Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

miradka
autor
31. kvě 2010

Gabi, no niekedy je to o držku, ale aj s jedným može byť poriadna makačka..Pravdupovediac, ja nie som zrovna typ, čo chodí po sekáči, ale ten čo som videla je fakt super a tie decké veci sú ako nové, bez žmolkov, nie ako na mimibazare... 🙄 Kúpila som dupačky za 60 Kč a celé žmolkové 🙄 Sícve nie je to úplne zadara, ako pri Olze, tam majú tak za 2 - 5 zlotych. Tie šatičky čo som kúpila stály 13 zlotych.
Gabi a nemáte nejaké embryá na mraze? My máme ešte 2 😀

gabina79
31. kvě 2010

Mir, asi je to možné, že už se mu tlačí zoubky, ale asi to taky může ještě dlouho trvat, než se úplně prořežou...to má asi fakt každé dítě jinak. Včera u nás byla známá s malou a říkala, že první zoubek se jí objevil až v devátém měsíci - kojila do konce osmého, tak říkala, že neví, co to je kousání do bradavky 😀 .....tak mu kup kousátko, ať si moc neožužlává ručičku...já už jsem preventivně jedno pořídíla - takové to chladící 😉 ...ale jinak Oník si taky strká ručičku do pusenky a nejraději to dělá po kojení, aby mě zmátl, protože pak si myslím, že měl málo 😀 .....ale to ti prďolíni v tomto období prý dělají - objevují, že mají ručičky a nožičky 😉
Žabi, mě se zrovna předevčírem manža ptal, jak to vidím s tou mojí školou a já to teda vidím bledě 😀 ....při představě, že bych se měla učit v noci, když Oník spí, abych se mu mohla přes den věnovat, se mi dělá šoufl, já se totiž ráda vyspím 😉 ...takže bohužel zůstanu s bakalářem a nebo si inženýra dodělám, až budou děcka( 😀 ) větší 😉 ....taky tě obdivuji, že to tak pěkně zvládáš, si dobrá 😉
Cin, malá je zlatá a fakt nebyla vůbec pokrčená (na té první fotce) 😉 Tak se držte 🙂

lucka.adis
31. kvě 2010

Ahoj kočky, dneska je teda zase počasí 😝 😠 😠 kdy se dočkáme toho tepla a hlavně sluníčka, fakt netuším.

Gabčo, ahoj!!! Tak co Ondrášek, už je to s ním lepší nebo tě pořád ještě zlobí 😉 Koukám, že Vám pěkně roste, aspoň podle toho co tu vždycky napíšeš 😀 😀 bude asi cvalík, že. Ale na druhou stranu buď ráda, že kojíš a máš to mléko hodně výživné 🙂 co by za to ostatní maminy, co nemůžou kojit dali. Ty umělé mlíka stojí nehorázné peníze 😠
Jinka já si dala variantu 3roky, dýl doma být nechci a když se vrátím do práce o něco dřív, tak budu jenom ráda... to stejné jsem tak měla i s Adamem a máme babičky, takže by mohli případně malou pohlídat.

Chcete se snažit o další miminko, jo? Téééda, tak budu držet palce!!

Mir, jsi fakt dobrá!! Klobouk dolů, kočko.

Holky, tak mě tak napadlo, nevíte někdo, co je se Sim? 😕 Docela by mě to zajímalo.

gabina79
31. kvě 2010

Mir, mně se do bazaru taky moc nechce, zvlášť když je Oník první mimčo, tak mu raději koupím nové a určo bych nekoupila žádné hnusné věci, jenom proto, aby měl co na sebe...ale s tím, kolik potřebujeme bodyček a ostatního oblečení, kvůli tomu jeho blinkání, jsem teď ráda, že jsem si koupila od kolegyně z práce pár starších věcí...jinak bych musela asi každý den prát 😀
Nemáme žádné mražáčky, ty už jsme vypotřebovali - měli jsme jich pět, ale rozmrazit se podařilo jen dvěma kouskům 😉
Teď jsem si vzpomněla - potkala jsem kolegyni z práce, kterou jsem několik let neviděla...vím, že má dvojčátka..a teď jsem ji potkala a třetího prďolu měla na ruce...tak jsem se jí ptala, jestli se nebála dalšího těhotenství, že budou mít zase dvojčata a ona mi řekla, že čekali znovu dvojčata, ale že jedno potratila v osmém a druhé v devátém týdnu, a že to nejmladší dítě je z třetího těhotenství..no musím, říct, že je to odvaha, jít v tomto případě do dalšího těhotenství...to už si vůbec nedovedu představit, mít dvojčata a pak ještě jednou...to je asi fakt na mašli 😅

