Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
21. bře 2010

Ja jsem udelala plnene rizky a pecene brambory k tomu,nic jineho me dneska nenapadlo a hlavne jsem nemela ani naladu se s necim vyvarovat! Manzel uz nam ujel,zase muzu chodit na pocitac jen na druhou stranu domu😀,notas si odvezl,to je zrada🙂,to je parada kdyz muzu byt v obyvaku s notasem na kline😀!!! Chystame se na prochazku,teo trosku unul,venku poprcha,tak snad pujdeme jeste dnes🙂

zabicka007
21. bře 2010

Děvčata, tak to já Vás s váhou jednoznačně trumfnu - dneska ráno jsem měla 97 kg...před otěhotněním jsem měla 74 kg při výšce 170 cm, žádný proutek, ale nestěžuju si, ovšem teď nechci vidět, jak to budu shazovat. To budou zase hodiny dřiny na orbitreku, chjo ☹
Pilot, já bych jela do Ikei hned, klidně i jen na čumendu, nemít to 70 km daleko, ti úplně závidím 🙂
Na oběd jíme už třetí den boloňské špagety, ale na večeři jsem se rozhodla udělat žebra z divočáka pěkně se zelíčkem a brambůrkem, mňam mňam, už se těšíme i s Natálkou 🙂 Jinak hlásím počasí na prd, tady prší tak mám aspoň čas se učit na zítřejší zkoušku

sajmona
21. bře 2010

ahojky holky 😉 kukla jsem k vám na fotečky a jak se máte🙂 přeji krásnou neděli 😉
žabi ty už to máš za pár držím moc pěstičky a těším se 😉

lucka.adis
21. bře 2010

Ahoj berušky, jsem tu dlouho nebyla a ke všemu nejel kůň, ale už jede a koukám, že v novém oblečení jen bych se v tom mohla příště líp orientovat, páč se mě to docela plete.

Noo, my jsme už zdravé, ale Veru trpí bohužel na koliky bříška, takže u nás je pláč na denním pořádku.. museli jsme koupit probiotické kapky které stojí v lékárně 6OO,-kč a přesedlali jsme na jiný Nutrilon a to Nutrilon Comfort, který pomáhá při zácpě a kolikách u miminek. Baštíme ho už třetí den a myslím si, že nějaké zlepšení je + ty kapky co kapeme rovnou do bašty.
Používáme i tu rourku, jak jsem vám o ní už psala a nemůžeme si to vynachválit, páč mě Veru pokaždé pokaká ale hlavní věc je, že je potom spokojená jako blecha.
Jinak máme menší problém s tím spaním, že nemůže pořádně zabrat, ale když usne tak spí klidně 5hodin se ani nedivým, když v těhu byla v noci čilá až až a pořád mě kopala do žeber potvůrka.
Ale jinak se snažím moc nestresovat, i když je to fakt záhul a já jsem moc ráda, že mi pomáhá manžel atd. jinak bych už nejspíš byla v Bohnicích
Dala jsem do Alba pár fotek, tak můžete mrknout.

Žabi, už to máš za pár, viď 🙂 za chvilku budeš mít berušku u sebe, určitě se moc těšíš 😵

Tak jo, jdu uklidit nákup a potom jdu za manželem a malou ven na předzahrádku, přendala jsem ji z autosedačky do kočárku a zatím chrupčí 😎

zabicka007
21. bře 2010

Jo jo, už se nám to blíží, v úterý jdu na ozvy a rovnou mi malou přeměří a zjistí, jak je teda vlastně velká, no kdyby si mě tam náhodou nechali tak dám určitě vědět, telefon mám na Lucku i na Ywušku tak bych jednu z Vás zneužila a vzkázala přes Vás na koníka, protože na toho mého drahouška v tomhle směru není moc spoleh... 🙂
Luci ty teda s tou malou zkoušíš, musí to být vyčerpávající, ale určo to zvládáte 😎
Já už se opravdu moc moc těším na to moje zlatíčko, ještě tak před měsícem jsem měla obavy jak to všechno zvládnu a abych to vůbec dokázala se o ni postarat a abych jí nějak neublížila třeba při nošení a tak, ale teď už vůbec, už se prostě jenom těším, až ji budu mít v náručí, to bude určitě krásnej pocit 😵 ...minimálně takovej, jako když se objevili ty dvě čárky na těhu testu 🙂
Saj taky tě zdravím a držím pěsti 😉

