Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

monulkab
31. pro 2009

gratulace pro ywus, těším se na fotečky.

gabina79
31. pro 2009

hurá, další miminko...velká gratulace Ywušce...už aby byly nějaké fotečky 🙂 ...tak ať jsou hlavně oba zdraví 😉

lucka.adis
31. pro 2009

Ahoj holky,

tak jsem měla dneska večer první poslíčky, jsem myslela že se malá fakt chystá na svět 😖
Mrkla jsem na to na internetu a může to být měsíc před porodem a klidně se může i přenášet. Dokud neodejde hlenová zátka nebo to není po pěti minutách, tak je to dobrý...což nebylo ani jedno.
Noo, ale užila jsem si..

miradka
autor
31. pro 2009

Zdravím holky, tak ja mám dnes za úkol nachystať detičkám veci do porodnice, v čom mi pojdu domov a mám z toho od včera poriadne veľkú hlavu...nemám totiž žiadnu sadu akože body, dupačky, kabátek....zato mám hafo oblečenia čo som dostala. Nechcem už nič kupovať, lebo aj tak budem mať asi plno vecí čo si deti moc neužijú. Akurát že dupačiek mám málo...ale mám hafo overalov, tak budem dnes skladať čo k čomu, aby vypadali peknučko 🙂

lucka.adis
31. pro 2009

Tak holky, mám v Albu fotečku malého od Ywushky 😵 😵 😵

chrobacek
31. pro 2009

ywusko a snaho holky gratulace obrovskáááááá 😉

cincolina
31. pro 2009

Teo je fakt krásné mimičo. Yw. moc velká gratulace, že jste to tak rychle zvládli.

chanel
31. pro 2009

Ywushko a Snaho, taky moooc gratuluji!!!!!!!!!!!!!! 😀

elennka
31. pro 2009

Holky, moc gratujluju 🙂))

miradka
autor
31. pro 2009

Jéééééééé to je krááááááááááááááááááásne miminko 😵 😵 😵

lucka.adis
31. pro 2009

Malý Teo je jako andílek 😵 😵 opravdu nádherné miminko..

lucka.adis
31. pro 2009

... kdepak máme dneska Irminku 😕

gabina79
31. pro 2009

Jé, Teo je fakt krásné miminko 🙂

gabina79
31. pro 2009

Irminka včera laškovala s manžílkem, tak kdo ví, jestli už taky nejeli 😀

rioko
31. pro 2009

Teo je už teď malý krasavec 😵
všem vám přeji do nového roku hodně zdraví, rychlé a pohodové porody a hodně radosti s miminkama, těm co už mimča mají pak aby děti krásně rostly a dělaly jen radost 🙂

lucka.adis
31. pro 2009

Gabčo, ajó.. oni měli včera intimčo 😀

lucka.adis
31. pro 2009

Tak mám zase info, ale nééé od Ywushky, ale od naší Irminky:

Tak si mě nechali v nemocnici, jsem otevřená na 5cm a tvrdne mi břicho, jinak ok.
Jedna dr.říká, že to může být každou chvíli a druhý že týden vydržím...takže se nechám překvapit.

lucka.adis
31. pro 2009

(pěkně se nám to tady začíná rozjíždět 😉 )

lucka.adis
31. pro 2009

..... a móóóóc Vás všechny pozdravuje!!!

zabicka007
31. pro 2009

Teo je nádherňoučký, moc blahopřeji!!!
Irmě budem držet palce, na 5 cm to už je dost ne? To se mi nezdá, že by se týden nemělo nic dít...to bude cobydup 🙂

emers
31. pro 2009

ahoj holky,
moc zdravím, jéééééééjda, tady to je už samé mimčo 😅 😅 😅 že vy jste se málem všechny rozhodly porodit ještě ve starém roce 😀 ne, miminka se rozhodla že jo 😉

Snaho - gratulace obrovská, holčičky mají krásná jména a supr jste to zvládly 😵

Ywushko - gratulace veliká, Teo je krásnej klučík!!!!!!!!!!!! 😵

Holkám co to mají za pár, držím pěsti - štěstí a těším se na další miminka!

Holky, tak do nového roku ta nejzdravější a nejkrásnější miminka 🙂 a štěstí a pohodu!

cincolina
31. pro 2009

Holky, preju vsechno nej do noveho roku! Za chvili budu sama doma, manzel odjizdi na lyze a ja jedu az od zitrka do nedele na chatu s kamaradkama. Asi dnes pujdu brzy spat 😉 .
Irmi, tak at uz to je, kluci uz to urcite zvladnou. A at nam to vsechno v tom novem roce vyjde!

pilotkaanetka
1. led 2010

Všechno nejlepší do nového roku 🙂

lucka.adis
1. led 2010

Ahoj holky

Tak jak jste včera oslavili příchod Nového roku? U nás to bylo super, akorát teda pršelo a pršelo...takže manža pouštěl rachejtle v dešti, ale i tak jsme se venku sešli se sousedama a s lidmi, se kterými se známe a bylo to fajn 🙂
Áďu jsme museli vzbudit, páč si šel před tím lehnout a venku pouštěl prskavku a potom venku blbnul s děckama.

Jinak mám info od Irminky, zatím se nic neděje... takže kluci si dávají pěkně na čas 😅

miradka
autor
1. led 2010

Ahoj holky, prajem vám krásny Nový rok, veľa šťastia, lásky, zdravia, dobré vzťahy....no proste všetko len to naj a aby sme to všetky zvládli v zdraví dotiahnúť s detičkami až do konca a zdravé detičky, nech vám prinesú len šťastie po ktorom ste toľko túžili 😵 😵 A....som moc rada, že som vás mohla spoznať a moc ďakujem za podporu, ktorú som u vás mohla minulý rok dostať. Neviem si predstaviť, čo by som bez vás robila 😅 😉 takže DÍKY!!!!!!!!!

lucka.adis
2. led 2010

Ahoj holky, kdepak jste všechny? Nějak to tady upadá 😕

miradka
autor
2. led 2010

Ahoj holky, tiež sa čudujem 😕 No asi všetci dospávajú...

lucka.adis
2. led 2010

Mir, už máš nachystanou tu tašku do té porodky? A kolik toho máš už vyprané?

gabina79
2. led 2010

Ahojte holky, taky vám všem přeji hodně štěstíčka a zdravíčka do nového roku...a bezproblémové porody pro nás čekatelky a dvě čárečky pro snažilky 🙂
My se balíme - zítra odjíždíme na hory (na Kohútku), není to moc daleko, tak kdyby něco, tak pojedeme domů 😉 ...takže se tady mezitím všechny držte, ozvu se až dojedeme - v pátek jdu k Dr, tak jsem zvědavá, jak to se mnou vypadá 😉

zabicka007
2. led 2010

Taky všem přeju vše nej do Nového roku, Mir, napsala jsi to moc moc krásně 🙂
Mě čeká 7. 1. další zkouška a pak ještě další dvě, takže nějak nestíhám, ale řeknu Vám, jsem ráda, že jsou ty svátky za mnou, je to honička i bez dětí natož potom ještě s tím malým, to bude něco 🙂