lucka.adis
31. kvě 2010

Jinak se hrozně těším na ten Vranov, i když je jasné, že nám počasí zrovna přát nebude 😝

gabina79
31. kvě 2010

Ahoj Luci, to počasí je fakt nehorázné...a vypadá to, že bohužel bude i nadále a snad bude takovéto i léto ☹
Oník je pořád prostě Oník 😀 ...včera měl asi desetiminutový hysterický záchvat u prsa, už jsem myslela, že se ani nenají, pak jsem ho dala ke druhému a pil, jak o život, přitom v tom prvním ještě mlíko bylo...je prostě většinou líný si to prso úplně vycucnout 😒 ...anebo si chce vykládat, to je další extrém...chvíli cucá, pak se odpojí, podívá se na mě a začne žvatlat..no ale pak by zase pil..to mě taky omývají...je to s ním někdy velmi veselé 😉 ..všichni mi říkají, že je cvlík, ale mně se nějak extra nezdá...no však uvidíš 😉
No to víš, že bychom chtěli další..manža nejraději hned...ale já trochu váhám, chtěla bych si užít Ondru a ne mít hned starosti s druhým (pokud by se to povedlo)...ale porodit do jeho dvou let to by bylo tak akorát 😉
No nic, jdu se najest, Oník je teď v kočárku s tetou a za chvíli už přijdou 😉 Tak se zatím mějte 🙂

zabicka007
31. kvě 2010

Gabi, tohle mi dělá malá taky většinou večer, krmím ji z jednoho prsa a ona se začne po chvíli kroutit a odtrhávat a pomůže přehodit ji na druhé i když v tom prvním mlíko je...jsou tpo potvůrky co naděláme 🙂 Jinak kdybych už měla taky bc jako ty ta\k bych taky se školou počkala, ale takhle...no ale v podstatě se učím jen při kojení takže se to celkem dá... 😅
Jinak taky dám variantu tří let, chci si malou užít a dva roky utečou jak nic. Taky by mě zajímalo co je se Sim, no snad jsou všichni v pohodě

snahapada
31. kvě 2010

ahoj holky jak se mate ja jsem porad v poklusu holky daji zabrat a co vy jak to stihate my jedeme 11 6 2010 zase do prahy s nikcou na kontrolu tak doufam ze bude vse dobry a co vase deticky ty moje rostou jak z vody vubec nemam cas sem chodit ale tet se mozna trochu budu snazit zatim pa poslu par fotek

miradka
autor
31. kvě 2010

Tak ani ja si neviem predstaviť, že by som mala ešte jedny dvojčatá. Ďalšie dítko by som chcela preto, aby som si ho užila a mohla sa mu naplno venovať, ale ono to už aj tak nepojde...keby som mala mať ďalšie dvojčatá, tak by ma asi kleplo 😅 S touto variantou vobec nepočítam, pretože to druhé embryo má len 8 buniek a rozmrazovaním sa ešte viac znižuje kvalita. Ale keby sme nemali mrazáčikov, tak o ďalšom dieťati by som neuvažovala. Dvojky mi naprosto stačia. 🙂

Posledne uvažujem, či aj 4 mesačné mimčo sa može vztekať. Neviem čo je s Mirkou, ale keď ju chytí rapel, tak vie píliť ako pila. Je to fakt o nervy a aj o uši. Muž je z nej úplne KO, teraz tu vedľa mňa leží a bolí ho hlava...(no chlapi sú padavky 😠 , matka aby bola na 100% zamestnaná a ešte hladala lieky od bolesti hlavy...) Včera som ho donútila, aby okúpal Mirku a to mala dobrú náladu...mali ste ho vidieť, ešte že som mu asistovala, ale on sa to naučí 😀 Vlastne....chcela som sa opýtať, či neviete poradiť čo mám robiť, keď sa Mirka vzteká, či ju chlácholiť, alebo ju nechať vrieskať?? 😖

Ja si dám materskú tiež na 3 roky, klasika..potom sa chcem vrátiť do práce a po pár mesiacoch zajdeme pre mrazáčiky. Zatiaľ mám takú predstavu....uvidíme ako to dopadne.

