekla a prosila at už neblbnu a odpočívám.... a to také dělám

ted se probudil Ríša a navrhla jsem mu, že udělám krupici, já mám na ni táááákovou chut a on, že nechce 😖 , tož nevím, žeprý ho furt tlačí žaludek, tak nevím

Ten bordel u vás si umím představit, to jsem měla normálně,že jsem přišla z práce a ani jsem neviděla schodiště, kolik bylo všude prachu...jdu do ložnice a manža stavil šatnu a peřiny a všechno nechal tak a také potom ještě půl roku, když jsme si lehli do postele, tak jsme mezi zuby křupkali omítku a já nevím co ještě 😉

lucka.adis
14. pro 2009

Irmi, tak to bych asi manžu zabila... a i toho malíře. V ložnici ho prostě zavřu a lézt ven bude oknem nebo tady můžu vytírat fakt pořád. Hlvaně když člověk vidí ten záchod tak je mu špatně, páč jsou postříkaný kachličky tou červenou barvou a na zemi bordel jako prase a všude plno prachu. Včera jsem měla takovou radost, že už máme vytřeno a dveře jsou také čisté a dneska nanovo........ to je fakt akorát tak na to se odstřelit 😅

Mňam, krupičná kaše, taky bych si dala. Si mě normálně navnadila, asi ji dneska udělám na večeři 😉

Tak dávej na sebe pozor, ju? Bylo by fajn, kdyby jste to vydrželi aspoň do toho 36tt, to by se narodili o 4týdny dřív a to už je v pohodě 🙂

ywushka
14. pro 2009

me maly tlaci uz asi ctyri dny strasne dole!!! A pak jeste porad ty silene rabloty ve strevech...v noci me porad tvrdne bricho a pak me to dokola budi...

irminka
14. pro 2009

tak krupička uvařena i popapkána a jak znám svého synáčka,řekl mně , že nechce, ale já mu udělala velkou porci a zblazl to jak malinu 😉

Bylo mně řečeno, at se snažím vydržet 😉 , tak držím a myslím si, že chlapečci vydrží v břůšku až do 28.12. - můj vnitřní pocit, sama jsem zvědavá 🙂

ywushka
14. pro 2009

lucka: jejda bych se zblaznila kdyby me tu ted nekdo nadelal takovy s prominutim bordel

miradka
autor
14. pro 2009

Ywush, aký teplomer si kúpila Teovi?

ywushka
14. pro 2009

koupila jsem digitalni s ohebnym koncem,ale jeste uvazuju,ze az dostanu nejake penize tak mu koupim i ten do toho ouska!! Ja jsem se tenkrat porad rozmyslela a nevedela jsem,tak jsem koupila jen ten obyc digital!! Jeste uvidime!! Zase ten do toho ouska je lepsi v tom,ze ho nemusis budit pak na mereni.

Ja se jdu vykoupat a hura do pyzamka a kukat na superstar,jsem straaaasne zvedava!! hezky vecer a dobrou noc vam preju

irminka
14. pro 2009

já se přiznávám, že jsem se ještě od umělého oplodnění nekoupala....................teda, to jsem blbě napsala, samo, že se sprchuju,to jo, ale kupkání ve vaně néééé 😎

Také budeme sledovat superstar, jsem zvědavá, ale vypadá to na Starou 😉

lucka.adis
14. pro 2009

Holky, já se také ještě nekoupala.... ale sprchuju se denně.
Jinak na mě něco leze, páč mám teplotu zatím jenom přes 37 ale klepu se zimou jako ratlík a vím, že je něco blbě.
Jsem zvědavá, jestli se s toho něco vyklube a hlavně teď před vánocama 😠

Mějte se a pěkný večer!

irminka
15. pro 2009

dobré ránko,
tak jsem měla dobrého tucha na tu Dominiku, sice zpívá hezky, ale sms posílají hlavně maldé holčiny, tak to bylo jasné, že to budou zasílat klukům

