Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

pilotkaanetka
17. bře 2010

zabi ahoj tvoje adresa byla poslaná později tak to přijde asi zítra 🙂
ten článek je přesnej i když s tím nočním buzením to u nás nebylo tak divoký 😀

ywushka
17. bře 2010

taaak uz jsme doma!!!! Deti jsme vyvencili!!! jezdili jsme po venku skoro do 15:45:-D jsme se setkaly tri maminy a pak jsme vyhledavali jen mista kde jezdi malo aut,aby jsme mohli jet po silnici😀

zabicka007
19. bře 2010

Huráááá, už nám jede koník!!! Jsem z toho byla úplně nervozní! Včera mi přišla už i smlouva, to, že tam není účtovanej prcošek je v pořádku? To by bylo super!!

gabina79
19. bře 2010

Hurrá, jupí...taky už jsem z toho byla trochu nervózní 😀
Mně už taky došla smlouva - hned druhý den - to byla rychlost.....jo a prcošek je zdarma - mají tam napsané dítě do 3 let bez nároku na postel atd zdarma 😉

gabina79
19. bře 2010

A děkuji za pochválení Oníka 🙂
Ywuš, Teo je taky moooooc krásný 😉
Jen hlásím, že jsme dnes byli na kyčlích a v poradně v šesti týdnech....tak na kyčlích OK a v poradně lépe než OK 😀 ....Dr mi zase řekla, že se Oník přepíjí, má opět velký váhový přírustek - 4,55 kg a 54,5 cm. Poradila nám na prdíky probiotické kapky Bifiform, tak jsme s nima dnes začali a uvidíme. Máme trochu potničky, tak budeme mazat zinkovou mastí....a dostala jsem číslo na plastiku do Brna, abych tam Oníka objednala skrz toho jeho pinďoura, tak uvidíme - máme tam jít cca ve třech měsících

zabicka007
20. bře 2010

Gabi, super fotka, sluší ti to tam 😉
Já opět nemůžu spát, místo abych si naspala dopředu, tak tady čumákuju do tmy...a jestli ta moje malá dračice bude po mě, tak se rozhodně v noci nevyspím. 😔

ywushka
20. bře 2010

Ahojky holky,tak konecne nam to rozjeli,i kdyz mam ted tady z toho trochu gulas nez se v tom vyznam🙂!! Uz je naaadherne,s malym trajdame i tri hodky po venku. Dneska v noci byl uplne zlatiiicko,usnul v pul osme a vzbudil se az v sest rano,ja uz sice pak neusnu,ale on jeste zaspal u me na posteli a spi i s tatkou😀 ha ha ha🙂 Ja jsem mela alespon cas uvarit cajik,trochu to tru usporadat! Jupiiii mam umyte okna,zacala jsem ve ctvrtek kdyz si ho mamka vzala na prochazku a vcera jsem to ukoncila a jeste jsem vseeeeechno pouklizela,takze mame cisto a jeste manzel jak s nim byl u babicky v holici,tak privezli jidlo,tak nemusime ani varit,parada🙂 Tak to ma byt:-! Zitra nam uz odjede tatka na cesty 😒 ,no co uz,ted jsme ho meli dlouho doma,tak musi jet zase vydeůavat kacky!! Mejte prijemny den!!!

emers
20. bře 2010

ahoj holky,
taky si nemůžu zvyknout na nového koně

jinak mně zjistili těhotenskou cukrovku, tak jsem z toho trochu paf 😒 už jsem na dietě a v týdnu jdu na nějaký další vyšetření, zatím nic nevím.
trošku mě děsí, abych po té dietě nehubla, protože doteď jsem nabrala jen 3 kila a to jsem se přežírala čím jsem chtěla a jak jsem chtěla a i před těhu jsem byla zvyklá jíst kvanta sladkého, prostě mě hodně chutná a s váhou jsme nikdy neměla problémy, teda spíš naopak, že jsem prostě geneticky hodně štíhlá, tak jak někdo nemůže shodit, já zas nepřiberu a nepřiberu a štítnou žlázu atd. mám vpořádku, jen prostě dobré spalování.
tím chci říct, že se bojím, abych vůbec ještě něco do porodu přibrala!!! při té dietě ☹
no uvidím co mi řeknou.

měla jste to tady některá, nemáte s tím zkušenosti???