Snaho ahoj 🙂 som zvedavá na fotečky. Držím palce, nech vám to vyjde v Prahe. Ideš tam aj s tvojou polovičkou? Pomáha ti s holkami?

ywushka
31. kvě 2010

Ahojky holky,ja jsem, hrozna zenska,vubec se tu ani neukazu vy su tu brebentite a ja nejsem schopna vas tu ani pozdravit! Gabca ma maleho Ondru uzasneho🙂!!! Venku je to pocasi snad za trest!! Ja ted vybiram jidelni zidlicku pro maleho! Zitra jdeme na ockovani! Musim vas podocitat! Preju prijemny vecer!!

emers
1. čer 2010

ahoj holky,
taky jen v rychlosti zdravím! 🙂
u nás nic nového, však máme doufám ještě čas... 😉
gabina79: no právěže ani to jméno ještě ani nemáme 😀 nějak furt nevím, no uvidíme... 😉

cincolina
1. čer 2010

Ahojte,
tata uspava, tak zdravim... to je neuveritelny, jak to rychle utika, tedka jsem Yw. koukla, ze Teo uz ma 5 mesicu, to je neuveritelny! A on uz sedi, ze vybiras zidlicku?
Emers, super ze to uz mas za par, ale je fakt, ze s tim mrnousem je to doma sila, holt sestinedeli 😠 . Ale zacinam byt optimisticka 🙂 , jak se spravi pocasi, tak to bude lepsi! No a na to jmeno jsem zvedava ... nezapomen, ze se musi vyplnit na prijmu do porodnice 😉 .
Vy uz premyslite nad dalsim mimcem? Ja si vubec zatim nedovedu predstavit, ze nekdy to zvladnou s tou nasi zizalou, natoz s dalsim mimcem kolem ... ale jasny, ze bych dalsi taky chtela, mrazacky mame 3, ale kdy to teda nevim 🙂. A rodicovskou si dam asi na dva roky s tim, ze budem doufat, ze se podari dalsi a kdyby ne, tak zkratka zustanu doma na dluh 🙂. Teda, jestli to tak vubec jde udelat? Predpokladam, ze v praci na mne ty tri roky musi pockat tak jako tak, ale nevim, jak to je s placenim zdr. a soc. statem... no ja si to budu vybirat az v rijnu, tak do te doby promyslim.
Gabi, dari se Vam vyjizdet s vozikem na cyklovylety?

gabina79
2. čer 2010

Ahojte holky, to je hnus počasí, co? 😠 ...dnes jsem ani nevyšla ven, zkusila jsem dát Oníka do mojí postele, aby se vyspinkal a zatím spí, tak uvidíme, jak dlouho mu to vydrží..je z tohoto počasí taky pěkně nevrlý 😒 ....tady to zase začíná vypadat, že se pomalu vyleje Kyjovka z koryta...už jezdí hasiči lidem tahat vodu ze sklepů ☹
Ywuš, díky, Teo je taky šikula 😉
Cin, na nějaké cyklovýlety teď můžeme zapomenout kvůli tomu hnusu venku 😠 ....zatím jsme byli dvakrát a v pohodě...snad to ještě doženeme v létě (jestli nějaké bude)..Cin neboj, po šestinedělí už bude líp, už budete zaběhlý a pak, jak se začne malá víc projevovat, tak to bude zase lepší...ze začátku jsem taky myslela, že padnu za vlast a nezvládnu to, ale teď se to dá....no holt, když musíš, tak musíš 😉 Já taky pořád váhám nad tou svouletou variantou...ono, co si budem, mít 7600 nebo 11400 je rozdíl...a navíc bychom opravdu do těch dvou let chtěli ještě jedno dítko (pak už bych si to dala na tři)...jenže povede se to? 😨
Žabi, to si nedovedu představit, že bych se učila u kojení 😀 ...to musím Oníka držet, aby neskřečkoval a pil...on se totiž poslední dobou takto vzteká skoro pořád...já kojím vždy z obou, nemám takové rozměry, abych měla v jednom dost mléka 😀 (to bylo jen chvíli po porodu, když se mi prsa nalily, tak že jsem myslela, že mi prasknou, pak se to ustálilo takto), takže se stejně k tomu druhému vždycky dostane 😉