miradka
autor
21. bře 2010

Ywush, tiež ma to napadlo, presne ako píšeš - aká je poptávka, taká je nabídka - ale štve ma, že by som to mala vzdať keď tam nejaké mlieko ešte je. Práve preto som si nie istá dovodom ich plaču 😒

hanulamarkova
22. bře 2010

Dobré ráno všichni tak já stříhám metr na NT jsem tááák napjatá že uvidím prcoška ... no snad to bude všechno v pořádku přeji krásný den. 🙂

hanulamarkova
23. bře 2010

Holky dobré ráno je vidět, že když se ukáže sluníčko tak tu nikdo není a s prcečkama lítáte po venku taky jsme včera vylezli vem ale měla jsem takové motáky, že jsem raději skončila na gauči aby to se mnou neseklo. Dneska bude zase krásně 🙂

ywushka
23. bře 2010

je naaaadherne! My jsme byli na kontrole na ocnim a ted jsme prijeli,jela s nama i moje mamka a babicka a tak jsme zkoncili v kauflandu a pak jsme ty nase nakupy nemohli skoro dostat do auta,maly uz knuckal,ale ted jeste spinka,mela jsem ho jen v autosedacce a je uplne spoceny....ja vubec nevim jak ho mam v tomto pocasi oblekat!!!

gabina79
23. bře 2010

Ahojte holky, jen jdu kouknout, musela jsem zapnout kompl, abych se podívala do pošty...jinak jsem úplně zničená 😢 ...Oníka začali děsně trápit ty prdíky, takže pořád jenom řve (už začal chroptět chudáček) - už od soboty, pořádně jsem se nevyspala, navíc mám asi nějaký gynekologický problém - v pátek jdu na prohlídku po šestinedělí, ale nevím, jestli to vydržím...předevčírem mi začali křece v podbřišku, navíc mě bolí asi ta jizva vevnitř a ke všemu jsem znovu musela začít používat normální vložky, protože toho odchází kvanta....já se z toho porodu asi nedostanu ☹ ...jenom doufám, že nemám nějaký zánět, to by mi ještě chybělo....nebo myslíte, že je to normální? Ale vždyť už dnes končím šestinedělí 😢
Hani, teď bych se taky raději vrátila do té fáze, kdy jsem byla naplá na utz 😉 ...určo to bude v pořádku 🙂
Jsem zvědavá, s jakou dojde Žabička 😕
Jinak, jak jste tady psali o té váze, tak to je jediné mé pozitivum....já jsem zpátky na své váze (manža mi nadává, ž jsem vychrtlá, ale to není pravda... jenže, když já kolikrát přes to řvaní nemám čas se najest ☹) ...no akorát mám trochu povolenou kůži na břichu...to nevím, co s tím udělám 😖

snahapada
23. bře 2010

ahoj holky stale ziju tet nemuzu psat vecer zaskocim a doctu si vas ahoj vsechny moc zdravim

zabicka007
23. bře 2010

Hani 14 tt koukám, to to letí viď? S těma motákama mi ani nemluv ,jsem ráda, že nebudu těhotná přes ty vedra, dneska mi měřili tlak a měla jsem 105/49... 😒
Jinak na kontrole dobrý, malá má 3,90 takže v podstatě už nepřibírá, protože placenta už ji nemá z čeho vyživovat, což tak má být, aby to vyvolalo porod. Jinak jsem domluvená, že pokud do neděle nic tak v pondělí mám v 7:00 hodin nástup a bude vyvolávačka, tak doufám, že mi to vyjde tak jak jsem si naplánovala, tzn. v pátek a v sobotu půjdu do školy, no a v neděli pěkně po snídani by to mohlo přijít na ty přítelovy narozeniny 😀
Gabi, ty teda zkoušíš, taky sis vybrala kde co viď? No s tím zánětem by to bylo blbý, tak budu držet palce ať to přejde a nic to není