jinak pěkný víkend přeju! 🙂

pilotkaanetka
20. bře 2010

emers já měla taky těhu cukrovku a musela jsem jen držet dietu jako nejíst sladký a nemohla jsem aniovoce ale dá se to zvládnout ničeho se neboj budeš chodit na kontroly já jsem měla doma glukometr a musela jsem asi 5 krát denně zapisovat hodnoty 😉

pilotkaanetka
20. bře 2010

http://www.ceskatelevize.cz/program/kucharskapo...
Tak tohle chci zkusit na velikonoce🙂)))

hanulamarkova
20. bře 2010

Ahoj holky no teda ten nový koník je supriš jen si zvyknout...😀 já jsem včera vyhodila moje zlatíčka za babinou na SK tak jsem doma sama. Nemůžu jet když jsem na PN ☹ i když bych ráda, no aspoň si užijí oni 😀 tak jsem trajdala po netu a hledala jsem si kontakty a články o látkování...náhodou nepoužíváte některá látkové plenky? Ještě nejsem na 100% rozhodnutá chci vědět pro a proti - mám čas ne? 😀 - ale chtěla by jsem to skusit. No uvidím. Ták dneska mám 12+0 tt a je to supr pocit...teda doufám, že je vše ok...ve středu jdu na NT+ tak tam so zjistíme...manža pojede se mnou tak jsem strááášně ráda bude to jeho úplně první UTZ ani s malou se mnou nebyl. Tak uvidíme snad budem v klidu a bude vše ok. 😅
Žabi neboj já to s malou měla taky tak obrácený režim uplně v noci jsem čumákovala a jelikož jsem byla na rizik. doma tak přes den jsem spala ale malá úplně v pohodě...za noc se sice po třech hodinách budila na kojení ale jinak spinkala...

emers
20. bře 2010

pilotkaanetka: díky 🙂 no jsem zvědavá co mi řeknou... ten glukometr je asi dobrá věc, jen si dokážu na druhou stranu představit jak by mě stresovalo, kdyby to i přes tu dietu nějak blbě lítalo ty hodnoty 😖 no uvidíme.

hanula: tak hodně štěstí při NT a supr zážitek u toho UTZ 😵

hanulamarkova
20. bře 2010

díky moc jen jsem se chtěla zeptat jestli mi tam dají fotečku z UTZ nebo i CD a jestli nevíte kolik to stojí. Chtěli by jsme dokumentovat 😀

ywushka
20. bře 2010

hanu v brne to stoji tusim 1450Kc! Davaji fotecku,video nevim,ale myslim ze i to

cincolina
20. bře 2010

Hanuli,ja bych chtela latkovat, tak pak podam podrobne info. Zatim mam jenom klasicke ctvercovky jeste po mne, ale budu kupovat i takove ty "moderni" latkovky. V Brane k detem na Josefske delaji k plinkam kazdy patek dopoledne prezentaci,tak se tam pujdu informovat.
Emers, tak snad bude vsechno dobre. A jak je jinak? Ja jsem v patek skoncila v praci, jeste tam pujdu dokoncit jeden projekt, ale jinak konec. No, ac jsem se tesila, je to takovy zvlastni pocit 😖 , ale aspon se budu moct soustredit na morusku a na chystani.
Vyrazime s manzelem na prochazku do Krasu, krasne odpoledne!

zabicka007
20. bře 2010

Hani, jak psala Ywuška, v Brně na Veveří na prenatální diagnostice je to za 1450 Kč, když chceš video tak tuším dalších 500 nebo 600 Kč, ale třeba na Obilňáku za to stejný vyšetření zaplatíš místo 1450 Kč jenom 1000 Kč, ale s videem nevím. Doufám, že malá bude taky tak hodná jak ta tvoje, teď v tom zkouškovým by mi to moc pomohlo, každopádně na prvním místě bude prcek a pak teprve škola, to je jasný 🙂
Pilot to máš teda odvahu, já tomu vaření moc neholduju, jsem taková donucená kuchařka 😅

pilotkaanetka
20. bře 2010

zabi mě to baví ale musí na to být čas a chut 🙂

ywushka
20. bře 2010

pilotka: ja hlavne rada pecu dobroty,ale taky na ne musim mit dostatek casu🙂

pilotkaanetka
20. bře 2010

Ywushko jo ty si to taky s tvojí postavou můžeš dovolit pak i konzumovat 😅 😀 já se na to kouknu a mám o tři kila víc 😀

pilotkaanetka
20. bře 2010

mě s váhou docela zamávyla ty 3 IVF 😠

miradka
autor
20. bře 2010

Ahoj holky, zdravím vás po dlhšej dobe...už chápem, prečo som sa sem nemohla 2 dni dostať. No vypadá to tu super 🙂