gabina79
2. čer 2010

Mir, a co když nevyjde Ket? To už do dalšího pokusu nepůjdete?...no ale samo, že budu držet pěsti, aby vyšel 😉 ...Kdo ví, jak je na tom Ria s tím ketem....no Oník se taky umí pěkně vztekat (asi po taťkovi 😀 )....většinou ho chvíli nechám, někdy pomůže když odejdu - potom vidí, že nemá obecenstvo a zklidní se...ale když to trvá dýl a vypadá to, že nepřestane a začíná už nabírat do slziček, tak hovezmu a chlácholím 😉
Taky jsem nedávno přemýšlela nad Sim...ale asi už se nedozvíme, jak na tom je 😔

rioko
2. čer 2010

ahoj holky občas vás pročítám ale nepřipojuji se, přeci jen se víc znáte a Vojta je starší než vaše děti....jen jsem vám chtěla napsat že jsem v pondělí byla na KET, bohužel ze 3 mrazáčků zbyl jeden, prý hezký, tak uvidíme jak zabojuje

gabina79
2. čer 2010

Rio, tak držím pěstičky, aby se mražáček pěkně zakousl 🙂

cincolina
2. čer 2010

Rio, taky držím pěsti, ty jsi na tom myslím stejně jako my, první pokus IVF vyšel a tři mražáčci. Takže jsi pro mně vzor 🙂 , tak doufám, že to dopadne... A držím i Vojtíškovi palce ať se mu ručičky lepší

rioko
2. čer 2010

holky díky je to teď jiné, nemám čas odpočívat a podobně, Vojtu musím taky nosit a zvedat, tak snad se prcek udrží, uvidíme 🙂
cin s ručičkama taky díky,ale bude to asi na dlouho a výsledky nejisté, čekají ho na půl roku dlahy a pak se asi uvidí

cincolina
3. čer 2010

@lucka.adis Luci, prosimte jak najdu ten tvuj bazar? nejak se nemuzu proklikat...diky!

lucka.adis
3. čer 2010

Cin, klikni na bazar a až najedeš na inzerát, že se prodává odsávačka zn.Avent tak na to klikni, to je moje a potom klikneš na větu: všechny inzeráty uživatelky lucka.adis 😉

cincolina
3. čer 2010

@lucka.adis Luci, tak uz jsem ti tam napsala, nakouknu zase odpo nebo vecer. Jdu s Ester na prevazeni k dr., tak jsem moc zvedava co nabrala 🙂

lucka.adis
3. čer 2010

@cincolina prosím tě, měla jsi zájem o ty mikiny nebo dupajdy s čepičkama?

miradka
autor
4. čer 2010

Gabi, keby nevyšiel KET, tak už ďalej nepokračujeme. Dve deti nám bohate stačia 😉 No ako vidím u Rio, tak moc nádeje nemáme na úspech, ale určite si ich nenecháme vyhodiť 🙂 Holky, keby ste niektorá chcela Avetku odsávačku s VIAN, tak ani ja ju už nepotrebujem. Pravdupovediac som ju použila asi tak 10x. Kúpila som si medelu s tým ,že mi nepasuje Avetntka a problém nebol v odsávačke, ale v tom, že som nemala tak moc mlieka, aby sa dalo vo väčšom odsávať, tak som sa na to vybodla. Medelu som použila asi tiež 10x, ale tú si zatiaľ nechám, keby dačo... 🙂

snahapada
5. čer 2010

cau holky posilam par fotek ta mensi to je nikolka a ta vetsi natalka

d.h.86
7. čer 2010

ahoj,nahlédla jsem sem a zjistila,že jste tu z CARu Obilní trh
taky jsme bohužel museli na IVF tak jsme jezdili do CAru do Brna
chtěla jsem se zeptat,jestlii jste některá rodila na Obilním trhu a nepamatujete si,co vše jste museli mít sebou?
za pár týdnu tam budu rodit,chystám se tam jet podívat,ael chtěla bych začít balit tašku a tak abych věděla co koupit

snahapada
8. čer 2010

ahoj holky sem vubec nikdo nechodi kde jste

chrobacek
8. čer 2010

Snaho ... ahoj já jsme se chtěla zeptat jak jsi měla KET v Hel. stimulovala jsi nebo to bylo v přirozeném cyklu a která den? díky

snahapada
8. čer 2010

chrobi nestimulovala jsem ale jdes po menstruaci 20 den na KET aspon to tak bylo zadarilo se to az na potreti

chrobacek
9. čer 2010

děkuju 🙂 my máme dvě dávky, ale doufám, že vyjde ta první 🙂

snahapada
9. čer 2010

tak budu drzet pesti at to vyjde moc moc a kdy jdes na prvni 🙂