chrobacek
23. bře 2010

ahoj holky, snaho poslala jsem ti IP chtěla jsem se zeptat jaké kvality jste měli mražáčky a kolik jich bylo atd prostě vše k mražení a k KETu

miradka
autor
23. bře 2010

Ahoj holky, Luci pomáhajú kvapky? My sme poriadili tie z polska a vraj sú tie isté. Malá je s prdíkmi v pohode a kluk keď vytlačí, tak je dobre. Myslím, že pomáhajú.
Dnes som mala na návšteve laktačnú poradkyňu, je to známa a moc mi pomohla. Doniesla rozne odsávačky a hneď som vyskúšala od medely tú ručnú a poviem vám, že je to poriadny rozdiel oproti aventke. Teda možno vám sa s ňou dobre odsáva, ale mne to vobec nešlo a akurát som pri tom trpela a strácala nervy. Medelu som si priložila k prsu a aj keď bola malá zrovna nakojená, odstrekla som ešte 30ml a netrvalo to tak dlho. Bola som úplne nadšená, takže zatiaľ neprikrmujeme. A vraj zelená stolička znamená aj to, že malá pila skor to predné mlieko a to zadné nevytiahla. Takže budem odstrekávať a dokrmovať to čo nevytiahne.
Dnes idem na kontrolu po 6nedelí.Ja myslím, že som celkom v poho...akurát...minutlý týždeň sme si s mužíkom prvý krát po xy mesiacich užili a ja som si teda neužila ☹ Pripadala som si ako keby mi dorástla panenská blana 😠 Tak ani nemám náladu skúšať to znovu...Vy čo ste rodili prirodzene to máte asi už ok, však?

Gabi, skúšala si tie probiotické kvapky? Dívala som sa na mimibazar a tie čo mám ja z polska, tak nejaké pani to tam ponúkajú, ja som platila v polsku zhruba 250 Kč a oni to tam ponúkajú nejako do 300 Kč, neviem už presne. Doporučila mi ich moja decká dr, že s nimi majú dobré skúsenosti, sú overené. Snáď ti dr pomože a budeš čím skor fit 😉

Žabi, teda ty si borec, ešte chceš ísť do školy?? 😨 Držím palce na porod, snáď ti ho nebudú musieť vyvolávať... 🙂

emers
23. bře 2010

zabicka: jé, tak držím pěstičky!!! 😵

cincolina: ahojky, jo, jinak dobrý 🙂 v práci jsem to taky už předala, ale jinak doma na baráku je furt práce jak 😝 a jinak taky furt někde lítám, no dokud můžu totiž 😀

teď mě teda čekají navíc nějaká ta vyšetření, v tomto týdnu se dozvím víc kvůli té cukrovce!!!
zatím jen držím dietu bez jednoduchých cukrů a odvažuju ty složitý cukry, abych nepřekročila sacharidy na den
samozřejmě že bych nejradši sežrala celou cukrárnu, mňam, ale v pohodě to jde si to na těch pár měsíců odepřát kvůli mimi 😉

emers
23. bře 2010

holky, pozdravujte svoje mimísky! 😵

ywushka
23. bře 2010

miradka: no ja jsem na to nemela vubec naladu a s manzelem jsme to zkouseli teprve ted,byl to takovy hnus,jak kdybych ram mela pet panenskych blan,takze z toho nic nebylo....jsem z toho uplne nestastna a nevim co mam delat!☹

Gabi: probiotika a lefax by vam mohl pomoc!!!

Mam nove fotecky,maly uz ma doma ty cepicky uhackovane a jsou nadherne

pilotkaanetka
23. bře 2010

Ahoj holky mě koník funguje až ted
Zabi my to máme do ikei 120 km 😀
jo a největší vepřoš jsem já 😠 měřím 174 a ted vážím skoro 90 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

pilotkaanetka
23. bře 2010

holky už jste platili tu dovču?