Luci: to máš možná z toho přepínaní, na všechno se vyprdni a lež, bordel se uklidí později, hlavně se zakutej do peřin, dej si paralen a odpočívej 😉

ywushka
15. pro 2009

ahojky holky!!! Ja jsem se vubec nekoupala,az ted kdyz uz je to jedno jestli se maly narodi,tak si umim napustit i vanu-tu miluju a straaaaasne me chybela!!! 🙂 Jenze my mame porad nejaky problem s tim kotlem-nejak nam netopi,takze dneska uz jsem volala i toho druheho servismana,tak uvidime kdy dorazi!!! Jsem z toho uz uplne na nervy!!! Takze vcera se vana nekonala,protoze jsem nemela teplou vodu-.preste NOVY KOTEL se dal stavkovat!!! Ja jsem si dneska pospinkala,protoze ve dve v noci jsem byla curat,pak jsem nemohla usnout v pul 4 znovu,zase jsem nemohla usnout a zabrat se me podarilo az kolem pul pate!! takze jsem si to vynahradila az do pul devate!!!

mejte prijemny den

irminka
15. pro 2009

ywusko: tak s tím kotlem to musí být masakr, pravda, to si to můžete dovolit, slunko svítí, plus 25 st. venku, hmmm, se máte 😉 , néééé promin, musí to být fakt blbé ☹

miradka
autor
15. pro 2009

Dobré ránko, túto noc som aj ja chodila furt na wcko, myslím že som bola 3 alebo 4 krát. Tak som si fajne pospala do 8. Už pár dní zisťujem, že mi nestačí magnosolv, beriem 2 dávky, ale v noci mám kŕče v nohách a brucho mi zase tvrdne, takže v piatok sa opýtam dr a asi pridám ďalší sáčok 😖 Akurát mi príde, že sú to mega dávky...
Dominika sa včera rozlúčila úplne úžasne, myslím že lepšiu pesničku si nemohla vybrať, asi sa zaryla do mysli všetkým ľuďom...Habera to zvládol celkom statočne, mal Dominiku snáď najradšej zo všetkých súťažiacich až sa mi zdalo že je trochu zamilovaný 😀 ale nie...Dominika si ho získala veľmi rýchlo len tým, že jej išlo o to, aby počula jeho názor na jej spev a spieva úžasne, takže to nebol problém 🙂 Veľmi príjemné dievča, až na tie pilky čo občas spieva 😅 inak super...

miradka
autor
15. pro 2009

U nás v baráku tiež blbne kotol, ale tak, že občas topí ako blázon. My to tu máme nešťastne urobené, pretože my, tchýne a teta so strýcom máme prepojené kúrenie a u mňa je termostat - na prízemí. No a tchýne má nový kotol na ohrievanie vody a je to akosi prepojené, tak keď pritopí vodu, topí aj do radiátorov..no to je des. Už sa nevieme dočkať opravára, ale pred sviatkami je to s nimi problém. Cez deň sa to dá, ale ono to občas zapne v noci a to je potom hrozné..

monulkab
15. pro 2009

Luci, to není možný že se vám to tak otírá, s barvou na fasádu bych teda moc neexperimentovala, vždyť se dají koupit i interiérové otěruvzdorné barvy, my jsme teď taky malovali a kupovali jsme barvu od primalexu, a právě ta prodavačka se mě ptala jestli chci otěruvzdornou, tak jsem řekla že jo. Pak jsou ještě omyvatelný, ale ty jsou lesklý, používají se třeba do nemocnic, do interiéru teda nic moc. 😖
A prosím pěkně, s tím močením u sousedů, úplně vím jak to je, u nás je to totiž úplně to samé!!!!!ležím v ložnici v posteli, přes chodbu je náš záchod, nad naším záchodem je ten sousedovic a taky slyším jak močí, je to neuvěřitelný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!já chci do baráku !!!! zlatý paneláky.