Vidím, že plánujete spoločnú dovču, to je dobrý nápad. Len škoda, že sa nemožeme pridať. Bez auta sme úplne odrezaní.
Holky, ako ste došli na to, že máte málo mlieka? Naše decká tiež pomerne často plačú, ale stále nerozoznám plač od hladu...vždy skúšam a väčšinou zaberie náruč a potom dudlík. Decká sú stále trochu žltí a práve som uvažovala, či mi posledne nezaspávajú moc často pri kojení...ale nie vždy spia....a keď dokojím, tak zvyčajne keď skúšam či tam je mlieko, tak vystrekne. Odsávať som ešte neodsávala, nemám na to nervy...je to na dlho a moc mi to nejde. Neviem či je to tým, že to neviem alebo či je tam tak málo mlieka, ale rukou mi vždy čosi ukapne. 😕

Dnes sme boli na prechádzke po nákupoch a zistili sme, že do kaufu možeme aj s kočárom, prejdeme v pohode cez pokladnu. Je tam jedna spešl pre kočárky 🙂 tak ma fakt potešili

ywushka
20. bře 2010

miradka: ja jsem na to dosla tak ze maly porad plakal a plakal a plakal.....!!! Taky kdyz jsem si to zmackla tak neco vystriklo,ale treba to nemuzou dostat z prsa!!! Ty miminka jsou hrozne chytre,jednou jim to tece pekne,jsou spokojene a jakmile to tece nejak hur,tak se na to vykaslou a pak maji hlad!!!! Ted uz je to tzv nabidka-poptavka!! Takze kdyz ti malo vypiji,tak se i malo vytvori a kdyz pak maji vic hlad,tak tam proste toho mleka vic nemaji a pak placou!! Zlaty nutrilon,nase zachrana

ywushka
20. bře 2010

pilotka: jejda ty ses asi zblaznila😀 ja jsem ted jeste takovy maly soudek,jeste mam co shazovat,taky me zamavaly s vahou tri IVFka a pak tehu....jejda....to snad ani nepujde nikdy dolu

pilotkaanetka
20. bře 2010

Ywushka jestli ty jsi malý soudek tak at se propadnu 😀 určitě vážíš 50 kg i s postelí 😀

ywushka
21. bře 2010

No ted mam jeste 70kg bez postele🙂 Takze ha ha ha😀

Preju vam prijemne rano!!

Ja uz jsem zase uplne nervozni,manzel dneska dopoledne odjede na pet dnu pryc....ja to tak nenavidim

hanulamarkova
21. bře 2010

Krásné ráno přeji já jedu dneska na výlet tak doufám, že se to vyvede a bude i hezké počasí 😀

pilotkaanetka
21. bře 2010

holky jedem do ikei nejedete tam některá dneska?

irminka
21. bře 2010

dobré ránko,
dyž se tady bavíte o štíhlosti, tak děvčata...já mám při výšce 174 cm, létech 34, váhu 74, takže já jsem asi nějvětší vepřoš, chi,chi,chi 😝

ywushka
21. bře 2010

irm: to urcite nejsi! Ja merim jen 170cm!!!

co dneska varite??

pilotka: hned bych jela na vylet do ikeii,ale manzel me dneska odjizdi!!! Jejda jsem z toho hotova jak dlouho neee

ywushka
21. bře 2010

irm: to urcite nejsi! Ja merim jen 170cm!!!

co dneska varite??

pilotka: hned bych jela na vylet do ikeii,ale manzel me dneska odjizdi!!! Jejda jsem z toho hotova jak dlouho neee

irminka
21. bře 2010

já jsem dnes také bez manžílka, má službu, ale ted si vzala kluky babička, takže můžu dovařit, co jsem si včera naložila, hovězí na hříbkách a rýžečku, polevečka kuřecí vývarek s nudélkami a knedlíčky..už se těším , jak se nadlábnu,,,,,furt bych jenom žrala, ale co, hlavně zdravíčko 😅