ywushka
24. bře 2010

pilotka: ha nan zaplaceno i smlouvu odeslanu🙂

zabicka007
24. bře 2010

Pilot, jejda, já myslela, že jsi z Brna, no tak to jo, to jste si potom udělali pořádný výlet 😀 Já se chystám odeslat smlouvu dneska, dovču musím zjistit u drahouška jestli už ji zaplatil, ještě že jsi mi to připomněla... 🙂

pilotkaanetka
24. bře 2010

zabi já jdu ted se smlouvou do schránky 🙂

zabicka007
24. bře 2010

Pilot, já jsem ji právě podepsala, akorát jsem tam nenašla tu složenku na zaplacení těch 50%, ale tak to snad nevadí, můžu to poslat i účtem, případně vyplním složenku na poště

pilotkaanetka
24. bře 2010

já tam taky složenku nemám ☹

ywushka
24. bře 2010

Ja jsem tam taky slozenku nemela,proste jsem jim to zaplatila z uctu!! Ja si musim jeste vyplnit tu prihlasku na do skoly,abych to vubec stihla se jeste prihlasit🙂!!!

pilotkaanetka
24. bře 2010

tyyy jo nedovedu si představit školu s dítětem a na co se Ywushko hlásíš?

ywushka
24. bře 2010

pilotka: na to co loni,jen jsem nemohla nastoupit jakoz to tehulka kvuli svemu stavu🙂!!! Je to pobocka univerzity komeneskeho ve starem hrozenkove a obor vzdelavani dospelych (bc.) Je to dalkove,tak uvidime jestli to zvladnu

pilotkaanetka
24. bře 2010

tak to držím palce at ti to dopadne 🙂 😉

gabina79
24. bře 2010

Ahojte holky 🙂 ...tak hlásím, že řvaní u nás pokračuje, teda řvaní, už jenom tak nějak mňaučí (jak už chudáček nemůže) a někdy se mu podaří na chvílli zvýšit hlas, ale to už pak řvu s ním....tak mě manža pro jistotu vyslal k Dr, kdyby ho náhodou trápilo něco jiného....tak jsem si připadala jako blbka, naprosto neschopná matka, i jsem myslela, že tam začnu bečet....Dr tam nebyla, má dovolenou, tak tam byl záskok a ten malého prohlídl, proklepal, poslechl a řekl, že je to pěkné zdravé miminko - nějak velké, na to, že má 6 týdnů, pak si pomalu klepal na čelo, když jsem mu řekla, že dávám malému kmínový čaj - prý po tom sice prdí, ale je ještě víc nadmutý, probiotika by prý taky takovému malému mimču nedával, máme dávat ten Sab....no, pak ho zvážili a má 4,8kg, takže zase za 5 dní přibral asi 250g, takže se přepíjí...ptal se mě, jak dlouho ho nechávám u prsu, a když jsem mu řekla, že někdy i tři čtvrtě hodiny, protože je leňoch a někdy saje jen chvilku, pak naprázdno tahá a pak zase saje, tak si zase málem klepal na čelo...prý ho mám naučit být u prsu max čtvrt hoďky, budit, aby pil a když se nenapije dost, tak ho pak máme nechat řvat a do dalšího kojení, které nemá být dřív než za tři hoďky....pak významně dodal, to je vaše první dítě, že? prý mám poslouchat mateřské instintky ... tak nevím, jak to budeme zvládat 😢
Ywuš ten Lefax máš tu suspenzi? Je tam psané kojencům dvakrát zmáčknout dávkovač - to mu mám asi dávat jako kapečky do mlíka na lžičku, ne?
Jinak já už mám dovču zaplacenou a smlouvu poslanou 😉

gabina79
24. bře 2010

Žabi, tak to jsem zvědavá, jesli ti to vyjde, jak to máš naplánované, každopádně držím pěsti 😉 ...jsem taky hrozně zvědavá, kolik skutečně Naty bude mít, jestli to bude takový obřík 🙂
Jinak jsem se musela smát, cestou jsem potkala kamošky, jedna je porodní asistentka tady v nemocnici (teď na mateřské) a říkala, že se o mně vykládá snad po celé nemocnici, že kdyby měli na gyndě/porodním kroniku, tak jsem tam zapsaná jako hrdinka roku, že takový porod, tam dlouho nezažili 😀
Teď mám malého na rukách na chvíli únavou usl, chudinka naše 🙄
Holky, promiťe, že nereaguji na všechny, nějak jsem vás nedočetla....a jdu se zkusit nějak najest....tak se mějte 😉